Keresés

Részletes keresés

Alan01 Creative Commons License 2002.04.06 0 0 17917
Magamhoz képest én is jó erőben futottam és nagy egyéni csúcsot értem el: 60:40. Nagyon hátulról indultam, 8 km-ig csak előzgettem, de legalább nem futottam el magam az elején. Most éreztem igazán a téli alapozás előnyét, márciusban még 100 km-t sem futottam. Ennyire elégedett korábban sosem voltam.
Alan
Nereida Creative Commons License 2002.04.06 0 0 17916
A fele társaság már tudja, a társaság másik felének annak a felének, akiket érdekel, hogy mit futottam, mondom: 0:47:25.
Köszi az IRL és URL gratulációkat, és én is mindenkinek gratula! Ahogy hallottam, a többség jó időt futott a nem túl jó idő ellenére is.

Nereida

TMK Creative Commons License 2002.04.06 0 0 17915
gratulálok Mindenkinek jó kis verseny volt
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.06 0 0 17914
Sajnos nem tudtam kimenni szurkolni [6 ember kevés fél liter abszinthoz...], még szerencse, hogy Pistit időben el tudtam érni, és beugrott a képekért... :-\
Előzmény: Nereida (17905)
_miti Creative Commons License 2002.04.06 0 0 17913
Boldog reggelt :)
Szülinapi előkészületek(tortasütés,ilyesmi miatt maradtam ma testileg távol a henditől.Viszont kora reggel óta húzom magam a vivicitára :) Pörögjünk fel együtt,1-kor a Hajósnál ! hiphip :))
Mindenkinek a legjobbakat !
miti
Repi Creative Commons License 2002.04.06 0 0 17912
Kérdőjelek kiiktatása: nem kell sem zseb, sem zippzár.
Előzmény: larzen (17889)
bundee Creative Commons License 2002.04.06 0 0 17911
Sziasztok!

Igazibol csak annyit szeretnek kerdezni, hogy ismeri valaki kozuletek a PowerBar markat? Egy ismerosom ajanlotta, hogy nagyon jo, de azert kivancsi lennek masok velemenyere is. Egyebkent lehet itthon kapni valahol, mert nezegettem nehany boltban de nem lattam, es erdekelne azert az ara, hogy mennyiert vesztegetik, ha tenyleg ennyire jo...

koszi

bundee

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17910
Jó futást, jó szórakozást, kellemes kampánycsendet mindenkinek!
Előzmény: Nereida (17905)
lelkiismeret Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17909
Kaktusz!
1/2 2-ig a Minicitta előnevezés sátrában vannak önként vállalt kötelezettségeim, ezért nem tudok odamenni az uszihoz, de a pólók nálam lesznek. Ha esetleg odafáradnál értük...:)Vagy majd egy ismerőssel postázom...:))
Előzmény: kaktusz7 (17903)
jbl Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17908
Szega!

Naracsprojekt. A kampánycsend elött néhány percel már választok:-))
rövid ujj - XL - zipp - 1zseb

Hali

JBL

Nereida Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17907
Ma 3*2km volt a penzum, tízpercenkénti indulással, a kilométeres részidők valának: 3:49,3:49,3:47,3:49,3:49,3:46. Marhanagy egyéni csúcsot fogok holnap futni, ha nem szúrom el...

Nereida

sneci Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17906
Most már ne javítsd ki, de nekem jó az 52 perc is!:)
sneci
Előzmény: Nereida (17905)
Nereida Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17905
Én vagyok a Vivicittá listavezetője!

