Keresés

Részletes keresés

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 2000.07.03 0 0 569
Kedves Őskövület-társaság !

Örülök, hogy ilyen szépen fejlődött ez a topic !
315-ös su-val én is beneveznék a kedélyes társalgásba. :-)

Természetesen nem egyedül jövök : Exti-vel (26453) fogok érkezni.

Alfred Creative Commons License 2000.07.02 0 0 567
Planney:
Te viszont mesélhetnél egy topicról, melyik nagyon népszerű volt, igen szépen növekedett, sokkal többen olvasták mint irták és egy olyan témáról szólt ami akár lerágott csontnak is nevezhető, de olyan nézőpontból ami egyedülálló a maga nemében - és persze ez a topic ma már nincs, illetve nem ugyanaz...
Előzmény: Planney (0)
SmartAss Creative Commons License 2000.07.02 0 0 566
Na meg amikor már mindenkinek eldurrant az agya az eszement hozzászólásoktól, akkor lett a legnépszerűbb "topic" az "Újak hozzászólásnövelője" :)
Előzmény: Dudusch (565)
Wágner úr Creative Commons License 2000.07.01 0 0 564
Mondtam má', hogy semmi sem úgy van, de főleg nem is úgy volt! Bizony! A beesési sorrend nem egyezik meg mos' má' a valamikori regisztrációs számozással, mer' akkora kupi lett rögtön a zelején (én is csináltam, mer'hogy régi Tolmatsch-mondás: "Ahol vagyunk, ott kupi van! Sajnos nem lehetünk egyszerre mindenütt...")... és a Keki újraindexelte a zegészet, holott akkor még senki sem sejtette, hogy az iNteRNeTTot Indexesíteni fogják... de ez a Keki, ez egy olyan sztrovacsek, hogy előre érezte biztos... úgy van! És.. és... és... ááá, mindegy! A lényeg, hogy nem is 52-es volt a számom, sőt, én sem ez voltam, csak át lettem írva... és a lexebb a zegészbe' az volt, hogy mindenki küzdött a törzsvendégségér' és nyomta a 30 semmihozzászólást, nekem meg má' volt vagy 3000 és még mindig Új vendég lehettem... na, eztet én má' soxor elnosztalgieláztam vagy micsináltam, de majd kitalálok valamit, hogy ezt a státuszot mexerezzem vissza :)))
Előzmény: ben de kinn is (554)
Munchausen Creative Commons License 2000.07.01 0 0 563
Kedves Wágner úr!
Itten ebben a topicban, felemlegettünk egy kicsit, a dolognak némileg ehhez a topichoz is köze van, de ami ott megy, az már tényleg néha-néha történelem. ;-)))
Előzmény: Wágner úr (562)
Wágner úr Creative Commons License 2000.07.01 0 0 562
Te csak itten ne néhaizzá', inkább ezt a Negyvenegyediket éleszd fel! Vagy ez is olyan, mint abba a valamikori ruszkifilmbe', szerették, oszt' mégis agyonlőtték? :)))
Előzmény: néhai Pucros Mackó (561)
néhai Pucros Mackó Creative Commons License 2000.07.01 0 0 561
Aha. Aztán én helyettesítettelek egy ideig:))
Előzmény: pucros (559)
pipi Creative Commons License 2000.07.01 0 0 560
ott a helyed Mackó koma :))))
Előzmény: pucros (559)
pucros Creative Commons License 2000.07.01 0 0 559
Én ugyan nem soxor szóltam hozzá, de a su paraméterem elég alacsony.
:-)))
ben de kinn is Creative Commons License 2000.07.01 0 0 558
(helpelek): read error.
Előzmény: ben de kinn is (557)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.07.01 0 0 557
mistake.
try again. : )
Előzmény: Törölt nick (556)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.07.01 0 0 555
púlt=pult (a rend kedvéért)
Előzmény: ben de kinn is (554)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.07.01 0 0 554
mindig tanul az ember, akár kinn van akár ben.
átnéztem a topicot és ilyeneket láttam:
Engels elvtárs hozhatta annak idején a tőkét (3), Trebitsch kartács egy szent (12), ZöPö (31), Gen (45), Gombperec (47), Wágner úr kicsit elidőzőtt a púlt mellett (52), stl (54), GLászló (60), Pepin (63), Gabosz (94), Mulan annyira közel volt (107), A Sör (25360) - nem hittem volna, hogy ez ilyen későn került az asztalra, aztán kis idő múlva benérkeztem én is (28887), és ki tudja kinek a reinkarnációja razzia cattani (85963), és nem utolsó sorban Malesan (84570).
(elnézést kérek azoktól akik írtak ebbe a topicba és nem említettem őket, valamint bocsánatot kérek, ha egy nicket, vagy számot elírtam - olyan erős izgalmi állapotba hozott az a sör a frigóból, amit egy hete kerülgetek).

