Keresés

Részletes keresés

Csipike72 Creative Commons License 2007.10.28 0 0 7331
Sziasztok! A 70-es évek végén, vagy 80-as évek elején készűlt PÓKEMBER film(ek)et keresem...  Tudtok segiteni? Üdv.
horjb Creative Commons License 2007.10.24 0 0 7330

Hali!

Amazing spider-man v1 és v2, Spectacular Spider-man, Marvel Adventures Spider-man, Peter Parker Spider-man v2.... és még sok minden más. Csak a ComicSquadon!

www.comicsquad1.extra.hu

üdv: horjb

StephenStephanson Creative Commons License 2007.09.19 0 0 7329
Sziasztok!
Ki akar pókember lenni?!:))
http://www.vatera.hu/pokember_alarc_es_halokilovo_34769602.html

H.Tomi Creative Commons License 2007.09.05 0 0 7328
Az újságosokhoz csak néhány képregény kerül Amerikában. Kifejezett szakboltok- képregényboltok léteznek, ahova csak képregényekért és hasonlókért tér be a vásárló.
Trust11 Creative Commons License 2007.08.18 0 0 7327
Sziasztok! A Spider Man 3-The Game játékot szeretnénk feltelepiteni, de valami hiba van.
Az install-ra kattintva nem csinál semmit, csak egy Activision mappát hoz létre, ami üres.
Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a hiba? Légyszi segítsetek!
Mr. WHITE Creative Commons License 2007.07.20 0 0 7326

Valaki meg tudná mondani,hogy az Egyesült Államokban milyen keretek között folyik a képregények terjesztése? A sarki újságoshoz besuvasztják a komplett Marvel,DC stb. univerzumot ? Még egy nagyobb újságos is érdekesen nézne ki így.:)   Mondjuk azt sem igazán látom,hogy a netes sunnyogás nélkül hogyan lehet nyomon követni a történéseket,pláne ha görény crossoverekkel buzdítanak vásárlásra. Egyáltalán mik az általános számok,10 cím per average Joe?  Megmondom őszintén nekem az itthoni címekkel is vannak lyukas hónapjaim,arról nem is beszélve,hogy most tulképp 5 pókember és 2 X-Men sztori jön ki egy hónapra és ennek elolvasása nincs 40 perc...  Vagy másik példával szerdán a Doktor House alatt kényelmesen átrágtam magam a júliusi WWH cuccokon.:)

Aztán van egy másik gondom is,amikor akármilyen képregényboltban Pesttől Bécsen át Londonig állok a tonnányi újság között és egy fél kapaszkodóm nem volt arról,hogy itt mibe is kéne beruházni,mert vagy vinném az egészet és olvasgatnék ítéletnapig vagy pedig lesz 5 eredeti cuccom és soha nem tudom meg,hogy mi lesz mondjuk a 368. számban.:)  Egyedül az itthon meg nem jelenő Transformers cuccok beszerzése volt evidens még pár éve.:))   Ez azért speciális,mert mondjuk a Star Wars univerzum a börzékkel végtelen kütyüvel,figurával egyéb szarsággal ugyanúgy egy végtelenített merchandising gépezet,de ott valahogy mindig könnyen elboldogultam. Persze lehet az expanded universe imádatával ugyanilyen zsákutcába lehetne jutni.:) 

: =

fatumdoki Creative Commons License 2007.06.23 0 0 7325
régi x men vagy marvel extráid is vannak eladásra?
Előzmény: Shyciii (7324)
Shyciii Creative Commons License 2007.06.18 0 0 7324
Szia!:) Most találtam meg az összes amit keresel nekem megvan:) 92-től szinte az összes rész angyon szép allpotban:) különszámok is! ha érdekel keress meg vagy ha bárkit érdekel másik szám:) hm-barbi@freemail.hu
Előzmény: Thomas_ (7318)
Shyciii Creative Commons License 2007.06.18 0 0 7323
Sziasztok! Szeretném megkérdezni nem-e érdekel valakit a Pókember képregény 92 kb áprilisi számától egész 98 végéig, szép állapotban szinte az összes, különszámokkal. Akár egyenként vagy amennyi kell:) ha érdekel írj amilt és megbeszéljük: Én amúgy pesten vagyok de ezt még postázni sem olyan vészes ha szükséges. hm-barbi@freemail.hu
Orltran_ Creative Commons License 2007.05.28 0 0 7322

SPOILER veszély!

