Keresés

Részletes keresés

Frizuravarjú Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40445
Látom, döntetlen. Furcsa lehetett így játszani... Valahogy most az eredmény is másodlagosnak tűnik.
Frizuravarjú Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40444
Nem voltam itthon, mit játszottak a lányok? És volt-e megemlékezés szegény Anitára?
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40443

Az áttelepült románok egyébként Debrecenben nem sok kenyeret (nem igazán befogadó város itt nem menő a maszop-szadesz nemzet higgító a változatosság " másság" szép szlogenje, mint pesten) ettek meg, hanem meg sem álltak pestig azóta is ott bomlasztják a "rendet".

 

Azonban, hogy ki milyen ember az nem az dönti el hol született illetve milyen náció tagja. Csak bizonyos dolgokra hajlamosítja az "otthonról" hozott "csomag".

Lásd.: valaki románnak születik majd amikor már szabadon élhetne disszidál vaj' miért? Utána amikor több pénz figyel ki akkor átvedlik piros-fehér-zöld pántlikás őserdélyi, magyarrá, de a ceau' időket idéző demagóg maszlaggal eteti a nagyerdeműt, aki észnélkül, örjöngve tapsol a populista (azt mondom amit pillanatnyilag hallani akartok) hazugságokra. Ő fejét leszegve mosolyog a sok idótán:".....na ez is bejött..." 

danken75 Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40442
Waltner?

Csak őt ne! Menjen csak az Utrecht-be, vagy vissza Argentínába!

LOKI !
Előzmény: Váradi Március (40403)
Frizuravarjú Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40441
Tévedsz, de hagyjuk, nekem egy mondatot ért a dolog.
Előzmény: Julien Grandell (40435)
danken75 Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40440
Emberek!

Húzzatok már politizálni valamelyik odavágó topikba! Ne OFF-oljuk szét a topikot. Ha lehet egy véleményem, nem 'csak' a nemzetisége dönti el valakiről, hogy jó ember. Igenis léteznek normális gondolkodású románok is. Ennyi.

HAJRÁ LOKI !
Előzmény: LecsafromBP (40423)
LecsafromBP Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40439

Takarodj má' vissza a helyedre!

Kisz*dt*kony.

mash Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40438

kapanyél lecsa!

 

márpedigg teték

márpedig tették

paraszt! vagy inkább román?

mert azt látom, hogy az nagyon megy

 

Előzmény: LecsafromBP (40426)
mash Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40437

mekkora egy csicska vagy!

mi a fasznak vagy BP-en, ha rühelled a várost?

miért nem takarodsz vissza  a disznóóladba?

Előzmény: LecsafromBP (40419)
mash Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40436

erre csak ennyit mondok

27

Debrecen-Fradi 0-2 g: Hrutka, GYEPES

Előzmény: Kisté_SZUD (40417)
Julien Grandell Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40435

 

OFF

 

Konkrét infóm nincs az általad felvetett témában, de az tuti, hogy a helyes, vagy helytelen nem felsorolás, hanem alternatívák, amelyekből kettő lévén közé vessző írandó, legalább is a magyar helyesírás szabályai szerint. Amennyiben kettőnél több tag lenne, akkor a vessző használat helytelen. Pl. helyes vagy helytelen vagy mindkettő...

 

Egyébként én magam nem vagyok jó helyesíró, talán átlagos, de ha nem vagy teljesen hülye, akkor a hozzászólásomból kivehetted, hogy qrvára nem okoskodni akartam...tudod a fa, meg az erdő tipikus esete.

 

ON

 

 

 

Előzmény: Frizuravarjú (40432)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40434

Ja de örülök, hogy a sok ződ TSZ vezír' unokának itt van agymenése..na húzzatok gyorsan vissza a TSZ központ topicjába.

 

Szerintem Sándor Tamás drogellenes kampány fővédnöke szerepkörben hitelesebb, minta fagyista söpredék antirassista UEFA szinjátékban.

katie1 Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40433

Mirrmurr! Ki az a Szilágyi úr aki rajtad segített mert erre nagyon kiváncsi lennék????

Előzmény: Mirrmurr (40401)
Frizuravarjú Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40432
Illetve felsorolásnál nem teszünk a vagy elé vesszőt.
Amúgy a zöldeket nagyon unom, úgyhogy ignore on.

Inkább egy kis ontopik részlet a haonról:

"
– Annak ellenére, hogy gólt nem sikerült szerezni a szerb játékosnak, nem keltett a szakvezetésben rossz benyomást az OFK Belgrád csapatából Debrecenbe hívott futballista – vélekedett Szilágyi Sándor, a DVSC-t működtető társaság cégvezetője.

