Keresés

Részletes keresés

ivanandras Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1350
Hihetetlen, faszom.... :(

Shepherd kiesett egy nála 10000000x gyengébb játékostól...
Egyszerűen sokkal jobb játékos Shep, de ma nem ment neki :(
voelgyi Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1349

Lloydot én sem csíptem soha :-)

 

Manleyt viszont sajnálom, nem baj hulljanak, Nándinak annál könnyebb dolga lesz.

HA a sport pontosan adta meg, akkor ma 23.30-tól játszik

Előzmény: Dr.House. (1348)
Dr.House. Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1348
Igen Klaasen kíméletlen volt és én is neki szúrkoltam!Nekem Lloyd sosem volt szimpi és úgy látom neki már nagy eredmény nem is fog összejönni.Generációváltás van dartsban is.bár tegnap azt gondoltam jusson csak tovább Klaasen mint holland és egy másik holland ma essen ki:)a kis Magowen öregúrnak is nagyon örültem.Masont szintén nem szeretem neki kommentárkodni kéne.hogy van a mondás?aki tudja csinálja aki nem az kommentálja?valahogy ő is így van már ezzel.Ráadásul ez a szimpi kis öregúr összekerült Priestleyvel akinek szintén drukkolok.
Isaac Painter Creative Commons License 2008.12.22 0 0 1347
:)))))))) Ezt gyorsan elintéztük! Mennyi volt? 20perc vagy fél óra? :)
Isaac Painter Creative Commons License 2008.12.22 0 0 1346

Hajrá Klaasen!

Koborlo79 Creative Commons License 2008.12.22 0 0 1345

Mi megy itt a vb-n?Hát én totál ki vagyok,és tök érdekes mert az egyik dartsos barátommal beszélgettünk a totoról ami megy a szövetség honlapján,és pont Scholtent,Partot meg Manleyt mondtam,hogy az első körben keresztbe verik a totonkat.Hát így is lett.Pedig ott volt a megérzés ,de az eszem mást diktált.

Hajrá Wade!!!!!!!!

Dr.House. Creative Commons License 2008.12.22 0 0 1344

Sziasztok!

 

A Manley szurkolói csapat meg van de sajnos tegnap a OneDart-One Dream to win the World Title szertefoszlott:(

Nándit nagyon várjuk már és reméljük a meglepetések egészen kedd éjfélig folytatódni fognak mert akkor az azt jelenti hogy.........:)

ivanandras Creative Commons License 2008.12.20 0 0 1343
Mekkora meccs volt ez a Part-Davis...
ivanandras Creative Commons License 2008.12.19 0 0 1342
Iwiwen már "megcsináltam" őt :)
Szóval azt hiszem én vagyok a hivatalos magyarországi Kirk Shepherd fan club megalapítója és alighanem egyetlen tagja :D
Ráadásul állítólag nagyon hasonlítok is rá.

Tettem 500x-os szorzóval, hogy ő nyeri idén a vb-t :P

Most megy a Davis-Part meccs. Nagyon jól nyomja Davis. Meglepetés is lehet itt még.
Előzmény: Koborlo79 (1339)
Petyka30 Creative Commons License 2008.12.19 0 0 1341
Sziasztok!Ha valaki nézné a vb-t éjjel nappal.Itt lehetséges.http://atdhe.net/
ks196 Creative Commons License 2008.12.19 0 0 1340
Kirk Shepherd menjen haza, tavaly egy raklap pénzt vesztettem miatta.
Hajrá Priestley, Painter! De legfőképpen hajrá Mardle! :)
Előzmény: Koborlo79 (1339)
Koborlo79 Creative Commons License 2008.12.19 0 0 1339

Hali.

Shepherd?????

Szerintem nem mostanában fog neki  menni még egy olyan jó szereplés mint tavaly.

Bár nem lehet tudni.Fekete ló mindig előfordul.

Egyébként mi ez a pangás????????????

Itt a vb. és senki .Hol van a Mardle szurkoló,a Manley szurkoló csapat?

Hajrá Wade!!!Na és persze NÁNDI!

Előzmény: ivanandras (1338)
ivanandras Creative Commons License 2008.12.19 0 0 1338
Ez a topic miért nem a Sport résznél van ?

Na mind1, ma kezdődik a VB.

HAJRÁ KIRK SHEPHERD :)
Koborlo79 Creative Commons License 2008.12.10 0 0 1337
halihó.
Túl vagyok a csapat fordolókon.A soft nagyon szarul ment arról nincs is sokmindent irnom.Egyébként nem szoktam külön edzeni,annyi csak ,hogy azon a héten felmegyek Zircre a klubba és ott softozok.A steel jobban ment bár itt is voltak hibáim,de tudom mik azok és probálom kijavitani öket.Dobtam egy 5/3at 120as kiszállóval,egy két 6köröst.Végül is elégedett vagyok.Ja és dobtak ellenem úgy egy 2-0át ,hogy 5/1 5/2 köpni nyelni nem tudtam.Most újitottam egy kicsit az edzésemen 301 dupla be-ki,ha jól eltalálom a kezdést akkor 501,és a beszállásnál körbe jövök a duplákon.A D1-en kezdem majd D2 és így tovább.A D19-re dobtam 152vel kezdtem,180,60,77itt már az utolsó nyillal rádobhattam a D16ra,de elhibáztam, aztán a következő körben egyet kivül,egyet bele a 16ba aztán D8ki.Tök örültem neki.