Mi? Venomot korrektül sikerült megjeleníteni? Háát, nem tom, nekem a képregényekből mindig az volt a benyomásom, h venom egy nagydarab ösztönlény, aki beszélni alig tud, nem pedig az, hogy venom egy cingár, nagyfejű, szexuális identitászavarokkal küzdő csevejgép. Kicsit pont az ellentétes képet adja, mint a képregényben. Volt, ahol rendesen kacarásztam rajta (meg úgy az egész filmen), ő volt a mélypont, pedig egész addig abban reménykedtem, hogy nadehátha venom, majd ő megmenti. De nem, csak leírhatatlan mélységekbe taszította.

Kirsten kérdése már izlés dolog, részemről mindig megdöbbenve meredtem a vászonra, mikor Peter előadta a ki ez a jó nő szöveget, mert nem tudtam kiről beszél :)

Nekem az egész film az év csalódása volt, a vége meg nevetséges.

Amikor homokember nekiáll előadni, hogy jaj, nem akartalak ám bántani, az valami hihetetlen. 5 perccel előtte éppen agyonverte, aztán meg jön az én vagyok a jófiú, jajdeszeretlek szöveg. Legalább a játékban, ami a film alapján készült, aszondja, h venom elrabolta a lányát, azért ütötte verte pókembert. Az legalább valami magyarázat, itt meg szimplán tudathasadása van, ami nem lenne baj, csak Peter ne nyalná be :)

Na, mind1, siralmas. Első 2-t imádtam, ezt meg el fogom feledni, remélem.

Előzmény: Thomas_ (7317)
Farek4u Creative Commons License 2007.05.23 0 0 7321

Na, én ismegnéztem végre. Szerintem nem olyan rossz, bár Gwentől én is egy kicsit többet vártam. Viszont a végén, a nagy romantikától, meg a mindenki szeret mindenkitől , meg az egész iszonyatosan giccses jelenetektől egy kicsit valóban felfordult a gyomrom. De összességében nem volt rossz.

RCH Creative Commons License 2007.05.17 0 0 7320
Remelem mondjuk 20 ev mulva a 104 es a 110-es megtobbet fog erni. Es mikor eladom az egesz gyujtemenyemet elkoltozhetunk az arabol Hawaii-ra :-)
Előzmény: H.Tomi (7319)
H.Tomi Creative Commons License 2007.05.15 0 0 7319
A 104 és a 110-es számok nagy hiánycikkek. A börzén is azok hiányoztak a legtöbb embernek.
Thomas_ Creative Commons License 2007.05.13 0 0 7318
Majdnem mind meglett:) Mar csak a 100, 104, 110-111-es szamokat keresem:) Ha esetleg talalkoznatok veluk valahol emberi aron, akkor szoljatok legyszi!:)
Előzmény: Thomas_ (7316)
Thomas_ Creative Commons License 2007.05.13 0 0 7317
En nem ertem, ezt hogy gondoljatok... eppenhogy a 15-30 eves korosztalyt celoztak meg ezekkel a filmekkel. Es megha a harmadik resz mar nem is tud sok ujat mutatni azoknak, akik lattak az elso kettot, legalabb a kepregeny rajongoi ertekelhetnek Venomot, akit azert eleg korrektul sikerult megjeleniteni. Es szerintem Kirsten Dunst egyaltalan nem ronda...
Előzmény: Mr. WHITE (7312)
Thomas_ Creative Commons License 2007.05.13 0 0 7316
Oke, ott leszek! Remelem, hogy tenyleg meglesznek!:)
Előzmény: H.Tomi (7310)
kaktusztea Creative Commons License 2007.05.07 0 0 7315
Örülök, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel.
Gyerekkoromban nagy Pókember rajongó voltam (na jó, még most is :) de ez egy hulladék volt!
Fos dialógusok, nulla dinamika: mikor végre valami akció, akkor ahelyett, hogy folytatódna, jön May néni és monológot tart az önmagunknak megbocsájtásról. Arrrghhh!!! A legrosszabb az, hogy mikor megjelenik vki már előre lehet tudni, hogy mit fog mondani az elkövetkező 10 mondatában. Panelokból összerakott vacak dialógusok.
Peter minden második mp-ben elbőgi magát, MJ olyan, mintha folyton be lenne kokózva, ... Szar szar szar!
Miért?! Miért nem lehetett JÓL megcsinálni??? (mint mondjuk a 'Batman begins'-t)

