Keresés

Részletes keresés

kivi Creative Commons License 2001.02.06 0 0 209
nyus R. Anita,
a pörgetés csak nekem nem válik be annyira, az emberek döntő többsége (ha már átállt erre) sokkal jobb teljesítményt nyújt.

A bicajos kérdésed elég általános. :-) Gondolom triatlon célra kellene, ugye? Mennyit akarsz rákölteni?
A Mali valóban nagyon jó ár/minőség arányú család. De érdemes megnézni a Meridát is.

Én most egy használt Schwinn-t vettem. Kicsit helyre kellett pofozni, de most már tökéletes. Azt persze hozzá kell tennem, hogy az outi nekem csak másodlagos kerékpár, ezért nem is várok el tőle olyan minőséget mint a montitól. De még egy alacsonyabb minőségű gép is nagyon jól tud dolgozni, ha megfelelő kezekbe kerül. :-)

Előzmény: R.Anita (207)
dyno Creative Commons License 2001.02.06 0 0 208
Hát Közétek aztán nem könnyű
bekerülni...
Talán majd ezzel bevágódok.;)
R.Anita Creative Commons License 2001.02.06 0 0 207
Hiver,
ugye milyen más az 50-es? Amúgy meg mostanában reggelenként 6-7 között foglalt, 7 után általában nincsenek.

kivi,
csak hogy tudd: Hiver kb. úgy úszik mellben mint én gyorsban: nem tudtam lerázni magamról, mikor egy pályán úsztunk. Na persze, mert tőlem kapta a sapiját! :)))
Én is úgy tudom, hogy a pörgetés kíméli jobban a térdedet.

Ja és bringa (kivi, jó hogy ide is bekukkantasz :)
Én csak a Maliról tudok, van -e még ezenkívül más bringa, amit érdemes lenne megnéznem?
Pedál+cipő: hol, milyet?

R.Anita

Előzmény: Hiver (203)
Hiver Creative Commons License 2001.02.06 0 0 206
Ja, VT még nem vett biciklit. Most nem is nagyon foglalkozik vele, inkább sícipőt-sílécet nézeget.
Hiver Creative Commons License 2001.02.06 0 0 205
Mijjazhogy neked _is_ mekktanulni gyorsúúszni?! Ki mondta, hogy gyorsúsztam?! Csak gyorsAN!!! :o) Én se tudok, csak mellben, rendesen víz alatt azt is csak néhány hete.
Előzmény: kivi (204)
kivi Creative Commons License 2001.02.06 0 0 204
Hiver,
gratula! Jó lenne nekem is normálisan megtanulni gyorsúszni, mert csak mellúszni tudok. Azt is lassan, de legalább sokáig...

Apropó... megvette VT a biciklit?

Előzmény: Hiver (203)
Hiver Creative Commons License 2001.02.06 0 0 203
Vasárnap este voltunk úúszni VT-sel a BVSC-ben. Végre lehetett az 50-ben, hát sokkal jobb, mint a kicsi! Szebb, jobb, világosabb, melegebb, tisztább, szárazabb érzés :o) Nincs is nagy kedvem ezek után hajnalban a 25-ben áztatni magam. Kár, hogy előre nem lehet tudni, mokir szabad a "nagyvíz".
Ráadásul mindenféle rekordokat döntöttem!
1. Soha életemben nem úsztam még ennyit! (Össz. 2100 m)
2. Soha életemben nem úsztam még ennyit egyfolytában, pihenő nélkül! (1000 m. 500nak indult, de közben feljebb raktam a mércét.)
3. Eygéni csúcs 100 és 200 m-en!
vastigris Creative Commons License 2001.01.30 0 0 202
Köszi.
vastigris
IV.kercsaj Creative Commons License 2001.01.27 0 0 201
VT

