Keresés

Részletes keresés

Sopánka Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17892
Butch! és a többi szenvedő gyorsító! :-)
Kösz az együttérzést, :-) de semmi baj. A gyorsaságnak is, mint mindennek, ára van. :-)

larzen: nem az a szín! Te így csinálod: <font color=#F66B03>, én meg így: <font color=orange><b>.

Sopánka Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17891
larzen! én a narancspolómat április 28-án szeretném felavatni! ez még belefér?
Előzmény: larzen (17889)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17890
Feltették az újvidéki félmaraton eredménylistáját, kb. 36. lettem a kb. 174-ből, az időm megegyezik a mérttel.
Azért ért pár meglepetés. A nevemet sikerült cz-vel írniuk, ez határozott újdonság. Az emlegetett jugoszláv élversenyzőt nem találtam a listán, úgyhogy valamit rosszul következtethettem (talán feladta volna? volt valaki, aki 15 km-nél kiállt az élbolyból). Azon is elcsodálkoztam, hogy a nők között nem láttam magyart, pedig mintha lett volna (mondjuk az a kedves fiatal hölgy, aki rendszeresen biztatott valószínűleg jugoszláviai, de volt magyar rendszámos autóval is női versenyző).
larzen Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17889
NARANCSPÓLÓ projekt aktuális állása:

Név Méret Ujj ZZ? zseb
--------------------------------
caspi XL R + 1
caspi XL - - 1
Chino-San XL - - 1
ganki ? ? ? ?
jbl ? ? ? ?
kerekpár XL R + 1
larzen L R + X
larzen L R + X
Repi XXL - ? ?
Sopánka L R - 1
szaborob XL/XXL R - 1
tasi XL R + 1
tasi L H + 1
--------------------------------
Szumma 13 db.

A kérdőjelesek pontosítsák az adataikat! Ha valamit rosszul írtam, akkor is kérem a visszajelzést!

Mit szóltok ahhoz, ha még két hétig, azaz mondjuk 19-éig gyűjtenénk a jelentkezéseket? Ennyi idő alatt mindenki tud dönteni, nem?
Bringástopikban is most lesz rendelés, ott is kb. két hétre gondoltunk. Jó lenne, ha együtt tudnánk rendelni, a nagyobb mennyiség miatt biztosan nem járnánk rosszabbul.

Ahogy írtam korábban is (17828), az Elasticnál elzárkóztak a variálástól (zippzár, zseb), de mivel az előző pólók ott készültek, ezért valószínűleg a szita elkészítésének költségeitől mentesülünk (ha minden úgy megy, ahogy én azt elképzelem). De a Zebras is hajlandó egy kb. 10%-os árengedményre, bizonyos feltételek mellett.
Amúgy a két cég ugyanabból az alapanyagból dolgozik, ezt megnéztük és a méretek is kompatibilisek voltak. A bringás Elastic mezek varrásával és zippzáraival elég sok gond volt, a Zebrasnál ránézésre sokkal jobb minőségű zippzárat használnak, illetve a főnök is elég rossz véleménnyel volt az E. varrásról.

IV.kercsaj Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17888
Mivel senki sem írt talihelyet/időpontot, akkor legyen 13-tól a Sportuszi előtt! (Mivel tavaly is ott volt :-) Én lefutom előtte a minit is, úgyhogy várjatok meg!!!
Listavezető! Sepi kolléga is jön a Vivicittára.

Zsazsi
Sajnálom, hogy nem jössz. A szerdai topikfutásnak ezen a héten úgy látszik, hogy a kedd volt az alternatívája, amikor ugye a céges futásunk van szintén 6-tól és szintén a szigeten. A FB közül rcs ha már épp ott járt, csatlakozott hozzánk, én meg még elhívtam nyuszit is :-)

Repi Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17887
Én olyanra gondoltam mint egy atléta. (A 17222-es hozzászólásban szerepel, 2900+ÁFA)
Előzmény: larzen (17872)
Nereida Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17886
Tiltakozom! A Zöld Háromszög nem Sopánkáé, de még csak nem is az enyém, hanem néhány extremitásra hajlamos (hogy mást ne mondjak :) matematikusé és hasonló egyéneké. Én csak véletlenül elkísértem őket egyszer, aztán...

Egyébként hogyan kell "szabályosan" résztávozni? Az a gyanúm, hogy túl sokat pihentem két futás között, és a futásokat sem húztam meg igazán (például az elhaladó gyorsvonatok vagonjait számoltam közben, meg a magasugró csajokat bámultam :).

Nereida

Előzmény: Butch Cassidy (17860)
tasi- Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17885
Ize...modositok polougyben:)

A kovetkezok kellenenek:
- 1db hosszuujju zippzaros 1zsebes L-es
- 1db rovidujju zippzaros 1zsebes XL-es

azaz osszesen 2db :)

Hogy is lesz ez a szombat akkor?

Udv.: Tasi

Előzmény: tasi- (17878)
lelkiismeret Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17884
Pedig a józan ész határain belül , és például rendszeres és fokozatos terhelés mellett akár az elfáradás sem árthat neki.
Kiderült már, hogy ki futja vele a hendikepet?
Apropó!Hol lehet azokat a bizonyos "mérgeket" inni?Erről eddig hallgattál.

