Keresés

Részletes keresés

marcipannyuszi Creative Commons License 2012.03.19 0 0 469
amanita_phalloides Creative Commons License 2012.03.19 0 0 468
Előzmény: los bolondos (465)
paranormális Creative Commons License 2012.03.19 0 0 467

"a rendőröket személy szerint inkább sajnálom"

 

Nem kell őket sajnálni. Az én szememben sokkal nagyobb a kisemberek felelőssége, és nem fogadom el, hogy valami arctalan hatalom mögé bújva, következmények nélkül követhessék el a gaztetteiket.

 

A szemkilövőket senki sem kényszerítette szemkilövésre – a napvilágra került felvételek egyértelműen bizonyítják, hogy önként, élvezettel és élvezetből tették. Élvezettel rugdosták eszméletlenre a földön fekvő áldozataikat, élvezettel vertek véresre gyereklányokat. Ők a söpredék söpredéke...

Előzmény: amanita_phalloides (463)
amanita_phalloides Creative Commons License 2012.03.19 0 0 466

449-ben leírtam már.

 

...Magyarországon van egy teljesen diszfunkcionális, militáris alapokon szervezett, rendészeti és bűnüldözési szerv, amely fő feladatának ma is ugyanazt tartajja, mint a kádári diktatúra rendőrsége. Ők úgy gondolják, és valószínűleg azt a parancsot is kapják a politikai elittől, hogy ők A HATALOM rendőrsége és legfőbb feladatuk az, hogy az állampolgár mindenkor magán érezze a hatalom "ujját", azt érezze, hogy bárki, bármikor, bármiért elkapható....

Előzmény: los bolondos (465)
los bolondos Creative Commons License 2012.03.19 0 0 465

Ez a rendőrség még mindig a diktatúra rendőrsége minden szempontból.

 

Ez konkrétan mit jelent a te értelmezésedben? Hogy még mindíg ugyanazok a tagjai, mint 25 évvel ezelőtt és ugyanabban a jogi és államhatalmi környezetben dolgoznak?

Előzmény: amanita_phalloides (463)
paranormális Creative Commons License 2012.03.19 0 0 464

"én ide szórakozni járok"

 

Hát persze, én meg röhögni... :-DDD

Előzmény: MrJones (461)
amanita_phalloides Creative Commons License 2012.03.13 0 0 463

Nagyon okosnak tartod magad, de én egy szót nem szóltam az egyes rendőrőkről!

A rendőrséggel van problémám, melynek sem felépítése, sem szervezete, sem a működése nem felel meg a demokratikus jogállam, fegyveres rendészeti testületének, melyt szoktunk közösségi jelzővel is illetni, és általában civil felügyelet alatt áll. Ez a rendőrség még mindig a diktatúra rendőrsége minden szempontból.

 

Az, hogy én mennyi rendőrt ismerek IRL-ben, nem tartozik az itteni URL nick-em megnyilatkozásaihoz.

 

Egyébként a rendőröket személy szerint inkább sajnálom, különösen a talpasokat, akik jelenleg parancsra ugyan, de háborút viselnek munkaadóik(sic!), az állampolgárok ellen...

Előzmény: MrJones (462)
MrJones Creative Commons License 2012.03.13 0 0 462

Hú és asztaaaa!
Ecsém, te aztán megmondtad az überfrankót yól. :)

Kár, hogy kb. tíz kibaszott darab rendőrt sem ismersz, viszont cserébe legalább elpufogtattad itt az összes vacak rendőrellenes közhelyet.

Nno.
"Először megismerni, aztán nyilatkozni!" Ez esetünkben praktikusan azt jelenti, hogy találkozz minél több rendőrrel, mindenféle élethelyzetben.
Meg fogsz lepődni: a rendőr - mint bárki más ember - épp annyira fedi ezeket a fasságokat, mint például te a magyarokról szólóakat.
Nojó, a rendőr még kevésbé.


Ja!
A rendőrállam nem olyan országot jelent, amelyben neked nem tetszenek a rendőrök.

Előzmény: amanita_phalloides (449)
MrJones Creative Commons License 2012.03.13 0 0 461

"De azt nem értem, hogy miért vergődsz itt."

