Keresés

Részletes keresés

nickJagger Creative Commons License 2000.06.29 0 0 352
...szakértőink már dolgoznak a probléma megoldásán, addig is:

Pollyka tényleg nagyon aranyos volt! Tök vidáman néz bele a kamerába!

Előzmény: nickJagger (351)
nickJagger Creative Commons License 2000.06.29 0 0 351
Most akkor szép lassan hangos siránkozásba kezdek és port hintek a fejemre... aaargh!
Előzmény: nickJagger (350)
nickJagger Creative Commons License 2000.06.29 0 0 350
Hát mindenkitől 1000 bocs, remélem, így már jó...





Előzmény: nickJagger (349)
nickJagger Creative Commons License 2000.06.29 0 0 349
Hát ő volt Muki... nyugodjék békében...



Mindig belenézett a lencsébe, amikor fotóztuk



A kedvenc felmosóronggyal...

nickJagger Creative Commons License 2000.06.28 0 0 348
Bár azt elfelejtettem, hogy az az egy dolog tényleg nem volt szép, hogy nem otthon temettétek el. Ez szörnyű... Nem szabadott volna otthagyniuk, tényleg.
Előzmény: nickJagger (347)
nickJagger Creative Commons License 2000.06.28 0 0 347
Igen, ez sokkal szomorúbb, sőt, tragikusabb vég lehetett, mint az én kutyimé. M
indazonáltal én ebből úgy látom, nem érdemes hibáztatnod a szüleidet. A kutyi valószínűleg csak jobban szenvedett volna a későbbiekben, mint azelőtt, sőt, lehet, hogy még egypárszor leesett volna ugyanonnan.
Előzmény: berill (342)
Sylvie Creative Commons License 2000.06.28 0 0 346
berill, inkább sírd ki magad, a többiekkel meg ne foglalkozz. gyújts rá, sírj, és fordulj el tőlük, ha nem akarsz velük róla beszélni. változtatni tényleg nem tudsz, sajnos, inkább gondold úgy, hogy jobb lett így szegénynek (tudom, hogy hazugság, de hátha így könnyebb elviselni)
berill Creative Commons License 2000.06.28 0 0 345
Én meg sírtam, ahogy írtam...elég ciki, lévén, hogy munkahelyen vagyok és kb 20 ember ül körülöttem közvetlenül...

Mindegy, változtatni már úgysem tudok rajta.

berill

Sylvie Creative Commons License 2000.06.28 0 0 344
berill, ez nagyon szomorú... én tényleg sírok.
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.28 0 0 343
Ez olyan szomorú. : (((((( Majdnem sírtam, ahogy olvastam.
Előzmény: berill (342)
berill Creative Commons License 2000.06.28 0 0 342
szerencsefel!

igen, ari...volt.

A történet vége így hangzik:

Kb két éve már nagyon rosszul hallot, a szeme is szürkült és amikor front jött, akkor inkább csak aludt egész nap...szóval akkor nem erőltette a mozgást.
Viszont egyébként nagyon kis virgonc volt.
Apukám sokszor mondogatta, hogy már el kell altatni, de én nem gondoltam így, hiszen szemmel láthatóan örült, hogy él...
Persze volt már akkor is gyenge időszaka, mind afféle öregnek, de nem voltak fájdalmai.
Az igazság az, hogy én anyukámat hibáztatom amiért Pollyka már nem él...
Minden este akkor jött fel a szobémba, illetve anyukám kísérte fel, amikor anyu lefeküdt, mert őt szerette, de csak velem volt hajlandó aludni...
Anyut megvárta, míg le nem feküdt, aztán jött aludni.
Az utóbbi időben többször előfordult, hogy nem vette észre, hogy anyu lefeküdt, mert annyira aludt, (és már elég rosszul hallott), de ennek ellenére mindig fel lett ébresztve és felhozva hozzám, hogy le ne essen éjszaka a lépcsőn ami a szobámba vezet...
Akkor éjjel anyu nem hozta fel, hogy ne kelljen felkelteni.
Pollyka az éjszaka folyamán felébredt és elkezdett felfele jönni...a szeme sem volt a régi, pláne sötétben... leesett a lépcső legtetejéről... apró pici kis test hullott le kb 3 méter magasból, olyan szerencsétlenül, hogy a fejére esett. Csak a nagy sírásra ébredtem, azonnal rohantam le... folyt a vér az orrából, egész testében remegett és nem tudott lábraállni...nem tört el semmilye, de vszínűleg olyan erős ütés érte a fejét, hogy már nem tudott menni...
Egész éjszaka sírt, nyüszögött, csak velem akart lenni, én meg ott virrasztottam mellette reggelig és adtam neki algopyrint összetörve, hogy ne legyen olyan erős a fájdalma.
Elaludt, én reggel elmentem dolgozni és minka után el akartam vinni dokihoz...
Apuval megbeszéltem, hogy amikor hazajövök, akkor elvisszük röntgenre, stb...
Azt mondta, jó.
Aztán amikor hazaértem, Pollyka jobban volt, jött elém, de nagyon bizonytalanul. Örült nekem. (most bőgni fogok, de már befejezem ezt a két mondatot...)
Apu közölte, mehetünk, de nem röntgenre, hanem altatni...
Én nem mentem el vele... Elköszöntem tőle és bezárkóztm kb két napra a szobámba.

