Keresés

Részletes keresés

Meggymag Creative Commons License 1998.10.22 0 0 325
(pirulva)
A "lól voltak" miatt javítottam.
Meggymag Creative Commons License 1998.10.22 0 0 324
Ja, nem t'om tekik hogy vannak, még nem lakunk együtt, mert még nincs jó albérletem
Pesten. Hétvégén még jól voltak. Most anyum neveli ôket.
Meggymag Creative Commons License 1998.10.22 0 0 323
Ja, nem t'om tekik hogy vannak, még nem lakunk együtt, mert még nincs jó albérletem
Pesten. Hétvégén még lól voltak. Most anyum neveli ôket.
Meggymag Creative Commons License 1998.10.22 0 0 322
Jó reggelt Mindenkinek!

(duzzogva) Tegnap jó' itthagytatok.. :-(

Banya, örülök, hogy az aprólék meggyógyult. Csak így tovább! :-)

Vikoca, olvastam én is hasonlót, de nem hittem. Igy már más. :-)

Öki, a berúgás szerintem nem gond, kivéve, ha gyakran történik. Néha kell egy kis lazzzzítás. :-)

Vah úr, nyugikalazaság, tegnap - mint a mellékelt ábra mutassa - nem Kend üldözött el. :-)

Mostan kávétájm gyön. :-)

banya Creative Commons License 1998.10.22 0 0 321
Csók mindenkinek!
Malacka (gyermek) tök jól van, csak a biztonság kedvéért nem engedtem suliba.

Tegnap láttátok-e a Frei dossziét? Volt egy interjú azzal a reklámpasival, aki a Coca Colát reklámozza. Olyan furcsa benyomásaim támadtak: tagadhatatlanul baromi jól néz ki, de amiket mondott! Sajátosan disszonánsnak véltem. Asszongya: nem érdeklik a szép nők, nagyon romantikus alkat, hosszútávú kapcsolatokat szereti. Na, ezzel idáig nem is lenne baj, de olyan betanultnak éreztem. Nagyon férfiasnak tűnt, de ... szóval nem tudom. Látta más is?

vikoca Creative Commons License 1998.10.22 0 0 320
Vah ur, draga

dr. Bánki Csaba, Az agy evtizedeben. 94-ben adtak ki, azt hiszem. Eppen azert dobbentett meg a dolog, mert egy tudomanyossan teljesen igenyes murol van szo!!!

Ja, az korrektseg megkivanja, hogy elmondjam:a fenti konyv nem ALLITJA az eredeti megallapitas helyesseget, hanem egy agykutato szakember kijelenteset idezi. Vitaba nem szall vele, de nem is ad neki igazat.

Vah úr Creative Commons License 1998.10.22 0 0 319
Kukurikúú, Asztaltársak(Kishugi, Te is)
Vikoca, mely orgánumban olvastad ezt a megdöbbentő adatot?Elolvasnám én is, hacsak nem finnül van, mondjuk, bár elolvasni akkor is tudnám, csakhogy nem érteném.;-)
Vah úr
vikoca Creative Commons License 1998.10.22 0 0 318
Jo reggelt Asztaltarsak!

Meggymag, tekik jol lenni? Kutyuli nem feltekeny?

Banya szivem, gyerek remelem jobban.

Fiuk, jo reggelt - gyerek, feleseg... minden oke?

Akkor jo.

Lehet, hogy picit offtopik: egeszen meglepo adatot olvastam... allitolag az emberek 1-4 szazaleka "koztes nemunek", azaz nem egyertelmuen nonek vagy ferfiank szuletik...
Teljesen zavarba hozott a dolog, mert a szam borzaszto magasnak tunik. De azert megis... ezzel nyilvan senki nem dicsexik, hanem titkolja. Akkor meg nem olyan elkepszto. ????

