Keresés

Részletes keresés

duck Creative Commons License 1998.07.22 0 0 169

na mindenki visszajött végre?
Kicsit sercegett a csönd a Net-en.

Sirnyeteg Lajcsi,

az lehet, hogy a bókók után örülnek a zaklatásnak is a nők?

talán volt is már ilyen....

d.

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.22 0 0 168
Krétakiráj!

Ne nézd, inkább érezd!!!

Filamér! Te voltál a FÉRFI?! Ippeg azon gondolkodtam, hová tűnt...
Mér változtál? Már nem vagy...? Akkor + miért nem Eunugh? Vagy Transz Vesztita?

Vackor! Krétakirájjal össze kéne ülnöd! Vagy talán elég, ha együtt mentek ki WC-re.

Filamér Creative Commons License 1998.07.22 0 0 167
A csudába... az á meg az é felcserélődött a billentyűzetemen. :-) Bocs Szörnyecske.
KretaKing Creative Commons License 1998.07.22 0 0 166
Vackor: Himbi-limbi: lóf@... közelítesz!!! Majd meg lesz az!!!
Filamér: Olvass több Tiffannyit:)))

Valaki provokálja ki SzL-ből a virtuálisrökönrugást!!! Úgy megnézném!:)))

Filamér Creative Commons License 1998.07.22 0 0 165
Deréga Szörnyecske!

Na már meg is jöttem. Megokosodva. Mint kiderült ahhoz a topichoz én is hozzászóltam még megboldogult "Ferfi" koromban. :-))))) Szerencsére nem volt túl hosszú így nem sokat időztem ott, így most már itt vagyok, hogy zaklassalak, ha elmondod, hogy hogyan kell. :-))))))

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.22 0 0 164
Vackor!

Csakazérse!

Filamér!

Azér visszajössz, nem?

Filamér Creative Commons License 1998.07.22 0 0 163
Drága Szörnyecském!

Nálunk anyucit nem lehetett zaklatni, mert röpült a pofon. :-)))) Úgyhogy én a zaklatásról már egészen pici koromban leszoktam. De, ahogy elnézem most és itt ezt a topicot a zaklatásnak a zekszujális módozata nem is olyan rossz dolog úgyhogy lehet, hogy mégiscsak beiratkozok a kezdőre.

Elmentem a felvilágosítást kérek topicra (csak mert úgy elzargattál innét Szörnyecském) okosodni.

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.22 0 0 161
Kedves Vackor!

Ajánlom szíves figyelemedbe a Gólya hozza című kiskönyvet. 10 éves koromban anyukám nekem is a kezembe nyomta. Na ott aztán olyanokat fox megtudni...

Szörnyeteg

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.22 0 0 159
Filamér Kedves!

A "kezdő" tanfolyamot általában az anyukák szokták megtartani... Vagy a haverok.

Nemrég nyitottam egy topicot "Felvilágosítást kérek" címmel. Na, ott aztán tele van profival... Sokat tanultam tőlük én is.

Szörnyeteg

Jackie Creative Commons License 1998.07.22 0 0 157
Filamér,

én a Nő ről szólottam (gy.k. nagybetűvel!), aki abban a szent pillanatban ( a jobbaknak időszakban) 'mindent' megér. (kicsit képletesen) De semmiféleképpen nem szabad, hogy utólag megbánd. Mert mit is sajnálsz rá, energiát? pénzt? időt? ezek mind NEM fontosak, csak a 'lelked' maradjon épségben.

Don Jackie (ejtsd : don hackie) ;-))

Filamér Creative Commons License 1998.07.22 0 0 156
Drága Szörnyecske!

Én a magam részéről a kezdő szekcióba iratkoznék be, ha lehet. :-)))))

*Filamér a figyelmeztetéstől elszégyenli magát, erősen elvörösödik, szmét lesüti és irigyli azokat a srácokat, akik ilyen esetekben valami jó zaftos mondattal vissza tudnak vágni*

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.22 0 0 155
Lyackie!

Teccik az üvegszemed - bár asszem fonákjáról tetted be -, de nem erre céloztam: jól megláttad, hogy én zaklatlak bennetek... Egy kicsit....

De most erősen megfordul a kocka, ahogy elnézem...

Vackor Kedves!

Még mindig nem pisiltél??? Jó csapod van...
Azt hiszem ez már orvosi eset, nem?

Filamér! Annyira nem illik bámulni, csak oda-oda pislantani. Csak hogy éppen én is észrevegyem... A bámulás túl direkt.

De mi ez? Hogyan zaklassunk szekszuálisan tanfolyam haladóknak?!?!?!

Szörnyeteg

Filamér Creative Commons License 1998.07.22 0 0 154
Jackie: Mindent megér? Melyik? Mennyit? (lásd: Mikor qrva egy nő topic "profikról" szóló részét) (bocs az off topicért, de, azért azt, hogy mindent megérne nem állítanám. Áldoztam én már sok mindent fel nőkért, de utólag valahogy soha sem éreztem úgy, hogy megérte volna -na jó, egy-két esetet kivéve-)

*Filamér továbbra is kigúvadt szemekkel bámulja Szörnyecske felhasítását és teljesen zaklatott állapotba kerül ezáltal. Azt hiszi, hogy mostmár kezdi érteni a szexuális zaklatás lényegét. :-))))*

Jackie Creative Commons License 1998.07.22 0 0 152
Filamér,

ha már ennyit se ér meg, akkor baj van ! A Nő mindent megér ! különben el se kezd !