Sehol a Pókemberre jellemző könnyed humor, nincs pókösztön(!!!), Parker olyan pofonokat kap be, amiket a képregényben röhögve kikerülne. A karakterek (JJJ-t leszámítva) 1 dimenziós nímandok, a hülye NY-iak élőben zabálják az akciót és veszik a pókember plüssbabákat (spec. ez a momentum lehetne akár önirónikus is, de még ez sem sikerül)

A pontot az i-re pedig az amerikai zászló előtti béna CG futás-ugrás teszi fel.
Nem is folytatom, el vagyok keseredve, valaki írta egyik fórumban, hogy talán 2025 táján elkészül a "Spiderman Begins" és akkor mi is megnyugodhatunk..
Mr. WHITE Creative Commons License 2007.05.07 0 0 7314

Na igen,az első még nekem is megvan hasonlóan míves kiadásban.:)

Egyébként vajon a Pókember jobb film-e,mint az új Superman(amin sikerült szunyókálnom egy fél órát.:) ) vagy maga a brand kicsivel ütősebb mostanában,mint Szupi,mert ugyan meg kellene várni legalább a második Acélembert az objektivitáshoz,de az egy száz millákkal hozott kevesebbet,mint a Póki 1,ha jól tudom.

Az SW prequelekben legalább volt Yoda meg Mace L. Windu, itt meg csak J. Jonah van.:)

Előzmény: Inner Circle (7313)
Inner Circle Creative Commons License 2007.05.07 0 0 7313
"az egész trilógia nagyon elszomorít"

Szerintem az első nem volt rossz, meg is van a collector's DVD, a másodikat viszont már meg se néztem másodszor. Csak a csápok voltak jók benne, az meg azért elég kevés.

"Olyan párbeszédek hemzsegnek,amiket nagyon kevés helyen bocsátanak meg az elkövetőknek."

- Amikor élet és halál között lebegtem... - leheli MJ és az ember ordít a kíntól. Ilyen sz.rt ezenkívül csak a Star Wars prequel-ekben hall az ember. Azért ott még rosszabb a helyzet, a Pókemberben SZVSZ csak itt-ott lóg ki a lóláb (és ilyen elszólások az X-Menben is vannak, igaz hogy ott a két igazi színész és Hugh Jackman jobban eladja a dolgot, mint itt a B-movie-cast).

"A bűnronda MJ mellé..."

Ez nekem is régi szívfájdalmam. Tele van bomba fiatal csajokkal Hollywood, erre egy ilyen plázabukszát szereznek be.
Előzmény: Mr. WHITE (7312)
Mr. WHITE Creative Commons License 2007.05.07 0 0 7312