Nem is csodálom, hogy nem érted, de azér' megsúgom a nagy titkot: én ide szórakozni járok. :)
A legjobban például azon szoktam röhögni, amikor valaki olyan sarkos véleménynek ad hangot, amely meglehetősen alaptalan.
Magyarul: baromságokat hord össze, igaz, azt legalább jó magabiztosan teszi.
Például nagy piros betűkkel ávósozza a zsarukat, holott 100%, hogy a büdös taknyos életében nem látott még egy darab ávóst sem.
Nos, én például láttam: az első "mesterem" egy ex-ávós "szaki" volt (az egyik művezetőm meg munkásőr).

"Csak annak a mundérnak lehet védeni a becsületét, amelyiknek van. Na, ennek nincs..."

Nna, itt egy fentemlített sarkos vélemény. :)

Előzmény: paranormális (455)
los bolondos Creative Commons License 2012.03.13 0 0 460

Hát, egy pár ezres terepjárópark fenntartása évenkénti cserével, a hozzávaló üzemanyaggal, nomeg rendőrrel az évi 2 darab marinéniagyonverés megakadályozására szerintem nem pénz.

 

Ezt beszéld meg a politikusokkal...

 

Egyébként kurvasok pénzbe kerül ám, és marinénit bizony akkor is agyonverhetik, ha a jelenleginél sokkal több rendőr és autó lesz szolgálatban (nem lesz, nincs rá pénz).

 

Ha nem az egyik, akkor a másik marinénit. Minden marinéni mellé nem tudsz rendőrt állítani, ha meg valaki agyon akarja verni a húszezer forintjáért, meg a Sokol rádiójáért, akkor agyon is fogja, efelől ne legyen kétséged. A cselekmény maga nem tart sokáig, utána némi kutakodás, majd elszelelés.

 

Az, hogy marinéni egyedül ül a tanyáján és a riglis zárban bízik, az bizony kevés. Eddig is voltak ilyen bűncselekmények, csak eddig nem tudtál róla, mert nem volt internet, meg "tévékettő". Az egyedül élő öregek mindig is a bűnözők célpontjai voltak, a tanyasiak pedig kifejezetten nem, mert ott sokkal feltűnőbb egy idegen autó, mint a belvárosban.

Előzmény: MrJones (452)
MrJones Creative Commons License 2012.03.09 0 0 459

"Biztos voltam benne, hogy a 449-es hozzászólást olyan messzire elkerülöd, mint az ördög a szentelt víz tározót... :-)))"

 

Nem te vagy az első, aki elkapkodja a dógokat. :)

 

(A nagyvéresigasság pedig az, hogy - mivel offline írok/olvasok -, az uccsó mentés pillanatában még nem volt bent a hozzászólásod, így nem is láttam.)

 

Ebből következően most sem fogok - ahhoz túl sok a dolgom. Majd valszeg hétfőn....

Türelem hozzászólást terem.

Előzmény: paranormális (455)
paranormális Creative Commons License 2012.03.08 0 0 458

Azóta persze belesültek az ocsmány hazugságukba, és olyan büdösen égnek, mint a rongy...

 

JOBBIK: ELTŰNTEK 2006-OS FELVÉTELEK

 

A Jobbik szerint a rendőrség állításával szemben igenis eltűntek videofelvételek és a belső rádióforgalmazás egyes hangfelvételei a 2006-os tüntetéseken végrehajtott rendőri intézkedésekkel kapcsolatban, ezért az ellenzéki párt feljelentést tesz a legfőbb ügyésznél - jelentették be ellenzéki országgyűlési képviselők szerdai sajtótájékoztatójukon.

 

Zagyva György Gyula hangsúlyozta: a felvételeken látható dátumrögzítő állásából egyértelműen látszik, hogy azokat megvágták és "a legfontosabb események" - például a 2. és 3. bevetési alosztály teljes anyaga - hiányoznak. Hozzátette: a rendőrség "ordasat hazudott", amikor hétfőn azt állította, hogy a 2006-os tüntetéseken végrehajtott rendőri intézkedésekkel kapcsolatban egyetlen irat, vagy felvétel sem tűnt el. Az ellenzéki politikus azt kérdezte Pintér Sándor belügyminisztertől, hogy miért tűri ezt és miért nem indított még belső vizsgálatot a rendőrség által elkövetett bűncselekmények feltárására.

