Keresés

Részletes keresés

Electric Joker Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40612
Mellette még adott 13 assist-ot is, ne felejtsük el. Sitkura így már pláne nincs szükség.

Hajrá, LOKI!
Előzmény: ZOLCSI (40609)
Gabszi... Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40611

Ez nagyon off lesz, sorry,... de tetszik.  :-)

 

http://www.banditos.info/speles/sobersanta2.swf

 

A nyilak segítségével kell a Mikulást irányítani, hogy megihassa a piát...

Vigyázni kell, hogy ne üsse el a vonat, és ne rázza meg a sín, persze, minél több piához juttattuk hozzá, ez annál nehezebb...

Hangkártyával az igazi, néha böfizik a kis disznó... :-)))

.

 

 

 

 

HAJRÁ LOKI!

 

 

 

Frizuravarjú Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40610
Nyíregy talán...
Sajnálnám Csipát, belőle még sokkal többet ki lehetne hozni, bár csereként így is sokszor felpörgette a ritmust.
Előzmény: ppierce (40589)
ZOLCSI Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40609

Most mit vártál?

Mrdakoviccsal egy ékpárt alkottak, a 27 rúgott gólon 20-7 arányban osztoztak, nem az ő javára, de őt ingyen meg lehetett szerezni.

Előzmény: Tócsa (40583)
Frizuravarjú Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40608
Meglátjuk, korábban is írtam, én sem várok tőle gólkirályi címet, arra jó lesz, hogy három bevethető csatárunk legyen. Aztán még az sincs kizárva, hogy pozitívan csalódok.
Előzmény: Ferencváros_29 (40607)
Ferencváros_29 Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40607
Naja. Ez a gyerek Jovics szintűnek tünik nekem, kb. ugyanazt az utat járta be, ugyanúgy válogatott szélen van és megjárta a német alsó osztályokat. Ne érts félre, én Jovicsot kifejezetten jó csatárnak tartom, még ma is az lehetne, ha nem jön közbe a sérülése/betegsége.
Előzmény: Frizuravarjú (40606)
Frizuravarjú Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40606
Gondoltam, hogy nem miattunk aggódsz. Majd meglátjuk milyen üzlet. Bár azt sem tudjuk mennyiért került ide, azt sem fogjuk tudni mennyi a fizetése, esetleg mennyiért fog távozni, szóval ezek úgyis mind csak találgatások.
Előzmény: Ferencváros_29 (40605)
Ferencváros_29 Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40605
Na ja, nagyjából mindegy. Ilyen korú játékossal max. 2 éveset szabad már kötni, de engem nem bánt ha rossz üzletet csináltok, sőt.
Előzmény: Frizuravarjú (40604)
Frizuravarjú Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40604
"A DVSC-MegaForce szombaton három éves szerződést kötött az éveken át Németországban profiskodó Kolakoviccsal."
Áhh, gratulálok az újságíróknak. Majd kiderül az igazság, végülis mindkettő elég magas szám, és valszeg három évig sem lesz az első csapat keretében. Aztán ki tudja...
Ferencváros_29 Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40603
"a bajnokságban az FTC mögött álló debreceniek négy és fél éves szerződést kötöttek (stílszerűen szombat este) a Miljan Mrdakovicshoz hasonlóan az OFK Beograd kötelékébe tartozó Milos Kolakoviccsal. "
Előzmény: Frizuravarjú (40602)
Frizuravarjú Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40602
Három évre tudtommal, de végülis mindegy. Gondolom azért ennyi időre, mert csak így írnak alá. A 30 fölötti játékosokkal nehéz egy éves szerződést kötni, bár azért látatlanban ilyen hosszú időre leigazolni kicsit rizikós.
Azért reménykedem, hátha egy-két év múlva sikerül eladni a Távol-Keletre:)
Előzmény: Ferencváros_29 (40601)
Ferencváros_29 Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40601
Jajaja, összesen kb. 45 percet, utánanéztem. De ha megmagyarázod, hogy egy lassan 31 éves játékost miért 4.5 évre szerződtetitek, azt megköszönném, egyszerűen nem megy a fejember(. Ugyanez áll Bogdanovicsra.
Előzmény: Frizuravarjú (40600)
Frizuravarjú Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40600
Igen, láttam én is, a legendás Kirin-kupán. Meg még egyszer Észak-Írországban egy barátságos meccsen.
Ha legalább olyan csatát lesz, mint amilyen védő Vukmir, akkor nem lesz vele gond.
Előzmény: Ferencváros_29 (40599)
Ferencváros_29 Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40599
Ugyanazon a tornán szerepelt a szerb válogatottban, ahol Vukmir.
Előzmény: sylord (40594)
sx7 Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40598
Neki 1 hátránya van,az pedig ,hogy alacsony.
Előzmény: DINO (40596)
sx7 Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40597
szerintem meg meg igen technikás.
Előzmény: DINO (40592)
DINO Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40596

Sztem nem volt már alapember, ahogy egyre idősebb volt.

A legendás Sombi-Sándor-Madar trióból ő volt az, aki más magyar csapatba igazolt.

Sokszor a cserepadot koptatta.

