Keresés

Részletes keresés

**Vivien** Creative Commons License 2019.12.03 0 0 229

Sziasztok!

 

Seres Tibor kőműves/burkoló és mindenhez értő kontár az aki megkárosított minket. Minimális pénzt kértünk vissza tőle, amit nem is dolgozott le, mert inkább elküldtük...Borzalmas olt amit műveltek, az ajtót anyósommal vettük ki és tettük be újra, mert ennyire nem voltak képesek... Budapesten vállalt mindenféle emberekkel munkát, de mindig valakije megbetegedett vagy meghalt így kb csak 2hetente jött.. Ismerős valakinek? Valaki más is járt így vele? 

HédHedvig Creative Commons License 2019.10.10 0 0 225

Szia TRIX!

Elérhetőségem: ududhedi@gmail.com

30 2294640

Üdv:Hedvig

 

 

 

 

 

Előzmény: Trix1 (219)
gizmoSM1989 Creative Commons License 2019.10.08 0 0 224

Szia nem . Ö egy fiatalabb emberke és nem szemüveges 

Előzmény: 75diszkont (222)
75diszkont Creative Commons License 2019.10.07 0 0 223

Sziasztok! Hogy néz ki ez a Kozák fiú? Köszönöm

Előzmény: Gyori2 (209)
75diszkont Creative Commons License 2019.10.07 0 1 222

Szia! Sági Laci alacsony, beesettarcú szemüveges 65 éves görbe kis ember? Panelhőszetelő volt.? Köszönöm. 

Előzmény: gizmoSM1989 (217)
Szentes Kriszta Creative Commons License 2019.10.07 0 0 221
Érdeklődni szeretnék Jakab László érdi építési vállalkozó felől.
Valaki vett tőle már házat?
Ház vásárlás előtt állunk, és szeretném leinformálni az eladót
Köszönöm
Mozes11 Creative Commons License 2019.10.02 0 0 220

Horváth Benedek, Belsőépítész Tervező- Egyéni Vállalkozó- átverése; leinformálható: https://www.nyilvantarto.hu/evny-lekerdezo/

  

 

2019.02.14- i

‘…furcsállom, hogy ez a nyomorult féreg, akinek én megadtam a telefonszámod nem jelentkezett nálad...'

 

2019. február 20.

 

‘Igen, elismerem, a rohadt kéménnyméretezéseddel kapcsolatba nem mondtam igazat ! Le is írtam, azt is pontosan mi történt, és azt is miért nem a valóságot mondtam’

 

'…nem vagyok híve a mellébeszélésének, és nem is akarok az lenni ! Követtem el hibát, például azt hogy a kéményeddel kapcsolatba nem a 100% ban valós helyzetet kommunikáltam,.!'

 

'....mert valóban hazudtam a kémény méretezéseddel kapcsolatba, és az egész kémény ügy kicsúszott a kezemből !...’

 

 

2019.02.25

 

‘…nem intéztem el a kéménybélelés engedélyezését, ez igaz, nem törtem össze magam, és még hazudtam is, hogy nem X, hanem Y -al fogod tudni megcsináltatni, óriási érvágás…’

 

… és amikor a bolha köhögni kezd:

 

2019.02.25:

‘…Ha nem adsz meg egy vasárnapi, legrosszabb esetben hétfői időpontot, és helyszínt, én kereslek meg jogi képviselettel, ha kell a munkahelyeden, vagy a saját lakásodban !...’

2019.02.25

‘…én "rád szakítom az eget" a jogalapom, és a lehetőségem is megvan hozzá!...’

 

Jogosulatlanul 2017.09.06- tól (Nyilatkozatmegrendelő aláírása- mely dokumentum a megrendelő által az aláírás időpontjában kifizetésre került)- 2019.04.30- ig (1 év 8 hónap) dokumentum visszatartás- többszöri kérés, írásbeli felszólítás ellenére:

 

‘…és elkezdtem tudatosan megváratni…’

 

2019.04.30- ügyfél által szervezett ügyvédi jegyzőkönvezéssel hitelesített tárgyalás:

 

‘Horváth Benedek a generálkivitelező szerződéséből kivette a teljes kéménybélelést (méretezést, FŐKÉTÜSZ engedélyeztetést, kivitelezést), és a gázkazán engedélyeztetésével és üzembe helyezésével kapcsolatos feladatokat, azzal, hogy ezeket ő elintézi. ‘

 

‘…az egyeztetés keretében bemutatta Horváth Benedeknek a FŐKÉTÜSZ által 2019. március 12. napján rögzített hibákat, hiányosságokat…’

 

'nem vettem ki a gázengedélyeztetést a fővállalkozói felelősségi körből, miért szivattam volna magam??'

