Keresés

Részletes keresés

Petneházi (3) Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537622

Tényleg lesz 15 méter az oldalvonal és a lelátó közt. Nem nézte meg senki ezt a tervet? lófasz ez.

 

Tartalék makkoscipő Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537621

Nem sértésnek szántam. Te normálisan érvelsz és fradista vagy. Míg a trollok... :)

Előzmény: Törölt nick (537615)
Fatboy Slim Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537620

igazad van

Előzmény: Törölt nick (537616)
bigacsiga2003 Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537619

vannak akik lelepnek, vannak akik visszaternek, vannak akik ujak, vannak akik mindig itt vannak :) ugye.

pont mint az eletben.

Előzmény: Törölt nick (537616)
bigacsiga2003 Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537618

LOL:D

Előzmény: Törölt nick (537582)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537617
Előzmény: Törölt nick (537616)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537616

Az, hogy rólam mit írnak gondolnak nem érdekel itt, csak a baráti/családi köröm érdekel.

De a téma valóban fontos néha. Fontosabb, mint egy két baromság amin itt hetekig megy a partalan vita.

Nem véletlenül írtam néhány hete, van egy Fradista minimum, ami nem napi politizálásból áll. (Tudom arra van egy topic)

Igazán nem politizálok már, mert feladtam a minimumot is itt már, de azért van egy szint........ Szerintem.

 

Azért visszasírom a topic régi 2000es évek eleji embereit, vajh hol vannak, járnak még Fradira, olvasnak itt, csak nem írnak ?

Legalább 15-20 ember tűnt el.  Remélem jól vannak.

 

Az meg, hogy troll beírások mehetnek hetekig, de egy elemzés azonnal törlődik ha van benne némi politika érdekes....

 

Előzmény: Fatboy Slim (537614)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537615

Az a baj, hogy én itt már nem akarok vitát és még ebből is az lett/lenne.

Nem velük, hanem velem van a baj.

Magamnak megígértem, hogy itt már soha senkivel. Mondjuk az elmúlt két évben nem is volt...

 

Alig várom már az új stadiont.

 

inkább Halder, mint a trollok, nos köszi ! :))))

 

Előzmény: Tartalék makkoscipő (537613)
Fatboy Slim Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537614

Semmi gond nincs veled, hidd el. Kicsit érzékenyebben reagálsz az ilyen témára, kb. mint mi a trollkodásra

Előzmény: Törölt nick (537611)
Tartalék makkoscipő Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537613

Ezerszer inkább olvasok egy Halderral való vitát, mint egy trollal való parttalan szócsatát! :)

 

Más:

 

http://ulloi129.hu/2014/01/23/epulo-stadionunk-az-alaprajzban/

 

Plázánk építész szemmel.... :)

Előzmény: Fatboy Slim (537609)
a fradistákkal van a baj Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537612

2ökör fradista" egy troll vagy nagyon buta, ne húzd fel magad

Előzmény: Törölt nick (537611)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537611

Biztos sokszor belefutottam ha te mondod akkor biztos így van.

Talán két diplomával meg értem ha leírják ketten, hogy ennek nincs itt helye, hidd el néha én is képes vagyok meglepetésekre....

 

Az a gondom, hogy itt annyi baromság szerepel, le is írtam érthetően egy órája, hogy már olvasni sem lehet ami itt megy, talán elfér ez is ha nincs hozzá kommentár.  Én csak ennyit írtam.

Mindössze ennyi, aztán a hozzávaló körítést kértem ki, amivel a két ember megtoldotta a hozzászólását és sokat elárultak, azon nincs mit félreérteni.

De könyörgöm hagyjuk. Lépjetek tovább.

Folytassátok a remek témákat az elmúlt hetekből, annak itt a helye....

 

 

 

 

Előzmény: Fatboy Slim (537609)
Kevin Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537610

R.I.P. Várady Béla :(

Fatboy Slim Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537609

Ebbe itt már sokszor belefutott Halder barátunk, de mi így szeretjük

Előzmény: Törölt nick (537608)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537608

Kurvara nem erted, hogy mit irtam.