FIGYELEM, SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY:
AZ ELSŐ TÖRTÉNELMI TALIN MINDEKI MINDENKI RÉSZT VEHET AKINEK REGISZTRÁCIÓS SZÁMA VAN, TOVÁBBÁ AZ AKIT MAGÁVAL HOZ.
AKI RENDEL MAGÁNAK ÉS KIFIZETI, SÖRT IS IHAT!

ja, és jöhetnek mások is...
voltam tisztelettel,
ben de kinn is

SmartAss Creative Commons License 2000.07.01 0 0 552
Parseeeeeeeeeeeer!
Figyuzz, hát te én vagy!!! vagy én vagyok te, vagy hogy is van ez :))))
SmartAss Creative Commons License 2000.07.01 0 0 551
Parser old buddy, neked elvette az eszed az utazási láz :)
Én nem azt kérdeztem, hogy név esetén hogy találom meg a számot, hanem hogy szám esetén hogy találom meg a nevet!

Nade zsoltu legalább értette. Úgyhogy most átírlak!!! :)

Előzmény: Törölt nick (548)
SmartAss Creative Commons License 2000.07.01 0 0 547
Hát persze hogy örülünk, már úgy hiányoztál :)
Mondta is valaki, hogy hiányérzete van, jöhetne már a zsoltu, nincs kit jóízűen b@szogatni, aztán meg megint búcsúzhatna :)))

Figyuzz, ezt az izét, ezt a regisztárciós számot, aztat hogy tudod szám alapján megnézni?
Te tucc valamit? Csak nem vagy itt is titkos moderátor??? :)

Előzmény: Törölt nick (546)
SmartAss Creative Commons License 2000.06.30 0 0 544
Na igen, ez a drámai búcsúzás, hát ez kész röhej volt. X számú ilyen topic volt úgy tavalyelőtt december-tavaly február tájékán. Akkor volt az első "nagy felhígulás", és többen ezért, többen meg, mert összebalhéztak valakivel, kimoderálták őket, stb., úgy döntöttek, hogy inkább a kíbordjukba dőlnek, de ide többé soha .... :)

Aztán, mikor már kb. 300 hozzászólásban magyarázták a térden csúszva könyörgő tömegnek, hogy ugyan, én akkor is, és én egy keménytökű gyerek vagyok, és úgyis elmegyek, én biza ide többet 1 qrva szót se, na jó, hát esetleg, netán-tán, hogyhamégis .... szóval ezeken néha betegre röhögtem magam ....

Egyébként zsoltu, nem vetted észre, hogy ugyanazt írod, amit én is? :)))

Előzmény: Törölt nick (542)
Trebitsch Creative Commons License 2000.06.30 0 0 543
Egy sztori azért eszembe jutott, kinnbennkartács. Az úgy volt... :)
A Wágner úrral beszélgettünk épp valami fontos ivászati kérdésről, amikor valami hülye fölrobbantott egy mercit a Wágner úr ablaka alatt. Most mondd meg... Modortalanság.
Az üvegcserepek még potyogtak, mikor már olvashatta mindenki a dolgot, mer a sztrovacsek az beírta egyből. Az üvegesek is olvasták alighanem, mer előbb értek oda, mint a tűzoltók. :)
Aztán persze ittunk söröt az ijedtségre. Azt viszont ne kérdezd, hogy holmelyik topicban... Nem lenne könnyű.

