Keresés

Részletes keresés

Breki1 Creative Commons License 2016.09.21 0 0 4252

Ez a másik?

 

http://kremmania.hu/kremek/balea-men-fresh-peeling-gel

 

Hol írják, hogy szalicilsavas?

Előzmény: Törölt nick (4251)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.20 0 0 4251

Sokáig keresgéltem a polcon, majd egy fiatal néni orra alá dugtam a papírt amire felírtam mi kell. Ott volt közvetlenül a "fresh waschgel" és a szalicilsavas "fresh peeling 3in1" mellett, ami akkor már a kosárban leledzett...

Előzmény: Breki1 (4245)
PFS Creative Commons License 2016.09.17 0 0 4250

2uj olaj van kiserlet alatt , boroka olaj es kakukk fu olaj .super mind a ketto hasznalat  hasonlo modon    desztilat viz  ,par csepp csak nem kell sok foleg a kakukk fu bol alltalaban a hajas  fejbort is atdorzsolom vele kellemesen csip illata jo foleg ha meg citrom fu olajat is keverek hozza ...

Anizibotos Creative Commons License 2016.09.16 0 0 4249

Hát kitartás az van nálad!

Csak távolról irigyellek. Ennyi időt energiát nem tudnék a te módszeredbe fektetni. 

Pl. én mást gondolok az atka pusztításról de nálad abszolút fennállhatot. Ezért is sikerülhetett. 

 

 

Előzmény: mdodger (4244)
Anizibotos Creative Commons License 2016.09.16 0 0 4248

Szívesen segítek :)

 

Várj még kicsit min.2-3 hét. A napi 1 tabletta az sok lesz ha 20mg-os (erre emlékszem) akkor törd ketté.  Vagy inkább egy 10mg-os nekem az jött be. És vigyázz a nappal. Fényérzékenység!  Legalább 30f fényvédő.

 

Nem hámlik a bőröd vagy viszket? 

Ez lenne a jó mert elindult a Folyamat(kezd hatni a gyógyszer) 

 

Vigyázz magadra és ha úgy érzed emelj az adagolásnál. 

De az orvost feltétlenül keresd fel előtte. 

 

Javulást! 

 

 

 

 

 

Előzmény: cingarela3 (4242)
mdodger Creative Commons License 2016.09.16 0 0 4247

Én pont 2 hete vásároltam meg életem első szemkörnyékápolóját. Hasonló "gondokkal" küzdök. Kevés alvás és az ebből fakadó karikák. Clinique terméket választottam, nagyon drága, ehhez a baleáshoz képest, de állítólag csak természetes eredetű dolgok vannak benne. Jónak tűnik, bár egyelőre nincs összehasonlítási alapom más termékekkel.

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.16 0 0 4246

Köszi!

Beszerzek egy ilyet, mindenképpen kipróbálom, de nem akarok az elvakolásra rászokni. Az alváshiányból eredő szemkarikák tisztességes gyógymódja a rendes alvás. De mivel olyan munkaköröm lesz ahol előfordulhat, hogy igen sok ember között leszek kirakatban, ez mindenképpen jónak tűnik.

A kénsampon plusz ecetes öblítés pedig szuper. Totálisan megszűnt minden korábbi panaszom, egészen emberi külsőm lett. Ezeket a felkenős trutyimatyikat is kezdem elfogadni.

Előzmény: Breki1 (4245)
Breki1 Creative Commons License 2016.09.16 0 0 4245

Most legalább tudjuk, hogy férfi vagy :-)

 

 

Ha ennyire rákattantál a balea termékekre ajánlanék valamit ami kicsit off itt.

 

Ez férfiaknak van, de annyira jó, hogy nők is használják, mondván ez sokkal jobb mint az övéké.

 

http://kremmania.hu/kremek/balea-men-energy-q10-szemkornyekapolo

 

És nagyon olcsó !

Előzmény: Törölt nick (4243)
mdodger Creative Commons License 2016.09.15 0 0 4244

Télen is tünetmentes vagyok. A kén szokott néha meggyötörni, ha túltolom. Olyankor pirosodhat és csípheti az arcot, de kb. másnapra elmúlik a pirosság is.

Kb. 6-7 hónap mire ezt az állapotot elértem, azóta, havi 2-3x használom a ként. Hajmosás is heti 2 alkalom.
Viszont az első 3-4 hónapban eléggé oda kell tenned magad. 

Előzmény: Anizibotos (4241)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.14 0 0 4243

No kérem. Állásinterjú előtt az a holttengeri maszatolás tuti cucc. :) Ennek örömére most egy fehér agyagos cinkes trutyit vettem ugyanott, ugyanannyiért, illetve egy felkenős valami sárgabarackkal megmarketingelt lehúzós (peeling) maszkot szintén ugyanott ugyanannyiért.