Abszolute hazafias erzelmu egyen vagyok, bar nem tudok sok szelsoseges dologgal azonosulni.

En igen is hosnek tartom Bauer Sandort, de ezt nem itt fejtenem ki, mert ez nem idevalo.

Es gondolkodj mar el azon, hogy akkor hol a hatar, es ki donti el, hogy mely nem a Fradihoz tartozo dolgok jelenjenek itt meg.

Visszaterve Bauerre, en eloszor azt hittem, hogy nem tudok valami kotodeserol a Clubunkhoz, de valoszinuleg csak annyi, hogy az Ulloi uton lakott.

Előzmény: Törölt nick (537604)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537607

Te tényleg nem érted hogy mit írtam? vagy csak nem akarod???

Előzmény: Törölt nick (537605)
Tartalék makkoscipő Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537606

A szombati edzőmeccs előtt volt egy U18-as meccs is:

 

Ferencváros U18 – Patak SE 9:0 (7:0)

 

 

Megállapodás a Patak SE és a Ferencváros utánpótlása

A két egyesület, a Patak SE és a Ferencváros között kialakult jó kapcsolat révén megállapodás született, hogy csapatunkból a tehetségesebb ifjú futballisták a zöld-fehér vezetőknek is megmutathassák tudásukat! Keller József az FTC utánpótlásáért felelős vezetője elmondta, örül az ilyen megállapodásnak és szívesen adnak lehetőséget tehetséges labdarúgóknak. Első körben két általános iskolás fiatalt szeretnénk a zöldekhez irányítani.

 

Újvári "Olló" Joci jön a Fradiba! :)))))

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537605

Te egy Csatáry molinóval egy szintre hozod ezt vagy egy náci zászlóval ?????

 

Ennek a tettnek, ami egész Európát körbejárta akkor, az általad tett minősítésére pedig hagy ne mondjak semmit sem.

Hagyjuk, jó szórakozást !

 

Előzmény: Törölt nick (537602)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537604

nem sok magyar gyújtotta fel magát, pláne nem Üllői úti......

De hát mindegy, hagyjuk, úgy sem nagyon lehet már olvasni ami itt megy.

 

Véleményem továbbra is az, ha ide berakja valaki a táblát és semmi politikai kommentár hozzá csak ennyi, az mehet, emlék és akit nem érdekel az továbblép.

Ez a tett egy kicsit több annál, hogy ma született egy nemzeti érzelmű költőnk ha már a példádnál maradjunk.....

De ízlések és pofonok.....

hagyjuk.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (537600)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537602

Nem értek Veled egyet, ha valaki csak azért regisztrál, hogy ezt ide kitegye, ami nem való ide.  Ugyanúgy mint a lelátóra sem való a Csatáry molinó vagy horogkeresztes zászló.

Az hogy Te egy öngyilkosságot hatalmasnak tettnek minősíted (még ha az demonstratív is volt) az a Te dolgod, én inkább megfutamodásnak tekintek minden öngyilkosságot. A harc a "rossz" ellen sokkal demonstatívabb.

Előzmény: Törölt nick (537598)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537601

Es meg annyit, hogy ha figyelmesen olvasod amiket irtam itt, pont en fejtettem ki , hogy miert etetjuk a trollokat, miert tesszuk tonkre ezt a szamomra fontos topicot.

Előzmény: Törölt nick (537598)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537600

OK, akkor en viszont megirom itt, hogy pontosan 127 eve szuletett Also-Szemereden Kispataki Kamill nemzeti erzelmu koltonk....

Nehogy azt hidd, hogy nem tisztelem a Bauer Sandor-fele Hosoket, de ennek nem itt a helye, mert akkor mindenki johet az agyatlanabbnal agyatlanabb informacioival is, mert ki vagy te, vagy ki vagyok en, hogy azt mondjuk, hogy pl a fentebb altalam idezett dolog nem idevalo...

