Keresés

Részletes keresés

noordbrabander Creative Commons License 2013.09.21 0 0 46109

Így már értem és nagyon sajnálom, hogy a térded ennyi fájdalmat okoz.

Előzmény: Szipolykaa (46108)
Szipolykaa Creative Commons License 2013.09.21 0 0 46108

Nem guggolok, százszor inkább hajolok. Az még a derékfájdalomnak is jót tesz. A térdem azért tropa, mert 14 éves koromban egy sportsérülés következményeképp ki kellett venni a meniszkuszt. Ami, ugye, a térd lökhárítója. Tulajdonképpen örülhetek, hogy harminc év után még mindig a saját ízületemet hordom, ez sem szokványos. Bár ez most már valamikor változni fog alighanem... Igyekszem vigyázni rá, például nem ugrálhatok, nem futhatok vele, de egy ilyen nyaralás, mint az idei, a köves-meredek szigeten betesz neki rendesen. Nyár óta fáj nagyon. Ezen nem segítenek már az étrendkiegészítők, csak a térdprotézis. Azért még igyekszem addig húzni, míg lehet. A derekammal meg az van, hogy amíg elmegyek hetente kétszer a konditerembe, addig rendben van. Csak kihagyni nem szabad - heti egy konditerem már határeset.

Mozgás megvan, naponta biciklizek, azzal járok a munkahelyre (plusz a konditerem kétszer egy héten). Nemrég a céges hétvégén annyit tekertünk (egyik nap 55 km-t, plusz tavi fürdőzés), hogy a huszonévesek kidőltek. Az 56 éves kolléganőm, az 53 éves főnököm és én maradtunk fittek.

 

Bovika, köszönöm a biztatást, kivárom :-) Már nincs messze :-)

Amit kerestél, az itt van:

Katt

 

Előzmény: noordbrabander (46107)
noordbrabander Creative Commons License 2013.09.21 0 0 46107

Szipike, nem guggolsz Te sokat miközben a kertetekben dolgozol? A kertetek egyébként gyönyörű...

Ha a térd a lábujj elé megy guggoláskor, az nagyon rossz a térdizületeknek, legjobb ha a sarok fölött marad a térd, előbbre nem kerül. Feneket kell hátratolni. Persze ezt  biztosan Te is tudod.

Nekem a glükózamin, kondroitin és MSM ételkiegészítő kombináció bevált, sok mozgással. Ugyan lehet, hogy csak képzeletben, mivel sokan állítják, hogy a mozgáson túl egyik sem ér semmit, és tegyük hozzá, nagyon drágák.

Férjed állásához nagyon drukkolok!

Előzmény: Szipolykaa (46102)
si12311 Creative Commons License 2013.09.21 0 0 46106

Hello, holland vagy francia bankokkal van valakinek tapasztalata?

Egyszeru betetszamla nyitasi feltetel erdekelne, ahol le lehet kotni kamatra a penzt.

 

 

bovi 2 Creative Commons License 2013.09.21 0 0 46105

Sajnálom Sipike, hogy ennyi baj van az egészégeddel, mint öregasszony azzal tudlak vigasztalni, a memopause után minden jó lesz!!!

Tudom, gyenge vigasz, mert most szeretnél már fájdalom nélkül élni.

Nekem migrénem volt állandóan, most vagy 20 éve nem volt fejfájásom.

Végülis semmim nem fáj, úgy kihevetrem a csipötörést, mint a semmi:-)

Járom a határt, a szomszédkutya elkisér, a szomszédok ájuldoznak, hogy mennyit tudok menni.

Csak...a fejem üresedik. Kezdek feledékeny lenni:-(

Megint compit cseréltem és elvezett a blog cimed, igy nem látom milyen lett a kertetek :-(

Ha lehet, dobj fel egy mailt a régi cimre.

Szipolykaa Creative Commons License 2013.09.20 0 0 46104

Látom, zajlik az élet nálatok is. Addig örülj, míg nem maradandó ittfáj-ottfáj-okat szedsz össze. Nekem a két terhesség után megmaradt a derékfájás. Nem jó!

A fiam éppen Andalúziában van osztálykiránduláson... Tegnap hajnalban repültek el. Itt 11 fok van, és esik az eső. Sevillában 35 fok, napsütés...

Előzmény: lükepék (46103)
lükepék Creative Commons License 2013.09.20 0 0 46103

RÁszabadultam a számítógépre.. :)

Nálunk aktuálisan a bilizés, a kaja, a gagasztás (ragasztás), a kaja, a kutya-labdáztatás, a kaja stb.... vannak napi permutációban..

Viszont a "nagy"lányt felirattam a legközelebbi oviba jelentkezni, most 2,5 éves,  jövő szeptembertől ovi. Ezenkívül elmentünk egy közeli bölcsibe játszónapra, hát tetszett neki "Be akarok menni oda!"