A szerbekkel sokkal jobban jártok.

Előzmény: sylord (40595)
sylord Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40595

Dino!

 

Ilyen blődséget nem vártam Tőled.

Madar a technikás játékosok közé tartozik, akikből sajna egyre kevesebb van hazánkban.

Ráadásul több poszton is bevethető játékos, én csipázom:)

Előzmény: DINO (40592)
sylord Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40594

NSO

 

Ingyen igazolt szerb válogatott

 

LIPCSEI ÁRPÁD, MONCZ ATTILA NS, 2005-01-24

 

Noha a négynapos próbajátékon kedvező benyomást tevő Miljan Mrdakovics szombaton összepakolt, s hazatért, nem maradt újabb szerb támadó nélkül a DVSC-MegaForce: a bajnokságban az FTC mögött álló debreceniek négy és fél éves szerződést kötöttek (stílszerűen szombat este) a Miljan Mrdakovicshoz hasonlóan az OFK Beograd kötelékébe tartozó Milos Kolakoviccsal. Elmondható: ezen a télen így - papíron - a Loki erősített eddig a legjobban.

 


A belgrádi születésű 30 éves csatár karrierje az FK Vozdovacból indult, ám a következő állomás kétség kívül beszédesebb: minden - második - szerb kissrác álma, a Crvena zvezda szerezte meg. Visszalépés vagy sem, a csatárt 1995 és 2001 között a német bajnokság harmadik vonalában "őshonos" Eintracht Braunschweig profijaként tartották nyilván (így legalább többé-kevésbé kimaradt a délszláv őrületből), habár ezen perióduson belül egy idényre az Arminia Bielefeldben is megfordult - kölcsönjátékosként. 2001-re datálandó hazatérését követően az OFK Beogradhoz szegődött, s a 2002-2003-as szezonban a fentebb említett Miljan Mrdakoviccsal igencsak hatékony párost alkottak: a fővárosiak 57 bajnoki góljából 27-et jegyeztek, ebből Milos Kolakovics hetet, aki akárcsak a Loki korábban igazolt szerb játékosa, Igor Bogdanovics, magára húzhatta hazája nemzeti együttesének mezét is: 2004-ben Észak-Írország, Szlovákia és Japán ellen kapott lehetőséget a szerb-montenegrói válogatottban. További párhuzam a két támadó pályafutása során: mindketten próbajáték nélkül kaptak szerződést a hajdúságiaktól.

 

"Bő egy hete hívott fel a menedzserem a DVSC ajánlatával a tarsolyában - mondta lapunk megkeresésére Milos Kolakovics. - Végiggondoltam, mit is kínálnak a magyarok, szombaton leültem velük tárgyalni, s még aznap meg is állapodtunk. Sokat nem láttam sem a csapatból, sem a városból, de a hozzám eljutott hírek szerint mindkét szempontból jól döntöttem, amit persze megkönnyített, hogy három exjugoszláv játékosa már van az együttesnek. Igor Bogdanovicsot ismertem is a szerb ligából. Azzal viszont nem dicsekedtem volna, amit eddig a magyar bajnokságról tudtam, habár ma már tisztában vagyok a helyzettel: három pont a csapat hátránya az elsőhöz képest, s tizenöt meccsünk van, hogy ezt ledolgozzuk. Ha sikerül, először lesz első osztályú labdarúgó bajnokcsapata a városnak. Az elnök (Szima Gábor - a szerző) elmondta, a jelenlegi házi gólkirály kilenc találatnál tart - kevesebbel én sem érném be az idény végén. No, és az aranyéremmel…"

 
A klub vezetői Milos
Kolakovics
megszerzésével elvben lezártnak tekintik az átigazolási időszakot, ám a játékospiaci kereskedés február 15-ei berekesztéséig nem zárható ki új ember érkezése. Habár a támadó - némi huzavona végén - térítés nélkül, azaz grátisz lett a Loki labdarúgója, honi reputációja ezzel közel sincs arányban: Szerbiában az elismert játékosok egyikeként tartja nyilván a szaksajtó, amelynek képviselői technikailag képzett, erős, agresszív, gyors döntések meghozatalára képes futballistaként summáznak, kiemelve, hogy Milos Kolakovics nem csupán a befejezéshez, a helyzetek előkészítéséhez is ért. Ez utóbbi állítást támaszthatja alá a legutóbbi évad statisztikája, amely szerint a végül a negyedik helyre befutó OFK-ban 26 bajnoki összecsapáson hat gól és 13 gólpassz fűződött a nevéhez.

 

 

Hajrá,LOKI!

FUNTHOMAS Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40593
A foci, mint sportág magasfokú ismeretéről tesz tanúbizonyságot a hsz-od...
Előzmény: DINO (40592)
DINO Creative Commons License 2005.01.24 0 0 40592

Szállj el kis Madar? :-)))

 

Amúgy a helyetekben nem aggódnám halálra magam miatta.

Madar olyan, mint a pályahagyó matematikus.

Nem oszt, nem szoroz...

Előzmény: ppierce (40589)
sx7 Creative Commons License 2005.01.23 0 0 40591

Ez volt az első hozzászólásod?

