Keresés

Részletes keresés

Mijo Creative Commons License 2000.11.10 0 0 88

Kedves Gergő !

Itt, egy kicsinyt feljebb látod ezt a sort: Kilépés | Regisztráció | Beállítások | Kedvencek | Keresés | Közlemények | Mi ez? (FAQ) | Moderálás | Kérdések | Piazza, ezek közül klikkelj a Kérdések-re, és máris írhatsz egy érdeklődő levelet Keki, azaz Kéki Balázs bátyádnak, aki az egyik technikai főmugul az Index-nél, és akitől kimerítő válaszra, valamint feltételezhetően megoldásra számíthatsz rövid időn belül !

Hali: Mijo

Előzmény: Bereske (87)
Bereske Creative Commons License 2000.11.10 0 0 87
Kedves Mijo bácsi! :)

Lenne egy olyan naiv kérdésem, hogy tudnál-é abban segíteni, hogyan tudom megváltoztatni a regisztrálásnál megadott e-mail címemet egy olyanra ami szintén "freemailes", de legalább használom.
Talán egyszer nekem is akar valaki írni egy e-mailt...
Előre is köszi!

Gergő

Bereske Creative Commons License 2000.11.10 0 0 86
Na ne vicceljetek?!

:)

Előzmény: arti (85)
arti Creative Commons License 2000.11.09 0 0 85
:-))
Előzmény: Mijo (84)
Mijo Creative Commons License 2000.11.09 0 0 84

Te Csicsi kicsim, bocsika, de mon'má'meg, mijaszent az a: "HI" :)......, hi-hi-hi ??

Mihi

Előzmény: Thernitibi (83)
Thernitibi Creative Commons License 2000.11.09 0 0 83
Hi Béreske

A Márfai ötlete nagyon jó. A hivatal alatti helyiség szolgálhatná újra azt az eredeti célt, amiért annak idején kitakarították, megalkották. Szerintem még azt az embert is ismered, aki e projekt létrehozásában segíteni is tudna neked.
(Milyen érdekes? Én az életemben 1x sem voltam ott.)

Bereske Creative Commons License 2000.11.09 0 0 82
Bocs, elfeledtem...

igen, a Béla fia vagyok.

Üdv: Gergő

Előzmény: Thernitibi (76)
Bereske Creative Commons License 2000.11.09 0 0 81
Thernitibi!

A később eljött. Az az igazság, hogy a pincehelységgel kapcsolatos kérdést egy barátommal folytatott beszélgetéssel kapcsolatban tettem fel, aki a diszkóiparban dolgozva mindig azon okoskodik, hogy hol lehetne jó buli csinálni. Márfai P. az alább látható hozzászólásában a városháza alatt lévő pincehelységet volt főiskolai klubként említette és ez alapján született egy másik ötlet is, miszerint feléleszthetnénk ezt a helyet és kialakíhatnánk ott egy hangulatos IGAZI főiskolai klubot Baján. Milyen az ötlet?

Előzmény: Thernitibi (76)
arti Creative Commons License 2000.11.08 0 0 80
Kedves Mijo!

Nem volt szándékomban megbántani bárkit is.
Az őszinte örömömet váltottam betűkre.

Arti

Előzmény: Mijo (79)
Mijo Creative Commons License 2000.11.07 0 0 79

"Tiszteletemet ezúton fejezem ki mindazoknak akik az utóbbi hetekben nem hagyják az oldal alsó fertájára csúszni a Free topicot."

Kedves Artur, én meg tiszteletemet fejezném ki mindazoknak, akik nem egy topicban gondolkodnának, hanem a teljes Bajai régió Fórumban, mely lehetővé tette e topic létrejöttét is :) !!

Számomra semmi különbség sincs a 4158 hozzászólásos, Bajai régió - kötetlenül, saját névvel !, és a 2 hozzászólásos, Volt FRANKELOSOK ide! című topic között.

Ergo: tiszteletemet ezúton fejezem ki mindazoknak, akik az utóbbi hetekben nem hagyják az oldal alsó fertájára csúszni a Bajai régó Fórumot :)!

Mijo

Előzmény: arti (78)
arti Creative Commons License 2000.11.07 0 0 78
Ez tök komoly !

Mindenesetre nem szeretném elkapkodni.Olyan formát szeretnék létrehozni, ami kulturált,igényes szórakozási lehetőséget biztosít a bajai és környékbeli fiatalok számára.
Többfelé kezdem el mozogni a dologban,de egyenlőre még semmi konkrétum.

Amennyiben bárkinek,bármilyen ötlete van szivesen veszem,ha megosztja velünk.

Más.
Tiszteletemet ezúton fejezem ki mindazoknak akik az utóbbi hetekben nem hagyják az oldal alsó fertájára csúszni a Free topicot.<<>>

Arti

Előzmény: rkozma (77)
rkozma Creative Commons License 2000.11.07 0 0 77
Arti!

Ez a Free Party Club, ez komoly?
Vagy már lemaradtam valamiről?

