Keresés

Részletes keresés

Kreta Creative Commons License 2000.04.25 0 0 284
Bocs hogy beleugatok az ircelésetekbe.
Nem vagy te egy kicsit szélsőséges? Valaki hibázik akor annak nincs bocsánat? Még ha megérti hogy rosszat csinált, és tényleg nem követ el többet ilyet?
Előzmény: tama_i (257)
Nannics Creative Commons License 2000.04.22 0 0 283
Kedves tama_i

várom, várom, még nem kaptam meg!
Mos már minjár kész vagyok a munkámmal, juhééé!!!

Előzmény: tama_i (282)
tama_i Creative Commons License 2000.04.22 0 0 282
Nannics Kedves,

Még egy üdvözlet mára a postafiókodban...

Szia.

Előzmény: Nannics (281)
Nannics Creative Commons License 2000.04.22 0 0 281
kedves tama_i

Választ megkaptam, fogok válaszolni, de mos még minnnig munka, és nincs időm hosszan válaszolni,
de fogok!!!!

jó pihint, meg ünnepet, meg ilyenek!!!

Előzmény: tama_i (280)
tama_i Creative Commons License 2000.04.22 0 0 280
Nannics Kedves,

Válaszoltam vissza, olvasd majd el holnap irok egy hosszabb levelet, de addigse légy pesszimista és érezd jól magad az ünnepek alatt.
Meg foglak találni az ünnepek után is. Légy jó!

Előzmény: Nannics (279)
Nannics Creative Commons License 2000.04.22 0 0 279
tama_i

már válaszoltam is!!!

Előzmény: tama_i (278)
tama_i Creative Commons License 2000.04.22 0 0 278
Nannics Kedves,

Három kutyám van , kettő befogadott mert jó emberek kidobták őket.

" minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem a kutyámat " ....én már tudom hogy igy van.

Kaptál még egy rövid levelet.

Előzmény: Nannics (277)
Nannics Creative Commons License 2000.04.22 0 0 277
Kedves tama_i

hány kutyátok van???

Előzmény: tama_i (276)
tama_i Creative Commons License 2000.04.22 0 0 276
Nannics ,kedves,

A locsolás megvolt, csak az egyik kutyával kellett viaskodni,mert imádja vizet és ilyenkor elzavarni sem lehet....

Előzmény: Nannics (275)
Nannics Creative Commons License 2000.04.22 0 0 275
tama_i

Sajnos csak sokára. Páromat korai gyerek, a szülei 17 évesek voltak, amikor született. Ebből következően még sokáig kell tűrnöm.
De köszönöm a bíztatást.
Locsolás megvolt? Mármin slagos.

Előzmény: tama_i (274)
tama_i Creative Commons License 2000.04.22 0 0 274
Nannics Kedves,

Ugy tűnik , te még házasság előtt vagy /?/ Nked ezeket a dolgokat még tűrnöd kell.
Tessék hősiesen viselni ,majd elmúlik.

Előzmény: Nannics (273)
Nannics Creative Commons License 2000.04.22 0 0 273
tama_i

Még nem tudom, most az egyik tesóm bejelentette, hogy jönne locsolni, de közben a párom családjában kötelező családi húsvétolás lesz, brrrr, meg még brrrrr

Előzmény: tama_i (272)
tama_i Creative Commons License 2000.04.22 0 0 272
Nannics Kedves,

várod a locsolókat Hétfőn vagy elmész otthonról ?

Előzmény: Nannics (271)
Nannics Creative Commons License 2000.04.22 0 0 271
Kedves tama_i!

Hááát, ez lehet jó is. Még emlékszem rá, hogy az én mamám minnnig a német adót nézte, mert ő beszél németül, én nem. Így aztán én nem néztem tévét, néha próbálkoztam, hogy talán, de nem. Mondjuk ez az, amit nem bánok, mármin hogy nem néztem tévét fiatal koromban. Ha pedig most nézünk, akkor közös megegyezés. Bár gondolom nektek ezt nehezebb volt eldönteni, mer más érdekel egy fiatalt, és más a szüleit. Csak én egyáltalán nem szeretek egyedül tévézni.

Előzmény: tama_i (270)
tama_i Creative Commons License 2000.04.22 0 0 270
Nannics kedves,

két gyerekem van, /18 és 22/ vegyespáros, külön szobával , én ugy hiszem miután volt rá lehetőségem függetlenítettem mindenkit mindenkitől TV ,NET, számitógép,...stb. ügyben , és hidd el nagy gondolat volt. Soha nincs gond ki mit néz, ki mit csinál , van éppen barát , barátnő, szóval Te fiatal vagy átérzed a dolog lényegét. Ennyi történt.

Előzmény: Nannics (269)
Nannics Creative Commons License 2000.04.22 0 0 269
tama_i!!!

Csak nem betörtél egy számítógépes boltba?!!!

Nekem is van otthon gépem, ráadásul ingyér internettel. :)))

Előzmény: tama_i (267)
tama_i Creative Commons License 2000.04.22 0 0 268
Ja...azt azért nem hiszem hogy rendőr Téged bankrablónak néz, az USA ban sem igy működik, de ott tekintélye van a rendőrnek, nem ugy mint nálunk.
Előzmény: Nannics (266)
tama_i Creative Commons License 2000.04.22 0 0 267
Nannics Kedves,

MUnkahelyemen is van gép itthon is van, sőt annyi amennyi a családtagok száma, mert ugye mindenki másra használja és igy nincs vita.
Minden lehetőségem adva van, sőt életem egyik nagy szerencséjét köszönhetem annak hogy itthon több gépünk is van, de ezt csak privátban merem elmondani nem publikus, de meleg helyzet volt.
Szóval áldoztam rá és aki akar, most NET kedvezménnyel akármit csinálhat...
Olyan korban van a két gyerek hogy kell is nekik..