Larzen!
Jelentkezem, én vagyok a bűnös, aki legutóbb pólót rendelt az Elasticnál. Mi a kérdés?

Gyorsítás témában ma én is próbálkoztam. 4 km lassú, majd 2 km lendületes futás után domb hiányában megcéloztam a Népstadion-bocsánat Puskás Stadion - gépkocsi felhajtóját (kb 100-150m)és 10-szer felfutottam rá. Esküdjetek meg rá, hogy ez használ, és nem csak a vádlimat rántja görcsbe!Mert csak poénra nincs kedvem szenvedni.

Előzmény: amatőr (17883)
amatőr Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17883
Ezt olvastam ma egy autós cikkben:
„A kipörgésgátló bizonyára nagyszerű dolog, de ugyanaz benne a jó, mint a futásban: amikor abbahagyjuk.”
Hát, nem futóbolond ír ilyeneket!

Kisleanderre nagyon büszke vagyok, hiába, a szülői példamutatás... :)
Amúgy vannak kétségeim, mennyit futkorászhat ilyen korban egy gyerek, nem is hagyom, hogy elfáradjon.

Kisleander Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17882
Szia Hiver! 7 éves vagyok, 1. osztályos vagyok.
Találkoztál már velem Anikóéknál, (Lelkiismeretéknél.) :-)
Ma futottam 400 m-es pályán 11 kört 34 perc alatt.
Szia! :-)
Előzmény: Hiver (17845)
caspi Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17881
Larzen

Narancspóló projekt
1 db XL rövidujjú, zippzáros, zsebes
1 db XL ujjatlan, zippzár nélküli, zsebes
Caspi

Előzmény: larzen (17872)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17880
A rendszer úgy lelassult, hogy észre sem vettem az elkésésemet...
Előzmény: iSTVán a dombfutó (17876)
tasi- Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17879
>> Ha nem vigyázol, a Vivicittán még 60 percen belülre kerülsz :o)

Epp ezen gondolkoztam en is a villamoson utana :) Az pedig egy honapi edzes utan szamomra eleg nagy dolog lenne :)

Udv.: Tasi

Előzmény: Hiver (17845)
tasi- Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17878
No akkor en szerentnek egy 1 db XL-es (talan jo lesz ram :) ) rovidujju 1 zsebes, zippzaros narantsszinu polot :)

Udv.: Tasi

akibacsi Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17877
Akkor lehet, hogy most kellene megtanulnom gyorsúszni a hétvégén?? :-)) Tudod, egy hobbifutó, hobbiúszóval állsz szemben, aki csak mellben evickél valahogy. ;-)) Viszont ennek az úszásnemnek az oldalirányú lábtempója valószínűleg most nem túl kívánatos.
Azt hiszem hétvégére marad a bicaj, persze semmi hegymenet meg izomtekerés, csak a pörgetés/irületmozgatás miatt.
Vivicica utolsó pillanatban csomagátvevés elit rajtszámmal rendelkezőknek megoldható ;-)

Előzmény: Hiver (17846)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17876
Ennyi energiával akár utána is olvashatnál! :-))
Egyébként nagyon _lelkiismeret_esen végezte feladatát.
Előzmény: larzen (17872)
szaborob Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17875
larzen, NPP:

ugy tudom, eddig 2 nagy rendeles volt:
(1) nyuszi es (2) lelkiismeret vezenyletevel

sz

Előzmény: larzen (17872)
akibacsi Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17874
Lehet... :-)

De három hét kihagyás nem a világ, a túrás alap-állóképességem ez alatt nem hiszem, hogy csökkent volna. A térdemnek valószínűleg nem túl szerencsés, de hát ez van... Viszont azóta eszem a 'gyógyszert'.
Gyakorlatilag úgy állok most, hogy az utolsó sportactivitym március 23-án egy 50 km-es túra volt, 6:47-es idővel. Végigcsináltam, ment elég jól, ezért bízom a Mátrabércben is, hogy menni fog 8:30 alatt. Egy füst alatt kiderül, hogy 3 hét pihi ért-e valamit.

Előzmény: tasi- (17841)
krisz_ Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17873
Hiver!

Nem tűntem el, csak egy kicsit… Szóval az ünnepek alatt kicsit gyengélkedtem, megtámadott egy jó erős nátha.

Nem is tudom hol kezdjem. Talán időben a legvégéről. Tegnap tartottunk itthon (Kaposváron) TOPIC FUTÁST Vastigrissel, azaz időben kicsit korábban, 5 után indultunk. Nagyon könnyű tempóban futottunk 14 km-t. A könnyű tempót én diktáltam (szegény Vt, biztos futott volna gyorsabban), de úgy érzem még nem gyógyultam ki teljesen ebből a fránya náthából.

