Keresés

Részletes keresés

andianhu Creative Commons License 2011.10.25 0 0 1712

"“Non vedo l’ora di tornare in Europa”, ha detto Loreena." - Vagyunk még ezzel így néhányan. :D Mi is alig várjuk, hogy visszatérj Európába, drága Loreena!

http://www.daringtodo.com/lang/it/2011/10/24/loreena-mckennitt-celtic-tour-2012-le-date/

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.24 0 0 1711

Örömmel hirdetjük meg, hogy Loreena ismét útra indul zenei tehetségével, amikor az elkövetkezendő tavasz foyamán a 2012-es Loreena McKennitt Kelta Lábnyomok koncertkörútat megkezdi. Jelenlegi tervek szerint a körút március 17.-én kezdődik, és április 25,-én fejeződik be.

Mint a Quinlan Road Közösségének tagja, elsők között értesítünk – és elsők között ajánlunk koncertjegyeket.

A 41 napos, 11 országot érintő európai körút vissza fogja Loreenát hozni legkedvesebb koncerthelyeire, közönségeihez és országaiba, míg a körút során egynéhány új uticélt is magában foglal.

“Nagy örömmel nézek annak elébe, hogy újra Európába indulok”, jelentette ki Loreena. “Legutóbbi körútunk óta a Szél amely az Árpát Rázza albumunkat fejeztük be, amely olyan dalokat foglal magába, amelyek engem a kezdetben - amikor felfedeztem a kelta muzsikát - ihlettek meg, különösen az ír, skót és angol eredetűeket. Örömmel nézünk annak elébe, hogy a körút során ezen dalok közül egynéhányat eljátszunk a szokásos kedvencek mellet, és ezen felül a Kelták keleti eredete által ihletett darabokat is bemutatunk.” Loreenával nagyrészben a szokásos nagy tehetséggel rendelkező zenészcsoport utazik – lehetséges, hogy egy-két vendégelőadóval meglepetésképpen.

Jegyek először ekszklúzívan a QR Közösség tagjainak lesznek felajánlva, szerda, október 26.-a, helyi idő szerint reggel 9 órától minden egyes országban. Ezen előzetes jegyek csak 48 óráig állnak rendelkezésre, péntek, október 29.-e, helyi idő szerint reggel 9 óráig. Ezen időpont után pénztári jegyeladás az általános közönség számára is megnyílik. Kattintson ide amennyiben szeretné a koncertdátumokat és -országokat tartalmazó listát megtekinteni. Látogassa meg ezt a lapot szerdán reggel 9-kor, hogy a komplett koncerttermeket tartalmazó listát megtekintse, és az előzetes jegyvásárlási lehetőséggel éljen.

loreena Creative Commons License 2011.10.24 0 0 1710

Szia Eső! :-)))))) Teljesen be vagyok sózva!!

És eső nem lesz, mert Sportaréna a  budapesti helyszin. Bár mit bántuk mi, hogy bőrig áztunk! Na aztán tessék ám magadra vigyázni, ott kell, hogy legyél! :-))))

Előzmény: esőjáró (1709)
esőjáró Creative Commons License 2011.10.24 0 0 1709

Éééééééééééééssssss IGEEEEEEEEENNNNNNN!!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Nekem már az is elég lett volna, hogy Európába jön, de ez így egyszerűen fantasztikus!!! Most nem merem leírni, hogy ott leszek, de most nem jöhet közbe semmi. 

loreena Creative Commons License 2011.10.24 0 0 1708

Jupiiiiii:-))) Bearanyozta a hír a napomat!

Köszi, hogy létrehoztad az eseményt, mi sem természetesebb, hogy ott leszek!

De jó, megint felélénkülünk:-)

Előzmény: highwayman_mummer (1707)
highwayman_mummer Creative Commons License 2011.10.24 0 0 1707

Sziasztok! Én annyira, de annyira, de annyira boldog lettem a hírtől!!! :-))) Azt kívánom, hogy bár már március 27 legyen!!!

