Keresés

Részletes keresés

NoCigi Creative Commons License 2006.11.13 0 0 3390
Attól még, hogy csípőspaprika valaminek az alapanyaga, attól még nem kell orrba-szájba fújni minden embert, akinek éppen arra volt dolga. 
Előzmény: TZiky (3388)
rali Creative Commons License 2006.11.10 0 0 3389
Kérsz egy cigit?
Előzmény: TZiky (3388)
TZiky Creative Commons License 2006.11.10 0 0 3388
"Ha valaki könnygázzal spriccelgetne körülöttük, akkor már sírnának ők is és jogosan kikérik maguknak, hogy miért mérgezik őket."
Köszi, hogy szóltál. Egy hete nem ettem már csípőspaprikát.

Üdv:
TZiky:-))
Előzmény: NoCigi (3387)
NoCigi Creative Commons License 2006.11.10 0 0 3387

A pofátlan dohányosok mindig azt hiszik, hogy a dohányfüstjét csak ők szívják.

Ha valaki könnygázzal spriccelgetne körülöttük, akkor már sírnának ők is és jogosan kikérik maguknak, hogy miért mérgezik őket. Azonban a könnygázban sokkal kevesebb mérgező anyag van....

 

Persze lehet, hogy nem pofátlanok csak tudatlanok.

Előzmény: gtokaji (3386)
gtokaji Creative Commons License 2006.11.09 0 0 3386
aha, eleg szorakoztato. sose ertettem ezeket a kereszteslovagokat, meg azokat akik mindenaron bele akarnak szolni mas dolgaba, dehat ez nem az en bajom ;)
Előzmény: Stms (3385)
Stms Creative Commons License 2006.11.09 0 0 3385
Á, csak a szokásos. Pár elborult simaszájú hecceli a népet, beadva hogy ők nem dohányzanak, közben otthon a garázsban rácuppannak a Pannónia kipufogócsövére.
Előzmény: gtokaji (3384)
gtokaji Creative Commons License 2006.11.09 0 0 3384
ez kemenyebb topic mint a politikaiak.
rali Creative Commons License 2006.11.08 0 0 3383
Én nem.
Előzmény: bejuma (3382)
bejuma Creative Commons License 2006.11.08 0 0 3382
Én is sajnálom.
Előzmény: NoCigi (3381)
NoCigi Creative Commons License 2006.11.08 0 0 3381

Én sajnálom, hogy kimoderálták a hozzászólásait.

 

Jó példa lett volna. 

 

Rakják vissza, mert értelmet add a topic címnek!

Előzmény: bejuma (3379)
NoCigi Creative Commons License 2006.11.08 0 0 3380

Sztem nem minden dohányos ilyen. Csak az idült dohányosok ilyenek. Még nála is visszafordítható lenne a folyamat.

 

A csendes többség valószínüleg normálisabb. Vannak akiknek sikerül a kiugrás vannak akiknek nem. A legrosszabb amikor azok akiknek nem sikerül leszokniuk erről a méregről, azok másokat is biztatnak a dohányzásra.

 

Itt is van nehány topic amelyek a magyar törvényeket sem tartják be és népszerüsitik a dohányzást. Ha az ember kérdez valamit arról, hogy tudnak-é valamit a káros hatásairól, akkor az üzemeltető segítségével kitiltják az embert.. Egyébként nem várhatunk többet egy olyan országban, ahol az eü miniszter és a gazdasági miniszter dohányzik. A kormány aparátusban a Philip Morris volt embere ül. 

 

És megint kiakarják játszani az EU dohányzásra vonatkozó törvényeit.

 

Ezek után nem várható más az egyszerű internetes portál üzemeltetőtől...

 

 

A félreértések elkerülése végett: az ellenzék és kormány között nagy az összhang amikor a dohánylobbi érdekeit kell védeni!!!!

Előzmény: bejuma (3371)
bejuma Creative Commons License 2006.11.08 0 0 3379
Az említett testrészed nem érdekel.
A memóriámat meg frissítsd fel; mikor bántottalak ?

És aki kultúrlény, az biztosan így reagál? Vagy ezt a stílust már a bagó hozza?
NoCigi Creative Commons License 2006.11.08 0 0 3373

Az elöbb idézet tudományos kisérlet valószínüleg a macskákra is. Azaz a háziállatok is szenvednek a passzív dohányzástól.