Boldog szülinapot! Használd egészséggel (és egyre javuló eredményekkel :-) a kínzószerszámokat!
Legközelebb Hiverrel egy "kalodát" szerzünk be neked???
(További gyak. infó V.Péternél, amúgy én is kíváncsi vagyok a kaloda működésére a gyakorlatban.)

dyno Creative Commons License 2001.01.21 0 0 200
Sziasztok!
Nem is tudom, hol kezdjem...
Valamikor triatlonoztam, aztán elzüllöttem egy idore. Van már, vagy 4 éve (vagy több?), hogy abbahagytam. Pedig nagyon szerettem...igaz, nem az edzéseket (mindig is utáltam hajnalban belefagyni a medencébe:)), hanem a versenyeket.
Azt a hangulatot, ami ott volt, nem lehetett máshol átélni. (tésztaparty stb.)
Szóval szeretnék megint mozogni, csak hát ésszel kellene nekiállni. Hol kezdjem?
dyno
V.Péter Creative Commons License 2001.01.21 0 0 199
200 métert talán a mélyvizben is fogok uszni. ( Akkor most már 96% ? :-) )
Előzmény: V.Péter (198)
V.Péter Creative Commons License 2001.01.21 0 0 198
Ma (vasárnap) ebéd utánra én is tervezek egy családos uszodalátogatást, csak én a Komjádiba megyek és nagyrészt a gyerekmedencében fogok pancsolni.
Előzmény: Szarvasűző (195)
kivi Creative Commons License 2001.01.20 0 0 197
95% :)))
Előzmény: iSTVán (196)
iSTVán Creative Commons License 2001.01.20 0 0 196
Milyen csábítást gondolsz még? Hiszen itt saccra 90%-ban a FUTÓbolondok irkálnak! (Igaz, hogy nincsenek nagy formában, "otthon" is félelmetes a pangás. Egy kis kiruccanást ugyan tettek túrázás ürügyén, de ettől eltekintve nagy a csend.)
Előzmény: Szarvasűző (195)
Szarvasűző Creative Commons License 2001.01.20 0 0 195
Sziasztok!
Elég kevesen írunk ebbe a topicba. Át kellene csábítani a futókat, futóbolondokat.
Én holnap is lemegyek úszni a Hajósba. Ha ismernék valakit közületek, akkor úszhatnánk együtt. Most lemegyek futni a rakpartra egy keveset.
kaktusz7 Creative Commons License 2001.01.18 0 0 194
Nem is olyan apró. Én pl. max. 50 métert tudok gyorsban, mellben több km is ment.
Előzmény: R.Anita (193)
R.Anita Creative Commons License 2001.01.18 0 0 193
Sehol senki? :(

Tök jól ment a mai úszás, lemértem 500m-t, 43 mp-cel jobb lett, mint egy hete! Idot azért nem írok (nem valami fényes), de végre elértem azt, hogy most már gyorsban egy picivel gyorsabban megy, mint mellben. Apró örömök az életben... :)

R.Anita

IV.kercsaj Creative Commons License 2001.01.08 0 0 192
Fishtax
Igen.

(|>8-|-<D===
Előzmény: Fishtax (190)
Szarvasűző Creative Commons License 2001.01.08 0 0 191
Sziasztok!
Hogy megy az úszás?
Mikor jártok úszni?
Nekem a Hajósba van bérletem, de amint láttam, inkább a Komjádiban hasítjátok a vízfelszínt
Fishtax Creative Commons License 2001.01.08 0 0 190
Inkább az próbáljátok meg tudomásomra hozni a sok jelbeszéd helyett, hogy akkor most már megint reggel 6-tól a BVSC-uszodában minden nap?
:-)

Fishtax

Előzmény: IV.kercsaj (188)
Zsazsi Creative Commons License 2001.01.08 0 0 189
Egek, mi a fene ez?!
Előzmény: IV.kercsaj (188)
IV.kercsaj Creative Commons License 2001.01.08 0 0 188
Nolássuk:

(|>8-|-<D===
R.Anita Creative Commons License 2001.01.08 0 0 187
Ahogy láttam, kihagytál egy 8-ast, meg az egyik < helyett c-t írtál. Megpróbálom nagyobb méretben elmormolni a varázsigét:
<pre>(|&gt;8-|-&lt;D===</pre>

R.Anita

Előzmény: IV.kercsaj (186)
IV.kercsaj Creative Commons License 2001.01.08 0 0 186
Hát, ez nem lett az igazi :-(
Előzmény: IV.kercsaj (185)
IV.kercsaj Creative Commons License 2001.01.08 0 0 185
"Se edző, se deszka: nem tudtam lábazni :((( "
Ez nem kifogás! Cseszlai Barnabás sem vitte az D-t?

"Sötétkamra ma elmaradt, viszont cserébe visszatérhettünk a régi kedvenc 25-ösünkbe."
:-((( Akkor vége a jó világnak...

Na, erre kíváncsi leszek...

(|>-|-<D===c/pre>

PZ

R.Anita Creative Commons License 2001.01.08 0 0 184
"Tudod, mit kell azoknak a gggalád tanítványoknak mondani, akik nem tudják, hogy mit kell aznap úszni? ;-)))
Utána meg be kell zárni őket a sötétkamrába :-)))"

Aha... 3-assal kezdődik és valami pillangóra végződik... ;)))

Egyébként ma először _készültem_ volna, kitaláltam, hogy mit akarok úszni, olyan sok szemrehányást kaptam emiatt az utóbbi időben. És tessék! Se edző, se deszka: nem tudtam lábazni :(((
Sötétkamra ma elmaradt, viszont cserébe visszatérhettünk a régi kedvenc 25-ösünkbe.

A varázsige:

<pre>(|&gt;8-|-&lt;D===</pre>

R.Anita

Előzmény: IV.kercsaj (183)
IV.kercsaj Creative Commons License 2001.01.08 0 0 183
R.Anita

honnan tudtad, hogy mit szerettem volna beírni? ;-))))
Akkor most széPen kérem a varázsigét, jó? :-))))

"Bár ha nagyon muszáj, akár én is szadizhatom VT-t... "
Tudod, mit kell azoknak a gggalád tanítványoknak mondani, akik nem tudják, hogy mit kell aznap úszni? ;-)))
Utána meg be kell zárni őket a sötétkamrába :-)))

PZ

Előzmény: R.Anita (182)
R.Anita Creative Commons License 2001.01.08 0 0 182
"Rád is hasonló borzalmak várnak a jövő héttől, mint amiket Anita ezen a héten végigcsinált! :-))))))) "

Edző nélkül kicsit bajosan fog menni, hiányoltalak ma reggel... :((( Bár ha nagyon muszáj, akár én is szadizhatom VT-t...

"Szereztem nektek saját ellenállást is! :-)))"
No igen, ez valóban fontos kellék. Hogy fog neki VT örülni!!! ;)

(gondolom, igazából ezt:

(|>8-|-<D===
szeretted volna beírni, csak a < utáni részt elnyelte a html. Ha szépen kéred, elárulhatom a varázsigét :)

R.Anita

Előzmény: IV.kercsaj (181)
IV.kercsaj Creative Commons License 2001.01.05 0 0 181
Kedves VT
Rád is hasonló borzalmak várnak a jövő héttől, mint amiket Anita ezen a héten végigcsinált! :-)))))))
Szereztem nektek saját ellenállást is! :-)))

(|>8-|-

IV.kercsaj Creative Commons License 2001.01.05 0 0 180
Hű, de régóta nem szólt itt hozzá senki! :-(((

Mint a VVV Úszóiskola edzője közlöm a topiktársakkal, hogy R.Anita ezen a héten leúszta élete első folyamatos 500 m-ét gyorsúszásban!
Idejéről nem érkezett jelentés... azt titokban tartjuk! ;-)

PZ

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!