 

Létrehoztam a Facebookon egy esemény oldalt a koncertnek:

http://www.facebook.com/event.php?eid=107677376010880&context=create

RhB Creative Commons License 2011.10.24 0 0 1706

Szia Andi, rég hallottam felőled...

 

Esetleg március végefele nem ugrasz föl Pestre?

 

Esőjárót meg addig nem engedjük ki az utcára...

 

Előzmény: andianhu (1705)
andianhu Creative Commons License 2011.10.24 0 0 1705

szerda reggel kilenc? :)

andianhu Creative Commons License 2011.10.24 0 0 1704

Ohh, Ahh, óóó, OMG!!!

 

http://www.quinlanroad.com/welcome/latestnews.asp?LangType=2070

 

Látjátuc, Feleim?

 

Bp. március 27 - ennél szebb tavaszkezdést! :)

esőjáró Creative Commons License 2011.10.22 0 0 1703

Én ott vagyok. Hála Istennek Európa elég kicsi, úgyhogy, ha nem gázol le megint valami, akkor ott leszek. :)

syrius Creative Commons License 2011.10.21 0 0 1702

Akkor most kiderül, hogy Európában vagyunk-e...?

Előzmény: esőjáró (1701)
esőjáró Creative Commons License 2011.10.21 0 0 1701

Kavics a vízbe:

 

Loreena FB profilján ez áll:

[Mark@QR] We have a big announcement coming Monday morning. Quinlan Road Community members are always the first to know. If you’re not already member, consider joining today. Rest assured, we will be posting the news to Facebook on Thursday, October 27.

 

A kommentek között meg ez:

 

Mark McCauley HINT: Europeans will be happiest with the news. Others might be disappointed. Sorry.

 

Szorítsunk, véreim! :)))

highwayman_mummer Creative Commons License 2011.03.27 0 0 1700

Sok helyen járt, a Facebook-oldalán folyamatosan írták ki, hogy merre járt, volt Madridban, Németországban (én úgy olvastam, hogy Sulzbachban, de nem vagyok Németország-ismerős, lehet az Frankfurt része?), Isztanbulban és Stockholmban. :-)

RhB Creative Commons License 2011.03.18 0 0 1699

BUJJJJJJJÉK!

 

Márcsak azért is el kell, hogy jöjjön ide, mert ahogy hárommal lejjebb is látható, az én CD-met nem dedikálta.

 

Előzmény: syrius (1698)
syrius Creative Commons License 2011.03.18 0 0 1698

Ezek csak "feltűnések" gondolom valami tennivalója van itt, körülnéz koncerthelyszínek ügyében (valaki szólhatna neki, hogy itt is van MediaMark), vagy népszerűsíti a lemezeit. Bár tényleg furcsa, hogy a honlapon ez az egyik fő "szereplése" ebben a hónapban.

Egyébként BUÉK,

ami finom célzás is óhajt lenni:-)

Előzmény: esőjáró (1697)
esőjáró Creative Commons License 2011.03.17 0 0 1697

Ezt most magyarázza meg valaki:

 

http://www.quinlanroad.com/performances/performances.asp

 

Loreena elmegy Frankfurtba egy Media Marktba CD-t dedikálni (??????), vagy teljesen csődöt mondott az angoltudásom?

 

Nagyon értetlenül nézek ki a fejemből...

RhB Creative Commons License 2010.12.08 0 0 1696

Igen, ott rendeltem, loreena :-) küldte át a linket. Az ingyen letöltés működött is, ahogy kell. Ezek szerint el kell hívnom ide, hogy írja alá a CD-t...

Előzmény: syrius (1695)
syrius Creative Commons License 2010.12.08 0 0 1695

A Loreena honlapján rendelted? Mi kaptunk cédét és mellette egy kis kártyát aláírva. Lehet, hogy nem voltál benne az első n.-ben. (Hja ki korán kel...)