Öki Creative Commons License 1998.10.22 0 0 317
Szasztok Drága HÖLGYEIM!
Kedves Vah Úr!
Szóval, mint már korábban utaltam rá én az ASTALTARSOS SERVERICUS kategóriába tartozom és mint ilyen sajna csak munkaidőben és azon egy kicsit túl, vagy előtte tudok nyomulni. Délután meg vár a lányom, a feleségem, meg az a sok hülye hobbim, amit néha a nők bogaraknak becéznek.
Szóval ezért van az, hogy mindig a legjobb részeknél maradok ki. Pedig bánom!!! Ráadásul még hiányoztok is!
Vikoca Drága! És milyen témakörben kutakodol?
Meggymag Kedvesem! Hogy vannak a tekik?
A részegségről, mint férfiasságról nem nyilatkozom ebben a megközelítésben.
Jómagam eccer-kétcer voltam már a delírium különböző fokozataiban.
Ha csak enyhén vagyok becsiccsenve, akkor sokak szerint még aranyosabb vagyok, mint józanul. Nem tolakszom, nem mászok rá a nőkre és nagyon jól el lehet velem társalogni.
Ha nagyon felöntök a garatra, akkor meg magamba fordulok és kijön belőlem a vándorszellem. Vagyis senki nem tarthat vissza, elindulok és megyek, úgy bele a nagyvilágba. Érdekes módon utólag mindig beugranak képkockák az utamról. Lehet, hogy ilyenkor elég esendő vagyok, de férfiasnak ezt nem nevezném. Na ezért nem is soxor fordul ez elő velem.
Utóljára csillaghulláskor volt, amikor ugye van egy oly barbár fegyveres testületi szokás, hogy le kell innyi a csillagról a piát. Ezt a kívülálló szurkolók és a rosszakarók elég férfiasnak vélik. A pohár meg általában söröskrigli, vagy hasonló "apró" termetű pohár szokott lenni, mert az olyan egészséges méretű. A probléma csupán annyi, hogy ilyenkor a beledobott csillagra nem sört szoktak locsálni, hanem valamilyen égetett szeszt. No aztán ezt nyeld le úgy, hogy nem ázol el teljesen. Én megtettem, bár utána a saját egészségem védelme érdekében elmentem finoman egy helyre és utána folytattam a "vedelést". Na akkor is elindultam gyalog. Januárban egy szál ingben. ( Tök férfias nem?) Haza mentem. Sem a cipőm orra, sem a nadrágom térdrésze nem volt elkopva, tehát kétlábon értem haza. Az utból nem emlékszem semmire a mai napig. Nem fáztam meg. Hazaérkezésemkor mosolyogtam, majd az ingem levétele közben a fotel háttámlájára borulva aludtam kb: 5 egész órát. Na ezt igazából nem látom férfiasnak.
Meggymag Creative Commons License 1998.10.21 0 0 316
Tévedésbôl ténferegtem erre, mit látok?
Hát mégis van itt valaki?
A legyártott elmélet nagyon jó, lehet, hogy épp ezért nem szeretnek sokan berúgni. Akik mégis, azok meg nem ezért...
Tegnap pont errôl beszélgettünk egy társasággal.
(Lehet, hogy hézagosan leszek most egy kicsit, mer' itt-ott dógozni kék...)
Vah úr Creative Commons License 1998.10.21 0 0 315
Hát mégiscsak itt vagy, kishugi,
pedig én már el is búcsúztam, akkor most mégegyszer személyre szólón:
Szia Vikoca, Kishugicám Vahúr bátyó tiplizik.
(próbáld meg az unimukkot, higgy nekem, munkamorá-lé!)
Vah úr
vikoca Creative Commons License 1998.10.21 0 0 314
Semmi jovatehetetlent nem tettel...
Biztos itt van meg. Nekem meg a beka popsija alatt van ma a munkamoralom. ez remes.
Vah úr Creative Commons License 1998.10.21 0 0 313
Vikoca, kicsihugi,
kitartást este tízig, Vahúr elporoz.
Csókolom a hölgyeknek, tiszteletem az uraknak.
Holnap reggel kilenc körül bekapcs.
Vah úr
Vah úr Creative Commons License 1998.10.21 0 0 312
Vikoca, kishugi,
képzeld el, lehet, hogy Meggymag félreértett, és lehúzta a rezsót.Jajj.Mit tettem?
Vah úr
vikoca Creative Commons License 1998.10.21 0 0 311
Szasztok!!!
1. Nem párolgok el, kb. este 10-ig.
2. Szerintem is néha szórakoztató a részeg ember. Van, aki tök jó fej lesz tole, van aki viszont nagyon bunkóvá válik. Elméletem (és a tesóm elmélete) szerint ilyenkor ismerxik meg, ki az igazán jó arc.
3. Meggymag, nem az a baj... amikor itten gépelem, nekem is jó az o meg az u, csak valahogyan átkonvertálódik. Gondolom azért, mert svéd kíjbórdot használok :-)
Meggymag Creative Commons License 1998.10.21 0 0 310
Aha.
Akkor oké.
Holnap ugyanitt ugyaninnen...
Vah úr Creative Commons License 1998.10.21 0 0 309
Meggymagom, drága
konstatáltad-e, hogy elpárolgottak?
Vah úr
Meggymag Creative Commons License 1998.10.21 0 0 308
Vah úr, jól összeszedted a gondolataidat, de értjük mit mondasz, ugye?
A halovány csiccsentés néhanapján rulez, a nagy beröffentés alkalomadtán szórakoztató is lehet.
Öki-papa, hun vagy? Ez egy nagy offtopic, ne maraggy ki!
:-)
Meggymag Creative Commons License 1998.10.21 0 0 307
Vikoca, az ó=Alt+162, az ú=Alt+163. Nekem sincsenek ékezetes bötüim és a hosszú ü-t nem tudom.
Mondtam ugye, hogy tök jó.
;-)
Vah úr Creative Commons License 1998.10.21 0 0 306
Vikoca, hugocskám,
tied a topik, mink azt csináljuk, ahogy Te fütyülöl.
Részeg férfi?=Vah úr?
Persze ez is bizonyos szintig, mert az ugye senki nem gondolja, hogy leboázott ingben, bár öltönyben bárkiről azon kezdenénk el gondolkodni, hogy férfias-e? Ha már támolyog az ember és nagy baromságokat mond, úgy értem, hogy hiperőszinte, az már sok.
A kis csicsóka az jópofa, azon mindenki inkább kedvesen mosolyog, akár férfiasnak is tartható, ha mindezt munkaidő után nótbukkal és iratokkal a kezedben hasonszőrű barátaiddal együtt teszed, persze más esetekben is, csak a szita fejemmel elfelejtettem, mire idáig elértem.
Vah úr
Vah úr Creative Commons License 1998.10.21 0 0 305
Csatlakozom Meggymag, csókolom,
tényleg tökjó. Büszke vagyok Rád, hugikám!
Vah úr
vikoca Creative Commons License 1998.10.21 0 0 304
Ühüm. Köszi, Meggymag.
Tudok ékezetes karakterekkel írni, csak észrevettem, hogy nem jol megy ás az o, meg az u. Meg különben is, sokkal gyorsabb anélkül.

