Keresés

Részletes keresés

nufi Creative Commons License 2001.07.24 0 0 8777
Sziasztok!

Én másfél hete csendes, de együttérző és veletek együtt drukkoló olvasója voltam a topicnak. Nem is tudom, mit mondjak, úgy átérzem a kis Nándi és szülei problémáját. Könnyeimmel küszködve olvastam mICK beszámolóit, és a férjemmel együtt nagyon izgultunk és izgulunk az egész családért. Amióta nekem is van egy kisfiam, teljesen el tudok érzékenyülni, ha egy beteg babáról hallok, főleg, ha egy ismeretlenül is ismerős babáról és szüleiről van szó. Örülök, hogy a műtét jól sikerült, és hogy a körülményekhez képest Nándi jól van. Most már egészen biztos, hogy minden rendben lesz.
Trilla, mICK! Nagyszerű szülők vagytok!

nufi

genetta Creative Commons License 2001.07.24 0 0 8776
Sokat gondoltam Nándira és Rátok tegnap, nagyon örülök, hogy minden rendben, kitartás, legyetek továbbra is erősek, mint Ő!
A nehezén túlvagytok!!!

Genetta

Mandrake Creative Commons License 2001.07.24 0 0 8775
Kedves Nándi, Trilla, mICK!

Jó olvasni, hogy túl vagytok a legnehezebbején. Most már talán ti is meg tudtok nyugodni egy picit. Ha szükséges, a már levélben elküldött telefonon bármikor utolértek (még éjszaka is). Vigyázzatok a picire és magatokra is!!!

Adri, Mandrake, Gergő babóca

la Passionata Creative Commons License 2001.07.24 0 0 8774
Kedves Trilla, mICK, és kicsi Nándi!

Tegnap egész nap körülöttetek forogtak gondolataink, nagyon drukkoltunk Nándinak!este Nagyon örülünk, hogy jó híreket olvashattunk. Rengeteg erőt és kitartást Nektek a továbbiakban is és mihamarabbi gyógyulást a picinek!

la Passionata és A Sas

CXmaniac Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8773
Tényleg! Ha neadj isten szükség lenne rá a feleségem (Ildi) B+, én pedig 0+ vagyok. Mindketten nagyon szívesen adunk vért.
Kérlek szólj, ha mégis kellene. A számom: 06 209-843-221. Bármikor!
CXmaniac Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8772
Szia mICK!

Teljesen elképedtem mikor megtudtam mi történt veletek!
Renélem minden rendben lesz!
Tudom már sokan mondták, de mielöbbi gyógyulást kívánunk a kicsinek! Nagyon szurkolunk és sokat gondolunk rátok!

Üdvözlettel: CXmaniak család.
Vagyis Vikike, Ildi, Miki.

Bugi néni Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8771
Szisztok!
Én is műtéten molyoltam egész nap és mikor leültem a gép elé, nem idult az Index:-(( Majd' felrobbantam!
Trilla, mICK
Kitartás, kedves szülők!!!
Ennyi pozitív energia biztos, hogy segít Nektek! Nándi pedig tényleg erősebb nálunk!
Kriszta
Ágibági Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8770
Sziasztok!

MiCK, én is nagyon szorítottam Értetek. Hát, azt hiszem a mai napot nem fogjátok elfelejteni....
Olyan bölcsen fogalmaztál a végén az értékrendről, látod, pár nap leforgása alatt az ember évtizedeket "öregedhet"!

További minden jót, veletek vagyunk és szorítunk!!!!

Ági

Abigél Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8769
Alig vártam, hogy letegyem Nórit, már jöttem is a hírekért. Nagyon örülök, hogy rendben ment a műtét!!! Szegény pici Nándika, olyan szívszorító lehet az intenzíven látni. A Reality TV-n is szoktak operáció közben és után gyerekeket mutatni, ilyen piciket is. Majd megszakad a szívem értük. Kitartás kedves mICK és Trilla, meg persze neked is, Nándi.
Sica Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8768
Kedves Nándi!

Nagyon stramm kissrác vagy! Gyógyulj meg gyorsan!

mICK,Trilla, nektek meg sok-sok erőt a továbbiakhoz! Remélem most már minden rendben lesz!!!!!

Luca13 Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8767
Kedves Mick, Trilla, Nándi!

Mielőbbi felépülést a kicsinek. Nagyon sokat gondolunk Rátok.Reméljük mostmár minden rendben lesz.