 

Tisztára úgy érzem magam mintha valami amerikaifilmes piperkőc lennék. Ellenben ez a 8ml-es kiszerelés jól ki van számolva, visítva, de éppen elég. És már egyáltalán nem csípett amikor felkentem,csak egy nagyon kicsit, pedig meg is borotválkoztam közvetlenül előtte.

Előzmény: Breki1 (4231)
cingarela3 Creative Commons License 2016.09.14 0 0 4242

Te tartod bennem a lelket már két hete :)

 

Most épp nagyon ég a szebós rész, már gondolkodom is hogy holnap felhívom a dokit, hogy szerintem emelni kéne az adagot............napi egyre..........vagy valami

Előzmény: Anizibotos (4240)
Anizibotos Creative Commons License 2016.09.14 0 0 4241

Hát ezt arcot nem kell elemezni. 

Tiszta ráadásul a szebonak még a nyoma sincs. 

Ha ezt az eredményt orvos segítsége nélkül sikerült 

elérni akkor like

 

Télen is tünetmentes vagy?

 

 

Köszi a feltöltést:)

 

Csak vigyázz nehogy "becsajoz" :D

:-)

 

 

 

Előzmény: mdodger (4239)
Anizibotos Creative Commons License 2016.09.14 0 0 4240

Nyugi mindig van valahogy:)

Fel a fejjel és előre. 

 

Előzmény: cingarela3 (4236)
mdodger Creative Commons License 2016.09.14 0 0 4239

A képfeltöltéssel még megyűlik a gondom :)

 

mdodger Creative Commons License 2016.09.14 0 0 4238

Teafaolaj, kén - Demodex elleni kezelés.

 

Az enyém csak egy telefonos kép, majd megpróbálok jobbat is keresni.

Régebben nem lehetett szakállam, pont amiatt mert állandóan begyulladt alatta a bőröm.

 

 

 

 

dzsumi Creative Commons License 2016.09.14 0 0 4237

Emlékeztek még a "földvári krém"-re? So személynek bevált, a neten több helyen nagyon meg voltak vele elégedve..eredetileg egy napvédő krém, a Balatonra igyekvők előszeretettel vásárolták..az Rp ismert és könnyen elkészíthető, de valóban igaz, h az egyik összetevő (ami miatt a sebóra is használható) hiánycikk, azaz gyógyszertári úton jelenleg nem beszerezhető..én sok gyógyszertárban is megpróbáltam, és persze több ismerős gyógyszerész közbenjárásával sem sikerült hozzá jutni..viszont mint vegyszert be lehet szerezni, de nyilván itt nem gramm-okról van szó..ha van jelentkező, érdeklődő, akkor érdemes (lenne) ezzel a témával foglalkozni..várom válaszotokat..

 

cingarela3 Creative Commons License 2016.09.13 0 0 4236

Szia :)

 

Rá zoomoltam a fotódra és tök szép tiszta olajmentes az arcod :)

A sírás meg ismerős na meg a bujkálás.......

Előzmény: Anizibotos (4235)
Anizibotos Creative Commons License 2016.09.12 0 0 4235

 

Jelenleg ilyen állapotban van az arcom.

Ha rá zoomolsz akkor látszik egy-két piros folt.

És kisebb hegek is vannak. Ami az akné nyoma.

Régen nem vállaltam magam vissza vonultam és sírtam. Utáltam magam. Mára nagyon más a szitu. Néha azért hámlik

a bőröm de kB olyan mint a piros hó:)

Bízom benne hogy nálad is hasonló javulás veszi kezdetét. 

 

Mindenkinek szép estét és tünetmentes hónapokat.

 

Hello mindenkinek! 

 

És remélem más is követi a példám (képfeltöltés) ::):-)

 

 

Előzmény: cingarela3 (4234)
cingarela3 Creative Commons License 2016.09.12 0 0 4234

Szia!

 

Köszi a biztatást rám fér...........még nem érzek semmilyen hatást. Igaz csak egy hét telt el 

 

Nekem nem írt fel sampont, bár igaz, hogy mondtam is hogy eddig mindegyik samponra érzékeny vagyok, csak annyit mondott hogy a gyógyszer ezt is rendbe teszi hogyha már hat használhatok bármilyen sampont (ezt az az ismerősöm is megerősítette aki ajánlotta nekem az orvost). Hát remélem mivel még zsírosodik a fejem úgy rendesen és hámlások vannak itt ott.....

Előzmény: Anizibotos (4232)
Anizibotos Creative Commons License 2016.09.12 0 0 4233

A mosdókenőcs(gyógyszertári) is olcsón kapható. Az elején szinte mindenkit ámulatba ejtett. 

