Keresés

Részletes keresés

AmazingGecko Creative Commons License 2020.07.29 0 0 12448

Nekem pikkelysömöröm van a fejbőrömön ami folyamatosan hámlik, illetve hámlasztom is szalicilsavval, úgyhogy ez a módszer kuka részemről. 

Előzmény: Fomate (12447)
Fomate Creative Commons License 2020.07.28 0 0 12447

art n hair, újpesten van a rendelőjük.

Szerintem a mikropigmentáció az egyik legjobb dolog, amit tehetsz a fejbőröddel, nagyon profi a csapat, tényleg csak jókat tudok elmondani, ráadásul nem csak kopasz fejbőrön lehet csinálni, hanem relatív hosszú hajon is működik, ilyenkor egy optikai sűrítés történik a rajzolt graftokkal.

Viszont (sajnos itt is van ilyen), vannak azért limitációk, amik sajnos engem érintettek:

- ha volt már hajbeültetésed, akkor a mikrohegek miatt relatív nehezen tapad meg a pigment azokon a területeken

- ha száraz a fejbőröd (tehát hámlik, esetleg dermarollerezel és a dermarollerezés után néhány nappal teljesen lehámlik a fejbőröd, mint nekem), akkor a teljes procedúra kuka, ugyanis egyszerűen ezeket a pigmenteket kidobja a fejbőr, és nem maradnak meg (2x voltam, 1-2 hónapig maradt, mindkétszer teljesen eltűntek a pigmentek)

- ha használsz/tervezel használni alkohol tartalmú szert a fejbőrödön (pl. minoxidil), akkor is jó eséllyel romlani fog a helyzet, ugyanis az alkohol hosszú távon halványítja a pigmenteket

De ha a felsorolásban foglaltaknak nem felelsz meg, akkor szerintem ez az egyik legjobb megoldás, 1-2 óra az egész, azonnal látszódik a hatás, néhány napig nem szabad hajat mosni, de igazából semmi nehézség nincs benne, ráadásul árban is lényegesen jobb, mint egy hajbeültetés

Előzmény: IMseventhson (12436)
AmazingGecko Creative Commons License 2020.07.27 0 0 12446

Megtaláltam, ő az:   https://www.youtube.com/c/HairExperience/videos?view=0&sort=dd&shelf_id=1

Nagyon hasznos tanácsokat ad.

AmazingGecko Creative Commons License 2020.07.27 0 0 12445

Nem vagyok jártas a témában, de biztos, hogy csinálják, mert több énekesnek is ilyenje van. Az egyik Rácz Gergő, a másik a lakodalmas Jolly.

Egyszer találtam egy csatornát, ahol azt mondta a tag elég tartós és úszni is lehet benne. Megpróbálom megkeresni.

https://www.youtube.com/watch?v=0SMOjVgfqv4

https://www.youtube.com/watch?v=PwqUdK3N5Cg

Szerintem ez százszor többet ér, mint a hajbeültetés és olcsóbb is gondolom. A beültetett haj sosem lesz igazán dús és legtöbbször idővel kihullik, ismételni kell a procedúrát többször is és a végén elfogy az utánpótlás hátulról és nem lehet mit tenni.

Előzmény: IMseventhson (12444)
IMseventhson Creative Commons License 2020.07.25 0 0 12444

Ezt itthon csinálja valamelyik fodrász/szalon? Mennyibe kerülhet? Hány hetente kell visszajárni?

Előzmény: AmazingGecko (12438)
sríver Creative Commons License 2020.07.25 0 0 12443

Milyen elbaszott, szétbotoxolt feje van

Előzmény: AmazingGecko (12442)
AmazingGecko Creative Commons License 2020.07.25 0 0 12442

Pár éve Balázs Klári egyszer levette a hosszú szőke parókáját és rá se lehetett ismerni. Hetekig arról cikkeztek, hogy biztos rákos. Aztán gyorsan vissza is tette a parókát.

AmazingGecko Creative Commons License 2020.07.25 0 0 12441

Nőknél is előfordul androgén hajhullás, de általában ez kimerül annyiban, hogy megritkul a haj a fejük tetején.

Ilyen extrém kopaszodás szerencsére nagyon ritka náluk.

Amúgy sok énekesnő visel parókát, gyakran már a 40-es éveiktől kezdve. Nyilván nem véletlenül. Cher, Tina Turner, Whitney Houston, Dolly Parton, Balázs Klári stb.

Előzmény: prime1977 (12440)
prime1977 Creative Commons License 2020.07.25 0 0 12440

Szegényke!

Először azt hittem férfi. :/

Nem értem, hogy lehet így megkopaszodva.

Előzmény: AmazingGecko (12438)
prime1977 Creative Commons License 2020.07.25 0 0 12439

Szia!

Értelek!

Én ezt nem gondoltam volna egyáltalán. :/

Egyik ismerősöm nála csináltatta és ő mondta, hogy csak ott, sehol máshol.

Mert ők a legjobbak.

Egyébként én itthon nem csináltatnám.

Én ahova mennék az a Dr. Rafael Freitas!

