Keresés

Részletes keresés

OZ Juice Creative Commons License 2008.06.23 0 0 2819
"egyet se olvastam még el. "

Akkor honnan tudod? Lehet, hogy szuperjó mind !! :)
Előzmény: Törölt nick (2818)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.23 0 0 2818

Így van.

 

A szeretett kis NB I-ünk egyoldalas REAC-Diósgyőr tudósításában egyedül az egyéni értékelés ér valamit, mi a bánatért nem lehetett összedobni egy ilyet az Európa-bajnokságra? A meccsekről szóló két oldal teljesen érdektelen, egyet se olvastam még el. 

 

Détári két tippmix-szelvény kitöltése közti kannásboros monológjai meg túl közhelyesek. Megmondhatná a frankót, mint Varga Zoli Sinkovicsnak évente egyszer a szokásos interjújában.

Előzmény: mondial (2817)
mondial Creative Commons License 2008.06.18 0 0 2817
az hagyján, de edzői nyilatkozatok? meccsek utólagos értékelése?
persze arról minden nap 2 oldalas cikkekben olvashatunk, h most épp melyik kocsmába tértek be és, h a szőke, csinos "Benzema", h smárol a daliás "Zidane"-nal

mondjuk ezek a beszámolók negyedórás leosztásban jók is lehetnének, ha nem lenne olyan érzésem, h néha a meccsnézés nélkül, a netről ollózzák össze őket
Előzmény: Törölt nick (2815)
Haszika Creative Commons License 2008.06.18 0 0 2816
Na most a hülyeséget azért ne. Én tisztellek téged, de ezt a marhaságot azért ne írd le még egyszer.
Előzmény: Törölt nick (2813)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.08 0 0 2815

Osztályzatok?

lg23 Creative Commons License 2008.05.17 0 0 2814

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=180686

 

"A szombathelyiek 2004, míg a kecskemétiek 1911 után lesznek ismét tagjai az NB I-nek."

 

Ti totálisan agyhalottak vagytok??????

 

Az egy dolog, hogy 1911-ben még nem volt olyan, hogy NB1. Az meg egy másik dolog, hogy 1911-ben a legmagasabb osztályt kizárólag fővárosi csapatok részére írták ki.

 

Az pediglen tény, hogy a Kecskemét sohasem volt NB1-es... az alapításuk éve. Vagyis nem 1911 után ismét, hanem 1911 alapításuk óta először...

 

Baszki, ha egy kelet-etióp menekült írja meg a cikket, az is utána tudott volna nézni ilyen banális dolgoknak... de ti leszarjátok. Ti egy dologhoz értetek, a seggek fényesre nyalásához. Újságírás? Az meg mi?

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.17 0 0 2813

Mélyen Tisztelt Ch. Gáll Andrásnak köszönjük szépen a mai lapban megjelent Serie A-beharangozójának álcázott írását. Köszönjük, hogy Ön felsorolta azokat a játékvezetői tévedéseket, amelyek az Internek kedveztek. Nem mondom, akadtak ilyenek, de nem kellene kizárólag ezzel magyarázni a csapat tabellát vezető pozícióját, valamint sugallni az olvasók felé, hogy a kék-fekete egyesület kizárólag "csalásnak" köszönheti első helyét. Ha már ennyire tárgyilagos akart lenni Kedves András, kérem, legközelebb ne felejtse el megemlíteni az Inter kárára történt eseteket is, melyek bizony előfordultak ám! 

Egy másik olasz klub(pontosabban annak egy alkalmazottja) az elmúlt években bizonyítottan meg nem engedett eszközökkel befolyásolta a bajnokság alakulását. Arról miért nem született cikk?

Köszönettel,

Én

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.11 0 0 2812
Ma dől (het) el az olasz és dől el az angol bajnoki cím sorsa, az újságban egy dekányi betű sincs ezzel kapcsolatban.
Wagner Lopez Creative Commons License 2008.04.21 0 0 2811
Sinkovics, Te szánalmas hülye. Hogyan mered egy kalap alá venni a hokisok teljesítményét néhány hétvégi bajnokival. Azt sem tudod, ugatják-e a hokit, Vas Jankót két s-sel írod. Persze, ilyenkor oda kell állnod a dicsfénybe, te senki
Haszika Creative Commons License 2008.04.14 0 0 2810
Tényleg? Ezt nem tudtam. Azért még él a topik:s)
Előzmény: lg23 (2801)
Hrepka Creative Commons License 2008.04.13 0 0 2809
REAC-Paks tudósítás. Egyéni értékelés: Rása Gergő látványos gólpasszt adott. Háttértörténet: nevezett játékos csereként állt be a 78. percben, a három gól a 14., a 37., illetve a 47. percben esett...
Interfan Creative Commons License 2008.04.05 0 0 2808
Erre én is felfigyeltem, de akkor csak nem én maradtam le valamiről...:-D Szánalmas...
Előzmény: Törölt nick (2807)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.05 0 0 2807

"Nem ígérkezik olcsó vételnek a Racing gólfelelőse, Ezequiel Garay sem..."

 

"A 21 éves argentin csatár elsősorban Ruud Van Nistelrooy pótlására érkezhet a fővárosba..."

 

Lehet, hogy tudnak valamit az NS-nél, amit még talán a Realnál sem: Van Nistelrooy középhátvédet fog játszani, ha felépül?

Wagner Lopez Creative Commons License 2008.04.01 0 0 2806

"A címvédő Anaheim 3-2-re győzött a Dallas elleni nyugati ranngadón, biztossá téve, hogy a csendes-óceáni divízió élén zár"

 

Kár, hogy a San José már vagy egy hete megnyerte ezt a csoportot. Szűcs A., te fasz!

kooti Creative Commons License 2008.03.27 0 0 2805
"Ekkor már érződött, remek eredményt ér el a magyar bajnok Montenegróba, már csak a végső különbség volt a kérdéses a visszavágó előtt."