Szörnyike,

mihez van lyó szemem ? a kötőtűhöz ? ;-))
vagy csak az állaga teccik ? kölcsönadjam ? nagyon szívesen, de előbb találd ki melyik az üveg !

Jackie

Filamér Creative Commons License 1998.07.22 0 0 151
Asszem, hogy a Szörnyecske érzékeny pontot érintett (és itt nem csak a himbi-limbire gondolok :-))))) ), ugyanis az ember a zaklatáskor (vagy a másik nem felé való közeledéskor) nem cak a bepereltetést kockáztatja, hanem esetleg egy pofont vagy egy érzékeny ponton rúgást is. Csak úgy magamban: Megér ennyi fáradtságot és kockázatot az egész?
Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.22 0 0 150
LÁÁÁNYOOOK!!!


Kéne egy kis SEGÍTSÉG ennyi férfival szemben!

Szörnyeteg, Akinek Csak Láccólag Van Nagy Étvágya, Különben Nem Is.

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.22 0 0 149
Lyackie!

Jó szemed van...

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.22 0 0 148
Ha átlépitek a határt, úgyis megmutatom a térdemmel csak így virtuálisan, hol található a himbi-limbi...

Amúgy, ha személyesen zaklatnátok, nem biztos, hogy eddig elengednélek bennetek...

De irtó izgalmas, hogy itt minden következmény nélkül lehet huncutkodni.

Szörnyeteg

Jackie Creative Commons License 1998.07.22 0 0 147
duck,

erre a kérdésre csak kérdéssel lehet válaszolni, vaCkor1 é a letalálóbb : "Hogy a kettő között hol a határ? Azt csak a Jóisten (meg az illető hölgy) tudja."
Ezt mi (férfiak) nem tudhattyuk, mert mint köztudott : A nők fordítva vannak bekötve ;-)))


Szörnyellala, szerintem itt most te zaklaccc minket, de engem nem zavar, sőt ! mesélj még, mi van rajtad... plz !

ImaginativeJack

Filamér Creative Commons License 1998.07.22 0 0 146
*Filamér erősen gondolkodik, hogy hogyan tudná ügyesen zaklatni a Szörnyecskét, majd tekintete szörnyecske felhasítására szegeződik és erről eszébe jut a reklám szöveg, amit hangosan ki is mond:*

Tegnap borotváltad?

Filamér Creative Commons License 1998.07.22 0 0 144
Lajosom! (Avagy Szörnyecske)

A kérdés éppen az, hogy hol az a fránya határ a bók meg a zaklatás között. Mert számomra az eddigi hozzászólásokból az derült ki, hogy ez erősen függ az "elkövető" személyétől is meg az "áldozat" pillanatnyi hangulatától is.

Ja és hogy kell "ügyesen csinálni"???? :-))) (Tudod, én mindíg, mindent elügyetlenkedek)

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.22 0 0 143
Filamér!

Hát, ha ügyesen csinálod...

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.22 0 0 142
Kacsa!

Annyit azért közberebegnék párbeszédetekbe, hogy a BÓK és a ZAKLATÁS enyhén külön kategória.

Csak hogy megtuggyad: a bóknak örülnek a lányok, a zaklatásnak + nem. De ezt már asszem kiveséztük.

Szörnyeteg

Filamér Creative Commons License 1998.07.22 0 0 140
Szörnyecske!

Zaklathatlak én is?

duck Creative Commons License 1998.07.22 0 0 139

vaCkor1,

hát azért tettem kérdőjelet a végére, mert én is kiváncsi vagyok.

Egyébként szerinted a nők tényleg nem várják el a "zaklatást", azaz a bókokat?

duck

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.22 0 0 138
Lya, és csak azért engedem meg Nektek, mert olyan kedvesen csináljátok...

(Sokat számít!)

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.22 0 0 137
Fijúk!

Én itten és mostan ebben a topicban ELVÁROM hogy zaklassatok! (Ha esetleg nem értenétek a burkolt célzásaimat.)

Vackor!

Teccik a ruhám? (Éppen ma vagyok a hosszú, oldalt felhasítósban, amiről már beszéltem. Csak hogy tuggyátok.)

Szörnyeteg

duck Creative Commons License 1998.07.22 0 0 135

Jackie,

hát ha nem akkor jogos az állitásom, hogy a nők elvárják "zaklatást"?

Te elvárod?

duck

Jackie Creative Commons License 1998.07.22 0 0 133
duck, mi van ?

erre reagáljak ? na jó : NEM
és most ?

Jackie

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.22 0 0 132
Megorroltam, a Dudusch pedig megemlítette, hogy mi van a hátadban. Hát gondoltam, ha már ott van ki ne essen...

Kiszeggyem? (Sírni fox...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!