Keresés

Részletes keresés

Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.08.23 0 0 37
Dennis.
Nem tom, hogy pontosan hol, de van egy Londoni cím, ami WARP-, de főleg Aphex Twin mercsendájzzal foglalkozik. Sajna nincs katalógusom, bár csak lenne. Viszont láttam múlt héten a városban egy japán túrista skacot, akinek fekete válltáskája volt, az oldalán egy tenyérnyi méretű vastag gumi WARP-logóval. Kurva jól nézett ki.
Előzmény: Dennis Moore (36)
Dennis Moore Creative Commons License 2000.08.23 0 0 36
Londonban hol lehet kapni WARP - os mercsándájz cuccokat? Esetleg valami katalógusotok nincs véletlenül? A (warp)neten nem találtam ilyesmit...

Apropó, ti hogyan határoznátok meg a technozene fogalmát? A múltkor ezen vitatkoztunk haverokkal, igazi végeredmény nélkül...

Dennis
ts.

Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.08.22 0 0 35
Hinr!
Köszi, hogy hírdeted a topicot!
Én is kiváncsi leszek 14.-re, mert nem tuti, hogy ott leszek. Viszont kéne...
hinr Creative Commons License 2000.08.22 0 0 34
Tegnap mondtam 1-2 warp-fannak, hogy biza van ilyen topic, és volt szó az okt.14-i bulájról:-)

Sokan mennek, ismerősök.......
Kiváncsi leszek :-)))

Dennis Moore Creative Commons License 2000.08.21 0 0 33
WARP-party nagyon ígéretes és költséges dolog...
Egyébként szeptemberben megyünk Londonba elvileg tudományos megbeszélésekre, de épp beleesik egy Jimi Tenor - fellépés is... Előre félek a másnaptól... :)

Dennis
ts.

Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.08.21 0 0 32
Naggggyon felkapott lett ez a topic uraim!
Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.08.21 0 0 31
Nnna, el is bújdosok a szájtommal együtt...:)))
Le lettem körözve.

Kolléga úr, az nagggyon jó lenne, ha live-act -et tudnánk produkálni a rádióban, távoktatás jelleggel! Várom a műszaki megoldásokra az ötleteidet.

hinr Creative Commons License 2000.08.21 0 0 30



Fejlesztés alatt lévő Hp-m!


hinr Creative Commons License 2000.08.21 0 0 29
Nem lehet rossz!!!

Megmondom őszintén : NEKEM NINCS ENNYI ELTAPSOLNI VALÓ KP.-M !!!!
(tudod mennyibe kerül manapság a zene???:-(()
Viszont terveztem szeptember végén 1-2 hetet Londonba. Nem oszt-szoroz egy plusz hét otmaradás:-)
A hétvégén körbeszagoltam hogy lehetne rádiózni...

Van 1-2 ötletem arra,hogy tudnék aktívan résztvenni Veszprémből egy on-line adásban frankó minőségben.....

Előzmény: Frankie Stimpy (28)
Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.08.21 0 0 28
HINR!
Az bizony én vagyok...de köszi a bíztatást. Tényleg nem lesz rossz a site, csak még éppen sehol sem vagyok vele.

DENNIS!
Neked is köszi, és a válaszom: igen, lesz szükségünk ilyen témákban járatos szakértelemre is. Már szereztünk egy szexuálpszichológust, de a kábszer örök sikertéma, a fertő betegségekről meg amúgy sem hallani sehol semmit, úgyhogy kell!

HJA! URAK! Nem akartok velem, meg haverommal kijönni okt.14.-én Londonba? WARP-party lesz, és asszem nem kéne kihagyni. Pénzem még nem tom, hogy honnan lesz, de ott kell lennem! Annyit már kiderítettem, hogy a repülőjegy 30 000 Ft oda-vissza, ami azé nem olyan sok, a party belépője viszont 20GBP, ami kvázi 8600 Ft-nak felel meg. Mivel egy napos megmozdulásról van szó, szállásra nem is kell gondolni. Esetleg némi inni+ennivaló, plusz a kötelező mercsendájz sztáff-ok!!!:)
De ezen még töröm a fejem...

Dennis Moore Creative Commons License 2000.08.21 0 0 27
Frankie! Hp nagyon teccik, a leendő rádióhoz pedig csak annyit, hogy ha tervezel problémás kérdésekről műsorokat (mittomén drogok, fertőző betegségek), abban szívesen segítek, mivelhogy ilyesmivel foglalkozom.

Dennis Moore
tanársegéd

Előzmény: Frankie Stimpy (25)
hinr Creative Commons License 2000.08.21 0 0 26
Frankó!

Átnyálaztam az egészet.
1 kérdésem lenne a site-al kapcsolatban:
- A nyitóoldalon az a szemüveges pofa Te vagy???

:-)

Előzmény: Frankie Stimpy (25)
Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.08.18 0 0 25
Saját site, ha érdekel titeket:

APEKWORLD.

Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.08.18 0 0 24
De még mennyire, hogy hiányzott!!!!
Előzmény: hinr (21)
Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.08.18 0 0 23
Bizony T. Tanársegéd Úr!
Ez csak a cyber-éterben lesz fogható rádió...:)))
mert kalózkodni nem igazán éri meg.
Előzmény: Dennis Moore (20)
hinr Creative Commons License 2000.08.18 0 0 22
bocsi:

...eddig hiánytott innen....

helyett:
...eddig hiányZott innen...