 

Azaz te egy önző macskakinzó állat vagy.

 

Az anyádat meg nem szidom, mert biztos vagyok benne, hogy sok szenvedést okoztál neki is. Nem tehet róla, hogy ilyen mocskosszájú drognépszerüsítő szerencsétlen, drogfüggő majom vált belőled. Ő még embernek szült és valószínüleg a körülötted lévő szűk és szűk agyú társaságod elvárásának próbáltál megfelelni és ezért lettél ilyen amilyen lettél.

 

 

 

Előzmény: rali (3366)
bejuma Creative Commons License 2006.11.08 0 0 3371
Nem igazán értem, miért durvultak el a dohányzók ebben a topicban.
Ennyire dühítő az igazság?
:)
Szted?
Előzmény: NoCigi (3370)
NoCigi Creative Commons License 2006.11.08 0 0 3370
A dohányzó szülők gyermekeinek szervezetében akkor is van nikotinin, azaz a nikotin lebontásakor keletkező vegyület, ha a szülők csak az udvaron, a teraszon, vagy az erkélyen, csukott ajtók mellett hódolnak szenvedélyüknek - állapították meg svéd kutatók.

A linköpingi egyetem egy munkacsoportja - 2-3 éves kisgyermekeket vizsgálva - kiderítette, hogy a lakáson kívül dohányzó szülők gyerekeinek vizeletében kétszer annyi nikotin van, mint azon gyermekek vizeletében, akiknek szülei egyáltalán nem gyújtanak rá. Ez a mennyiség azonban még mindíg jóval kevesebb, annál, mint amit azoknál a kicsiknél találtak, akik szülei nem fordítanak gondot arra, hogy a lakáson kívül szívják el cigarettájukat. Ezeknek a gyermekeknek a vizelete tizenötször annyit tartalmazott a nikotininből, mint a nemdohányzó apák és anyák gyermekeié.

A linköpingi egyetem által elvégzett másik - 1600 egy-két esztendős gyermeket érintő - felmérés, korábbi vizsgálatokat megerősítve, szoros összefüggést talált a passzív dohányzás és a kicsik légzőszervi megbetegedései között. A kutatók megállapították: a szülők többsége tudja, hogy a passzív dohányzás árt gyermekének, de sokan nincsenek tisztában azzal, hogy miért.

A felmerésből kiderült az is, hogy viszonylag kevés olyan dohányos van, aki feladja szenvedélyét, amikor gyermeke születik, többségük azonban változtat dohányzási szokásain. A mostani vizsgálat azonban bebizonyította, hogy kevés, ha a szülők lemondanak a lakáson belüli rágyújtásról, a gyermek egészsége érdekében egyetlen jó megoldás lehet csak: a cigarettáról való teljes leszokás.

MTI

http://www.tv2.hu/cikk/30482/

 

 

Remélem egyszerre el tudsz ennyit olvasni, te szerencsétlen, nikotinfüggő droid!

Ezek után remélhetőleg kisebb lesz az a hülye, COPD gyanús orcád!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: rali (3368)
Stms Creative Commons License 2006.11.08 0 0 3363
Otthon nálad? Vegyél hamutartót.
Előzmény: NoCigi (3362)
NoCigi Creative Commons License 2006.11.08 0 0 3362

Itthon kint is bent is eldobják a csikket.

 

Hiába van szemetes minden megállóban. Teli van a megálló eldobott csikkel. Ha hazajösz, akkor majd ne csodálkoz, hogy Budapest az egyik legszemetesebb város.

 

Mindenki azt mondja, hogy mekkora magyar aztán amikor a szemetét kellene hordoznia pár métert, akkor már mégsem tiszteli annyira magyarországot.

 

Mert a hülye kifogások megvannak, hogy nincs szemetes meg nincs csikktartó...