A probléma ott kezdődik hogy vazelin (is) van benne. 

Ilcsi mama már véleményezte a hasonló termékeket. Ezen a fórumon is többször szóba került a szeborea kapcsán. Hosszútávon éppen az ellenkezőjét érjük el a használatával. Hát ő csak tudja mit beszél.  Tudom a kremmánián jókat írnak róla. Érdekelne hogy a szebós társadalom számára hasznos volt -e?

 

A nizo abban hasonlít a előbb említett termékhez hogy rövid távon fejti ki a hatását. Ezt megint nem én mondom. Antalvali meg még több hasonló oldal írt erről. De a hoxan meg a többi fórumon is írtak erről. Valit csak a te kedvedért írtam mert tudom szereted.:) 

 

 

 

 

Előzmény: Breki1 (4231)
Anizibotos Creative Commons License 2016.09.12 0 0 4232

Szia!

 

Sampon:

Egy natúr sampont vettem ez 1700 körül volt.

Teafaolaj ez kB 2900Ft 

A b vitamint és a gyulladás csökkentőt az dokinál vettem. 

Ez így összesen 14 ezer. Nem is akartam elsőre. Mondtam neki hogy már vehetnék 3-5e körül. De beadtam a derekam :)

 Enyhe korpám van amit tökéletesen karbantart. 

 

Összetétel: Teafaolaj 30 százalék

20 százalék a b vitamin és a gyulladás csökkentő. 

A sampon pedig a maradék 50 százalék.

 

 Hogy kinek mennyit ér a próba az megint más kérdés. Egy ismerősöm azt mondta hogy csak lehúzás. Nevettem rajta. Mert ha minden lehúzás ilyen hatásos akkor leszek én a balek. :D

Azért vannak lényegesen olcsóbb samponok. Nem állítom hogy csodaszer de tény hogy nálam működik. És sokáig elég. 

 

51 kg-os testsúlyhoz ideális a gyógyszer :)

Remélhetőleg nem is lesz semmi problémád.

Figyeld hogy reagál a tested ha bármi furát érzel keresd fel a dokit.

Látod nekem is egy olyan mellékhatása mutatkozott meg amit ilyen formában nem említ a szakma. Bár az izomfájdalom ludas lehetett. 

 

Kíváncsi vagyok miként hat majd a gyógyszer.Mivel két naponta szeded légy türelmes. 

Légyszíves tájékoztató jelleggel a kúra eredményét itt megosztani.

-:)

 

 

 

 

 

 

Előzmény: cingarela3 (4229)
Breki1 Creative Commons License 2016.09.12 0 0 4231

Hátha mást is érdekel.

 

 

Mondjuk azt nem értem, hogy a sampon miért ilyen drága mikor a krém ennyi.

 

http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/nizoral_2_krem/1168

Breki1 Creative Commons License 2016.09.12 0 0 4230

A mellékhatás nem most fog jelentkezni.

 

Hanem lehet fél év múlva.

Viszont akkor már azokat is kezelni kell és a tünetek is visszatérnek ahogy abbahagyod.

Előzmény: cingarela3 (4228)
cingarela3 Creative Commons License 2016.09.10 0 0 4229

Na igen a súly az fontos nyilván nekem is azért írta fel hogy két naponta az 51 kg-ra :) És persze az is fontos, hogy a családban előfordult e ugyanez vagy hasonló bőrbetegség.........

 

Apropó Anizibotos, milyen sampont kreált Neked a doki az összetételt értem.......:)

Előzmény: Anizibotos (4222)
cingarela3 Creative Commons License 2016.09.10 0 0 4228

Na végre bejutottam a fórumra, eltűnt az egész alig találtam vissza.

 

Érdekes ez a hátfájdalom mellékhatásként nem olvastam ..........

 

Nekem eddig semmi mellékhatás egy kis szédülés más nem, de nem is biztos, hogy a gyógyszertől...........mondjuk a gyógyszer hatását sem érzem még igaz még csak egy hete szedem és két naponta ................reménykedem közben ezerrel 

Előzmény: Anizibotos (4217)
Anizibotos Creative Commons License 2016.09.08 0 0 4224

Most tünetmentes vagyok! Hogy meddig az más kérdés. 

Nyitott vagyok az ajánlatra:) Azért remélem nem lesz rá szükségem. De ha úgy hozza a helyzet szívesen letesztelem. :)

Előzmény: PFS (4223)
PFS Creative Commons License 2016.09.08 0 0 4223

http://timcsi-aromaterapia.blogspot.de/2014/01/rozmaringolaj-rosmarinus-officinalis.hu

 

az uj anyag  ma latt ki probalva. mar semmi alkoholt nem ontok  a vattara  csak desztilatviz .

e honap kozepen megyek haza de legrosszabb esetben okt elejen ,Anizibotos  egy jo adagot keverek ki  neked  az olajokbol  csak vizzel  meg alkoholal kell majd be keverned . nekem par evvel ezelott olyan meretu tuneteim  voltak nem mertem az utcara kimenni , de csak Volt . valahogy neked is igy lesz majd  minden gyogyszer mellekhatas nelkul !