zakka <1:00
Nereida 0:48:30
kaktusz7
Árnika
rice (még nem tudja)
chino-san 1:12 (mondjuk)
caspi <1:03:36
amatőr (beérni a szörny előtt)
lelkiismeret
nemnagyongyors
kasztello 1:10
Elm 1:15
Mald 1:05
Ritchy <0:55 (remélem)
zsuga 0:50-0:55
Hiver 0:50
IV.kercsaj
tifussssz 0:58
rohamcsiga <1:10
sneci 0:50
Alan01 1:05
ganki
tasi-
perge <1:00
Leander
Pisti
János
FUTURE 0:40-0:42
AnikoRunner
Repi 0:50-0:55
akibacsi (Szurkoló és Csomag Megőrző Főosztály)
potyike (Képmutató Főosztály)
Sepi
gapcsy 1:00

Topiktalálkozó: 13:00 Hajós Alfréd Sportuszoda
Rajt: 14:00 Központi út
Várható időjárás: napos, 12 fok, mérsékelt északi szél

Nereida

Előzmény: Nereida (17805)
akibacsi Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17904
"Másrészt nem terveztem be, hogy megállok 16km-nél (úgyhogy nem futottam ki magam), de aztán úgy alakult..."
Remélem azért álltál meg, amiért gondolom ;-) (4 betű) és utána kb. 5 km/h-val haladtatok... :-)))
Ebben az esetben megbocsátva.

Mátrabérc,
Nem jelent már kihívást utolérni ;-) 7 órás idővel kb. Szurdokpüspöki betonján lehajrázhatnál :-) (feltételezve hogy fél8-kor indulsz)
Nem tudom meddig maradok majd, esetleg össze is futhatunk a végén.
Még egyszer sok szerencsét az Ecskendhez!

Szimpatizáns,

Olvasva soraidat, kezd lelkiismeretfurdalásom lenni, hogy a négy hétre rendelt pihenőm első másfél hete alatt nem sportoltam semmit :-) De holnap ennek vége. 1 hendikep kör biztos, esetleg még egy előtte vagy utána. Úszás - valószínűleg utána - még tervben.

Előzmény: larzen (17900)
kaktusz7 Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17903
Lelkiismeret
13 óra, Sportuszoda előtt?
szimpatizáns Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17902
Sziasztok!
akibacsi

Szerintem nagyon lazát nyugodtan futhatsz. Bár nem vagyok orvos, de az én tapasztalatom az, hogy néha a teljes pihenő rosszabb, mintha egy kicsit mozognék (mintha ezt már sneci is említette volna). Különben meg, ha nagyon fáj, akkor úgyis megállsz. Én a kúra elején nem nagyon tapasztaltam különbséget lábfájásilag, viszont a futás után hamarabb regenerálódtam. Pl. egy 5km-es futás utolsó km-én már elég jól "éreztem" a térdemet, de 20 perccel a futás után már olyan volt, mint előtte. Míg nem szedtem a Dona-t, addig ez a fájdalom még másnap is érződött és erősebb is volt.
Mellesleg a héten már tempót is futottam és úgy érzem, fokozatosan javulok (remélem ezt nem kiabáltam el). És ami a pláne, hogy a tegnapi tempófutás után már este jobb volt a térdem, mint az azt megelőző napokban. Lehet, hogy ez teljesen véletlen és a futás nélkül is jobb lett volna, de jobban érzem magam, ha a futás számlájára írhatom.

Mindenkinek jó futást kívánok a hétvégére!

szimpatizáns

Előzmény: akibacsi (17896)
gapcsy Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17901
Sziasztok!

Üdv mindenkinek, nagyon rég nem írtam ide.

Holnap én is Vivicittára oda bele.

Előirányozva az 1:00.