Szerintem sátáni, igaz az egész trilógia nagyon elszomorít, bár látszik rajta,hogy a brandből sikerül kifacsarni minden benne rejlő dollárt,de szomorú,hogy 5-18 éves amerikaiakra van optimalizálva az egész. Olyan párbeszédek hemzsegnek,amiket nagyon kevés helyen bocsátanak meg az elkövetőknek. A bűnronda MJ mellé ráadásul sikerült prezentálni egy hasonlóan jellegtelen Gwent. Sajnálnám is miatt Petert,ha ő maga nem lenne olyan mérhetetlenül ellenszenves,egyedül a szimbióta hatására lesz kicsit szerethetőbb,de az meg akarva-akaratlanul is valami bugyuta paródiára hajazó időszaka a filmnek.  Ja, még Harry is idegesítő  és kicsit sem manós,ezek nem manók,a manóknak manós arcuk van és nem légsnowboardjuk,hanem röpdeszkájuk van.:)

Homi és Venom viszont fasza nagyon, ha ők nem lennének látványilag akkor 0 %-os a film nálam,így 20%,mert JJJ vicces.  

A másik hihetelne dolog,hogy a 3 milliárdos üzlet egy bazi nagy Xena tribute sorozat lett.:)

Előzmény: Inner Circle (7311)
Inner Circle Creative Commons License 2007.05.07 0 0 7311
A harmadik résszel senki sem foglalkozik?
Én még nem tudtam megnézni, de a haverok nem mondtak róla sok jót.
H.Tomi Creative Commons License 2007.04.25 0 0 7310
Gyere el a börzére 13-án, ott megtalálod mindet!
Thomas_ Creative Commons License 2007.04.13 0 0 7309
Sziasztok!

Keresem a következő képregényeket:

Csodálatos Pókember (régi) 80, 82, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 110-111, 120
Csodálatos Pókember (új) 1, 4, 6, 7, 8
Marvel Extra 24
X-Men 36
Transformers 33

Ha van eladó példényod valamelyikből, dobj egy mailt!

Köszönöm!
RCH Creative Commons License 2007.03.15 0 0 7308

Valahol ezt is fel lehet fogni pozitivan. ;-)

Előzmény: H.Tomi (7307)
H.Tomi Creative Commons License 2007.03.15 0 0 7307
Szóval érdeklődés van, csak zsé nincs. :)
RCH Creative Commons License 2007.03.14 0 0 7306

A MOM Park ujsagarusanal jol fogynak a Pokember kepregenyek. Megfujtak az egesz koteget a szabad standrol...

Inner Circle Creative Commons License 2007.03.05 0 0 7305
Jé, ezt csak most látom. Nem baj, azóta legalább egy csomó minden tisztázódott :-)

"A Föld fele már mutáns,aki számít annak már másodlagos mutációja is van..."

Valójában a Földön 198 mutáns van, mínusz az azóta kinyírottak. Újak meg, mint az új X-Men annual-ból vagy miből kiderül, nem is születnek.

"Amúgy Rozsomák az,aki idén 10 perc alatt összekapta magát úgy,hogy adamantiumig felrobbant,menjünk már a sunyiba..."

Nem 10 perc volt, hanem sokkal több, de ezt szépen kifejtik a Wolverine (asszem) #49-ben.

"Hulk ugyanez,persze a Planet Hulk részeiben meg mindenki leveri,míg a Földön neki is mindene fél perc alatt meggyógyult."

Hulk meggyengült a portálon való áthaladástól, ahogy a szinte legyőzhetetlen Ezüst Utazót is simán kiütötték utána.

A többihez nem tudok hozzászólni. Pókembernek mostanra már különben is vagy 50 évesnek kéne lennei! :D
Előzmény: Mr. WHITE (7299)
H.Tomi Creative Commons License 2007.03.05 0 0 7304
Én ezért se nézek rajzfilmeket.
Honshu Creative Commons License 2007.03.03 0 0 7303
Szevasztok! Titeket nem zavart az, hogy a rajzfilmsorozat magyarfordítása nem egyezik a képregénybelivel. Itt a nevekre gondolok Pl.: Vérontó->Mészárszék.
Farek4u Creative Commons License 2007.01.19 0 0 7302

Most érdemes megnézni a HálóZsákot, végre befejeződött az Avengers Forever. Lehet egyben értelmezni és agyat zsibbasztani. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!