Naponta 5x eldobom az agyam, olyanokat tud mondani.

Hát ez.

Én is jövök a fájásaimmal, nekem a kézfejemtől a derekamig fáj minden izom, meg ín, a 7,5kg-s "kis"tesó emelgetésétől.. Bár kb 3 hete volt ennyi, most lehet, hogy már 8..

Szipolykaa Creative Commons License 2013.09.20 0 0 46102

Köszönjük a kérdésedet... Megvagyunk. Én a 45-öt érzem, a térdemen... Egyre jobban fáj.

A férjem munkahelye talán a hónap végére kiderül, hogy lesz-e baj vagy sem. Reménykedünk.

Amúgy pedig azért jó hírek is vannak, szépül a kert, nemsoká megjönnek az új növények (egy lombhullató sövény meg sok virágzó bokor), ágyáslocsolókat telepítünk, sövényt vágunk, egyre szebb minden. Bent a házban nem, mert vagy ide költjük a meglévő pénzt, vagy oda :-)

És sikerült kicsikarnom a főnökömtől egy rendesebb fizetésemelést. Végre! Persze még mindig alacsony, de legalább már nem a legutolsó senki vagyok a sor végén...

Előzmény: bovi 2 (46099)
bovi 2 Creative Commons License 2013.09.20 0 0 46101

Köszi kedves DeRosa! Ebben a korban már nem titkolódzunk, úgyis látszik rajtunk a kor:-(

 

DeRosa Creative Commons License 2013.09.20 0 0 46100

Hat ha mar igy vilagga kurtolted, akkor Boldog Szuletesnapot!

 

A frankfurti ingazas most epp amugy is extra sz@r, hihetetlenul tele vannak az utak, vonatok, parkolok az IAA miatt... :-(

 

Udv,

deRosa

Előzmény: bovi 2 (46099)
bovi 2 Creative Commons License 2013.09.20 0 0 46099

Köszi Szipike kérdésed, de ettöl rosszabbul már nem is lehetnék:-(

 

Ma, a szülinapomon egyedül, férj a kórházaban már hetek óta és még hetekig maradnia kell.

Nem súlyos a baja, csak hosszantartó, felvekvések.

Ingázok Frankfur és az  otthonunk között, ebben a szörnyü forgalomban!

Csak fél óra az egész, de az is nehéz, érzem a 78-at a hátamon :-)

 

Ti???

Szipolykaa Creative Commons License 2013.09.18 0 0 46098

Az álláskeresők és a reklámhuszárok!

 

Hogy vagy, Bovika?

Előzmény: bovi 2 (46097)
bovi 2 Creative Commons License 2013.09.18 0 0 46097

Ez az oldal lefagyott, ki hozta a nagy hideget ide???

Boszorka Creative Commons License 2013.09.07 0 0 46096

Na ez tök ugyanaz csak dánul.:-)

Előzmény: Greve-1 (46095)
Greve-1 Creative Commons License 2013.09.07 0 0 46095

 Nekem is ezt irja:

 

"Denne side er desværre ikke tilgængelig. Linket, du har fulgt, kan være i stykker, eller siden kan være blevet fjernet."

Előzmény: Boszorka (46093)
bovi 2 Creative Commons License 2013.09.06 0 0 46094

Köszi a jókivánságod, még sajnos sokáig nem jöhet haza :-(

 

Idöközben annyit kutattam, hogy megkaptam a kulcsszámot és máris rajta van a gépemen.

Nekem évek óta ez a varázsbot:-)

Az Einklick Wartun-gal mindent kihevertünk. Eddig, persze most a W- 8-al  minden más. Szenvedek vele még sokáig.

29€ egy évre, ami nekünk megéri, nem kelle szakit hivni.

Ne magadbol indulj ki, aki gyakorolt számitógépes.

Hiába leszünk öregebbek, bölcsebbek nem leszünk:-)))

Előzmény: DeRosa (46090)
Boszorka Creative Commons License 2013.09.06 0 0 46093

Vagy a link rossz, vagy már eltávolították, legalább is nekem ezt irta.

Előzmény: Greve-1 (46092)
Greve-1 Creative Commons License 2013.09.06 0 0 46092
Előzmény: Greve-1 (46091)
Greve-1 Creative Commons License 2013.09.06 0 0 46091

 

Szia!

 

Lehetséges, hogy itt megtalálod Öt: 

 

 

 

Előzmény: Dionis (46086)
DeRosa Creative Commons License 2013.09.06 0 0 46090

Szia,

 

eloszor is a fontosabbal kezdenem: jobbulast a ferjednek!

 

Szgep:

0.) Tutti jol letorolted es nincs meg a kukaban ama "torolt" level?

