Keresés

Részletes keresés

nanán756 Creative Commons License 2014.07.22 0 0 718

 a  10  kerületbe  az  őrs  mellé  keresünk  augusztus 4-től eggy  bébiszittert.  reggelente  eggy  órára  800ft/óra . csak  oviba  kell  vinni  .  itt  a  tel  szám  .+36-30-779-48-86.  sos..

tarentola Creative Commons License 2014.07.22 0 0 717

Gödöllőre keresünk szeptembertől autóval rendelkező bébiszittert/pótnagymamát hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással! 

macinyuszi05 Creative Commons License 2014.07.21 0 0 716

23éves,gyesen lévő anyuka gyermekfelügyeletet vállal saját lakásában a 18.kerületben!!

Szívesen vigyázok gyermekére ha dolgoznia kell,elintézni valója akad,vagy csak egy kis kikapcsolódásra vágyik!

Önnek nincs más dolga,mint elhozni hozzám gyermekét és kedvenc játékát(esetleg homokozó játékot,labdát..) és élvezni a kis "szabadidőt".(Sajnos nincs autóm,ezért gyermekét Önöknek kell elhozniuk,illetve vinniük)

Tapasztalatomat öcsém(9),unokaöcsém(10) felügyelésével szereztem, jelenleg 8hónapos kisfiammal vagyok itthon.
Imádom a gyerekeket és hamar megtalálom velük a közös hangot és élvezetet.

Amit tudok nyújtani: gyermeke saját lakásomban való felügyelete,játék, illetve játszóterezés-séta, és ami fontos ÉPSÉGBEN adom vissza :)

Reggeli,délelőtti,délutáni illetve kora esti időben bármikor hozhatja csemetéjét!

Bérezés: 800 Ft/ óra!!!

Keressenek bizalommal!

timi.baby14@vipmail.hu

0620/275-73-66

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.11 0 0 715

Évek óta gyermekekkel foglalkozom.

 

Csecsemőkortól vállalom a kicsiket. A legkisebb csöppségek /ikerlányok/ kéthetesek voltak, akiket az édesanyával együtt terelgettünk, szeretgettünk, fejlesztettünk.

 

Legutóbbi kisgyermek 4 hónapos volt, akivel 5 hónapon át törödtem, gondoskodtam az ételéről, fejlesztéséről.

 

Természetesen a nagyobb gyerekekkel is megtalálom a hangot, mint ahogy a szülőkkel is.

 

Ismerkedhetnek velem a saját készítésű weboldalamon keresztül, ahol találnak "babanaplót", referenciát, s sok minden egyebet is.

 

 www.babacsosz.hupont.hu

 

Új családot keresek, amennyiben megbízható, gyermekszerető, gyermekekhez értő, értelmes, vidám babysittert keresnek, kérem jelezzék felém.

 

 

gyermeki@citromail.hu

 

 

 

 

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.22 0 0 714

"Mikor a gyermek gőgicsél,
az Isten-tudja, mit beszél!
Csak mosolyog és integet…
Mit gondol? Mit mond? Mit nevet?"

 

 

Sok éve foglalkozom gyermekekkel. Vidám, értelmes, gyermekekhez értő, gyermeket/gyermekeket szerető babacsősz vagyok.

 

A csemetéket /általában/ csecsemőkortól óvodás korig tanítgatom, szeretgetem, természetesen tiszteletben tartva a szülők kéréseit.

 

/Természetesen a nagyobb gyermekekkel is megtalálom a hangot./

 

A csemetékhez már apró kortól beszélek, mondókákkal kacagtatom, s tornázunk hatalmasakat. Játszva élvezzük a nap minden percét.

 

/A jelenlegi babának pl. az ebédjét is én készítem - pépes ételek/.

 

Sétálni - amennyiben a szülők szeretnék - mindennap elmegyünk.

 

Minden korosztálynak megvan a maga játékos világa - így haladunk előre.

 

Napi 6-8 órás lehetőséget keresek, mivel azt a kicsit, akivel jelenleg foglalkozom rövidesen bölcsödébe adják.

 

60 éves, mozgékony, /kúszás, mászás, szaladgálás - az én világom/ ápolt, a környezetre és saját magamra igényes nő vagyok.

 

 

Elérhető vagyok: a gyermeki@citromail.hu vagy az mmmari@gmail.com oldalakon.

 

Valós referenciákkal rendelkezem, több alkalommal jártam külföldön is.