:-)

hinr Creative Commons License 2000.08.18 0 0 21





Asszem ez a link eddig hiánytott
innen :-)


Dennis Moore Creative Commons License 2000.08.18 0 0 20
A CLICKRADIO csak a neten lesz elérhető?
Nincs hangkártya a munkahelyemen!...

Ja igen, meg az Aphex Twin is a Warp-nál van (volt?)...az ő zenéje is teccik, meg a B12, meg még majd gondolkodom.

Dennis

Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.08.18 0 0 19
T. Kolléga Úr!
Örömmel vettem jelentkezésedet, én is több stílusban mozgolódok, nem csak WARP-ot hallgatok. Szívesen látnálak a rádióban, de mivel még minden alakul, ezért késöbb értesítelek. Nyugi, lesz helyed, tuti beférsz...
Előzmény: hinr (18)
hinr Creative Commons License 2000.08.18 0 0 18
Frankie

Jelentkezhetek????

Van némi tapasztalatom efféle dolgokban.
Mondjuk van pár korongom aminek hasznát lehetne venni :-)

26-án lesz az a Budapest Parádé vagy mi a szösz, hívtak a frankhegyi kamionra zenélni.
Meghallgatod mi van aztán tőlem mehetünk a rádijóba.
....én szeretem a "nem alien" zenéket is(break,trip-hop,jazz...)

he...?

hinr Creative Commons License 2000.08.18 0 0 17
T. Tanársegéd Úr!

Nagy örömömre szolgál........

Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.08.18 0 0 16
T. Tanársegéd Úr!
Anno, 2 évig voltam a FIKSZ RÁDIÓ Lombik c. műsorának szerkesztő-társ műsorvezetője, és az ott ért hatások, meg kollégák hatására szerettem bele ezekbe a zenékbe. Sajnos ezt a stílust nem értékelte a főszerkesztő, így szépen sorban mindenkit kirúgott, aki ilyesmit tolt az emberek fülébe. Azóta többi sorstársam szépen elhelyezkedett CIVIL-,TILOS-, és PARARÁDIÓnál, én meg játszópajtásaimmal szeptember elejétől tervezem beindítani a legújabb ungarische netrádiót, ahol nagyon vegyesen mennének a zenék, de természetesen csak a jóizlés keretein belül, nagy hangsújt fektetve a WARP-féle csodákra. Tehát szeptembertől:WWW.CLICKRADIO.FM az interneten. Továbbá keressük még műsorvezető ötletgazdák jelentkezését, akik nagy mennyiségű zenegyűjteménnyel rendelkeznek az adott stílusból.
Pá.
Előzmény: Dennis Moore (15)
Dennis Moore Creative Commons License 2000.08.17 0 0 15
Köszönöm, igazán nem kellett volna... :) Ahogy Bástya elvtárs mondta: "Szerénység. Ha van valami, amit szeretek magamban, az a szerénység." :)
Ti honnan ismertek ilyen zenéket? Én főleg az MTV ChillOutZone - jából táplálkozom...

Dennis

Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.08.17 0 0 14
Igen Tisztelt Moore!
Nagy meglepetés, de te is csatlakoztál a kis táborunkhoz, köszöntünk szeretettel.
Hinr kolléga úrral úgy gondoljuk, hogy zenei izlésed mindenképp feljogosít egy tanársegédi címre. Viseld hát egészséggel, térítsd a népet a jó felé, harcolj a WARP+más jó labelek létjogosultságáért!
Mindenek előőt légy üdvözölve, és többször írogass ide!
Csákányilaci.
Előzmény: Dennis Moore (13)
Dennis Moore Creative Commons License 2000.08.17 0 0 13
Hi!

Tényleg vannak még jó ízlésű emberek, akik ismernek Warp - os dolgokat? Nagyon jó!...Még ha nem is sokan...
Autechre az egyik kedvencem...

Dennis

Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.08.17 0 0 12
Sajna nem tok gút ftp helyet, olyat pláne nem, ahol Jimi Tenor-t lehet lekaparni. Én viszont a Plaid-et, meg 2Lone Swordsmen-t várom kurvára...
Na csókolom.
Előzmény: hinr (11)
hinr Creative Commons License 2000.08.16 0 0 11

Asszem
kedves kollega ez a 18-Sep-2000 nap elég meredek lesz!!!


Nem tudsz valami ftp:// helyet?


hinr Creative Commons License 2000.08.16 0 0 10



10-Jul-2000 Plaid Trainer Album. 3x12" and 2xCD (WARPLP74 and WARPCD74)

17-Jul-2000 Jimi Tenor Out Of Nowhere Album. 12" and CD (WARPLP76 and WARPCD76)

04-Sep-2000 Two Lone Swordsmen Tiny Reminders Album. 3x12" and CD. (WARPLP77 and WARPCD77)

18-Sep-2000 Mira Calix Peel Session Single. 12" and EP. (WAP140 and WAP140CD)

18-Sep-2000 Jamie Lidell Muddlin Gear Album. 2x12" and CD. (WARPLP75 and WARPCD75)

18-Sep-2000 Jimi Tenor Spell Single. 12" and CD. (WAP135)

25-Sep-2000 Slum Keys For Frobisher Single. 7". (WAP138)

Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.08.16 0 0 9
T. Kolléga Úr!
Szép linkek, nem mondom!
hinr Creative Commons License 2000.08.15 0 0 8

Aztán mostmá''' ideje körbenézni a piajcon!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!