Előzmény: Szigetlako(Ie) (3361)
Szigetlako(Ie) Creative Commons License 2006.11.08 0 0 3361
Udv mindenkinek,

en Iroszagban lakok, es itt mar a pubokbol evek ota ki vannak tiltva a dohanyosok.Vegulis ez nem is olyn rossz, mivel egy buli utan nem tiszta dohanyszagba ter haza az embr.Ami viszont a hatranya, hogy mmindenki kijar az uccakra dohanyozni es novekszik a csikk-hegy!Viszont nem ugy mint nalunk otthon ahol eppen, hogy tisztan vannak tartva az utcak, itt reggelre minden kosz eltunik, habar szerintem ez az eggyik legpiszkosabb fovaros.Ja es ujdonsag,hogy ha minden igaz akkor jan. 1-tol a munkaltato kikotheti, hogy dohanyzo alkalmazottat nem vesz fel vagy igen.Ez ellen panaszt tenni nem lehet ugy mint ha a munkaltato borszinre tenne kitetelt ugyanis ez egy karos tossz szokas nem pedig egy velunk szuletett dolog.
NoCigi Creative Commons License 2006.11.08 0 0 3360

Én a gyerekeidet sajnálom amiért mérgező nikotint juttatsz a szervezetükbe.  Eddig lehet, hogy nem tudtad, mert azt hitted, hogy mindent megtettél, hogy elkerüljék a mérgezést. Elég nehéz elhinni rólad, hogy mindent megtettél mert a hozzászólásaid szerint nevetségesnek tartasz minden aggodalmat ami a dohányfüst mérgező voltáról szól.

Gyanítom, hogy elolvastad azt a linket, amely kutatási eredményt közöl azzal kapcsolatban, hogy a dohányos szülők gyerekeinek szervezetében még mindig több méreg van mint a nemdohányos szülők gyerekeiben.  Tehát eddig nem tudatosan mérgezted a gyerekeidet, de ha ezután rágyújtasz, akkor mindig jusson eszedbe, hogy nem tettél meg mindent a gyereked egészségéért.

 

Mert a dohányzás nem létszükséglet!

 

 

A fejedet ne tedd rá! Ne áldozd be magad a dohánygyárak érdekében! Ne légy a dohánygyárak fizető szolgája!

Előzmény: Törölt nick (3353)
Stms Creative Commons License 2006.11.08 0 0 3359
A macskakínzás teljesen helyes cselekedet, kérlek.
Előzmény: NoCigi (3358)
NoCigi Creative Commons License 2006.11.08 0 0 3358

Mivel nem szoktál olvasni ezért te vagy inkább állat.

Sajnos nem hallottál a fizikáról és a kémiáról sem. Tudod a részecskéket akkor sem láthatnád ha jó lenne a látásod.

 

A hozzászólásaid hangneme nem igazán megfelelő, de én nem rohangálok a moderátorhoz. Azért sem mert azzal, hogy engedi a dohányzás reklámozását bizonyítja, hogy az ilyen hullaarcú, macskakínzó, drogfüggő patkányokat mint te jobban tolerál.

 

Ezért van az, hogy a te patkánystílusú, mindenféle tényeket nélkülöző, hányás-büffögésszerű hozzászólásaidat nem moderálják ki. Ellenben engem egy egyszerű kérdésért is letiltanak.

 

Kapd be és sértödj meg!

Előzmény: rali (3343)
Fustolo tudo Creative Commons License 2006.11.08 0 0 3357

Olvasd el a 3286 üzenetet: ott ez áll!

 

Persze ilyenkor jön a szokásos rali szöveg, hogy törvényt nem sértett ezért nyugodtan dohányozhatott a gyerekek szobájában.

 

A vakszem is elnézné ezt a szokást hisz Ő is a gyerekei mellett szokott dohányozni.

Előzmény: rali (3346)
gtokaji Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3356
köszmá', minnyá jobb ;)
Előzmény: rali (3355)
rali Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3355
Előzmény: gtokaji (3354)
gtokaji Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3354
őőőő.... itt baszogatják a dohányosokat? ideülhetek? tűz kinél van?
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3353

Az lehet, hogy a szervezetem tele van nikotinnal, de arra a fejemet ráteszem, hogy ezzel jóval kevesebbet ártok a gyerekeimnek, mint az olyan idióta gondolkodással és hozzáállással, amilyet te képviselsz.

Elkezdtem sajnálni a családodat.

Előzmény: NoCigi (3341)
rali Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3352
Délután írt VZ névvel valaki egy mailt, evvel a tartalommal.Nem rád gondolt.
Előzmény: Törölt nick (3350)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3351
Bővebben?
Előzmény: bejuma (3340)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3350
Minden bizonnyal rám gondolt a parasztja, bár az rejtély, hogy honnan szedte ezt a baromságot.
Előzmény: rali (3346)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3349

Javaslom a kollektív öngyilkot

 

Szükségtelen. Szívesen megoldom én is.

Előzmény: Stms (3342)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!