Szépek a munkái, és szerintem nem is annyira drága.

2000 graft - 6000€.

Persze még a repcsijegy Barcelonába, stb.

Én, ha mennék, akkor csak oda!

Meg nekem még jó, mert nem vagyok megkopaszodva annyira.

Egy szolid NW2 - 2010-től idáig.

Érdekes, hogy azon a nyáron elment gyorsan az ami elment, azóta meg semmi szinte.

Ergo van Delon vagy Brad Pitt sűrűségű hajam, csak a hajvonalam nem olyan.

De mondjuk, ha vizes a hajam és felfésülöm, akkor is tudom úgy csinálni, hogy nem látszik semmi elől sem.

Sőt ha vizes a hajam és tussal hátra csapatom , akkor sem látni be a fejbőrömbe. :)

Ergo jó sűrű na - és már 43 leszek 1 hét múlva.

Egyébként nekem olyan 1 ujjnyi vastagságú hajhiányom van a baloldalt, jobboldalt másfél ujjnyi - kint a végeken.

2000 graft nekem iszonyatosan elég lenne!

Remélem megmarad a hajam - még élek!!!!!!!!!!

Bár azt nem tudom már, hogy még meddig.

Köszönöm, hogy elmondtad és megosztottad a tapasztalataidat!

Előzmény: Doctor Morreau (12430)
AmazingGecko Creative Commons License 2020.07.24 0 0 12438

Maminak szépen rendbetették a fejét. :)

https://www.youtube.com/watch?v=8DwRmq8ae-c

C_hris4 Creative Commons License 2020.07.23 0 0 12437

Egyértelműen sötétíti a hajat, mivel a véráramlás javításával több tápanyag jut a hajhagymákba.

Előzmény: suruhaj (12434)
IMseventhson Creative Commons License 2020.07.22 0 0 12436

Fomate! A mikropigmentációról kérdeznélek. Hol érdemes csináltatni? Mire kell figyelni? Néhány hónapos távlatból hogyan ítéled meg az eredményt? Bármilyen hasznos tanácsot szívesen fogadok és előre is köszönöm! Természetesen más is reagálhat a kérdésekre. ;)

Előzmény: Fomate (12336)
suruhaj Creative Commons License 2020.07.20 0 0 12435

*Sötétebb

Előzmény: suruhaj (12434)
suruhaj Creative Commons License 2020.07.20 0 0 12434

Sziasztok Srácok!

Spectral DNC-N-t nyomom 2ik hónapja, amit észre vettem hogy még új haj ugyan nincs de  sötétetebb lett  a meglévő hajam, illetve egyforma vastagságúak  lettek a hajszálaim, ti is tapasztaltatok hasonlót?

Akár minoxal  hajsötétedést?

sríver Creative Commons License 2020.07.14 0 0 12433

Én a Lipogaine- t ajánlom. Nem olcsó, de jó cucc.

Előzmény: AmazingGecko (12432)
AmazingGecko Creative Commons License 2020.07.14 0 0 12432

Meg persze sokkal drágább is. Persze ha használ, akkor nyilván megéri.

Olyan minoxidil márkát tudtok mondani, ami jobb minőségű, mint a Kirkland, de lényegesen olcsóbb, mint a Rogaine?

Szűk 2 hónap után megjött a másfél milis dermaroller Kínából. Eléggé fájt az első használat, de vérzést nem okozott.

Előzmény: C_hris4 (12431)
C_hris4 Creative Commons License 2020.07.14 0 0 12431

Rogaine-t esetleg még meg lehet próbálni, van belőle, folyadék és hab is, sokkal jobb mind a Kirkland.

Előzmény: Ez a név biztos szabad (12429)
Doctor Morreau Creative Commons License 2020.07.14 0 0 12430

Nekem borzalmasz tapasztalatom van Csernai Gáborról, emberileg is, szakmailag is. A hozzászólásaimat olvasd vissza ebben a topikban, hogy sikerült a műtét és hogyan kommunikálta félre a dolgokat, plusz nem akarta vállalni a felelősséget sem utólag. 

Egyébként CSernai Gábor nem orvos, csak egy sales-ember, szerintem semmi keresnivalója nem lenne ezen a területen.

Még annyit, hogy ennyi élettapasztalattal azt mondhatom, hogy én senkinek nem ajánlom a hajbeültetést, legfeljebb ilyen Árpa Attila-tipusú embereknek, akik csak elől kopaszodtak valamennyire. 

Richard Coopert érdemes követni:

https://www.youtube.com/watch?v=rnIR8lAXztE

Előzmény: prime1977 (12427)
Ez a név biztos szabad Creative Commons License 2020.07.13 0 0 12429

Sziasztok!