Még valami: a regisztráció sorban adott egy-egy számot minden sztrovacseknek. Ha rákattintasz az adatokra, akkor egy ilyen címre jucc: http://index.hu/forum/forum.cgi?a=u&su=12
Ez épp az enyém. Ebből a vége, a su=akárhány azt jelenti, hogy ennyiediknek regisztrálta magát az illető őskövület a törzsasztalon anno. Keki az egyes természetesen, Diolen Mobi a 2-es, Engels a 3-as. A többit nem tudom fejből, de a 100 alattiak kis híján mind ott voltak az OlvÍrban is, Hétkérdésben is.

SmartAss Creative Commons License 2000.06.30 0 0 541
Tudod benmindenhol, azokkal a sztorikkal úgy van az ember, hogy először olvasott, és irigykedett. Aztán beleírt és sikoltozott a gyönyörtől, ha valaki válaszolt, mert akkor már _észrevették. Aztán már meg is ismerték, sőt, hivatkoztak rá, és az már maga volt az élvezet. Főleg, ha "öreg" asztalos volt, aki hozzászólt (ami persze rohadtul relatív kategória, de ha először olvasott az ember, akkor megismert néhány igen szimpatikus nicket). Olyan, hogy történet, olyan tulajdonképpen nincs is. Minden topic egy történet. Van amelyik igen kedves az emberfia/lánya szívének, meg azok is, akik oda írtak. Ezekkel folyt aztán a duma (meg a sör) a talikon is. Most is vannak történetek, csak mindenkinek más, és ez így van jól....

Ja, és én se iszom sört, de a Wágnermiszterrel azért egész jól el szoktam társalogni :)

ben de kinn is Creative Commons License 2000.06.30 0 0 539
na! még egy fix pont az imbolygó rendszerben: Keki.
Előzmény: Wágner úr (538)
Wágner úr Creative Commons License 2000.06.30 0 0 538
1 részt - mivel 97 december 12 előtt nekem nem volt internyetem (ha nyet, akkor nyet), a korábbiakról én is csak az archivból sültem érte... vagy ilyesmi...
2 részt - '97 szeptember 17-én még nem volt Tasztal, csak az OlvÍr, a 7? meg a Presszó (illetve olyan OlvÍrfélék, mint Windows, Magyarulez és ilyen "fórumok", vidéken is, pld. Szögedébe' - HTML fórum). Maga a Törzsasztal az Ultimate Bulletin Board 2.0-ás Freeware verziójára épült, amit Keki már akkor is teljesen átmagyarított, később pedig teljesen átírt. A progit annyi külföldi kocsmában használják, hogy csak na! Mellesleg a Freeware verzió továbbfejlesztett változata azóta is bárki számára szabadon és ingyé' letölthető és ha szerez hozzá egy ingyenes SERvert (amelyiken futhat a CGI script), akkor ugyanilyen (pontosabban hasonló) saját fórummal rendelkezhet, és azt csinál, amit csak akar, ahogy ill...
3 részt pedig a jobbikból fogok inni, szokás szerint, nem tisztán, hanem még jobbal keverve... Egészség!
Előzmény: ben de kinn is (537)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.06.30 0 0 537
na ugye hogy vótak dógok.
DE!
mit csináltak a népek a hálón '97 szeptember 17-én (vagy augusztus 8-án, vagy egy másnap, ahogy tecc, nekem mindegy)?
mindenki felvéste akárhova a magáét, és nézegette a másét, aztán jött a gondolat, hogy össze kellene dugni mindenkinek amije van, hogy lehessen párbeszélni egy helyen?
volt valamilyen külföldi minta, avagy ez tiszta magyar olvír, majd asztal kitaláció?
és mióta van Magyarországon internet hozzáférés? gondolom eleinte civilek nem férhettek hozzá, csak céges mágusok, de akkor mióta jöhettek fel a lámák is pivátban?
bocsánat, ha hülyéket kérdezek.
Előzmény: Wágner úr (533)
Wágner úr Creative Commons License 2000.06.30 0 0 535
Stimm! Meg különben is, amikor valaki plédájul, szódavízet... brrrr.... isz, mint az IEP szok, akkor én úgyis azonnal elfordulok... és ezér' nem is figyelhetem meg az ilyen disznóságot!

Pepin sztrovacsek, és te miér' nem iratkozol fel, mint ősi kő, amelyik azér' gördül és nem nő rajt moha... vagy hogyanisvanez...