A Nándi jó ellenfelet kapott szerintem.Ha fel tud készülni kellöen akkor megtudja verni.Egyébkén hajrá James Wade!!!!!De ahogy a Taylor ez évi formáját elnézem nem lesz ki megállitja.
Dr.House. Creative Commons License 2008.12.08 0 0 1336

Sziasztok!

 

Bezzeg Nándi- vincent van der Voort-tal játszik!!

hát szerintem kaphatott volna könnyebbet és nehezebbet is.

de talán egy kis szerencsével bármi lehet:) azért ez a holland nagyon jó játékos....

Dr.House. Creative Commons License 2008.12.05 0 0 1335

Ki nyeri?

 

Hát Bezzeg Nándi nagyon remélem!!:)Istenem de szép is lenne.....

de kicsit reálisabban nézve a dolgot én most Raymond von Barneveldnek fogok szurkolni!!

 

BARNEY ARMY!!!

voelgyi Creative Commons License 2008.12.04 0 0 1334

Tényleg, hovatovább nyakunkon a vb, és most már végre magyar szereplővel, ezúton is hajrá Nándi.

Szóval most ki kire tesz, hogy nyeri a címet?

 

Én Taylorra teszek, zsinórban harmadszor már csak nem zakózik:-)

voelgyi Creative Commons License 2008.12.04 0 0 1333

Tényleg, nem zavar, hogy hol soft, hol steel kategóriában indulsz, egyáltalán gyakorolsz-e külön a softra?

 

Egyébként pedig hajrá, és magas kiszállókat kívánok, hogy legyen a télapó puttonyában.

Előzmény: Koborlo79 (1332)
Koborlo79 Creative Commons License 2008.12.02 0 0 1332
Gyakorolhatok a mostani hétvégén is.Szombaton soft csapat,úgy volt,hogy ebben a szezonban nem kell softoznom,de most még is így alakult.Vasárnap II-oszt. steel,ezt valahogy jobban várom.Természetesen lesz élmény beszámoló.
Előzmény: voelgyi (1331)
voelgyi Creative Commons License 2008.12.01 0 0 1331

Na, gratulálok.

Látod, egyre többet versenyzel, egyre jobban mennek a kiszállók is :-)

Előzmény: Koborlo79 (1330)
Koborlo79 Creative Commons License 2008.11.25 0 0 1330

Na megvolt a 2ik steel forduló.Egy rövid beszámoló.93férfi nevező volt 5ik lettem.Megint szerencsés ágra kerültem.Rögtön az elején egy előnyerés aztán egy 4-0,jó játékkal,5-2,5-2,közepes játékkal itt már voltak gondok a kiszállóval.Aztán az 5-3as bukó meccs ami talán a legjobban sikerült annak ellenére,hogy kikaptam,itt is hiányoztak a kiszállók.Az ellenfél igen jó játékosnak számít a magyar viszonylatban,így elégedett vagyok a teljesitményemmel.Páros 5ik hely,aminek nagyon örülök és most elöször éreztem,hogy annak ellenér,hogy mindketten dög fáradtak voltunk összehangoltan egymást kiegészitve tudtunk játszani.

Kiszállók:egy 100as,és egy 86os amit eltaláltam,mármint magas.Aztán rádobhattam a 157-re,149-re,140-re kétszer,111-re,110-re,bár nem remgtem volna meg a dupláknál,de ez van.Majdcsak eljön az idő mikor eltalálom.Ja és bemelegitésnél 170-es gyakorló játéknál kétszer is sikerült kiszállnom róla:)  3éve mióta foglakozom a dartsal összesen sikerült 2szer,most egy nap alatt megdupláztam.Na szóval mindent egybevéve elégedett vagyok, látom a fényt az alagút végén,döcög a szekér csak lassan.

Dr.House. Creative Commons License 2008.11.20 0 0 1329
Bezzeg Nándi mindent bele decemberben!!ha máshogy nem is de lélekben ott leszünk veled!!
bandesz80 Creative Commons License 2008.11.17 0 0 1328
Sziasztok

Már egy ideje olvasgatom a topikot, igazából most azért írok, mert találtam egy jó oldalt, ami sztem sokatokat érdekelhet:
news.dolphio.hu

Ez egy hírfigyelő oldal, meg lehet adni bármilyen témát, és összegyűjti a témához tartozó híreket. A poén az, hogy van külön darts kategóriájuk is, az ide kategorizált híreket azonnal el is tudjuk olvasni, ahogy megjelentek valahol a neten:)
Sztem elég hasznos!

