Keresés

Részletes keresés

Constn Creative Commons License 2000.07.23 0 0 51
Nem is olyan rossz ötlet! Fegyvernem? ;D
Előzmény: Törőlt_nick (50)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.07.23 0 0 50
én meg már azt hittem, hogy verekedni akarsz! ;-) itt egy pacsi!! ;o)
Előzmény: Constn (49)
Constn Creative Commons License 2000.07.23 0 0 49
"Ha az MSZP-t irta volna, arra meg egy BIT-s finyú gerjedt volna."
Ebből arra következtettem, hogy az SZDSZ-hez soroltál. Pedig hidd el, nem tartozom egyikhez sem.
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.07.23 0 0 48
mér' is?
Előzmény: Constn (45)
zsuzsa Creative Commons License 2000.07.23 0 0 47
Kicsit Off : nekem több lánynév tetszik, mint fiu. A saját gyerekeimmel is ez volt a probléma. A fiunevek vagy idióták voltak, vagy minden gyereket ugy hivtak, vagy nem tetszettek a férjemnek.
A legtöbb lánynév tetszik, kivéve a nagyon sznobokat: Cynthia stb meg a nyereg alatt puhitott ősmagyarokat :-))) de abból igen kevés van.
remélem Orbán papamama kitalál valami szépet, ha kislány lesz. Inkább legyen kislány, jobb lánynak lenni mint fiunak , nem? On
Előzmény: Kimberly Clark (44)
Constn Creative Commons License 2000.07.23 0 0 46
"Azért, mert az SZDSZ érdekérvényesítô képessége a legnagyobb – mivel pédául a média 90%-a az ô kezükben van." "a baloldali fizetett Internet-agitátorok mind a 90 nickükön"
Ezekről a témákról még mesélj valamit, támaszd alá őket tényekkel, mert így azt kell, hogy gondoljam csak viccelsz.
Egyszerübb lett volna csak annyit írnod - utálom őket - és kész. Ez úgyis süt a hozzászólásaidból. Mellesleg a topikban pont te vagy az aki sikoltozik egy tökéletesen ártalmatlan témában.
Előzmény: Almaital Returns (40)
Constn Creative Commons License 2000.07.23 0 0 45
Szerintem keversz valakivel...
Előzmény: Törőlt_nick (39)
Kimberly Clark Creative Commons License 2000.07.23 0 0 44
Hát igen, a humorérzék a lényeg:)))))
Örülök, hogy vannak, akik értik, miről szól ez a topic.
Ha az előző miniszterelnökék, vagyis Hornék vártak volna gyereket (:)), akkor is nyitottam volna egy ilyen topicot. (Deutsch 3. gyerekéről speciel nem tudtam nyitni, mert nem tudtam róla.)
DE AZÉRT SEM VESZEM FEL A KESZTYŰT!:))))))))))))
Kim
Jut eszembe, mintha a többség tutira fiút várna. Lány nevekre is kéretik tippelni - még, még!
zsuzsa Creative Commons License 2000.07.23 0 0 43
Én még a saját gyerekem születése előtt is mondtam hülye vicceket.
Ezt hivják humorérzéknek, nem ? persze lehet,hogy csak tahó vagyok .

Egyébként én tuti ősmagyar névre szavazok. Ond,Kond, Tétény, Tas, Huba , Töhötöm.

Előzmény: Almaital Returns (37)
Csokis Creative Commons License 2000.07.23 0 0 42
Ne tessek itt a bekakat sertegetni! Azok legalabb szimpatikusak. :-)
Előzmény: Törőlt_nick (39)
sip pista Creative Commons License 2000.07.23 0 0 41
hali
a varangyos béka: Kicsik de baromi hangosak tudnak lenni.
a mérsékelt égövi békák közt inkább nagyok. nyári alkonyatban inkább a tartósan vízben leledző békák szoktak üvölteni (zb kecske), halyóltudom ~ csak párkereséskor hangos
üdv, p
Előzmény: Törőlt_nick (39)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.07.23 0 0 40
Valjon mé' pont az SZDSZ jutott az eszedbe? Annyi más is lehetett volna...

Azért, mert az SZDSZ érdekérvényesítô képessége a legnagyobb – mivel pédául a média 90%-a az ô kezükben van. Összehasonlíthatatlanul magasabb, mint például a Munkáspárté, FKgP-é, MIÉP-é vagy akár a Fideszé. Így, amennyiben valaki esetleg negatív jelzôkkel illeti az SZDSZ-prominenseket, arra azonnal megszületik a válaszlépés és az “össznépi” (a baloldali fizetett Internet-agitátorok mind a 90 nickükön) sikoltozás.

Előzmény: Constn (38)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.07.23 0 0 39
szerintem azé', mer olyanok mint a varangyos béka: Kicsik de baromi hangosak tudnak lenni. Tök mindegy mit ír. Ha az MSZP-t irta volna, arra meg egy BIT-s finyú gerjedt volna.
"Az ellenség sohasem alszik!" :)
Előzmény: Constn (38)
Constn Creative Commons License 2000.07.23 0 0 38
Valjon mé' pont az SZDSZ jutott az eszedbe? Annyi más is lehetett volna...
Előzmény: Almaital Returns (37)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.07.23 0 0 37
Szerintem annyira nem modortalan ez a topic..inkább vicces.
Moderator : nekem tetszik.
Legfeljebb ne olvassa akit ez zavar..