Előzmény: Pepin (534)
Pepin Creative Commons License 2000.06.30 0 0 534
apropó, van olyan régi hálóbúvár aki (Wágner úr ne figyeljen ide) nem issza a söröt?

Van. A Wágner például vedeli.

Előzmény: ben de kinn is (531)
Wágner úr Creative Commons License 2000.06.30 0 0 533
Nem úgy vót, nem úgy vót... Stimm! Semmi sem úgy vót! Mindig minden másképp van! És főleg volt. Ha pedig ez má' igy indult, akkor onnantól kezdve teljesen mind1... :))))

A múltkoriba', amikor a Tasztal 2 évességére vagy micsodára ittunk (erre én határozottan emléxem), a sokk Nagy Összeomlás után találtam egy bejelentést (OlvÍr archivum), hogy aszongya:
1997. december 20. - szombat, 9 óra 47 perc

Új fórum... ugh. Elkészült. Nézzétek meg a törzsasztalt (http://www.internetto.hu/forum/), itt mindenkinek regszisztrálnia kell magát, és tematikusan szét vannak válogatva a hozzászólások. Kérlek, mondjátok el, ilyesmire gondoltatok-e, vagy mit változtassunk rajta, hogyan nézzen ki a törzsasztal.

Kosz,

Nyírő A."

... na, és akkor azt hittem, hogy 20-án indult a Tasztal... utána meg a saját marhaságaim között kotorásztam, és észrevettem, hogy a legelső (azóta eltűnt) Bemutatkozás topik legelső hozzászólásának ideje: 12-19-97 10:02 PM... De ez sem igaz, mer' má' előtte is voltak mindenféle próbatopikok, tehát ez a zegész vagy 19-én hanalban, de valószinűbb, hogy 18-án má' beindult.. na! És a legelső cím nélküli, és link nélküli - Láthatatlan Légijó achtung, achtung, vnyimányije, vnyimányije!!!! - topikot pedig Ny.Z. sztrovacsek követte el, de azóta is csak törheti mindenki a fejit, hogy miafranc lehetett benne... Arra emléxem, hogy Trebitsch nagyon kíváncs volt rá és érdeklődött is nagyon, de aztán eltűnt... nem a Trebitsch, hanem ez az ős címnélküli topik... de még a Ny.Z. is, holott nagyon szép verseket öntött be mindig a Kedveseknek nyugatásul... Utána meg má' én öntöttem mindent tele a Sörökkel és onnantól kezdve senki semmire sem emléx... és biztos ezér' nem is ír... Tehát mindennek én vagyok az oka, de má' bebújtam a hordóba... Egészség!

Előzmény: ben de kinn is (531)
Laci Creative Commons License 2000.06.30 0 0 532
Ha nem jössz, daruval viszünk
Előzmény: Trebitsch (530)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.06.30 0 0 531
mindenki csak menni, meg sörözni, meg még egy korsóval.
senkinek nincs egy jó kis sztorija amire legalább hárman lecsapnának, hogy az nem is úgy vót?
ilyen amnéziás (és szomjas - de az nem baj) társaságot gyűjtögetek én ide a leghosszabb és legszebb topicomba? vagy nincsenek sztorik, bármennyire öl a kíváncsiság (vajon csak engem?). : (
nem azé' mondom, na.
nekem sem akad a torkomra a buborék, mee szeretem a sörtetet, csak fontoskodok itt a nagy öreg iszákosok között, hátha valakinek megered a nyevve.
apropó, van olyan régi hálóbúvár aki (Wágner úr ne figyeljen ide) nem issza a söröt?
ben de kinn is
Trebitsch Creative Commons License 2000.06.30 0 0 530
Kartácsok, asszem, nekem is ott a helyem. Különösen, ha lesz sör is.
Persze a Wágner úr olyan helyre nem is menne, ahol nincs, úgyhogy efelől aránylag nyugodt vagyok. :)
Szóval: mék, ha nem dobtok ki.
Laci Creative Commons License 2000.06.30 0 0 528
Amennyiban rajtam áll gyüvök!
Előzmény: Törölt nick (527)
Laci Creative Commons License 2000.06.30 0 0 526
tenksz
Előzmény: Törölt nick (525)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!