Keresés

Részletes keresés

huszabi Creative Commons License 2000.10.28 0 0 77
Mivel volt szerencsém látni a meccset,néhány észrevétel:

A szinvonal egyszerűen siralmas volt.Rengeteg fault,durvaság,minimális játék.
Az egyetlen JÁTÉKOS Miriuta volt.Egy átemelős gól és egy gólpassz.
Horváth Feri kb.10-15 percre állt be,de azalatt sikerült kihagynia és elrontania 4-5 100%-os helyzetet. Sajnálom én is,de így van.

Sebők Vili jó volt hátul,de Mátyus már megint sokat pofázott.
Valaki leszoktathatná már erről...

Tempo007 Creative Commons License 2000.10.28 0 0 76
Bocs mindenkitől!

a második gól szerzője Miriuta.

Tempo007 Creative Commons License 2000.10.27 0 0 75
Én ezt nem értem..-a cottbus vezetői azt mondták,hogy eszük ágában sincs elengedni Horváthot,mer' nem azért vették,hogy most megszabaduljanak tőle,és azt is mondták,hogy Horváth fontos játékos.No de,ha olyan qrva fontos akkor miért nem bírja betenni az a kötsög Geyer a kezdőbe?!
stansfield Creative Commons License 2000.10.27 0 0 74
A három tippmixes meccsem közül az egyik ez. A Sat1 szerint 2-1-re nyernek. Remélem, most már meglesz a győzelem, és akkor már csak kettőt kell kiszurkolnom.
Leki Creative Commons License 2000.10.27 0 0 73
Hajrá Cottbus! Csak így tovább!:)
Előzmény: Tempo007 (72)
Tempo007 Creative Commons License 2000.10.27 0 0 72
Már 2:0:)
De sajna egyik sem "magyar" gól.(Micevski,Labak)
Tempo007 Creative Commons License 2000.10.27 0 0 71
Egy kicsit azért erősebb az izraeli bajnokság mint a magyar,de én se értem,hogy miért kell oda szerződnie valakinek,ha ilyen kicsi a differencia...Apropó,vezet a Cottbus a Bochum ellen!
Előzmény: Mayer (69)
huszabi Creative Commons License 2000.10.26 0 0 70
Azért sem tudjuk meg,mert normális bajnokságba nem kellettek.
Arról meg,hogy az izraeli bajnokság gyengébb a miénknél,más a véleményem.

Ilyen alapon azt is kérdezhetnénk,hogy milyen lenne a válogatottunk,ha egy normális bajnokság állna mögötte.
Vagy azt,hogy milyen lenne a bjnokság,ha normális és felkészült edzők dolgoznának benne,korrekt vezetők irányításával.

Ez mind költői kérdés.

A realitás az,hogy örülnek ha elmehetnek akár Izraelbe vagy esetleg Ciprusra is,mert ott legalább megkapják azt amit ígérnek nekik.

Lásd még Sebők I. példáját,aki azt mondja, megbánta azt,hogy nem ment már tavaly Ciprusra

Előzmény: Mayer (69)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.10.26 0 0 68

http://www.nb1.hu/ftc/match/1017cottbus.htm

http://www.nb1.hu/ftc/match/1021hertacottbus.htm

Tempo007 Creative Commons License 2000.10.25 0 0 67
Vazze,nehogy már az egyik legjobb csatárunk izraelbe igazoljon!!!!
msrj Creative Commons License 2000.10.25 0 0 66
Srácok, ha valaki találkozik a Horváth Ferivel, mondja meg neki, hogy ne szerződjön Izraelbe.Nagyon veszélyes a helyzet odakint.Feri, ne tedd ezt velünk, könyörgöm!

Tisztelőd: msrj

Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.10.23 0 0 65
A Bittencourt itt Franklin neven fut, es nagy kedvenc, csak serult volt sokaig. Allitolag a masik fekete fiu is valami szuper gyerek volt a masodosztalyban, de ezen a ket legutobbi meccsen nagyon gyonge volt. Labak es Helbig jok es kedveltek is, utobbit azert nyomjak, hogy elobb-utobb valogatott legyen.
Horvathrol itt eleg rossz a velemeny, bajnokin meg nem lott golt es rosszul jatszott. Egy kupameccsen rugott harmat, de azota semmi, hiaba mondom nekik, hogy jo.

www.nb1.hu/ftc-n olvashatjatok a meccs -es korites-beszamolokat, jovohettol a berlinit is.