Lujza71 Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8764
Nándi,Trilla,mIRC

Szorítunk nektek és imádkozunk értetek.
Mielőbbi gyógyulást és egy kalap sz***

Vica,Tamás és Lujzi

Abigél Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8763
Remélem estére már lesznek hírek Nándiról. És persze remélem nagyon jó hírek lesznek. SZORÍTOK!!!!!!!
Cincoka Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8762
Nándi babának és családjának nagy-nagy drukk és sok szerencsét,erőt,stb.
Cinc.-ék
Kriza Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8761
Kedves Nándi!

Nagyon szorítunk Neked, Te vagy a legklasszabb srác abban a kórházban és remekül fog menni minden!

Kriza, Dömi, Jakus

Előzmény: SasMadár (8756)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8760
rgranc!
A szándék a fontos ...
Előzmény: rgranc (8751)
napsüti Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8759
Nándi! Trilla! mICK!

Nagyon-nagyon drukkolok értetek!

napsüti

dalia Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8758
Nagyon drukkolunk Nándi!

d.

b0bita Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8757
Kedves Nándi!!

Mielőbbi TELJES gyógyulást kívánunk Neked!! Nagyon szorítunk a mai műtéthez!! Szüleidnek pedig továbbra is kitartást!!!!!

ex-fellegh és családja

SasMadár Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8756
Kedves Mindenki!

Én Nándi nagymamája vagyok. Most indulok hozzájuk a kórházba, ma délelőtt meglesz a műtét. Nagyon-nagyon bízunk a sikerben. Amint tudunk valamit, jelentkezünk. Köszönjük a szorítást, nagyon ránk fér.

DE NEM LESZ SEMMI BAJ, remekül fog sikerülni a műtét, és 10-12 év múlva, mikorra májátültetni kellene olyan fejlett lesz már az orvostudomány, hogy észre sem fogjuk venni az egészet!!!!!

SasMadár

Hopihe Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8755
Sziasztok!

mICK,
most olvastam a szomorú híreket, nagyon szorítunk nektek, kitartás!
Mi a férjemmel „sajna” A+ vagyunk, de ha bármiben tudunk segíteni, akkor szóljál, vagy írjál mailt!

Hópihe

Törölt nick Creative Commons License 2001.07.22 0 0 8754
Sziasztok!

mICK:
Ha bármilyen módon úgy gondolod, hogy esetleg tudnánk segíteni, akkor csak szóljál. Valamit majd csak kitalálunk...

Piglet

szinténzenész Creative Commons License 2001.07.22 0 0 8753
Trilla és mICK!

Most olvastam, mi történik Veletek. Nagyon-nagyon szorítok, még imát is mondok, pedig nem szoktam, de ha ezen múlik...
Kitartás! Nándi egy igazi hős!

Bugi néni Creative Commons License 2001.07.22 0 0 8752
Kedves mICK és Trilla!
Nem tudom, segít-e (remélem, igen!), de szinte állandóan Rátok gondolunk és Nándit emlegetjük. Nagyon-nagyon szorítunk a holnapi nap miatt!!!
Az egész Bugi család
rgranc Creative Commons License 2001.07.21 0 0 8751
Hát, sajnos nem tudtam segíteni. Én is csak akartam. :(((
Előzmény: Törölt nick (8750)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.21 0 0 8750
mICK!

Iszonyúan, nagyon-nagyon szorítunk nektek (családostul) és bízunk benne, hogy megnyugtató eredmény születik.

És még valami, Rgranc, nagyon büszkék vagyunk rád, hogy ott állsz és segítesz. Sajnálom, hogy én nem tudok ...

(még)Mazsitlan

Abigél Creative Commons License 2001.07.21 0 0 8749
:-((((((((((( Nagyon szorítok Nándinak.
Kriza Creative Commons License 2001.07.21 0 0 8748
Kedves miCK!

Rengeteget gondolok Rátok és nagyon szorítok, hogy minden rendben menjen kicsi Nándival! Szuper kiskölyök, aki így tűri ezt a rengeteg hercehurcát, mintha tudná, hogy itt mindenki neki akar segíteni. Sok erőt és kitartást nektek Trillával, és nem múlik el nap - és szoptatás - anélkül, hogy ne jutnátok eszembe.

Kriza

kopaszsas Creative Commons License 2001.07.20 0 0 8747
mICK!

Küldtem mélt!

Sas

PUMUKLI Creative Commons License 2001.07.20 0 0 8746
Ilyenkor arra gondolok, hogy milyen egyszerű is az életem egy hisztis, akaratos, nagyon anyás 1,5 évessel. Hiszen EGÉSZSÉGES! Ugye milyen megdöbbentő, hogy ilyen esetekben eszmélünk rá a közhelyre, hogy "mindegy, milyen nemű, csak egészséges legyen."
Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Annyira szeretnék segíteni. De hát hogyan???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!