Robi

Thernitibi Creative Commons License 2000.11.07 0 0 76
Hi Gergő

Azzal kezdeném, hogy az 1., és 2. pontokat összevonnám, mert nem mondanám magam törzsvendégnek, de még csak ritka látogatónak sem e helyeken, és ebből adódóan nem ismerem a mai srácok kikapcsolódási szokásait. Én e vendéglátóhelyek forgalmát más megközelítésből mérem, de hát ez így van rendjén.

3.) Jó, rendben.

4.) Esküszöm, hogy jövőre megszervezek egy hajókirándulást a Bajai Netegyesület keretén belül, kajával, piával.

Tényleg Te vagy a Béla fia?

Bereske Creative Commons License 2000.11.07 0 0 75
Thernitibi!

Röveden reagálnék a válaszaidra.

1. Az nem jelenthet igazi problémát, hogy a buli kint van a város szélén, hiszen kicsiny országunkban igen sok olyan klub működik, ami nemcsak a város szélén, de a határban van a szántóföldeken, mégis közel 1000 fővel üzemelnek. Más szempontból például a keceli vagy a halasi bulikba az ország minden pontjáról érkeznek emberek.Szórakozni. sokan vannak Baján is akik inkább felülnek a buszra, beülnek az autóba és megindulnak.
A másik érdekes dolog, hogy a Ramszesz szerintem igényesen kialakított hely. A technikai feltételek megvannak ahoz, hogy jó buli lehessen. Az természetesen más kérdés, hogy nincs olyan ember aki értene ehez a technikához és így az üzemeltetés hatásfoka igen alacsony. Az is igaz, hogy ezt csak a szakértő szemek és fülek veszik észre.

2. Sajnos bennfentesként látom, hogy a Főnixben szeptember óta csak olyan bulik vannak, amikben nincs ember. Vannak, de mégis kevesen így nincs jó hangulat. A rendelésekkel azért nincs baj, mert - a pultosoktól tudom - ilyenkor az egy emberre jutó fogyasztás triplájára nő. Kicsit remeg a lába szerintem mindenkinek, igaz nem mindenki vallja be. Szeretjük a Főnixet.

3. Majd később...

4. Azt hiszem te az első embek között leszel aki meghívót kap. De csak nyáron tengerre magyar!!!

Üdv: Gergő

Előzmény: Thernitibi (64)
Mijo Creative Commons License 2000.11.07 0 0 74

Tisztelettel felkérem az egymást szapuló urak együttesét, szíveskedjenek az övönaluliságot illő távolságtartással szem előtt tartani, a tényszerű közlésekhez ragaszkodva ....!

Mijo

aktual Creative Commons License 2000.11.07 0 0 73
Ja, hogy eggyütt éltek?

Azért néha nyelvtan órára is ugorjatok be!!!

Előzmény: Bereske (72)
Bereske Creative Commons License 2000.11.06 0 0 72
Kedves Mijo!

A magázódás a hozzászólás írása alatti lelkiállapotot mutatja. Mi "fiatalok" a tegeződéssel a tiszteletünket fejezzük ki annak aki megérdemi. Aki nem az lemagázzuk...

üdv: Gergő és Arti

Előzmény: Mijo (71)
Mijo Creative Commons License 2000.11.06 0 0 71

Kedves ifjak - és kevésbé ifjak -, felhívnám a tisztelt figyelmeteket, hogy a neten nics magázódás, a net hagyományihoz híven itt mindenkit tegezzetek nyugodtan, még azt is, aki véletlenül magázva szól másokhoz, légyen bárki, bármi, itt egyenlőség vagyon :)!

Üdv: Muity Mijo

Előzmény: Bereske (70)
Bereske Creative Commons License 2000.11.06 0 0 70
Kedves Aktual!

Mélységesen megdöbbentem véleményén, melyet ebben a topicban közszemlére tett. Tudja mi "fiatalok" még sok mindent nem értünk a "idősebbek" dolgaiból és itt ismét megakadtunk egy cseppet...

Mégis úgy gondolom, hogy abban az esetben ha Ön nemkívánatos személynek nyilváníthatta Artúrt Vaskúton én is megtehetem, hogy MEGKÖSZÖNJEM KÖZREMŰKÖDÉSÉT ebben a topicban és további sikeres csipkelődést kívánjak Önnek - kedves Kovács József - valahol másutt.

Béres Gergely

Ui.: A saját lakodalmában pedig mindenki annyi villát hajlít, amennyire kedve és pénzügyi kerete van!

Előzmény: aktual (66)
Matkovits Creative Commons License 2000.11.05 0 0 69
Valamikor volt egy jól működő pinceklub - azt hiszem a Házziiparé - a Czirfusz utca 4. szám alatt.
marfai Creative Commons License 2000.11.04 0 0 68
Kedves Zoli!

Nekem úgy rémlik, hogy a Városháza alatt van a volt Főiskolás Klub. Évek óta nem használja senki...

Márfai P.

Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.04 0 0 67
Béreske!