 

‘Horváth Benedek – kérdésre válaszolva – kijelentette, hogy a gázkészülék engedélyeztetésével, üzembe helyezésével kapcsolatos komplett feladatot (gázterv készítése, engedélyeztetési, üzembe helyezési eljárás a Gázműveknél) nem vette ki a generálkivitelező szerződéséből. Ezt követően Horváth Benedek megtekintette a megrendelő birtokában lévő vonatkozó dokumentumot, és a nyilatkozatát módosította, mely szerint valóban kivette a generálkivitelező szerződéséből a gázkészülék engedélyeztetésével, üzembe helyezésével kapcsolatos komplett feladatot (gázterv készítése, engedélyeztetési, üzembe helyezési eljárás a Gázműveknél).’

Trix1 Creative Commons License 2019.10.01 0 0 219

Szia!

 

Szeretném felvenni veled a kapcsolatot.

Üdv. Trix

Előzmény: HédHedvig (201)
szben123 Creative Commons License 2019.09.26 0 0 218

Folyamatban van velük egy felújításom. Azért kerestem rá a nevére, mert hasonló hiányosságokat tapasztalunk amiket leírtál, így találtam rá a bejegyzésedre. 

Előzmény: átvert a burkoló (199)
gizmoSM1989 Creative Commons License 2019.09.24 0 0 217

Még nyár elején elkezdem az ingatlanomat fel újítani . Egy Sági László nevű generál kivitelezővel . Az alá alapozással nem voltak problémák leszámítva azt , hogy amikor mondták , hogy jönnek hétvégén akkor nem jelentek meg . A gondok akkor kezdődtek amikor neki kezdtek a tető bontásának , nem volt fogalmuk sem , hogy mit is csinálnak . Egyből leszedték az egész tető szerkezetet . Szóltam nekik , hogy fóliázzák le rendesen nehogy be ázzak , ere azt a választ kaptam , hogy azt nem lehet normálisanle fóliázni . Be is áztam nem egyszer és nem is kicsit . Meg untam a folyamatos be ázást és elmentem saját magamnak foliat venni és 2 en az asszony pajtással lefóliáztuk normálisan a tetőt , hogy ne ázunk be . Az anyagköltséget ugye ki fizetem , hogy ne legyenek fen akadások folyamatosan haladjon a munka . És szerződést is irtunk . De sajnos nem lett semmilyen anyag megvéve de még megrendelve sem . És a tetőn folyó munkák is nagyon lassan haladtak . Úgyhogy elzavartam őket és azóta egy új csapat 5 nap alatt majdnem végzet is a munkával . Remélem senki sem esik ebbe a csapdába amibe én bele estem. 

Sanyika1990 Creative Commons License 2019.09.17 0 0 215

Jakab Menyhért és brigádja Jászkisérről nem ajánlott.

Munkadíj felvéve, munka nincs elvégezve. 

Néhány dolog is eltűnt, persze én csak ismeretlen tettes ellen tettem feljelentést. 

OAN Creative Commons License 2019.09.16 0 0 214

Négylakásos házban lakunk. Tetőt szeretnénk felújítani.  Oláh Péter érdi vállalkozó felvette az anyagköltséget előre, amiből a70%_át leszállította.  Alvállalkozóként dolgozott nála az ács, (Nyikon József) aki az első hét utáni pocsék munka után a munkadíj felét átvéve többet nem jött dolgozni, de azóta is postaládákba bedobott cetliken hírdeti magát, mint ácsmester. Az anyag ill. a munkadíjból 1-1MFt. tartozásuk van, mivel a munka nem folytatódik és nem is kívánják visszaadni. Kérdésem, hogyan lehet visszaszerezni a pénzünket. 

Előzmény: Deicide01 (106)
imolla4 Creative Commons License 2019.09.02 0 0 213

Bocsánat, nem tudtam hova tenni kérdésemet!

Dunakeszin előszoba felújítást: ablakcsere, bejárati ajtócsere, ezeknek a helyeknek kialakítása. Ki vállal ilyen kis munkának tűnő feladatot?

Előre nem fizetek senkinek! Anyagokat megveszem, ami kell.

djmókus Creative Commons License 2019.09.01 -1 0 212

Előbb fizesd ki munkadíjat amivel tartozol utána fórumozz idióta dolgokat.Anyagot sem tudtál venni te szerencsétlen.Behajtás folyamatba van!

Senki ne dolgozzon neki,dolgoztat fizetni baszik.:Bencze Ferenc Dunakeszi. tel:30/4357192

Előzmény: Pajero Feri (179)
Kiss48 Creative Commons License 2019.08.30 0 0 211
Irtam!
Előzmény: Kiss48 (206)
Citrom57 Creative Commons License 2019.08.29 0 0 210

No az szép nekem is szerződésem van vele !