Nem leszünk jóba ha csak rossz híreket hozol!!!!

:)

Előzmény: s44b (40588)
Peti78 Creative Commons License 2005.01.23 0 0 40590
Ma hallottam egy rádióinterjút Supkával,ha belefér a költségvetésbe számítana Mrdakovicsra.
ppierce Creative Commons License 2005.01.23 0 0 40589
Hová megy Madar?
Előzmény: s44b (40588)
s44b Creative Commons License 2005.01.23 0 0 40588
Madar távozóban..
danken75 Creative Commons License 2005.01.23 0 0 40587
...akkor Mrdakovic-ot nem igazoljuk le?

LOKI !
Előzmény: sylord (40584)
danken75 Creative Commons License 2005.01.23 0 0 40586
Hy!

Itt van róla egy másik helyről kerített forrás is, Mrdakovic-csal egy csapatban vannak, az OFK Beograd-nál.

http://umzug.transfermarkt.de/

ui.: a keresőbe írd be a nevet

LOKI !!!
Előzmény: Frizuravarjú (40568)
sx7 Creative Commons License 2005.01.23 0 0 40585

Komolyra fordítva szót,szerintem Magyarországon nagyon sok jó légiós volt,de sose a képességükön múlott a teljesítményük(pld.Sasu a legjobb erre,szerintem olyan képességekkel rendelkezik ,mint kevés csatár európában)

 

Tehát ha hajtani fog az már félsiker.

Előzmény: Frizuravarjú (40574)
sylord Creative Commons License 2005.01.23 0 0 40584

DEOL | 2005. január 23., 12:17

Újabb szerb válogatott a Lokinál 

Miloš Kolaković személyében rutinos, kiváló képességű támadót igazolt a Loki. A 30 éves futballista tavaly háromszor öltötte magára a szerb-montenegrói válogatott címeres mezét.

 

A DVSC-MegaForce szombaton három éves szerződést kötött az éveken át Németországban profiskodó Kolakoviccsal. A szerb támadó 2001-ben tért vissza hazájába, és az OFK Beograd játékosaként 2004-ben Észak-Írország, Szlovákia és Japán ellen is szerepelt hazája válogatottjában.

Mint ismeretes, Miljan Mrdakovics személyében az elmúlt napokban egy másik OFK Beograd-játékost is tesztelt a DVSC-MegaForce. A szerb-montenegrói U-21-es válogatottban szereplő 23 éves futballista így minden bizonnyal nem lesz a klub játékosa.

Különböző menedzserek mintegy harminc játékost ajánlottak a DVSC-MegaForce szakvezetői figyelmébe. Így a cseh válogatott Miroslav Baraneket is, de – a Nemzeti Sportban közöltekkel ellentétben – a Loki nem is tárgyalt a cseh játékossal.

Mint a klub vezetőitől megtudtuk, így kialakult a csapat 22-es kerete, amelyhez legfeljebb a Létavértesben játszó ifjú tehetségek közül Dzsudzsák és Jeremiás csatlakozhat.

A tavalyi keretből – mint ismeretes – közös megegyezéssel távozott a brazil Flavio Pim. Az ugyancsak brazil Leonardo kölcsönbevételi szerződése lejárt, s nem hosszabbítottak, míg Andorkát a Zalaegerszegnek adta kölcsön a DVSC-MegaForce.

 

Hajrá, LOKI!

 

Tócsa Creative Commons License 2005.01.23 0 0 40583

Ja! Ő se borotválkozzon náluk, amíg nem rúg gólt! :)))

 

Vezetés.

Persze én sem tehetek mást, mint hogy bíznom kell dötéseikben, bár a bizalom egy érthetőbb, világosabb koncepciót látva könnyebben menne. Távol álljon tőlem, hogy beleüssem az orromat a dolgukba, de az csak nem bűn (tudom, ezt nem mondta senki), hogy érteni szeretném a miérteket! Még mindig úgy érzem, nem hogy teljesen, de még csak félig sem őszinték velünk, szurkolókkal. Ez fáj nekem igazából. Ez a bántó titokzatosság! Persze lehet Mo-on néző nélkül is csapatot építeni, de nem igaz, hogy az íze olyan, mint egy magas nézőátlagu csapatnál!

Sajnos ilyen hátrányokat kell "elviselni", ha egy csapatnak egy nagy tulaja van, ki az üzleti világából, nem a legdemokratikusabb vezetési módszereit hozta magával.

Két élü a fegyver: Ahogy Szima Gábor és tujdonosi köre elvárja, hogy tiszteljük és becsüljük a döntéseiket, viszont várhatnánk, hogy tiszteljenek meg minket legalább egy félőszinteséggel!

Ennek hiányában sok döntésük megosztja a szurkoló táborunkat. És nem is kell messzire mennünk ez ügyben! :(

Nem uszításnak szántam gondolataimat, csak a sok parttalan hozzászólásom talán elindít egy jó folyamatot. Ebben reménykedem.

 

Hajrá, Loki!

Előzmény: Batu. (40582)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!