1.) Ugye TuneUp-ot vettel? ("l" nelkul)

Ugyan nem ertem minek kellhet ez, de itt irnak hozza egy alternativ programot ingyen: http://www.chip.de/downloads/TuneUp-Utilities-2014_12993392.html

 

Ha semmi se segit, es tenyleg kell, akkor marad a +1x megvenni, es akkor jo draga lett az olcso forras :-(

 

Udv,

deRosa

 

Előzmény: bovi 2 (46087)
bovi 2 Creative Commons License 2013.09.06 0 0 46089

Szia Boszika!

A februári szépen begyógyult, de nagyon könnyelmü volt a kedves, nem tartott pihenöt. Egész nap ült, késö esetig.

Most dupla probléma lett belöle.

Börátültetést is végeztek, talán igy hamarabb hegged a seb.

A hobbyja is elönytelen, ha órákt ül a vizparton egy helyben. Aztán vendégek is voltak otthonrol, a kislányka megakarta tanulni a horogkötést :-)

Sajnos elfelejti, hogy hány éve ül már. Remélem ezután óvatosabb lesz.

Boszorka Creative Commons License 2013.09.06 0 0 46088

Nem ismerem. nem is tudom mit tudnak vagy árulnak.

Nincsen nálad olyan, hogy törölt mail? Nálam elég sokáig meg lehet nézni a törölteket.

 

Férj meddig lesz kórházba? Segített a februári műtét, ez most egy másik dolog?

Előzmény: bovi 2 (46087)
bovi 2 Creative Commons License 2013.09.06 0 0 46087

Sziasztok!

Nekem is kellene segitség:-)

Minden évben megvettem a TunelUp programot, igy az idén is. A netten beugrott egy un. Cleverbridge aki olcsóbban adta. Erre én klickkeltm, nyomban átutaltam az árát és voltam olyan mamlasz, hogy a visszjelzésnél nem láttam, hogy 2 mail jött. Az egyiken egy referencnummert közöltek, a másikat nem vettem figyelembe és késöbb töröltem.

Tehát nincs meg a produktsclüssel számom, amivel aktiválni tunám a programot.

Próbáltam már poncius-pilátushoz irni, telefinálni, de nem sikerül céllba érni:-(

Ismeritek egyáltalán ezt a Clever..éket?

Ha mégegyszer a világra jövök, akkor remélem nem ilyen bután :-)

 

Máskülönben megint ingázom Frankfurtba, férjet operálták felfekvési sebekre. Februárban volt hasoló helyzet, most annál is rosszabb.

 

Tehát, nem az egyetlen gondom, ami a compival van, de jó, hogy elvonja a figyelmem.

 

Dionis Creative Commons License 2013.09.06 0 0 46086

Sziasztok valaki tud valami infót egy Keresztesi Rolandról munkát hírdet Londonban,azt mondja külön busz viszi az embereket 9-én indul az első tónus szerintetek valós vagy átverés az utazást a cég állja Kérlek ha valaki tud valamit segítsetek.

 

DeRosa Creative Commons License 2013.09.05 0 0 46085

ugy tunik, mintha  alevegobe beszelnel ;-)

 

Udv,

deRosa

Előzmény: Szipolykaa (46084)
Szipolykaa Creative Commons License 2013.09.04 0 0 46084

Azokkal a kőműves- és hentes-állásokkal, amiket a múltkor hirdettél, mi van?

Előzmény: Zsolesz5555 (46083)
*Luna* Creative Commons License 2013.08.27 0 0 46082

Sziasztok,

 

penteken, 30-an este indulok Amszterdambol Kazincbarcikara a Koln-Frankfurt-Nurnberg-Graz-Koszeg-Szekszard-Budapest-Miskolc utvonalon, 2fo utitarsat keresek. Visszaut szeptember 8 vasarnap, ugyanezen az utvonalon. Erdeklodni: metropolitanwife@gmail.com emailen, illetve a +31639-00-75-45-os holland telefonszamon lehet.

asciimo Creative Commons License 2013.08.13 0 0 46081

Menjel, ha birod a meleg paras levegöt. Jo buli lehet...

Előzmény: weert (46079)
asciimo Creative Commons License 2013.08.12 0 0 46080

Ezert hozza a sok tiroli ember töletek a kocsit. A NOVA kb a vetelar 8-9 szazaleka. Plusz a TÜV. De meg igy is olcsobb (es nagyobb a valasztek) mintha Tirolban/Ausztriaban vennek.

Előzmény: DeRosa (46078)
weert Creative Commons License 2013.08.10 0 0 46079

Szép napot Mindenkinek!

 

Kongóban és Zambiában most milyen a helyzet? Járt már arra valaki mostanában,mondjuk az elmúlt 1-2 évben. Bányaépítésben vennék részt mint mérnök és még nem válaszoltam a cégnek,hogy megyek-e vagy sem.

 

Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!