 

(magyarhirlap.hu)

Előzmény: paranormális (448)
borzimorzi Creative Commons License 2012.03.07 0 0 457

Sajnos, ez nagyjából stimmel.

 

Üdv:

b

Előzmény: amanita_phalloides (449)
paranormális Creative Commons License 2012.03.07 0 0 456

Kipukkadt Ferencváros lufija

 

Nem kommentálnám...

paranormális Creative Commons License 2012.03.07 0 0 455

Biztos voltam benne, hogy a 449-es hozzászólást olyan messzire elkerülöd, mint az ördög a szentelt víz tározót... :-)))

 

De azt nem értem, hogy miért vergődsz itt. Csak annak a mundérnak lehet védeni a becsületét, amelyiknek van. Na, ennek nincs...

Előzmény: MrJones (451)
paranormális Creative Commons License 2012.03.07 0 0 454

Felhozom még egyszer, mert nagyon jó lenne, ha még néhányan elolvasnák, amit írtál...

Előzmény: amanita_phalloides (449)
MrJones Creative Commons License 2012.03.07 0 0 453

"Így van!"

Érdekes, hogy a rendőröket/apehosokat mindenki tudná vezényelni.
A letrafipaxozott az út széléről, az adócsaló a vállalkozásától, az iskolakerülő tini a plázáktól...
Vagyishogy jobbára az, akinek éppenséggel vaj van a fején.

Előzmény: Törölt nick (428)
MrJones Creative Commons License 2012.03.07 0 0 452

"Végülis nem lehet drága venni párszáz terepjárót, hogy marinéni agyonverőinek várni kelljen fél orát amig elmegy a járőr a tanya közeléből."

Hát, egy pár ezres terepjárópark fenntartása évenkénti cserével, a hozzávaló üzemanyaggal, nomeg rendőrrel az évi 2 darab marinéniagyonverés megakadályozására szerintem nem pénz.

Előzmény: arnyekxxx (423)
MrJones Creative Commons License 2012.03.07 0 0 451

"Már ne is haragudj, de ilyen buta kérdést még talán sohasem tettek föl nekem itt."

Ilyen buta hozzászólásra még én se reagáltam. ( Nojó, de igen, csak nem ilyen hosszan. :) )


"Magyarországon majd akkor vadásszanak jóságos rendőrbácsik iskolakerülő gyerekekre a bevásárlóközpontokban, "

Amíg iskolakerülni törvénybe ütközik, addig a rendőr arra is fog vadászni. Intézkedj, hogy vegyék le a tankötelezettséget három éves korra, oszt nem lesz ilyen problémád.

"...ha már minden tanya előtt éjszaka óránként elhajt egy rendőrjárőr, és minden lakott településen folyamatos a rendőri jelenlét az év minden napján és órájában..."

Figyelj, az a mértékű rendőri jelenlét, amit te itten szeretnél (számolj egy kicsit, ehhez mennyi rendőr, pénzparipafegyver kell) azt éppenséggel úgy hívják: rendőrállam.
Nno, ez - hála Szent Lenin elvtársnak - itt nem fog megvalósulni.

Előzmény: Törölt nick (420)
paranormális Creative Commons License 2012.03.06 0 0 450

Kösz, hogy ilyen jól összefoglaltad... :-)

Előzmény: amanita_phalloides (449)
amanita_phalloides Creative Commons License 2012.03.06 0 0 449

Az, hogy Magyarországot rendőrállamnak érzékeli az egyszerű állampolgár, és az, hogy Magyarországon nincs rendőrség,  nem egymást kizáró fogalmak, hanem egyymásból következő fogalmak.