Nem baj, ha újra butus kérdésekkel folytatom? Férfiatlan-e, ha egy férfi berúg? Külön tárgyalva a kicsit becsiccsent és a részeg állat eseteket. Vagy ez már uncsi?

Meggymag Creative Commons License 1998.10.21 0 0 303
Tök jó!
Vah úr Creative Commons License 1998.10.21 0 0 302
Hát ilyen nincs,
mire lepötyögtem, megmondta.
Kösz, Hugi.;-)
Vah úr
Vah úr Creative Commons License 1998.10.21 0 0 301
Öki, oké
már rájöttem, de köszi szépen.
Szerinted se fogja megmondani Vikoca, kishugom, hogy mi munkája van neki?
Vagy szerinted megmondja.Szerinted?
Vah úr kíváncsi
vikoca Creative Commons License 1998.10.21 0 0 300
Jovanna... csak nem akartam offtpika lenni. De nem lesztek elragadtatva. Takaritono vagyok egy McDonaldsban. Najo, nem is. Ize... nehez valaszolni, mert tobb dolgot is csinalok:
1. Dolgozom egy cegnek, ahol kapasbol ketfele munkakorom van; programokat tervezek (remelem a kodolast meguszom), ezen kivul en vagyok a ceg minosegugyi vezetoje. (ahhhh.)
2. Kutatok. Na nem csak ugy bele a vilagba, tenyleg. Tudomanyos vagy mi. Tavaly vegeztem, es jovore felvetelizek doktori kepzesre, addig pedig kene egy-ket publikacio. Szoval azon is dolgozom. Azt hiszem, mast mar nem csinalok. Pillanatnyilag. De regebben tanitottam. Ha pedig visszamegyek az egyetemre, akkor megint fogok. Elegge kimerito volt? Es kosz a turelmet.
Öki Creative Commons License 1998.10.21 0 0 299
Vah Úr! Azóta vót már más is a napló topicban! Morfondíroztam is, hogy kék egy topic rendőri jótanácsok nyújtása végett! Végül is a polgárbarát rendőrséghez ez is hozzátartozhat, vagy nem? Csak mi légyen a neve? Meg a rendőri munka is elég sokoldalú és mindenben én se lehetek tökéletesen jól tájékozott!
Lányok! Merre vagytok?
Vah úr Creative Commons License 1998.10.21 0 0 298
Kishugi,
az biztos, hogy nem vagy rohamrendőr!
Mivel nem magyar ékezetes betűket, használsz, ezért szerinten Te vagy Szkali ügynök. Lebuktál.:-))
Vah úr
Vah úr Creative Commons License 1998.10.21 0 0 297
Öki,
sóstrafipaksz,mi?;-)
Vah úr
Öki Creative Commons License 1998.10.21 0 0 296
Vikoca Drága! Már lassan a monitorunk is kilukad a kíváncsiságtól. Nekem már villog és követeli a választ!
Közben áthívtak más topicba is. Amióta elárultam, hogy rendőr vagyok....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!