– Tudni kell Mrdakovicsról, hogy egy edzőtáborból, egy fárasztó utazást követően érkezett hozzánk, s attól függetlenül, hogy nem volt friss, nagyon gyorsan beilleszkedett a csapat játékába és voltak kiváló megoldásai. A 22 éves szerb labdarúgó a héten a csapattal gyakorol, majd szombaton Nyíregyházán a 11 órakor kezdődő összecsapáson újra pályára lép, s csak ezután hoz döntést a vezetés az esetleges szerződtetéséről. Természetesen egy füstbe menő kontaktus lehetősége is fenn áll, éppen ezért az új igazolások terén más játékosok is képben vannak még a Lokinál. "

Eddig Torma és Mrdakovics nevét hallottam csak a kiszemeltek közül, esetleg Waltner sejtelmes megjegyzése az NSO-ról adhat valami okot a gyanúra, miszerint ha az Utrechtnél nem válik be, akkor valamelyik magyar csapatnál edz a jövő héten. Hm, meglátjuk. Van valakinek konkért infója?
Előzmény: Julien Grandell (40429)
Lecsó. Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40431
László Csaba ugyanolyannak született mint mi. Magyar!
Az a Székely vér folyik az ereiben, mintSzentes Lázáréban.

Julien Grandell Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40429

akkor most mit játszod itt a kultúrembert?

 

Ha meg igazán nem írsz, hozzánk akkor ez meg mi?

- bocs, de ez a mondat értelmezhetetlen...

 

Ja igen Te se tudsz foglamazni

- ezt nem én mondtam, de akár mondhatnám is, mert nagyon igaz rád...

 

Ja, igen! A "ja" után a magyar nyelv szabályai szerint vesszőt kell tenni. Én úgy tapasztaltam, hogy nem szerencsés itt az index-en a helyes, vagy helytelen írása miatt megszólni, mert úgy járhat az illető, mint Te most. Egyébként nem csak ebből látszik, hogy nem vagy emberek közé való...

 

Ja, és "ha"-val nem kezdünk mondatot!

 

Előzmény: LecsafromBP (40425)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40428

te románozod le a László Csabit?

Pont te akit szüleid a bukaresti lakótelep pinpongasztalán hoztak össze....

Méghogy mi irigykedünk a kemoterápiás izraelitára?

28:0 ez a tény, erre irigykedhettek parasztok!!!!!

Előzmény: LecsafromBP (40425)
Julien Grandell Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40427
...ha kell a pénz a drogra csinálnak néhány rock a drog ellen reklámot...tudják milyenek ezek, hogy milyenek, hát ilyenek...tudom is én...
Előzmény: Frizuravarjú (40402)
LecsafromBP Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40426
Nem én kezdtem a nemzetiségek taglalását.....da ha  megszólítanak  - márpedigg teték - akkor csak elmondom a véleménymet.
Előzmény: Té (40424)
LecsafromBP Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40425

Jajj!  Bocsi-bocsi-bocsi, elnézést, hogy Petit négylábúhoz hasonlítom, Lajost meg lealacsonyító foglalkozással bízom meg. Ne haragudj, lécci lécci!

 

Figyelj már!!! Itt is és "odaát" is naponta többször cigányoztok, meg románoztok le bennünket, akkor most mit játszod it a kultúrembert?

 

Ha meg igazán nem írsz, hozzánk akkor ez meg mi?

 

Ja igen Te se tudsz foglamazni: ."...hogy szégyelld magad - de nem is értenéd, miről van szó..." vazzeg Te nem jártál nyelvtan órára, vagy az a szakmunkásban nincs is?!

Előzmény: bode1899 (40421)
Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40424
Próbáld meg még egyszer, mert még mindig hülyeségeket beszélsz.
Sok mindent lehet mondani Lászlóra, nekem sem szimpi, (az FTC edzője, hogy is lehetne az?), de a nemzetiségét kár idekeverni. Magyar ez nem is lehet vitás. Hogy milyen ember, az más kérdés....
Előzmény: LecsafromBP (40423)
LecsafromBP Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40423

Átértékeltem, de nem érzek változást.

Sajnos sok "külhonba szakad hazánkfia"-t ismertem meg és már beszédből, mozdulatból, szagról megállapítom, hogy ki az igazi szőröstalpú-hagymaszagú nyuscsu......hát LCS az. Az egy dolog, hogy bászáli  á mágyár nyálvát de hidd el, hogy románul gondolkozik és érez, ő lenne az első aki lerohanná kishazánkat és hasbaszúrná az anyánkat.....