Előzmény: Tempo007 (61)
msrj Creative Commons License 2000.10.20 0 0 63
Király Gabi kontra cottbusi magyarok, hogy ebből mi lesz? Kíváncsi vagyok rá.
ElitJaszub Creative Commons License 2000.10.17 0 0 62
Löktem egyet a legjobb magyar csatárra.
E.J.
Tempo007 Creative Commons License 2000.10.17 0 0 61
Ki az a Bittencourt?!-még ő is megelőzi Horváthot!Habár ennek a szavazásnak tényleg nincs nagy jelentősége,de azért kíváncsiak.
Tempo007 Creative Commons License 2000.10.17 0 0 60
Igen,szavaztam.
Ha jól emléxem,Feri 12%os volt,a tejfölösszájú Helbignek meg volt harmincvalamennyi,hmmmmmmm:-(
Feltunningoljuk a Ferit?:-)
huszabi Creative Commons License 2000.10.16 0 0 59
Ez igaz,de legalább mi megtettük amit tehettünk...
Előzmény: rosbi (58)
rosbi Creative Commons License 2000.10.16 0 0 58
Én is szavaztam, de megnéztem, hogy a szavazás alapján hárman is előtte állnak. Nem mintha bármit is jelentene: nehogy már egy ilyen szavazás alapján döntsenek!
Előzmény: huszabi (57)
huszabi Creative Commons License 2000.10.16 0 0 57
Tempo007!
Az igaz,hogy kilencen vannak,de kik? Nem hiszem el,hogy a Feri nem fér be ide!!
És szavaztál?
Előzmény: Tempo007 (56)
Tempo007 Creative Commons License 2000.10.16 0 0 56
Ejha,ez jó ötlet volt,huszabi!:)
De elég fura a Cottbusnál a vezetés,ha két csatárhelyre kilenc csatáruk van....
huszabi Creative Commons License 2000.10.16 0 0 55
Szavazzatok Horváth Ferire itt
Tempo007 Creative Commons License 2000.10.15 0 0 54
Igen,télleg kár lenne Horváthért.És különben is,ha az az Eduard Geyer betenné a kezdőbe,akkor ontaná a gólokat,és előbb-utóbb leigazolná valamelyik nagynevű német csapat.És visszatérve,a kifogásra:"deffenzív a Cottbus",lehet hogy egy kicsit tényleg deffenzív,de azért Labak vagy Helbik sem védő,és még csak nem is jobbak mint Horváth...
Tempo007 Creative Commons License 2000.10.15 0 0 52
Nem akarok off lenni,de ha már szóba került...:
Fehér Miklós két gólt lőtt a legutóbbi portugál fordulóban,igaz, a játékvezető tévesen nem adta meg az egyiket..:-(
De Fehér akkor is vezeti a góllövő listát!Csak képzeljétek el ,mennyi játékosmegfigyelőnek szurna szemet,ha ő nyerné meg a góllövőlistát...
msrj Creative Commons License 2000.10.15 0 0 51
Helyesbítek, Bayern-támadósort értettem, bár a védelmük se rossz, főleg Oli Kahn, de azt a Sebők Vili iktatta ki.
msrj Creative Commons License 2000.10.15 0 0 50
Hála a magasságosnak, még túl is teljesítették a cottbusi magyar fiúk a kérésemet.Megverték a litvánokat, de evés közben jön meg az étvágy, hát legyűrték a Bayern Münchent is. Erre már fel kell, hogy figyeljenek Európában, hogy ezek a magyarok mindenütt rugdossák a gólokat, Litvániában, Portugáliában, Németországban.Szép volt fiúk!
Azért a Mátyus Jani legközelebb a román és grúz támadósort is kapcsolja ki, ahogy a híres Bayern-védelemmel tette.Tudsz Te, Jani ha akarsz.
Tempo007 Creative Commons License 2000.10.15 0 0 49
Szép,szép,de az a baj,hogy a bundesligaban több bravúr kell a benntmaradáshoz.Egyébként mi baja van ennek Geyernek?Nem igaz,hogy Horváth nem fér be a Cottbusba..
huszabi Creative Commons License 2000.10.14 0 0 48
Nem játszott.
A német tv szerint O.Kahn mentette meg a csapatát egy kiadós zakótól.
Előzmény: Cida (47)
Cida Creative Commons License 2000.10.14 0 0 47
Láttam az összefoglalót a Sat1-en, Sebők Vili egy visszagurított labdát lőtt két méterről a hálóba. Ja, és nem tudtam elképzelni, hogy miért emlegeti a riporter állandóan Matthaust, aztán rájöttem, hogy csak a Mátyusról beszél ("Mátius"). Amúgy lehet, hogy viccesen hangzik, de az összefoglaló alapján a Cottbus akár 4-5 góllal is nyerhetett volna, a Bayernnek még helyzete sem volt igazán. Viszont nem láttam Horváth Ferit, szerintem nem játszott.
U-boat Creative Commons License 2000.10.14 0 0 46
Nagyon nagy dolog ez.

Sikerült beszélnem Mátyussal aki végig játszotta a mecset azt mondta partiban voltak és csak meddő volt a Bayern támadásai.
Egy visszagurítást vágott be Vili a 20. percben.

U-boat

Leki Creative Commons License 2000.10.14 0 0 45
msjr!

Hát úgy néz ki nagyon jó hetet zártak a cottbusi magyarok!:) Nem csak Litvániában győztek, hanem még a Bayernt is elinézték...Ez van!

Előzmény: msrj (41)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!