Gondoltam megosztom tapasztalatom, hátha segít valakin, hátha segít valaki, vagy ha senki se olvassa el, jó lesz nekem jegyzetnek :D 

Tavaly augusztusban kezdtem Kirkland 5% folyadékkal az egész hajtortúrát. Ahogy kell, pár hét után kezdődött egy hónap intenzív hajhullás, majd folyamatosan erősödött a hajam. Viszont jelentkezett a rettenetes viszketés, amit januárig bírtam. Ekkor már fájó dudorok is keletkeztek a fejbőrömön. A hajam mindenhol megerősödött, azzal nagyon elégedett voltam. Ekkor váltottam Foligain 5% minoxra. A fejbőröm rendbejött, viszketés elmúlt. Viszont újra hullott a hajam, kb. 2 hónapon keresztül. Lassan 6 hónapja használom, de nem jött vissza a januári erős, dús haj. A létszámmal nincs is baj, de nagyon elvékonyodtak a kritikus területeken.  Sokszor olvasom, a Kirkland nehezen felszívódó, alacsony minőségű termék. A Foligain így tapasztalatom után kb. olyan, mintha vízzel ecsetelném buzgón a fejem. Szóval megint gondolkodok, mire kellene váltani. Gondolok Kirkland habra, amihez viszont elég hosszú a hajam, kihívás lenne a bőrre juttatni.  Vagy a sima folyadékra, aminek megpróbálnám kiegyenlíteni valamivel káros hatásait... Esetleg tanácsot szívesen fogadok :) Üdv.

C_hris4 Creative Commons License 2020.07.11 0 0 12428

Hajszálhíján mennyire jó, van valakinek tapasztalata?

Előzmény: Doctor Morreau (12424)
prime1977 Creative Commons License 2020.07.10 0 0 12427

Csernainál ne?

Anno még valaki azt mondta itt nekem ezen a fórumon, hogy a legjobb ő Magyarországon.

Tehát ott, ahol Árpa Attila is csináltatta - Attila nála csináltatta meg!

Érdekes.

Miért rossz szakmailag?

Pocsékul ültet be hajat?

Vagy miért?

Előzmény: Doctor Morreau (12424)
kísérleti patkány Creative Commons License 2020.07.10 0 0 12426

Előzmény: kísérleti patkány (12425)
kísérleti patkány Creative Commons License 2020.07.10 0 0 12425

Megjött. 

Előzmény: Fomate (12411)
Doctor Morreau Creative Commons License 2020.07.10 0 0 12424

Lényeg szerintem, hogy a Csernai Gábornál még véletlenül se. Nekem rendkívül rosszak a tapasztalataim, mind emberileg, mind szakmailag

Előzmény: C_hris4 (12422)
prime1977 Creative Commons License 2020.07.05 0 0 12423

Köszönöm a visszajelzésedet!

Én nem használok semmit.

2010 nyarán vettem észre, hogy elment a "babahajam" elől, és olyan fél centit fentebb ment a hajvonalam is.

Két oldalt a végén a hajamnak van kicsit felmenve még -  1.5 centit egyik oldalon, a másik oldalon 2 centit.

Azóta nem ment el jobban - ennek most van 10 éve.

Ugyanolyan sűrű mindenhol mint volt.

Így én soha nem nyúltam hozzá.

Elején megijedtem, hogy nem lesz hajam pár éven belül, de maradt ugyanolyan.

2018-ban vettem még észre, hogy a baloldalon kicsit behúzódott a halántékvonalam!

Most ugyanolyan mint a jobb oldali.

Szóval maradtam egy szolid NW2 - 10 év alatt.

Itt azt mondták "mature hairline".

Most leszek 43.

De biztosan lehetne nekem is beültetni 4000-5000 hajszálat az NW1-hez, viszont én nem nagyon láttam még olyan hajvonalat, amivel elégedett lennék.

Ergo teljesen naturális hajvonalat sehol sem láttam még!

Az itthoni magyar hajbeültetés meg katasztrófa szerintem. :/

Előzmény: suruhaj (12421)
C_hris4 Creative Commons License 2020.07.02 0 0 12422

Sziasztok,

Hol érdemes hajbeültetést csinálni, ami árban is elég jó?

suruhaj Creative Commons License 2020.07.01 0 0 12421

Mind 2 munka kiváló.. Te milyen minoxot is használsz? és a többiek? mindenki? Kirkland? hab?

Előzmény: prime1977 (12418)
prime1977 Creative Commons License 2020.06.26 0 0 12420

Szia!

Az én általam küldött videókban láttad a fekete pöttyöket, vagy a Suruhaj által megnevezett srácnál?

Ha azok a pöttyök nem lennének, akkor nem látszana, hogy beültetett a haj.

Kérdeztem már itt, hogy mik lehetnek azok, azt mondják szerintük a hajhagyma látszik ki a bőr alól, mert nem tudják elég mélyre rakni.

Ez durva.

Előzmény: akru88 (12419)
akru88 Creative Commons License 2020.06.26 0 0 12419

Én beletekergettem igen látszanak a kis fekete pöttyök , de ez ilyen . viszont arra kiváncsi lennék , ha ennyire televarrják elől a hajvonalat hátra miből fognak dolgozni ? Mert akinek ennyire elmegy elől a haja 1-3-5 éven belül a fejtetőn is tarkopasz lesz 

Előzmény: prime1977 (12418)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!