És tudjátok mit??? NEM hozta haza eltemetni...ott hagyta...
De miért??? Pedig ő is szerette nagyon.

berill

szerencsefel Creative Commons License 2000.06.28 0 0 341
Berill!

Nagyon ari. Nem látszik uszkárnak. : ) Olyan édi, ahogy figyel. : )

Előzmény: second (338)
Sylvie Creative Commons License 2000.06.28 0 0 340
Köszi, Sec., te nagyon ügyes vagy!

nagyon helyes... nagyon tündér... és nagyon nem uszkár.

berill Creative Commons License 2000.06.28 0 0 339
KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

second, örök hála!!!!

na szóval, ő volt Pollyka....
:o((

berill

Előzmény: second (338)
second Creative Commons License 2000.06.28 0 0 338
berill, ez a kis szőrcsomó egy tündér! :)

Sec.

berill Creative Commons License 2000.06.28 0 0 337
Sylvie,

secondnak elküldtam a képet, azt mondta, felteszi ide...

igen, ahogy mondtam, nem nyírtuk meg olyan oroszlánosra, és az igazság az, hogy sokszor nem is nyírtuk, mert így "pulisan" sokkal aribb volt... a képen kb 8 éves... már őszült a szakálla...

hiányzik.

berill

negyed órát késtem... :o))

Sylvie Creative Commons License 2000.06.28 0 0 336
berill, ugye nem nagyon késtél el?
lássuk Pollykát! nagyon helyes kutyus, nem is uszi-kinézetű
szerintem a kiskutya-választás nagyon nehéz, mindengyik nagyon jópofa, de én, ha kimaradnék ebből a nagy élményből, mindig sajnálnám.
berill Creative Commons License 2000.06.28 0 0 335
Sylvie!!!!

KÖSZÖNÖM!!!

mindjárt megkérek valakit, hogy tegye be ide...
mármint Pollykát!

berill

berill Creative Commons License 2000.06.28 0 0 334
sziasztok!!!

találkoztam Sylvie-vel és odaadtam a képet Polly-ról... remélem tetszeni fog nektek...és sikerül ide feltenni, mert nagyon szeretném, ha látnátok!!!

Spanesz! nem, nem vagyok erős idegzetű, de mindeképpen elmegyek a csajjal holnap, megnézem az újlengyeli kutyukat, és jövő csütörtökön elmegyek a kis enyémért...

berill

Sylvie Creative Commons License 2000.06.28 0 0 333
kedves szerencsefel, remélem, délután valamilyen módon fel tudom tetetni ide valakivel berill Pollykáját (talán majd Second segít, ha szépen megkérem).
Spanesz, a kiskutya-választás nagyon macerás dolog, már többször átéltem ezt (egészen pontosan háromszor), de fantasztikus dolog az apróságok között eltölteni egy kis időt. én nagyon szerettem.
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.28 0 0 332
Berill!

Mutasd! Lássuk, lássuk! : )

Előzmény: berill (320)
Spanesz Creative Commons License 2000.06.28 0 0 331
Kedves berill! Te ilyen erős idegzetű vagy? Úgy értem, hogy képes vagy kiválasztani sok kedves, aranyos, selymes...(sorolhatnám) kutymag közül egyet? Én, amikor a pulim kellett kiválasztani nem voltam képes elmenni. A bratyóm kértem meg. De nagyon jól választott! :o)))
berill Creative Commons License 2000.06.27 0 0 330
holnap megvilágítalak kedves Sylvie, 13.00-kor, a megbeszélt helyen... :o))

berill

Előzmény: Sylvie (329)
Sylvie Creative Commons License 2000.06.27 0 0 329
berill, én elvesztem a kutyusok között. eddig hány kutyával találkoztál? (én egyet gondoltam eddig). szóval nála van kettő, az egyik mellényes, a másik nem? Újlengyelben milyen színű kutyik vannak? (azt hittem, ott vannak a fehérek). Szóval kérek fényt, mert elvesztem...
Előzmény: berill (328)
berill Creative Commons License 2000.06.27 0 0 328
Szia Sylvie!