Előzmény: Kiss48 (196)
Afrikaans8 Creative Commons License 2019.08.13 0 0 208
https://homar.blog.hu/2019/08/12/szobafesto_lakasfelujitas
Afrikaans8 Creative Commons License 2019.08.08 0 0 207
A NAV vélhetően soha nem fogja bekedvencelni ezeket az emberkéket, mert kb. 59 köteg paksamétát ki kellene tölteni, hogy elvi szinten meginduljon az eljárás. A pénztárosnő 5 Ft-tal kevesebbet ad vissza, akkor már három adószagértő munkatársnak rögtön félhavi munkája támad. Dolgozni meg lassan annyian szeretnének, mint Venezuelában. Szép új világ!
Előzmény: kecskekorom (203)
ImreGyula Creative Commons License 2019.08.07 0 0 205

IMRE GYULA (apa) ÉS IMRE DÁNIEL (fia). SZÉKESFEHÉRVÁRI BŰNÖZŐK.

 

https://napigazdasag.com/imre-gyula-imre-daniel-szekesfehervar/

ggrindcore Creative Commons License 2019.08.07 0 0 204

Kedves Fórumozók,

 

egy újabb csaló céget szeretnék bemutatni, a Festexteam Kft-t, amely professzionálisnak hirdette magát, e helyett kontár munkát végeztek, rengeteget rongáltak (kerítést, fákat, véletlenül az útjukba került vödröket amiket nem tudtak arrébb tenni vagy legalább szólni, hogy útban lehetnek), teljesen megbízhatatlanok voltak, volt olyan hét amelyen csak három napon jelentek meg és három hét után otthagyták a munkát úgy, hogy még a bontás részét sem tudták befejezni. Az anyagra és a bontási/hulladékszállításra átvett összeget ki tudja mire költötték, mert számlát nem adtak és az általuk megrendelt konténerből egyet töltöttek csak meg, valamennyi hulladékot oda tették mellé, egy részét pedig ki sem hordták a telekről, szanaszét hagytak vasakat, betondarabokat, saját szemetüket (ételmaradékok, üvegek), valamint nem fizettek semmit a konténeres cégnek és nem is kérték annak cseréjét tőlük. Állítólag ezt meg fogják csinálni, de ezek alapján senkinek nem tudom ajánlani őket. Kerülendő kóklerek.

 

kecskekorom Creative Commons License 2019.08.03 0 0 203

Kedves fórumozók!

 

Kérem, segitsen valaki, mert az őrület határán vagyunk.Harmadik éve keresünk kivitelezőt, kb 10 emberrel találkoztunk. Három tipusba tudom őket osztani:1)Megfizethetetlen. 2) Annak fele árán kinálja a szolgáltatásait, már holnap kezdene, de a szerződés aláirt példányát majd elhozza (Sic!) 3) Normális ár, normális ember, de amikor alá kéne irni a szerződést, hirtelen szakember hiánya támad.(Közben eltelt négy hónap!)Könyörgöm, ha valaki tudja, hogy kell megbizható embert keresni, mondja el nekünk, mert mi mazsolák vagyunk. Olyan világban nőttünk fel, amikor a kézfogás elég volt.A negyedik tipust fel sem sorolom, mert felsorolhatatlan. Utaljunk neki előre egy millát. Nézze meg, hogy tollas-e a hátam.

Kérem, akinek van POZITIV tapasztalata, ossza meg velünk!

 

Köszönöm

 

Kecskeköröm

AirMac Creative Commons License 2019.08.02 0 0 202

szia Hársas, ÉRDI GÁBOR ügyben kereslek, írj privátban itt. Gyülekezünk!!!

Előzmény: Hársas (200)
HédHedvig Creative Commons License 2019.07.28 0 0 201

Szia Trix!

Mi is hasonló cipőben járunk, Tóth Lászlóval kapcsolatban. 

Felvette szinte a teljes összege 90 százalékát előleg címén több részletben. 

A munkához nem akart hozzá kezdeni, mindig kitalált valami hazugságot.

Amikor már érezte, hogy nem hagyjuk ennyiben, oda jött hozott szedett vedett anyagokat, és összeütött egy minősíthetetlen tákolmányt.

Gondolom nem csak mi ketten vagyunk a károsultak listáján. 

 

Üdv. Hedvig

Előzmény: Trix1 (173)
Hársas Creative Commons License 2019.07.25 0 0 200

Keresem azon károsúltakat akiket dr érdi gábor károsított meg. veresegyháziak előnyben. érd priviben.