Remélem, jobb lesz, de elég vacak, hogy a tavalyi év után ez az idő kihívás. A maraton után lesérültem, aztán a biztonság kedvéért még ráfutottam a szétment bokámra 4-5 tájfutó versenyt, atom merevre ragasztva Leukoplaszttal, utána leálltam teljesen. Januárban elkezdtem döcögni, de még mindig nem tudtam rendesen belerázódni az edzésekbe.
Hungaroringre meg betervezve a túlélés, esetleg a tavalyi idő... :/ vagy :) ?

gapcsy

Előzmény: Nereida (17805)
larzen Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17900
ákibácsi!
Pedig ideért.
A 16km-es futáshoz hozzátartozik, hogy előtte kb. 5 órát aludtam, pedig nálam ez kritikus. Másrészt nem terveztem be, hogy megállok 16km-nél (úgyhogy nem futottam ki magam), de aztán úgy alakult...
Ha ez a Mátrabérc mondjuk egy hónappal később lenne, akkor sokkal jobb időt tudnék elérni. Csak előtte kellene egy kicsit szintre edzeni, de erre most már nincs idő. Ott sajnos nem fogunk találkozni, mert én a különbusszal megyek aznap reggel, utolérni meg biztos nem foglak. :)

Belegondoltam, hogy tavaly 7.35 alatt megcsináltam a Csepel 50-et bakancsban, minimál futással.
Most pedig elmegyek a Spuriba és megveszem első futócipőmet. Csak annyi biztos, hogy Grid lesz, de a modell még kérdéses.
Holnapra pont jó időt mondanak! Legalábbis nekem ez az időjárás jön be legjobban, úgyhogy ideálisak lesznek a körülmények.

Térdednek jobbulást!

Előzmény: akibacsi (17896)
kasztello Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17899
évszámot nem írt ;))
na, én meg lemondtam a duplázásról, hendinek lőttek, marad a vivi. mivel éj jelem s nappalom a cégemé volt, ezért a mostani hetet is sikerült 0 km-esként zárnom, így nem kockáztatnám meg a holnapi túl nagy terhelést. a vivi, no meg az egész ség fontosabb.
máregyhetefrásztkapokhabuszjönutánam.hu
(7-8 perc/km sebességgel)
:))
mindenkinek verőfényes 7végét, sportolást és versenyzést, csak győzzük 7főn olvasgatni azél ményeket.
k.
Előzmény: larzen (17893)
Ritchy Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17898
Sziasztok!

Nereida: Még mindig nyaggatnálak a PH-rajtszámmal kapcsolatban. Azt a kedvesednek adtam oda és nem Neked, ezért nem találtad, gondolom persze én. Talán Nála még megvan (390-es). Megnéznéd? Vivicittára megyek, és ha minden igaz, akkor hendikepre is. Előre is köszi.
Üdv.:
Ritchy

Sopánka Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17897
persze, mert fölcsavartad a monitorod fényerejét. :-))
köszike
Előzmény: larzen (17895)
akibacsi Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17896
Hi!

Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha egy nagyon laza hendikep erejéig felfüggeszteném a kényszerpihenőmet. Különben is, szimpatizáns azt írta, hogy az ő dokija kifejezetten támogatta a sportolást, mert úgy jobban hat a szer.
Na, már el is döntöttem, holnap elmegyek a hendire, és lehet, hogy összekötöm egy úszással.
Vasárnap pedig egy nagyon könnyed tekeréssel folytatom, ha minden rendben lesz.

bocs, hangosan gondolkodtam :-)

Larzen,

Van egy olyan érzésem, hogy nem ért oda a tegnapelőtti SMS-em. (nem kaptam visszaigazolást)
A lényeg: nagyon imponáló a 16km/2:10-es időd annyi szinttel, gratulálok!! Ecskendhez pedig sok sikert, ilyen előzmények után szerintem menni fog a 7 órán belüli idő.
Térdem tünetmentes, bár érzem, hogy nem teljesen jó. Mátrabércre megyek, méghozzá péntek este.

larzen Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17895
Dreherre meglesz.