Előzmény: RhB (1694)
RhB Creative Commons License 2010.12.08 0 0 1694

Na, tegnap megjött, viszont nyoma sincs dedikálásnak, hüp hüp... :-(

 

Előzmény: syrius (1688)
esőjáró Creative Commons License 2010.12.04 0 0 1693

Nekem nincs vele különösebb bajom, de az Ancient Muse mérföldekkel jobban tetszett. Valahogy olyan... nem tudom pontosan megfogalmazni. Nincs benne az a valami, ami engem egy pohár nagyon jó vörösborra emlékeztet. Kicsit sápadt, kicsit zsenge, olyan, mint egy tavaszi mező, kedves, de nincs benne az ősz gazdagsága. 

TTibike Creative Commons License 2010.12.02 0 0 1692

Na, sikerült végighallgatnom a művet. Engem a korai lemezeire, különösen az elsőre emlékeztet az anyag, csak gazdagabb hangszerelésben. Hangulatilag legalábbis. Elsőre nem rossz. Egyelőre az első szám a kedvenc, de lehet csak azért mert azt hallottam többször is. Kicsit tényleg olyan "live" hangulata van.

Előzmény: RhB (1691)
RhB Creative Commons License 2010.12.01 0 0 1691

Nekem a postástól nincs, csak a a "Postás a holdon"-tól van. Pontosabban annak az előadójától.... :-)

 

Ha a CD nem is jött még meg, de az mp3 igen. Íppeg halgassuk megfele... :-)

 

Előzmény: TTibike (1689)
RhB Creative Commons License 2010.12.01 0 0 1690

Nem értem, már fél órája megrendeltem, és még mindig nincs itt. :-)

 

Előzmény: syrius (1677)
TTibike Creative Commons License 2010.12.01 0 0 1689

Ó, kérhettem volna a postástól autogramot én is... de hüle vagyok!

Előzmény: syrius (1688)
syrius Creative Commons License 2010.12.01 0 0 1688

Nekem is. Dedikálva:-)

Előzmény: TTibike (1687)
TTibike Creative Commons License 2010.12.01 0 0 1687

Megjött a postás!

TTibike Creative Commons License 2010.12.01 0 0 1686

Én még csak várom a postást, a honlapon direkt nem hallgattam részleteket, kíváncsi vagyok már nagyon. Persze Loreena lemezei sem egyformák, a régi anyagok jobban tetszenek nekem is mint az újabbak, de kedvenceimtől  megveszem az összes kiadott anyagot, albumot elsősorban. Nincs túl sok kedvenc mondjuk. :-)

Előzmény: Törölt nick (1685)
vigkrisz Creative Commons License 2010.12.01 0 0 1684

Az én top3 L.M. listámba sem került be ez a lemez, de azért nem rossz. pld a Midwinter-nél jobban tetszik, sokkal egységesebb. A The Seven Rejoices of Mary újabb feldolgozásának kifejezetten örültem, egy teljesen új színt adott a dalnak, szerintem ebben a remixelős korszakban ennyit bőven elnézhetünk Loreena-nak. Jövőre remélem, hogy lesz turné és ellátogat megint MO-ra.

Előzmény: Törölt nick (1682)
TTibike Creative Commons License 2010.11.30 0 0 1683

Ez igen, 10 perc alatt meghallgattad az egész albumot, és már kialakult vélemményed is van róla? Félre ne értsd, én még várom hogy megjöjjön a cd, nem hallottam, akár sz.r is lehet, de kicsit több időt hagyhatnál neki,,,

Előzmény: Törölt nick (1682)
highwayman_mummer Creative Commons License 2010.11.25 0 0 1679

A kiadvánnyal kapcsolatban két megjegyzésem van:

 

1. Nagyon szomorú voltam, mikor kibontottam, hogy kispórolták a szövegkönyvet :( Annyira szeretem az új albumok dalszöveges, dalokról mesélős részeit, ezt (is) szeretem Loreenában, hogy a szövegkönyvet mindig megcsinálta ilyenre. Nagyon sajnálom, hogy most ezt kispórolták :-(

 

2. Ugyanakkor nagyobb dobbant a szívem, amikor a MAGYAR fordítású szöveget megláttam a tokban :-)))

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!