Üdv, B.
Koborlo79 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 1327

Na meghoztam a beszámolót.:(((((

Az első oszt-ba indultam mint ahogy elterveztem.Rögtön elsőre bekaptam az egyik legjobbat,aki meg is nyerte ezt a versenyt.Kikaptam 3-0ra,az első és az utolsó legben is dobhattam kiszállóra,de elhibáztam.Aztán egy kicsit gyengébb ellenfél elvileg,talán ez volt a baj,hogy egy kicsit elbiztam magam.Elment kettő 0ra aztán kiszálltam115ről 2-1,aztán kiszálltam 116ról 2-2,ő kezdze a 3ik leget,de láttam rajta,hogy szétesett és megviselte a két magas kiszálló.Ment is a játék,126nál megdobtam a T19,sima 19,maradt az 50,erre kis bullt dobtam,utána 6nyilat dobtam el a 25-re,de az istenért sem tudtam kiszállni,minden bizonnyal az zavart össze,hogy elbénáztam a 126-ot,mondjuk ha akkor kidobom azt hiszem kinyirt volna az ellenfelem:))Ja és persze a mennybe megyek,így meg maradt a bucsú a játéktól.

A páros egy kicsit jobban ment,nyertünk kettöt föágon,ahol egész jól játszottam és csodatörtént ,mert kitudtam szállni.Aztán elvesztettük a 3ik főágit egy igen erős páros ellen úgy,hogy elvileg nekünk kellett volna nyerni ,de sajnos a döntő legben mikor elég lett volna két sima hatvan,görcsöltem a triplákon így26,30at dobtam,ezzel kizártam a játékból a társam,és nem dobhatott kiszállóra.Majd a végén egy csattanó 128ra dobok,ha kiszállók nyerünk.Sima 18,T2o,aztán megint kisbullt dobtam a nagy helyett,:(az ellenfél bosszúlt ,így kikaptunk.Aztán vigaszon egy közepes játékot nyujtva szintén kikaptunk 2-0ra így vége volt a dalnak.Röviden ennyi.

voelgyi Creative Commons License 2008.11.14 0 0 1326

Nagyon helyes.

Hajrá, aztán majd vájuk itt a beszámolót.

:-)

Előzmény: Koborlo79 (1325)
Koborlo79 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 1325

Tényleg micsoda fantasztikus dolog ez.Végre láthatunk egy magyar srácot,ott ahova a legtöbb dartsos vágyodik.Remélem jól sikerül majd neki.

 

Eldöntöttem az elsőosztályban indulok a hétvégén.

voelgyi Creative Commons License 2008.11.06 0 0 1324
vállald be, szerintem az előnyödre válik
Előzmény: Koborlo79 (1321)
voelgyi Creative Commons License 2008.11.06 0 0 1323

HAJRÁÁÁ

 

Reméljük a Sporttv-s közvetítésben látni fogjuk. jellemző, hogy csak a mai Nemzeti Sportban volt benne....

 

 

Előzmény: Pengepal (1322)
Pengepal Creative Commons License 2008.11.03 0 0 1322
Hali Hó. Óriási szenzáció.

Bezzeg Nándi a hétvégén bejutott a PDC 64-es világbajnoki döntőjébe és decemberben legalább egy TV-s mérkőzést játszik londonban.

Hajrá NÁNDI!!!!!!!
Koborlo79 Creative Commons License 2008.10.29 0 0 1321
Úgy látszik az 5ik helyre vagyok beállitva.A IIosztályban indultam ,mert úgy gondoltam,hogy a jelenlegi formám ezt kivánja.Bár nem panaszkodhatunk mert 35nevező volt a második vonalaban,több jó játékossal tarkitva,mert volt akin nem volt fekete nadrág az nem indulhatott az elsóő osz.-ba
Na szóval meglepő,de jól ment a játék.Hármat nyertem simán főágon.Aztán aki (végül megnyerte)srác azzal kerültem össze.Figyelnem kellett ,mert tudtam ,hogy jó játékos és,hogy fekszik neki a mester kiszálló.Tök jól ment a játék elmentem 2-1re a 3ik legben ahol nyerhettem volna 10nyilat rontottam kiszállón,így kikaptam 3-2re:( Aztán vigaszágon kikaptam attól a sráctól aki a 2ik lett.Marha jól játszott végig magabiztos volt.Nem csak ellenem hanem a többi ellenfele ellen is.Így végül 5ik lettem:) Még nem tudom,hogy a következő fordulóban az első vagy a másodban indulok-e.Lehet ,hogy bevállalom az első osztályt.
Előzmény: voelgyi (1320)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!