Anizibotos Creative Commons License 2016.09.08 0 0 4222

Köszönöm a jókívánságokat :)

 

Igen elég információval látott el bőrgyógyász. Kifejezetten olyan szakembert választottam aki ezen a téren már bizonyított. 

Vérvételen 3 alkalommal (a kezelés előtt is mentem) a belgyógyászati rendelésen pedig egyszer tetem látogatást ami a peroxid miatt éreztem fontosnak. De voltam más vizsgálatokon amire az orvos kért.

Ha olvastad akkor tudod de inkább leírom:D

Egy mellékhatása volt a gyógyszernek ez a hátfájdalom. Azóta sincs semmi jele a mellékhatásoknak. Nagyon patent volt az orvos. A súlyomat is figyelembe vette az adagolásnál. Plusz a szüleim betegségeire is kíváncsi volt. Nem hiába őt választottam. 

 

Könnyű útnak azért nem nevezném. Sok olyan dolgot próbáltam ami elvileg segített másoknak. Nálam meg semmi javulást nem produkált. Képes voltam kiadni 40ezret egy vitamin ampullákat tartalmazó csomagért. Ez nem mezei c vitamin volt külön hozott nekem a bőrgyógyász. De használtam szappant is peroxidot is. 

Voltam gluténmentes és Vega. Kozmetikai kezelések is  voltak amik rövid ideig volt hatással a akne szebo párosra. Ma csak azt a sampont és arclemosót használlom amit a bőrgyógyász kitalált . Mára az is kiderült  hogy a lemosó ami tisztított víz és gyulladás csökkentő teljesen passzol a szebora. Ami nem jelenti hogy másnak is fog.

 

 Na ezek után nyúltam a gyógyszerhez.

 

 

Előzmény: mdodger (4221)
mdodger Creative Commons License 2016.09.08 0 0 4221

Mi az, hogy nem maradt más választás? Sokkal keményebb tüneteim voltak, mint amire te elkezdted ezt a gyógyszert szedni. 

Az antibiotikumokról is megvan a véleményünk, azt is már számtalanszor leírtuk.

 

Én csak azt kívánom neked, hogy vigyázz magadra! Arról adott tájékoztatást a doki, hogy milyen hosszassan lehet szedni ezt a gyógyszert, mennyi szünetet kell tartani a kezelések között. Néhány szakmai fórumon azt írják, hogy havonta kell vérképet nézetni, pont amiatt mert ilyen sok mellékhatása létezik. 

 

Előzmény: Anizibotos (4221)
Anizibotos Creative Commons License 2016.09.08 0 0 4221

Most már kezd más irányba menni a a téma de sebaj. 

Többször is említettem hogy tisztában vagyok a melléhatásokkal.

Nem hiszem hogy reklámozza valaki. Azokhoz szólt akiknek nem maradt más választás. Reklám az is mikor valaki alternatív gyógymódot istenit és minden mást baromságnak tart. Csak az atka pusztítás még nem jelenti a sikert. Az is reklám ha ilyen szakemberekre hívjátok fel a figyelmet nem? És ha másnak nem jön be?Persze az egyik súlyos betegségeket okozhat. Ezt tudtam. Tudja az is aki elkezdte. Viszont az nevetséges hogy kizárólag negatív véleményeket írunk. Ismét hangsúlyozom nem szedném ha más segített volna. És az antibiotikum mennyivel jobb? Vagy más erős gyógyszer amit napi szinten írnak fel? Tudtad hogy a lézeres arckezelések(60 százalék)előtt antibiotikumot adnak a kedves ügyfeleknek? Erről nincs negatív tapasztalat? Már hogy is lenne kap egy kis probiotikumot és happy az élet. A gyomor meg úgyis ellenálló. 

 

Súlyos szeborea és akne egyszere. Nálam ez volt a minimum. A többit nem is említettem. Ha akkor nem megyek orvoshoz és kezdek gyógyszert szedni biztosan komoly problémákkal küzdenék:

Az akne és  a hegesedés amit írtál te is. A szeborea meg lelkileg vágott volna padlóra. Munkám sem lett volna mert egy ragyás szebós arcú biztonsági őrt nem vesznek fel. 

 

 

 

Van itt még egy-két dolog amit érdemes lenne nagyító alatt ..... 

De mivel ennyire  megosztó a téma nem lenne sok értelme.

 

 

 

Előzmény: mdodger (4220)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!