átvert a burkoló Creative Commons License 2019.07.24 0 1 199

Sziasztok! Keresem azokat a sorstársakat, akiket NYÍRI SÁNDOR (alias: Sanyi meister) állítólagos burkoló, műköves átvert. 40 nm burkolásra, 15 nm terasz impregnálásra és egy műkő lépcső csiszolás lakkozásra felvett tőlünk apránként mindenféle munka közben felmerült nehézség miatt igazoltan átvételi elismervénnyel és családtagjai számlájára utalással 600.000 Ft-ot. A burkolás fogas, ronda, több nm csempe hiányzik, amit későbbi pótláshoz vettünk...mozaik benyomva, szegélyezés félbehagyva, átadott terv alapján méretek elrontva (mozaik 10 cm-rel a mosdópult fölött kezdődik, teraszon semmi nem látszik, műkő lépcsőn rajthagyva a kosz és 1. réteg rálakkozva, amitől az egész besárgult, foltos... Írásban vállalt határidőket nem tartotta be, nem adta át a kész munkát, a megígért 4. találkozót is lemondta. Most fenyegetőzik, hogy ha felhívom, feljelent zaklatásért. Állítólag ügyvéd a nővére és feleslegesen jelentgetem

 Megtudtam, hogy.már korábban volt feljelentése, NAVos ügye, emiatt nem.lehet bankszámlája, vállalkozóija. Mit tanácsoltok?

BDEszter Creative Commons License 2019.07.19 0 0 198

Keresem azokat, akiket Jóni Béla Zsoltné és férje Jóni Béla Zsolt és gyermekük Jóni Adrián Tiszakerecsenyi vállalkozó építési, felújítási munkák során becsapott. Kérem keresstek meg a 06307150795 telefonszámon. Nekem szerződés szerint egy családi házat kellett volna tavaly szep. 30-i teljesítési határidővel felújítania. A kivitelezési díj közel 90%-át elkérte előlegben, de csak részben teljesített, közel egy éve csak hiteget ha felveszi a telefont, hogy majd befejezi a munkákat, de semmi nem történik. Levélben elérni nem lehet, mert a tértivevényes levél nem kereste felírattal visszajön. Időközben az egyéni vállalkozását a nő megszüntette, majd újra kiváltotta. A telefont nem veszi fel. A szerződés szerint a teljesített munkára, amiből volt ami most összedőlt, garanciát vállalt, de a garanciát nem tudja teljesíteni, mert nincs embere, meg csak kamuzik, hogy majd csinál valamit, de ténylegesen nem történik semmi.

Ha van ötletetek, hogyan tudnám a pénzem visszaszedni tőle, kérlek jelezzétek.

Az emberke több helyen is hírdeti magát jó szakemberként, de saját példám alapján nem ajánlom, hogy dolgoztassatok vele, vagy a családjával.

nemmindegyneked Creative Commons License 2019.07.15 0 2 197

Cigánnyal nem állunk szóba!

Semmi ürüggyel nem léphet ingatlanunkra/ba!

Éppen tegnap délben próbálkoztak a szemközti megüresedett (ők azt hiszik, él az öreg tulaj...) családi ház kapujában, de elijesztettem őket. Romániai "Gábor-cigányok"! Ezúttal  lengyel rendszámmal, egy fehér egyterű szgk-val jöttek, de pont ide már egy hónapja is jöttek! Azt akkor levideóztam rejtett kamerás sapkával, fenn már a yt. megosztón! 

Ezek egymásnak leadják a pontenciális áldozatok címeit, valószínű!?

A rendőrök szemtől, szóban állítják, hogy "üldözik, keresik" ezeket az  agresszív csalókat, de az a tapasztalatom, hogy inkább engem utálnak(!), amiért telefonálni merészelek olyan esetekben! Komolyan!

Kész téboly már ez az ország!

Előzmény: Kika1972 (182)
Gkata07 Creative Commons License 2019.07.10 0 0 195

Szia!Most olvasom a hozzaszolasodat.En most akarok ezzel a KFT-vel ablakot csereltetni,vizet szerelni es burkoltatni.Mi volt veluk a gond??Tortent mar valami fejlemeny ??Legyszives valaszolj ha tudsz mert holnap jonnek hozzam is.Koszi

Előzmény: Mária Kriszti (185)
Postita Creative Commons License 2019.07.10 0 0 194

nem rég postoltam a viza2003 kft-t most láttam meg hogy fent van az interneten egy bizonyos érdi gáborral kiegészülve

 

https://napigazdasag.com/dr-erdi-gabor-viza-2003-kft/

 

z_helga Creative Commons License 2019.07.10 0 0 193

Sziasztok!

 

Bajor Glass károsultként keresem azokat a személyeket, akiket szintén anyagilag megkárosított. Tettem feljelentést a győri rendőrkapitányságon és folyamatban van az eljárás. Aki szeretne igazságot tenni Bajor István aljas módszerei és tisztességtelen munkája ellen, azoknak jelentkezését a 06204183085-ös számon vagy a malnastalca@gmail.com címen várom.

 

Üdvözlettel:

Zodoma Helga

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!