Most kedden lett volna egy 5 km-es felmérőm, ami a fent említett okok miatt elmaradt. Most megint csak könnyű 8-10-12 km-eket futok, amíg teljesen rendbe nem jövök. Remélem a jövő hét vége felé sikerül megfutnom a felmérőt.
Vivicittára biztos nem tudok menni. :((

Most hirtelenjében ennyit tudtam írni, de ígérem ezentúl rendszeresebben fogom látogatni a topicot. (Azaz látogatni eddig is látogattam, csak mire eljutottam odáig, hogy hozzá is szóljak, hívtak vissza dolgozni. Ja, mert én is csak munkahelyen tudok Net-közelbe kerülni.)

Sziasztok!
krisz_

larzen Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17872
Azt kapsz. :) Amiben Népek Tavaszán voltunk Ákibácsival.
Trikó alatt azt érted, hogy ujjatlan? Ha nem, akkor írd meg.

FIGYELEM! Kérdem újra: ki intézte az előző szériát?

NARANCSPÓLÓ projekt aktuális állása:


caspi
Chino-San 1db, XL , ujjatlan , zippzár nélkül, zsebes
ganki
jbl
kerekpár 1db, XL , rövidujjú, zippzáros , 1 zsebes
larzen 2db, L , rövidujjú, zippzáras , mindegy
Repi 1db, XXL , ujjatlan?, ,
Sopánka 1db, L , rövidujjú, zippzár nélkül, 1 zsebes
szaborob 1db, XL (XXL?), rövidujjú, zippzár nélkül, 1 zsebes

Előzmény: Repi (17871)
Repi Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17871
Én is szeretnék rendelni. Nekem futómez (triko) kellene, 1db, XXL-es.
Előzmény: larzen (17870)
larzen Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17870
NARANCSPÓLÓ projekt aktuális állása:

caspi
Chino-San 1db, XL , ujjatlan , zippzár nélkül, zsebes
ganki
jbl
kerekpár 1db, XL , rövidujjú, zippzáros , 1 zsebes
larzen 2db, L , rövidujjú, zippzáras , mindegy
Sopánka 1db, L , rövidujjú, zippzár nélkül, 1 zsebes
szaborob 1db, XL (XXL?), rövidujjú, zippzár nélkül, 1 zsebes

zsuga Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17869
Társaságban tényleg sokkal könnyebb résztávozni, meg egyáltalán a nehezebb edzéseket igyekszem társasággal végezni. Lásd Hiver illetve Csaszi és újabban Sneci-Csaszi edzések:)) A tegnapi résztávozás is a társaság inspiráló hatása miatt sikerült jól (4:35-4:45/1200m) ahogy azt Sneci már részletezte.

Hiver

Tudod én csak futok Csaszi után. Annyit még elárulok, hogy ő kb 550km-t futott márciusban...

A kalória(pénz) az újabb időkben kalória(csoki) formát öntött:)

Vivicitta előtt mindenképpen legyen topiktali!!!!

Mts újra próbálom küldeni a mailt, de majd csak este.

Előzmény: Butch Cassidy (17867)
kerékpár Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17868
Sziasztok!

Akkor módosítom a rendelést: 1 db XL-es rövidujjú 1 zsebes, zippzáros narancsszínű pólóra.

Üdvözlettel:

kerékpár

Butch Cassidy Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17867
"Nyugtassatok meg, hogy hozzá lehet ehhez edződni!"

Nem lehet. Nekem legalább is nem sikerült. Két évig bírtam, mint atléta, azóta viszont pálya közelében sem jártam. Szerintem idegölő, állandóan teljesíteni kell. Meg fárasztó is. Társaságban kicsit könnyebb, egyedül borzalmas.

Bocs, tudom, hogy nem ezt vártad...

Előzmény: Sopánka (17865)
Sopánka Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17866
Hiver: - A gyors körömet már egyedül futottam, mikor elindultam, nem nagyon voltak illúzióim. (20 percen belül akartam.) A jó hír: új egyéni csúcs. A rossz: 3,5 mp-cel kicsúsztam :o( De nem futottam halálra magam, most legalább már nem félek úgy a 4 percen belüli futástól - megláttam a fényt az alagút végén.

Ez tehát 5000 m? Hogy van a pontos útvonal? Mert én a külső körön szoktam futni, az pedig 5350m (kiírás szerint, meg én le is bicikliztem, és stimmel).

Előzmény: Hiver (17845)
Sopánka Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17865
szasztok!
Ma reggel én is résztávoztam egyet a TF-pályán. (A BAH-nál.)
6 x 1000 m: 3:40, 3:46, 3:51, 3:50, 3:52, 3:47
Meg kell hogy mondjam, ÚTÁÁÁLOM ezt a fajta edzést. Talán épp ezért van szükségem rá. Megőrjít ez a hajsza. Kényelmesen elfutok én órákig is, na de hogy hajtani kell...
Nyugtassatok meg, hogy hozzá lehet ehhez edződni!

larzen: tudod mit, akkor legyen nekem is egy narancspólóm! L-es, rövidujjú, 1 zseb, cipzár nélkül.

mts Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17864
zsuga,

a Te email-ed nem ér ide. :-(

Előzmény: kaktusz7 (17861)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17863
Prágások!
Ha lesz Vivicittá el?tt tali, akkor elvinném a befutó képeket.
Üdv,
p

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!