 

 

 

 

 

 

 

Ági dadus Creative Commons License 2014.06.16 0 0 713

Dear Parents,

 

I'm a 34 year old Hungarian childminder looking for a kind and trustworty family in Budapest (or close to Budapest) to work for as a full time childminder/nanny.

 

As a primary school teacher I know and understand the children’s basic need of educational and psychological development.

 

I can come up with creative solutions to problems and work with the parents to provide the best possible care for the children.

 

 

I’m interested in developing an excellent relationship with children and parents. I’m warm, caring, dependable and patient. I make an effort to stay connected - I take my job seriously and will keep the parents informed of daily activities.

 

I’m aware of and cherish children's curiosity. I try to answer questions, elicit imaginative responses, and think up creative ways to teach new skills. I make safety a priority both at home and when the children and I are out and about.

 

I have a full clean driving licence and I'm an experienced driver (but I'm not a car owner yet). I speak fluent English and Hungarian.

I have 10 years of experience in childcare (I lived in England for a year and in Ireland for 9 years).

Excellent Irish references available on request.

 

E-mail me if you are interested on ddeb@index.hu

 

Ági dadus Creative Commons License 2014.06.16 0 0 712

Kedves Szülők!

 

Budapesten (vagy környékén) keresek teljes munkaidős állást, bejelentett gyermekfelügyelőként. Megbízható és becsületes családot, munkáltatót keresek. 
 Képzett tanítóként és 10 év (angol és írországi) tapasztalattal rendelkező gyermekfelügyelőként ismerem a gyermekek alapvető lelki- és fizikai fejlődését, szükségleteit. A legfiatalabb gyermek akire vigyáztam 4 napos volt, a legidősebb 15 éves.

A felmerülő problémákra kreatív megoldásokat találok és együttműködök a szülőkkel, hogy a legeredményesebb és legátfogóbb törődést biztosítsuk a gyermekek számára.

Szeretek kitűnő kapcsolatot kialakítani és ápolni mind a gyermekekkel, mind a szülőkkel. Gondoskodó vagyok, megbízható és türelmes. Törekszem a kapcsolattartásra és komolyan veszem munkám azon részét, hogy a szülőket a napi tevékenységekről tájékoztassam.

Bátorítom és igyekszem kielégíteni a gyermeki kíváncsiságot. Ismereteimhez mérten igyekszem megválaszolni a kérdéseket, ötletes válaszokat találni és kreatív módon tanítani az új ismereteket.

Számomra a gyermekek biztonsága elsődleges fontosságú otthon is és az otthonon kívül is.

Felsőfokon beszélek angolul, illetve “B” kategóriás jogosítvánnyal és több, mint 10 éves autóvezetői gyakorlattal rendelkezem.

Kérésre kiváló (angol nyelvű) referenciákat tudok bemutatni.

 

E-mail címem: ddeb@index.hu

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.09 0 0 711

Késő esti vagy éjszakai gyermekfelügyeletet vállalok.

Gyermekszerető, gyermekekhez értő, értelmes nő vagyok, aki évek óta csemetékkel foglalkozik.

Referenciáim vannak, hitelesek.

Ha a szülők dolgoznak, szórakozni szeretnének, szívesen vállalom a gyermekeiket csecsemőkortól tini korosztályig.

60-as, fiatalos, sportos nő vagyok.

www.babacsosz.hupont.hu, ahol bővebben ismerkedhetnek velem.

 

 

nanán756 Creative Commons License 2014.06.09 0 0 710

még  nem  találtunk  gyerekfelügyelőt. normális  , nem  dohányzó , 30-és 45 év  közötti  fiatalos személyt  keresünk  a  reggeli  ovoba  vivéshez. bővebbenn a  0630-779-48-86 - os  számonn  .érdeklődés  itt  a  fórumonn  s  a   fenti tel  számonn 

nagymamam Creative Commons License 2014.06.08 0 0 709

61 éves fürge nagymama  (volt gyermekápolónő) júliusban vállalja bármilyen korú (újszülött is lehet) gyermekének felügyeletét, és vele való foglalkozást. Szívesen vigyázok rá az Ön nyaralójában is, illetve akár külföldi nyaralásukra is elkísérem. Augusztus közepétől Budapesten vállalok akár beugrósként, akár állandóként BKV-val elérhető helyen elsősorban óvodába/ból kísérést, napi néhány órás felügyeletet, valamint különórákra, színházba, állatkertbe stb. elviszem a gyermeket, ha Ön nem ér rá. Válaszukat az itt található email címre kérem, önéletrajzot, referenciát konkrét megkeresés után küldök.                                                         Üdvözlettel Nagymamam

tintahal 74 Creative Commons License 2014.06.02 0 0 708

Kedves Szülők!