<a href="http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=174100" target="_blank">Kotor-Vasas</a>
ann86hu Creative Commons License 2008.03.24 0 0 2804
Üdv!
Házi dolgozatomhoz szeretnék segítséget kérni!
Egy néhány perces kérdőívről van szó, melyben többek között a Nemzeti Sportról és a sporttal kapcsolatos ajándéktárgyakról kérdezünk.
A kérdőív itt található:

http://markkut08ns.uw.hu (azonosító: bagoly)

Hogy érvényes legyen a kitöltés, a NS-ot legalább Havonta kellene olvasni vagy a honlapot legalább Hetente látogatni.
A kitöltés rendkívüli segítség lenne, előre is nagyon köszönöm!

(Ha ilyet nem szabadna írni a fórumba, akkor elnézést kérek és a hozzászólás nyugodtan törölhető!)
dinovercotti Creative Commons License 2008.03.22 0 0 2803

Mai cikk az 1980-as Európa-bajnokságról:

 

"...a 25 ezres átlagnézőszám igencsak szegényes egy olyan tornán, amelyen a legkisebb stadion (Stadio Comunale, Torino) is több, mint 71 ezres volt."

 

Aki nem ismeri a Comunale történelmét, annak talán édesmindegy, de egy újságíró nézzen már utána a dolgoknak.

 

 

Interfan Creative Commons License 2008.03.06 0 0 2802
Csak én látom furának azt a címet, hogy "A BL után itthon is sem ment a Pick-Szegednek" ?:-D
lg23 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 2801
hogy ne lenne, minden nap olvassák. Sokszor idéztek is belőle, másszor javították magukat, stb.
Előzmény: Haszika (2800)
Haszika Creative Commons License 2008.03.05 0 0 2800

Nyílt levélben egyszerűbb lenne, mert ez a topik feltehetőleg nincs a látókörében :zavart:

:))

Előzmény: lg23 (2799)
lg23 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 2799

Kedves Lipcsei "kőbunkó" Árpád!

 

Legyél szíves ne lovagolj az Újpest-DVSC ligakupameccs leendő nézőszámán. Ha visszanézed szennylapod korábbi számait, akkor rájössz, hogy messze Újpesten a legmagasabb a ligakupa átlagnézőszáma, pl. Debrecenben is sokkal kevesebben járnak. Így ha a nézőszámról akarsz írni, akkor írjál a REAC-ról vagy az MTK-ról, de ne rólunk.

 

Ja és a kurva anyádat is basszad meg.

dinovercotti Creative Commons License 2008.03.04 0 0 2798

Tegnap arról írt az újság az egyik cikkben, hogy hatesélyes a bajnokság.

 

Na most: nem emlékszem, hogy ki volt a szerző, de olyan mondatokat sikerült összehoznia, hogy mire egynek a végére értem, elfelejtettem, hogy miről szólt az eleje. Ha valaki tudja, akkor copyzza be.  

titolesz Creative Commons License 2008.03.04 0 0 2797
Mókásabb a 600 néző helyett beírt 3000.
Előzmény: CSABEE (2796)
CSABEE Creative Commons License 2008.03.04 0 0 2796

NS, 2008.03.02, Győr-DVSC

 

A meccsbeszámolóban ezt olvasom:

 

"A korábban megszokottól visszafogottabb teljesítményt nyújtott Nikolov Balázs. A védőtől megszokhattuk, hogy zakatol a jobb oldalon, a vonal mellett, ezúttal azonban jobbára csak védőfeladatára koncentrált. A lelátóról nézve megfejthetetlennek tűnt, miért volt ilyen visszafogott"

 

És az osztályzat + jellemzés:

 

"Nikolov Balázs 6

Nagyon aktív volt, sokat segítette a támadásokat"

 

Szegény Nikolov. Elolvassa a szaklapot, aztán fogalma sincs, hogy tulajdonképpen hogyan is játszott.

Habi Creative Commons License 2008.03.02 0 0 2795

A BKV-FTC meccsen hogy kaphatott Csiszar sarga lapot,ha az osszeallitasban nem is szerepel?

Mellesleg,Kanadabol kozolnem,hogy jatszik,Szkukalek viszont nem.

Jol.

Interfan Creative Commons License 2008.03.01 0 0 2794
Innen is szeretnék gratulálni Csillag Péter írásához a mai Nemzeti Sportban! Még ilyen szánalmas senkiházit... Félreértés ne essék, nem vitatok én semmit, de ez azért mégiscsak túlment egy bizonyos határon.
dinovercotti Creative Commons License 2008.02.20 0 0 2793
Sokan a Hahotán szocializálódtunk, valószínűleg egy idő után mindnyájan túlléptük ezt a szintet. Pietsch Tibornak továbbra sem sikerül. Sas József kabaréi szórakoztatóbbak, mint Pietsch viccesnek vélt írásai. Valaki, aki a közelében van, jelezze már neki finoman.  
Wagner Lopez Creative Commons License 2008.02.13 0 0 2792
Vasárnap: Király a Barnsley padján ült. Ma Priskin a premiershipes Watfordban játszik - írja már valaki olyan az angol focit, aki ért is hozzá vagy legalább olvasni tud!
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.09 0 0 2791

LEVÁLTOTTÁK A NEMZETI SPORT FŐSZERKESZTŐJÉT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ENNÉL MÁR CSAK JOBB LEHET!

hajrá malonyai.!!!!!!!!!!!!!!

spurs84 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 2790
nem rossz hír,hátha így elkerülik a végleges CKM- és Blikk-esedést...
Előzmény: Törölt nick (2789)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!