(Az én narancsom közelebb áll a póló színéhez! :)

Előzmény: Sopánka (17894)
Sopánka Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17894
:-( na sebaj. Legközelebb majd hamarabb szólok.
A Dreherre azért legyen meg szerintem. Ugye szerintetek is?
Előzmény: larzen (17893)
larzen Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17893
Sajnos kizárt, mert a vállalási határidő 2-4 hét.
:-(((
Előzmény: Sopánka (17891)
Sopánka Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17892
Butch! és a többi szenvedő gyorsító! :-)
Kösz az együttérzést, :-) de semmi baj. A gyorsaságnak is, mint mindennek, ára van. :-)

larzen: nem az a szín! Te így csinálod: <font color=#F66B03>, én meg így: <font color=orange><b>.

Sopánka Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17891
larzen! én a narancspolómat április 28-án szeretném felavatni! ez még belefér?
Előzmény: larzen (17889)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17890
Feltették az újvidéki félmaraton eredménylistáját, kb. 36. lettem a kb. 174-ből, az időm megegyezik a mérttel.
Azért ért pár meglepetés. A nevemet sikerült cz-vel írniuk, ez határozott újdonság. Az emlegetett jugoszláv élversenyzőt nem találtam a listán, úgyhogy valamit rosszul következtethettem (talán feladta volna? volt valaki, aki 15 km-nél kiállt az élbolyból). Azon is elcsodálkoztam, hogy a nők között nem láttam magyart, pedig mintha lett volna (mondjuk az a kedves fiatal hölgy, aki rendszeresen biztatott valószínűleg jugoszláviai, de volt magyar rendszámos autóval is női versenyző).
larzen Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17889
NARANCSPÓLÓ projekt aktuális állása:

Név Méret Ujj ZZ? zseb
--------------------------------
caspi XL R + 1
caspi XL - - 1
Chino-San XL - - 1
ganki ? ? ? ?
jbl ? ? ? ?
kerekpár XL R + 1
larzen L R + X
larzen L R + X
Repi XXL - ? ?
Sopánka L R - 1
szaborob XL/XXL R - 1
tasi XL R + 1
tasi L H + 1
--------------------------------
Szumma 13 db.

A kérdőjelesek pontosítsák az adataikat! Ha valamit rosszul írtam, akkor is kérem a visszajelzést!

Mit szóltok ahhoz, ha még két hétig, azaz mondjuk 19-éig gyűjtenénk a jelentkezéseket? Ennyi idő alatt mindenki tud dönteni, nem?
Bringástopikban is most lesz rendelés, ott is kb. két hétre gondoltunk. Jó lenne, ha együtt tudnánk rendelni, a nagyobb mennyiség miatt biztosan nem járnánk rosszabbul.

Ahogy írtam korábban is (17828), az Elasticnál elzárkóztak a variálástól (zippzár, zseb), de mivel az előző pólók ott készültek, ezért valószínűleg a szita elkészítésének költségeitől mentesülünk (ha minden úgy megy, ahogy én azt elképzelem). De a Zebras is hajlandó egy kb. 10%-os árengedményre, bizonyos feltételek mellett.
Amúgy a két cég ugyanabból az alapanyagból dolgozik, ezt megnéztük és a méretek is kompatibilisek voltak. A bringás Elastic mezek varrásával és zippzáraival elég sok gond volt, a Zebrasnál ránézésre sokkal jobb minőségű zippzárat használnak, illetve a főnök is elég rossz véleménnyel volt az E. varrásról.

IV.kercsaj Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17888
Mivel senki sem írt talihelyet/időpontot, akkor legyen 13-tól a Sportuszi előtt! (Mivel tavaly is ott volt :-) Én lefutom előtte a minit is, úgyhogy várjatok meg!!!
Listavezető! Sepi kolléga is jön a Vivicittára.

Zsazsi
Sajnálom, hogy nem jössz. A szerdai topikfutásnak ezen a héten úgy látszik, hogy a kedd volt az alternatívája, amikor ugye a céges futásunk van szintén 6-tól és szintén a szigeten. A FB közül rcs ha már épp ott járt, csatlakozott hozzánk, én meg még elhívtam nyuszit is :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!