 

Hozzátok fordulok hirdetésemmel.
A nevem Feith Erika nem dohányzó, felelősségteljes, szakképzett dajka vagyok. Előtte több évig gondozónőként dolgoztam egy bölcsődében. 2012 óta dajkaként  dolgozom az Újbudai Mozgolóda Óvodában. Szeptembertől az OKTÁV PEDAGÓGIAI ASSZISZTENS-ÉS GYÓGYPEDAGÓGIAI ASSZISZTENS tanfolyamára járok 2 hetente szombaton.

Munka mellett szívesen vállalnék gyermekvigyázást, gyermek felügyeletet. Ha szakképzett, megbízható, odaadó és türelmes babysitter-t szeretnél kisfiad,
kislányod mellé, kérlek, fordulj hozzám bizalommal.

Az ár megbeszélés alapján.

Három műszakban dolgozom az oviban.
A hét: 6-tól 14-ig
B hét: 8-16-ig.

C Hét 10-18-ig-

Elérhetőségem

                  feitherika74@gmail.com

Mobil szám: 06-30-424-1141

nanán756 Creative Commons License 2014.06.02 0 0 707

AUGUSZTUS 1 jétől keresünk  bébiszittert  a  reggeli  oviba  vivéshez.  vagyis  reggel  fél 6 tól  eggy   órára  .  fél 6-tól  fél  7 ig  .az  ovi  10  percre  van  .  az  őrs  mellé  hatház  utca  11-be.  800 ft /óra . érdeklődni  csak  itt  a  fórumonn.

Ági dadus Creative Commons License 2014.06.02 0 0 706

Budapesten keresek teljes munkaidős állást, bejelentett gyermekfelügyelőként. Megbízható családot, munkáltatót keresek. A legfiatalabb gyermek akire vigyáztam 4 napos volt, a legidősebb 15 éves.

 

Képzett tanítóként és 10 év (írországi) tapasztalattal rendelkező gyermekfelügyelőként ismerem a gyermekek alapvető lelki- és fizikai fejlődését, szükségleteit.

 

A felmerülő problémákra kreatív megoldásokat találok és együttműködök a szülőkkel, hogy a legeredményesebb és legátfogóbb törődést biztosítsuk a gyermekek számára.

 

Szeretek kitűnő kapcsolatot kialakítani és ápolni mind a gyermekekkel, mind a szülőkkel. Gondoskodó vagyok, megbízható és türelmes. Törekszem a kapcsolattartásra és komolyan veszem munkám azon részét, hogy a szülőket a napi tevékenységekről tájékoztassam.

 

Bátorítom és igyekszem kielégíteni a gyermeki kíváncsiságot. Ismereteimhez mérten igyekszem megválaszolni a kérdéseket, ötletes válaszokat találni és kreatív módon tanítani az új ismereteket.

 

Számomra a gyermekek biztonsága elsődleges fontosságú otthon is és az otthonon kívül is.

 

Felsőfokon beszélek angolul, illetve “B” kategóriás jogosítvánnyal és több, mint 10 éves autóvezetői gyakorlattal rendelkezem.

 

 

Skrabák Dorka Creative Commons License 2014.05.28 0 0 705

Kedves Szülők!

 

Mosolygós, gyerekszerető 18 éves lány vagyok, és június végétől augusztus végéig vigyáznék gyerekekre Gödöllőn és környékén.

Tapasztalatom nincs, de van egy 8 évvel fiatalabb öcsém, akire korábban sokat vigyáztam.

Érdeklődés : s.dorka9512@gmail.com email címen.

lacc84 Creative Commons License 2014.05.22 0 0 704

A kérdés megoldódott, találtunk valakit a feladatra. Köszönöm mindenkinek, aki jelentkezett. :)

lacc84 Creative Commons License 2014.05.20 0 0 703

Bébiszittert keresünk a XVIII. kerület Gloriett telep környékén, minden második héten bölcsődébe (majd szeptembertől már óvodába) kéne vinni 3 éves kislányunkat reggel 6:30 és 7:00 között, heti fix 5000Ft, naponta történő kifizetéssel, vagy megegyezés szerint. Tel.: 30/5998871, vagy 70/3621911.