Előzmény: Nannics (266)
Nannics Creative Commons License 2000.04.22 0 0 266
Kedves tama_i

Hááát, nem tudom, de arról már készültek felmérések, hogy a büntetési idő felemelése mennyire befolyásolja a bűnözést: semennyire. Nem hiszem, hogy attól bárki is kevésbé rabolna bankot, mert a rendőr lelőheti. Max én fogok félni az utcán, hátha egy állat rendőr bankrablónak, vagy akárminek néz.

ez nem tartozik ide, de neked van otthon is géped, vagy szombaton is dolgozol?

Előzmény: tama_i (265)
tama_i Creative Commons License 2000.04.22 0 0 265
Nannics Kedves,

itt ne a teljesen korlátlan fegyverhasználatról van szó, főleg addig mig a magyar rendőr a viztornyot sem találja el közelről mert olyen keveset jár lőni, de a bűnőzőkkel szemben, mikor nyilvánvaló tegye meg !

Kérdezem én, ha legalább a harmadik bankrablót is lelötték volna sorozatban a bankokban, kétszer meggondolnáa madár mit csinál, vagy megpróbálja e.
De mig a biztonsági őr tökölődik, ha nem is volt fegyvere a rablónak akkor most lesz...
Nem hiszem hogy félni kellene tőlük , de nem olyan belügyminiszter kellene aki maga is sáros..

Előzmény: Nannics (264)
Nannics Creative Commons License 2000.04.22 0 0 264
Kedves tama_i,

Nem vagyok vallásos, de a jó Isten mentsen meg minket attól, hogy a magyar rendőrség korlátlan fegyverhasználati jogot kapjon!!! Én hihetetlenül nagyon félek az összes magyar rendőrtől!!!

Előzmény: tama_i (263)
tama_i Creative Commons License 2000.04.22 0 0 263
Nannics Kedves,
A részletek nem túl ismertek, de sejtem , ott nem a librális büntetésekről hiresek pl TEXAS az államok.
Ott keményen megtorolják a trógerságot, volna a Pintér legénységnek mit tanulnia.
Ott a rendőr előbb lő mintsem hagyná hogy őt magát meglőjék, igaz a törvényi háttér is lehetővé teszi...
Nálunk előbb liberóról álmodik, mig el nem veszik a fegyverét és end of the story.

Szóval volna mit honositani.

Előzmény: Nannics (262)
Nannics Creative Commons License 2000.04.22 0 0 262
tama_i

nekem azért ez ilyen kis kibúvós büntetésnek tűnik.

Előzmény: tama_i (261)
tama_i Creative Commons License 2000.04.22 0 0 261
Nannics kedves,

Országokról nem tudok, de az USA bizonyos államaiban van erre lehetőség, ismétlődés esetén, meg a kérdés már nem kérdés.

Előzmény: Nannics (260)
Nannics Creative Commons License 2000.04.22 0 0 260
Tama_i!

Ez egy létező dolog? Tehát vannak olyan országok, ahol az erőszakoló megválthatja a büntetését a kasztrálással?

Előzmény: tama_i (259)
tama_i Creative Commons License 2000.04.22 0 0 259
Nannics Kedves,
bizony, bizony ez a lehetőség megváltás lehet a madárnak hivatalosan felajánlva, ed ez az ára.
Előzmény: Nannics (258)
Nannics Creative Commons License 2000.04.22 0 0 258
Tama_i!

Ezt mos megin nem értem. Dönthet, hogy kasztrálás, vagy börtön?!!

Előzmény: tama_i (257)
tama_i Creative Commons License 2000.04.21 0 0 257
Nannics Kedves,

A felajánlott lehetősséggel önként lehet élni több száz év a másik oldalon... ÖN DÖNT.

Kréta,

Mikor tesztek már valami különbséget egy személky ellen elkövetett mocsokság és egy másfajta büncselekmény között.
SOHA ne hasonlitsd össze a kettőt , kérdezd meg az áldozatokat, ha beleélni már nem tudod magad.
Kit érdekel egyébként mi van a börtönben, ha egész nap egy négyzetméteren járkál körbe körbe, akkor is ha megnyerte hadd vigye. ÖNKÉNT választotta.

Előzmény: Nannics (256)
Nannics Creative Commons License 2000.04.21 0 0 256
Kreta

A mondandód elejét nem értem, nem tehetek róla.
A jelszavasat pedig köszönöm, de leírod azt is, hogyan kell?

Tama_i!

Kasztrálás, hááát, nem tudom. Ez nekem már olyan bosszúállós, akkor már sok-sok év.
Meg még olyat is eltudok képzelni, hogy bemutatják az erőszaktevők fotóját, égjenek jó sokat. De ez lehet, hogy hülye ötlet.

üdv

Előzmény: Kreta (255)
Kreta Creative Commons License 2000.04.21 0 0 255
No ez az nem lehet elképzelni hogy a tett megváltaható börtönnel, mert a börtön üdülés. Az hogy nem teheted ki a lábadat évekik egy épületből és MINDENNAP ugyan az a néhány ember van a környékeden, az olyan kurvajó.
Ha valaki kirabol egy bankot és elkölti a pénzt, akkor az is legyen életfogytos mert a pénz nem lesz meg SOHA. és még hány ilyen eset van.

jelszó: azt meg lehet változtani normálisra

Előzmény: Nannics (253)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!