Irod: "Tud valaki egy olyan pincehelységről Baján ahová kb.200 ember fér be kényelmesen? "

Tudtam, úgy hívták Fehér Hajó. Azt hiszem most egy parkoló van felette!

Előzmény: Bereske (63)
aktual Creative Commons License 2000.11.03 0 0 66
Már kezdtem azt hinni,hogy cukor az élet és mindenki jóbarát, még a Vaskút topicban rá nem találtam egy nekem címzett levélre.
Olvassátok el !

Hát igen nem is volt semmi baj, míg Artúr barátunk itt rázta magát.
Viszont mikor arra kezdett rájátszani, hogy Vaskútra visszanyalja magát, kénytelen voltam közbenyúlni.

Kovács Józsi

arti Creative Commons License 2000.11.03 0 0 65
Nagyon örvendek ennek a nagy forgalomnak!

Már kezdtem azt hinni,hogy cukor az élet és mindenki jóbarát, még a Vaskút topicban rá nem találtam egy nekem címzett levélre.
Olvassátok el !

Gergő !

1.Ha együttműködik a Free Partyval akár a 100. szülinapomat is ott ünnepeljük.
2.Ha valóban a "Something About The Music-Da slammin phrogz" zenét a közönség keménynek tartja és nem veszi akkor nagy gond van a szoktatásukkal.
3.Volt Neptun.
+1.csobbbbb.........

Arti

Thernitibi Creative Commons License 2000.11.03 0 0 64
1.) A többség nem szívesen megy ki a város szélére.
2.) A rendelések nagyságát látva nincs baj, szerintem a szokásos október végi, november eleji pangásról lehet szó.
3.) Béke tér 7. alatt, Szabadság u. 25., volt Fodrász KTSz.
+1.) Naná! Holnap reggel irány a piaci kolbászsütő, utánna tengerre magyar! (Felesleges nyárig várni.)

Na' hali!

Bereske Creative Commons License 2000.11.03 0 0 63
Hello Mindenki!

Én nem tudok róla, hogy orosz származású volnék, de majd megkérdezem nagymamámat, akit Szulimánnak hívnak. Komolyan! Jó mi?

Tényleg jó volt látni, hogy megjelent más is ebben a topicban. Arti! Lehet, hogy szerencsésebb lett volna, ha a topic címéhez azt írod: "Nem csak fiataloknak!".

Lenne a kedves barátokhoz egy-két komoly kérdésem:
1. Szerintetek a Ramszesz meddig lesz életképes a bajai túltelített "diszkópiacon"?
2. Kedvenc Főnix clubbunk tényleg a végét járja?
3. Tud valaki egy olyan pincehelységről Baján ahová kb.200 ember fér be kényelmesen?
+1. Mit szólnátok egy hajósbulihoz a nyár elején?

Három a magyar I-gazság + 1 a ráadás! Csak őszinte válaszokat várok! Az elfogultságot tegyük félre emberek!

Üdv: Gergő

kismaros Creative Commons License 2000.11.03 0 0 62
Üdv Mindenkinek!

Köszönöm a sok rám és az egyéb(tanulásra) dolgaimra vonatkozó hozzászólásokat,de azt hiszem ez a topic nem erről szól!!!Sokkal inkább a zenéről és az ezzel kapcsolatos dolgokról.
Mindenesetre arra jó volt hogy úgy hármonkun kívül más is írt hosszú idő óta a topicba és azt hiszem ez nyugodtan lehene rendszeres,ha "öregmotoros" netesek is írnának ebbe a fiataloknak szóló topicba!

Kedves Arti!
Gratulálok hogy már ennyire jól áll a Club-szervezésed és szerintem ennek tényleg lesz jövője,mert a srác DJ-k jók(Gergoe-t kivéve,persze ez csak vicc!!!!).

Na mára ennyi!!!!

Zoli

Matkovits Creative Commons License 2000.11.03 0 0 61
Semmi különösről nincs szó, csak élvezettel figyelem a topicotokat és sanda gyanum szerint többet tanulhatok Tőletek, mint Ti tőlem.
Kornél
Előzmény: arti (60)
arti Creative Commons License 2000.11.03 0 0 60
Üdv Mindenkinek!

Megtisztelés Kedves Kornél, hogy könyvtárunk vezetőjét tisztelhetjük néhány mondat erejéig a Free topicban.Így talán sikerülhet inteligenciájuk kibontakozatására késztetnünk a srácokat.

Srácok!
Tárgyalás alatt vannak a dolgok Free P. Club ügyben.Baja egyik nagy clubja lehet,hogy helyet adna havi egy alkalommal eme mozgalomnak.Oly módon méghozzá,hogy helyet kapnának itt amatőr ,de nagyon ügyes dj palánták is.Ha ez létre jön ,tuti hogy mindenki jól jár:a közönség;a szervezők;a hely adók;a dj-k.

Adok a véleményetekre !
Arti

Előzmény: Bereske (56)
Matkovits Creative Commons License 2000.11.02 0 0 59
A fenébe én meg azt hittem, hogy a Béres családból származol s lám Uljanov vagy.
Előzmény: Bereske (58)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!