Nikolett091 Creative Commons License 2014.05.20 0 0 702

Kedves Szülők!

 

Agilis,gyerekeket szerető fiatal hölgy gyerekfelügyeletet és házimunkát vállal.

Tel.:0630/643-9304

Előre is köszönöm!

Nikolett091 Creative Commons License 2014.05.20 0 0 701

Kedves Szülők!

 

Gyermeknevelésben tapasztalt középkorú hölgy, jogosítvánnyal gyerek felügyeletet és  házimunkát  vállal.

Telefon:0630/216 4556

előre is köszönöm!

flasch Creative Commons License 2014.05.19 0 0 700

Elnézést csak most olvastam el az üzenetet hivni fogom a héten.

Előzmény: Szurkehalyog Mutet (695)
Nikolett091 Creative Commons License 2014.05.18 0 0 699

Kedves Szülők!

 

Agilis,gyerekeket szerető fiatal hölgy gyerekfelügyeletet és házimunkát vállal.

Tel.:0630/643-9304

 

Nikolett091 Creative Commons License 2014.05.18 0 0 698

Kedves Szülők!

 

Agilis,gyerekeket szerető fiatal hölgy gyerekfelügyeletet és házimunkát vállal.

Tel.:0630/643-9304

Előre is köszönöm!

Nikolett091 Creative Commons License 2014.05.18 0 0 697

Kedves Szülők!

 

Gyermeknevelésben tapasztalt középkorú hölgy, jogosítvánnyal gyerekfelügyeletet és  házimunkát  vállal.

Telefon:0630/216 4556

Nikolett091 Creative Commons License 2014.05.18 0 0 696

Kedves Szülők!

 

Gyermeknevelésben tapasztalt középkorú hölgy, jogosítvánnyal gyerek felügyeletet és  házimunkát  vállal.

Telefon:0630/216 4556

előre is köszönöm!

Szurkehalyog Mutet Creative Commons License 2014.05.14 0 0 695

Kedves Flasch!

 

Beleolvastam a topicba. Mi is keresnénk Gödöllőre 2 éves lányunk mellé alkalmi segítséget.

Üdvözlettel: István 30 683 5302

Előzmény: flasch (694)
flasch Creative Commons License 2014.05.12 0 0 694

Kedves KömKel!Szívesen besegítenék a baba körül,csecsemögondozói  végzettséggel,és több éves gyakorlattal rendelkezem.Jelenleg is dolgozom családnál,de felszabadultak napjaim és ennek helyére vállalnék munkát.Várom válaszát! 

Előzmény: KömKel (693)
KömKel Creative Commons License 2014.05.07 0 0 693

Sziasztok,

 

Gödöllőre keresnénk 9 hónapos kiscsaj mellé heti 2-3 alkalomra segitőt párom mellé.

 

Kontaktom publikus, első körben mailben kérnénk bemutatkozást.

Rosedibor Creative Commons License 2014.05.07 0 0 692

Kedves Szülők!
39 éves, megbízható, vidám természetű, felelősségteljes, tapasztalattal és referenciával rendelkező, nem dohányzó, gyermekszerető hölgy vagyok. Szívesen lennék I. II. III. XIII. vagy XIV. kerületben élő családok vagy család segítsége mint babysitter. Külföldön élő családnál is szívesen vállalok Aupair állást, hosszabb vagy rövidebb időre is.
További részletekért és bemutatkozásért szeretettel várom jelentkezésüket.
(Hívást csak számkijelzéssel fogadok )
Köszönöm.

Tel: 06 30 7545 065

BuraiTO Creative Commons License 2014.04.26 0 0 691

Sziasztok!

 

Gyermek felügyeletet vállalok!

Csecsemő és kisgyermekgondozó végzettségem van!

Két éve dolgozom csecsemőotthonban!

orsite@citromail.hu

 

 

Koleszár Krisztina Creative Commons License 2014.04.25 0 0 690

Szia!

Olyan korán kell óvodába vinni?

kkoleszar8@gmail.com

Írj e-mailt,lehet vállalnám!

Előzmény: nanán756 (687)
Koleszár Krisztina Creative Commons License 2014.04.25 0 0 689

Szia!

kkoleszar8@gmail.com

Ha még él az ajánlat,akkor írj egy e-mailt,én szívesen vállalnám a felügyeletet! :)

Előzmény: drakulady. (658)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!