Keresés

Részletes keresés

locsemege Creative Commons License 2005.05.29 0 0 8
IO erroral eddig akkor találkoztam, ha megadta magát a HDD.
Előzmény: Entwined (6)
zuglo_14 Creative Commons License 2005.05.29 0 0 7
úgy általában: ---"Egy kezdo Linuxos Problemai plz help! :)" eléggé pörög éás sokan járnak arra.... ----Tudni kéne egy-két infót vas ügyileg......... ----"felraktam suse linux 9.2-t" milyen grafikus felület, stb....
Előzmény: Entwined (6)
Entwined Creative Commons License 2005.05.10 0 0 6

segítség!!! (kezdő linuxos vagyok, szal léci segítsetek szidalmazások helyett)

 

felraktam suse linux 9.2-t eleinte tök jó, viszont kijelentkezést ki akartam próbálni (kellett nekem, kis oktondinak lenni) erre kilépett grafikus felületről.. na jó mondom ez így nem jó játék... bejelentkezek újból, beírom, h startx.. erre ír, ír I/O Error.. na és ilyenkor mi a van? :(

Valamint Ati Radeon kártyához leszedtem egy Catalystot amit ugyan felinstallált... de utána megszűntek a történések... nemtom hova rakta, és hol lehet bekonfigolni a videokártyát (vezérlőpultból természetesen nem) ésa 64 Hz kicsit bántja a szemem :(

köszi előre is!

Caveman_(tm) Creative Commons License 1999.01.15 0 0 5
Tankju :)
HJM Creative Commons License 1999.01.15 0 0 4
Caveman_(tm)!
(99-01-15 18:44)

Ötlet: Ha van telefonod, emilezd meg kekinek(benne megbízhatsz! nem fog vele visszaélni) és akkor talán tudnátok közvetlenül szóban is kommunikálni.

Bocs az "okoskodásért".

Caveman_(tm) Creative Commons License 1999.01.15 0 0 3
Levél már régen elment :) Csak a választ nem tudom elérni, ha jön :(((
HJM Creative Commons License 1999.01.15 0 0 2
Javallanám, hogy a segíteni akarók vegyék fel a kapcsolatot keki-vel emilben.

Én csak "bedobtam" az ötletet mivel azt hallottam, hogy a Raid-del és a Linux-al küzdenek.

De ha komolyan akartok segíteni, akkor kérdéseitekre keki vagy Cyd tud(na) válaszolni.

Mindenesetre köszönöm a gyors reagálást.

Caveman_(tm) Creative Commons License 1999.01.15 0 0 1
Nagyon szívesen, ha végre valahol megjelenik, mi is a pontos probléma, mi a vas, mi a linux. Legrosszabb esetben senki nem tud segíteni, de ha valakinek van egy jó ötlete az már amúgy is haszon. :)

Caveman

zuzmo Creative Commons License 1999.01.15 0 0 0
Szerintem ez má megy, csak teflonon....
hmmm.
HJM Creative Commons License 1999.01.15 0 0 topiknyitó
A nagy összeomlások előtt volt egy topic amiben a Linux rajongók szidták az MS szoftvereket.....

Naa, én most javasolnám, hogy "A Linux pártiak" segíccsenek má "keki"-éknek, hogy végre ismét rendben működhessen ez a fránya T.asztal...

Köszi előre is.
Üdv.:HJM

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!