Keresés

Részletes keresés

George Sand Creative Commons License 1999.09.17 0 0 11
"A Külügyminiszter Úr hazudik."
Ezért néhány év múlva kinevezem nagykövetnek.
Wishfor Creative Commons License 1999.09.17 0 0 10
"Normális vagyok.A hangok is ezt mondják a fejemben."
Oversize Creative Commons License 1999.09.17 0 0 9
Például:
"Ez szopásabb szopás, mint akármi amit eddig szoptunk."Beavis and Butt-head
MaZsola Creative Commons License 1999.09.17 0 0 8
Azt nem tudom mit is mondana saját magának, de biztos hogy végig vigyorogna.

Laci Creative Commons License 1999.09.17 0 0 7
:)))))))))))))))

Abraka Dabra ne hagyd abba, nem csak igaz, de nagyon szórakoztató is! :)

Abraka Dabra Creative Commons License 1999.09.16 0 0 6
Kedves Nyman!
És mit mondana, ha a 10 évvel fiatalabb mása nézne vissza rá a tükörből? Szerintem azt: ki tette ide ennek az ismeretlen ürgének a képét? eltakarja a tükrömet:-)
nyman Creative Commons License 1999.09.15 0 0 5
Szerintem azt is szokta mondogatni Orban Orbannak a tukor elott:

"Hmm. Az allam. Az allam en vagyok"

Fikusz Kukisz Creative Commons License 1999.09.15 0 0 4
azt mondaná:
ne visszafelé mutogasson mini-szterelnökúr,
mert ha állandóan a múlttal foglalkozik
ezt számunkra azt jelenti,
hogy nincs mit mondania a
k
jövőről.
Abraka Dabra Creative Commons License 1999.09.15 0 0 3
Például a következőt:
"Tisztelt képviselőtársaim, tisztelt elnök úr, tisztelt Orbán miniszterelnök úr!
A kormány hazudik! Hazudik, amikor azt modja, hogy jobban élnek a kisjövedelműek, hogy ingyenes a diploma, hogy növekszik a nyugdíjak reálértéke, hogy 7%-os lesz a gazdasági növekedés, hogy egyáltalán van gazdasági koncepciója, hogy adóreformon dolgozik.
Egyszóval tisztelt képviselőtársaim a kormány hazudik éjjel, hazudik nappal, hazudik éjjel nappal."
Abraka Dabra Creative Commons License 1999.09.15 0 0 2
Kedves Basand!
Most mit csináljak? Ez a cím felelt meg neki legjobban. Tehetk én arról, hogy így hívják?? Ha Bajdkjks-nak hívnák azt írtam volna:-o
moga Creative Commons License 1999.09.15 0 0 1
off on
T. Abraka Dabra!
Utólagos engedelmeddel kölcsönvettem idézetedet, és betettem a kovetkezo topicba : Kerdezzetek!!!
Valaszol a Kormanyszovivo

offtopic off

Udv.
moga

BaSand Creative Commons License 1999.09.15 0 0 0
Kedves Abraka Dabra !

Gratulálok. Igazán érdekes ez a téma. Kár, hogy ez a 64. topic, aminek nevében szerepel az a sz, hogy "Orbán".
Ettől függetlenül bizonyára értékes hozzászólások lesznek.

Abraka Dabra Creative Commons License 1999.09.15 0 0 topiknyitó
Kedves Mindenki!
Mostanában találkoztam néhány történelmi OV mondással, abból a korból, amikor még nagyon szerettem. Amikor kritikus volt, kimondta gondolatait, nem hazudott. Amikor élmény volt minden felszólalása. Szóval tudjátok, amikor még azt a másik OV-t láttuk. Elgondolkodtam, hogy milyen felszólalások hagynák el az akkor i OV száját a mai OV kormányának kritizálására. Kérésem az lenne, hogy gyűjtsük itt össze a valóban elhangzott idézeteket, amik aktualitást nyertek ismét, illetve, ha valaki írói vénáját kivánja csillogtatni, írja le milyen felszólalással kritizálná pl. az 1991-es OV az 1999-est. Vitaindítónak íme egy gyöngyszem, amit már valahová bekopiztam, ezért elnézést, ha valaki már látta:
Szóval, így kritizálná a kormány adó, és költségvetési törvénytervezetét, valamint azt, hogy csökkentik a parlament ellenőrző szerepét:
"A modern parlamentek legfőbb feladata (...), hogy meghatározzák, mennyit vehet ki a mindenkori kormány adók formájában az állampolgárok zsebéből, s hogy ezeket a pénzeket mire költheti. A felelős kormánynak pedig először is meg kell teremtenie a feltételeket ahhoz, hogy a képviselők dönthessenek ebben a kérdésben, azután pedig alá kell vetnie magát ennek a döntésnek. Kormányunk vezetői különös előszeretettel forgatnak olyan, általunk ismeretlen eredetű tankönyveket, amelyek szemmel láthatóan hasznos tanácsokat tartalmaznak arról, hogyan kell rugalmasan elszakadni az ilyenfajta agyoncsépelt alkotmánytani dogmáktól (...). A parlamentet paragrafusgyártó gépezetté, kormányzati pecsétnyomóvá silányították, amelynek feladata a kormányfő szemében nem a felelősségelv
érvényesítése, hanem a kormánydöntések szentesítése. (...)Nem kell túl nagy fantázia ezek után ahhoz, hogy kitaláljuk, milyen vitát is szeretne a kormány. Lehetőleg semmilyent"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!