 

Magyarországon van egy teljesen diszfunkcionális, militáris alapokon szervezett, rendészeti és bűnüldözési szerv, amely fő feladatának ma is ugyanazt tartajja, mint a kádári diktatúra rendőrsége. Ők úgy gondolják, és valószínűleg azt a parancsot is kapják a politikai elittől, hogy ők A HATALOM rendőrsége és legfőbb feladatuk az, hogy az állampolgár mindenkor magán érezze a hatalom "ujját", azt érezze, hogy bárki, bármikor, bármiért elkapható. Az állampolgár ezt érzékeli is, az olyan rendőri jelenlétek esetén, mint lesből traffipax, indokolatlan szabályok be nem tartása esetén, megfélemlemlítő rendőrségi akciók és razziák, és mint 2006-ban láttuk, akár leszámolásszerű ámokfutásra is hajlandók a hatalaom parancsára. Társul még a fentihez, hogy a magyar rendőrség, a világon egyedülállóan elvállalta és "eredményesen" teljesíti az erőszakos kincstári pótadó beszedését, és ezt a lehető legaljasabb módszerekkel. Mentségükre szolgáljon, hogy Magyarországon a politikai elit olyan aljas, hogy az állami hatóságok büntetési tervét, becikkelyezi a költségvetési törvény mellékletébe. Ennyiben vagyunk rendőrállam.

 

Ugyanakkor a rendőrség sem a rendészeti sem a bűnüldözési vagy helyesebben bűnelhárítási (mert ebben benne lenne a bűnmegelőzés is) feladatának ellátására nem képes, jelenlegi formájában és szervezetében, sőt abszolute alkalmatlan is erre. Az egyszerű állampolgár azt látja, hogy ha őt valamiféle bűncselekmény áldozata lesz, semmilyen téren nem számíthat a rendőrség munkájára, ez igaz akkor is h a az állampolgárok zöme nem rablógyilkosság áldozata lesz, haenm "csak" zsebtolvajlásé, betörésé, urambocsá' tyúktolvajlásé. Itt is mentségükre szolgál, amit Ho anyó írt, hogy magyarországon nincs igazságszolgáltatás sem, ha a bíróságokon halmozódó és húzódó ügyeket tekintjeük. Ennyiben igaz, hogy Magyarországon nincs rendőrség.

 

 

Előzmény: MrJones (445)
paranormális Creative Commons License 2012.03.06 0 0 448

Ugyan már, nyuszi! Rosszul tudod. Természetesen, a rendőrségi videókat nem semmisítették meg... :-)))

Előzmény: marcipannyuszi (446)
Ho anyó Creative Commons License 2012.03.05 0 0 447

Nem csak rendőrség nincs, de ügyészség és bíróság sincs. Amikor Kaizer Ede feljelenti a Nemzeti Nyomozó Irodát, a Legfőbb Ügyészséget, Legf. Bíróságot és az Itélőtáblát, sőt, - és IGAZA VAN! - mert őt ártatlanul hurcolták meg és itélték el a móri nyolcas gyolkosság miatt életfogytiglanra, jóllehet ott sem volt, s- nem volt egyetlen rendőr, ügyész, bíró, - aki azt mondta volna a Kaizer elleni eljárás során, hogy - gyerekek, ennyi, ne tovább, ez az egész ügy büdös! Nem lehet bíróságra vinni, vagy nincs megnyugtató bizonyíték K.E. ellen.

Egyetlen szakember nem volt, aki észrevette volna, hogy nincs döntő corpus a pasi ellen! De még is bíróságra vitték, sőt, el is meszelték a nyomorultat. Milyen rendőrállamról szól a T. Topicnyító? Vicc.

marcipannyuszi Creative Commons License 2012.03.05 0 0 446
MrJones Creative Commons License 2012.03.05 0 0 445
"Nekem azzal van bajom, hogy Magyarországon nincs rendőrség."

Nagyhirtelen: akkor mi a búbánatos f@sztól lesz rendőrállam?
Előzmény: Törölt nick (420)
amanita_phalloides Creative Commons License 2012.03.05 0 0 444

Werbőcy?

:-)

 

Előzmény: paranormális (443)
paranormális Creative Commons License 2012.03.05 0 0 443

Már nélkül: Magyarország nem jogállam. Nem is tudom, mikor volt utoljára az.

Előzmény: los bolondos (442)
los bolondos Creative Commons License 2012.03.03 0 0 442

Akkor itt már nincs is jogállam, vagy büntetlenül lehet hazudozni egy tv-csatornának? Vagy most akkor mi van?

Előzmény: Törölt nick (440)
los bolondos Creative Commons License 2012.03.03 0 0 438

És a Hír-tv megtette már a feljelentést az ügyészségen?

Előzmény: Törölt nick (431)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.03.02 0 0 430
Előzmény: Berlusz Móni (429)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!