Ezt mondanád akkor is, ha mondjuk SZDSZ-kormányunk lenne, és Magyar Bálint vagy Bauer Tamás születendô gyermekének névadásakor mindenki sanda (faji, származási) célzásokat tenne?

Előzmény: zsuzsa (35)
Wazull Creative Commons License 2000.07.19 0 0 36
Legyen: C.
zsuzsa Creative Commons License 2000.07.18 0 0 35
Szerintem annyira nem modortalan ez a topic..inkább vicces.
Moderator : nekem tetszik.
Legfeljebb ne olvassa akit ez zavar..

légyszives ne töröljétek ki!

Törőlt_nick Creative Commons License 2000.07.18 0 0 34
kurvára ráértek ti azon a munkahelyen. Mondjuk, dolgozni is illenék a fizetésért.
Előzmény: Kimberly Clark (-)
CAIN Creative Commons License 2000.07.18 0 0 33
Hát gondolom ha fiú, akkor a Gáspár után Menyhért vagy Boldizsár lenne stílusos.
Ha lány, akkor mivel Mózes és Dávid anyjának a neve nem ismeretes, a Mária lenne a sorozat logikus folytatása.

Torgyán és újszülött fiúgyermeke esetében sokkal egyszerűbb lenne a megoldás. Jézusnak nevezné. Isten fia :).

Előzmény: Kimberly Clark (-)
__PT Creative Commons License 2000.07.15 0 0 32
Vidor
Előzmény: torrente (30)
Equal Creative Commons License 2000.07.15 0 0 31
"kedvesebb" izé ..K.C?
Értem,értem a logikádat, de a topic szereplői nem így irogatnak.
Amúgy csak egy kérdésem lenne, indítottál -e topic-ot hasonló témában Demszki úr x.-edik felesége y.-odik gyermekének várható nevéről?
Bye
Előzmény: Kimberly Clark (24)
torrente Creative Commons License 2000.07.15 0 0 30
Hapci,Tudor,Szende,Szundi,Morgó,Kuka,

MI a hetedik?

joy Creative Commons License 2000.07.15 0 0 29
Legyen Töhötöm!

off!
Ebbe köss bele, Visszaböffent Almaital!
on!

Előzmény: joy (28)
joy Creative Commons License 2000.07.15 0 0 28
Kikérem magamnak!

Egy Béla.

Előzmény: leha (2)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.07.15 0 0 27
SzVSz rendkívül gusztustalan ez a topik! Gondolkodjatok egy kicsit!

Igazad van.

MODERÁTOR! Ebben a topicban túlteng a magyarozás/cigányozás/zsidózás/köcsögözés, kéretik a topic egészét törölni!


Előzmény: Autista (26)
Autista Creative Commons License 2000.07.15 0 0 26
SzVSz rendkívül gusztustalan ez a topik! Gondolkodjatok egy kicsit!
__PT Creative Commons License 2000.07.14 0 0 25
A) Legyen a vallása muzulmán, a neve pedig Juszuf Hasszán Ahmed, hátha kap majd valamelyik falu polgármesterétől egy zsák tüzelőt.

B) Legyen Narancsos Balambér, esetleg csak simán Kis-Köcsög.

Perverz Tata

Kimberly Clark Creative Commons License 2000.07.14 0 0 24
"Kedves" Equal!
Mint általad megszólított főbunkó (t.i. topicindító) csak annyit fűzök hozzád: sajnálom, hogy nem tudtad megállni, hogy az Indexen regisztrált 2. hozzászólásodat ide írd.
Egyébként meg nem kell mindent olyan véresen komolyan venni, mint az Te teszed. Ezt az egészet egy játéknak szántam, s annak is indult. Máshol, általad is nyilván kultúráltnak tartott országokban is eszébe jutott már a polgároknak, hogy egy-egy közismert személyiség leendő gyermekének nevén elgondolkozzanak. Általában mindenféle politikai, meg ideológiai szándék nélkül is akár, ha ilyesmit Te egyáltalán el tudsz képzelni.
Sok sikert:
K. C.
Előzmény: Equal (23)
Equal Creative Commons License 2000.07.14 0 0 23
Nem bírtam megállni, hogy ne írjak ide semmit.De ez a topic - indítójával együtt - akkora bunkókból áll, hogy ebből már bunkóerdőt lehetne nevelni.
Nem vagyok egy Fidesz rajongó, de ez a téma egy gyenge műveltségű féleszű szemében is olyan alpári, primitív lenne, hogy eszébe sem jutna.
De ti aztán- kedves heti-hetes rajongók - rácáfoltatok a magyarok alulműveltségére.
Nosza rohanjatok most rám, de azért szégyeljétek is el magatokat, persze ha egyáltalán van szégyenérzetetek.
Gondolkozzatok! Tán nem késő!
Almaital Returns Creative Commons License 2000.07.14 0 0 22
Szerintem legyen a neve Rettenetes. Vagy Fidesz.
Orbán Fidesz.
Vagy Demagóg. Orbán Demagóg.

Németh Sanyi bácsinak csak ilyen ötletei vannak? :-O

Előzmény: Törölt nick (21)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!