Már azt hittem, elmentél!
Hát éppen ez az! Ő azt mondja, a magasabb, az jobb fej, a másik picit félénkebb...
Mindegyik szürke, a fehér tappancsos sötétebb.
Az újlengyeliek megnézése után lehet döntenem. M. ajánlotta fel, hogy menjek ki vele, én meg persze azonnal ráálltam a dologra!!!
Szóval azt választom, amelyik nekem tetszik, persze azért az ő szakértelmére adva!
Még ő sem látta az újlenygeli almot, tehát majd ott is amit ő mond, azt nézem meg jobban...

Igaz, először fehéret szerettem volna! Még most is, de ha nincs, nincs... Majd a párja fehér lesz! Nem igaz? :o))

berill

Előzmény: Sylvie (327)
Sylvie Creative Commons License 2000.06.27 0 0 327
az tiszta jó, mehetsz a másik alomhoz is? ott is sokat lehet kutya-babázni... nagyon irigyellek ám! és már a héten meglesz a kutyu? akkor a jövő héten nem is dolgozol?
nem tudom, pici korában mennyire látszik, hogy nagyon standardos-e (fujj, de ronda szó), főleg ha nincs is egymás mellett, hogy látszik a szőrhossza? (nincs igazán hozzá való szemem)
inkább a színét döntsd el, ha az nem annyira fontos, akkor nézd meg a választható kuttyokat, és amelyik nagyon-nagyon helyes, sokkal helyesebb neked, azt válaszd. (nem ismerem a másik almot, én látatlanban biztosabb lennék a már ismertben...)
berill Creative Commons License 2000.06.27 0 0 326
Sylvie!!!

Most beszéltem a csajsziva, és megyek vele Újlengyelbe csütörtökön vagy pénteken...
Akkor megy 2 kislányt kiválasztani.
Azt mondja, hogy ami neki van kettő, azok közül is választhatok, meg megnézhetem az újlengyeli almot és ha ott van kutty ami jobban tetszik nekem, akkor vihetem azt!!!

Plusz, ha adok még egy tizest előlegbe, eddig 20at adtam, akkor vihetem a kutyut ezen a héten, és amikor a törzskönyv megjön, a jövő héten, akkor adom a többit!!!
tök jó fej!!!

MÁR ALIG VÁROM!!!

melyik jobb? ha a kutty magas, nyúlánk, de picit rövidebb szőrű - ez a ír standardja,

vagy picit alacsonyabb, de dúsabb szőrű???
mert az a pici, amelyiknek a tappancsai meg a farkincája vége, meg a mellénye fehér, az ilyen utóbbi típus... és én lehet, hogy inkább az "eredetit" szeretném...

berill

berill Creative Commons License 2000.06.27 0 0 325
Na ugye akkor itt visszajutottunk a topic elejére... :o))
Mi lesz a neve?
Ezek közül szeretnék választani:

Tara
Danna
Dara
Biba
Blue(berry) - így lehet szigorúan is mondani!!!
Jael - mert ugye a Yahel fiú... :o))
Habibah - ezt lehet Bibának becézni, lsd fent...
Nirel
Kipp(y)
Afra
Amira (yahelnek tecc)
Barika
Karmel
Luna

berill

nem kevés, mi?
és hát emiatt a választás sem lesz könnyű... :o))

Előzmény: Sylvie (324)
Sylvie Creative Commons License 2000.06.27 0 0 324
berill, ezek a kuttyok fantasztikusak! főleg a fekvő nagy bundás feje... (egyébként eddig tartott, míg megtaláltam a hozzászólást)
melyik nap mész a kutyáért? és milyen lesz? és mi lesz a neve?????????
S.
Előzmény: berill (323)
berill Creative Commons License 2000.06.27 0 0 323
Sylvie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Megvan!!!! a Született 1974-ben topicban,a 453-as beszólásba linkeltem be.

Nézzétek meg!!!!

:o))))

berill

Előzmény: Sylvie (322)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!