Előzmény: Törölt nick (537598)
Rebounding Delp Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537599

Újfent bebizonyosodott, hogy a rendőrségnél vagy dilettáns, semmirekellő vakvarjúk (alias sünök) vannak, vagy az igazi problémák megoldása helyett ilyen pótcselekvésekkel takaróznak.

Előzmény: giornalista (537585)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537598

Nem értem, ha nem lenne Fradista kötödése akkor is be lehetne rakni csak azért, hogy tudják itt az emberek ez a hatalmas tett történt ma 45 éve. Semmi több.

 

Annyi baromság megy itt napok óta, ez és csakis ez zavart csak ? Egyetlen egy hír, kommentár nélkül.

Nem tudom ki volt aki berakta, de nem rakott hozzá semmit csak a tábla, én köszönöm.

 

Előzmény: Törölt nick (537580)
Fg17 Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537597

Microsoft Word has lots of features that make creating ebooks easy. You can use styles to format an ebook or update its formatting to work on a different platform. You can use the References tool to create a table of contents automatically. And you can produce a design template that's ready for repeated use, so you can spend more time creating content and less time futzing with layouts. Once you’ve mastered these steps, you can create great ebooks effortlessly. I’ll show you how.

 

Understanding Ebook Formats

Before you dive in, be aware that more than 20 common ebook formats exist today. Although some are readable on multiple devices, you'll find no single format that every device can read. On top of that, screen sizes vary, so page sizes, image formats, image sizes, and other elements vary, too.

If you want your ebook to be readable on multiple devices, you’ll probably need to publish it in multiple formats. You should plan out which e-readers to target before you start formatting: Your choice of devices will dictate which formats you can use, and from there you’ll need to research the exact specifications of each device so that you can design for it.

The most popular ebook file formats--the ones that most devices can read--include plain text, Adobe PDF, ePub, and HTML. Most e-readers can display images as well, although some, such as Amazon’s Kindle, have only monochrome screens. If you think people will read your ebook on a monochrome e-reader, make sure that the images look good in black and white.

(When you're done with designing, and you're ready to introduce your ebook to the world, read "How to Publish an Ebook, Step by Step.")

Design Your Ebook in Word

Within Word, you can save your file in .doc, .pdf, and .html formats; afterward, you can use other programs to convert the files into whatever other ebook formats you need.

To start your ebook, create a new Word document. If you plan to make multiple ebooks, design a basic layout and save it as a Word template so that you can use it for each new book. If you are making just one ebook, you can go ahead and place your text in it as you go.

Add the Title Page

Start with the title page, typing the book title, subtitle, and author name, along with any other details that should appear here. Select the title text and format it by clicking the Title style in the Styles gallery on the Home tab of the Ribbon toolbar. Select the subheading text and click the Subtitle style (if this doesn’t appear in the Style gallery list, press Ctrl-Shift-S to display the Apply Styles dialog box, type Subtitle into the field, and click Apply.

 

Click a style in the Styles gallery to apply it to the selected text.

 

 

Petneházi (3) Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537596

 

Egy, kettő, három

Swallow My Pie Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537595

Köszi a beszámolót!

Előzmény: IVÓ (537558)
Swallow My Pie Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537594

Nem, csak tavaszodik:-)

Előzmény: Raktáros Sanyi (537591)
Fatboy Slim Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537593

Pfujj te kis perverz...

Így nézed ki magadnak a fiatal srácokat a neten?

hánynom kell tőled

Előzmény: oxeego (537589)
Fatboy Slim Creative Commons License 2014.01.23 0 0 537592

A honlapon a beszámolóban olvastam talán, hogy a tegnapi volt minden bizonnyal az utolsó fellépése nálunk.

Akkor Tuypöt is bevehetjük a "hihetetlenül balul elsült igazolásaink" listába...

Hogy nyaljon timsót az is, aki megszülte az idehozatalát.

Előzmény: alázógyík (537559)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!