Előzmény: ZOLCSI (40420)
Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40422
Akkor mondd Mashnek, ő biztos érteni fogja.......
Előzmény: bode1899 (40421)
bode1899 Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40421
Igazán nem szoktam hozzátok írni, de a 3. pontod miatt most azt mondanám, hogy szégyelld magad - de nem is értenéd, miről van szó...
Előzmény: LecsafromBP (40419)
ZOLCSI Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40420
A 3. pontban leírtakat én a helyedben átértékelném, mert akkor ugyanolyanok lennénk, mint azok a faszkalapok, akik azt hiszik, hogy a határ túloldalán csak románok laknak.
Előzmény: LecsafromBP (40419)
LecsafromBP Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40419

te K*CS*G!

 

1, tanujjjjj meg fiam helyesen írni az egyes/többes szám alkalmazása ált. iskola 2. osztályos feladat,  azok a románok és kínaiak beszélnek így, akik néhány éve kerültek ide és még törika nyelvet, he....te melyik vagy? szőröstalpú vagy vágottszemű?

 

2, mi a faszt románozol? vazzeg BP-n több a román db is meg arányában is mint HB-ban

 

3, a főromán LCS is haza vitte fiait, most is azt kiabálja nekik: un-doj-pátru-zecs fel a hegyre, no meg gyi te fako.....ja meg: lajoskám szedd'má össze a szemetet

 

 

4, Sándor Tamás: Példakép! Tudom, hogy nehéz ezt lenyelni, de Ő a legkultúráltabb játékos a mezőnyben. Nem pofázásaival, reklamálásaival más köpdösésével, megtaposásával tűnik ki a mezőnyből, hanem tudásával és alázatával.

A válogatottságot azért nem vállalja, mert nem akar együtt lenni azzal a fasz bandával, élén a főszékellyel, meg a "magyarok belőletek  hülyétcsinálok Lodárral".....

 

 

Előzmény: mash (40405)
ZOLCSI Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40418

Az olimpiai csapattal az utóbbi 20év legnagyobb válogatott sikerét elérve kijutott az olimpiára.

Utána "elfelejtették" pedig többször volt az év játékosa.

Ha néha hívták, akkor sokszor méltatlan helyzetbe hozták.

Nála lényegesen nagyobb játékosok is lemondták a válogatottságot.

Ő legalább - mint az igazán nagyok - kiállt, megmondta, hogy nem játszik többet a válogatottban.

Ezzel szemben vannak olyan gerincességükről híres játékosok, akik valahogy mindíg lesérülnek megbetegszenek ha meghívják őket. Most melyik a jobb??

Előzmény: mash (40410)
Kisté_SZUD Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40417
Tudod amikor Tobe az év játékosa volt, Illést a góllövő listán 6 góllal megelőzve vezette a mezőnyt és elvitte a Torino, később a Beitar Jeruzsálem, és izraelben is gólkirály lett akkor nem kellett a válogatottnak, hanem olyan bukott Vasas és fradi játékosból, egy bantu négerből csináltak inkább magyart, mint sowunmi... egy MAGYAR játékos, aki az ország legjobbja volt és ma is az nem kellett. Csak egy lengyelek elleni meccsen 1 félidőn át, azt is csak azért mert Debrecenben volt a meccs. Na ekkor mondta azt Tobe, hogy ezek után ha hívnák sem jönne. Tartja a szavát, jogosan! Örülnél te ha az idegenlégiósaitok helyett néhány olyan játékos játszana a csapatodban, mint Tobe. Süt a szavaidból az irigység, de ez már nem a mi problémánk. Inkább tanítsd meg gyepesnek, hogy a labdát az ellenfél kapujába kell bejuttatni és nem a sajátjába... ilyen falábú buzival örülök is hogy nem vállal közös fellépést egy olyan sztár, mint Sándor Tamás!
Előzmény: mash (40413)
Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40416
Amennyire én tudom Európában tucatszám vannak ilyen játékosok és sehol nem csinálnak ebből problémát. Mint ahogy ti sem csinálnátok, ha nem Tobéról, nem egy Loki játékosról, hanem Lipcseiről, vagy akár a pápai/soproni/kaposvári Kovács XII. Jánosról lenne szó.
Egyébként ha 1000%-ban igazad lenne - mint ahogy nincs - a harmadik mondatodat az sem mentené.
Ismétlem: szégyen ez a kijelentés! És nem a mi szégyenünk.....
Előzmény: mash (40410)
lao-ce Creative Commons License 2005.01.20 0 0 40415

sajnálom, hogy nem értjük meg egymást

 

Előzmény: mash (40413)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!