Keresés

Részletes keresés

Ritchy Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17898
Sziasztok!

Nereida: Még mindig nyaggatnálak a PH-rajtszámmal kapcsolatban. Azt a kedvesednek adtam oda és nem Neked, ezért nem találtad, gondolom persze én. Talán Nála még megvan (390-es). Megnéznéd? Vivicittára megyek, és ha minden igaz, akkor hendikepre is. Előre is köszi.
Üdv.:
Ritchy

Sopánka Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17897
persze, mert fölcsavartad a monitorod fényerejét. :-))
köszike
Előzmény: larzen (17895)
akibacsi Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17896
Hi!

Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha egy nagyon laza hendikep erejéig felfüggeszteném a kényszerpihenőmet. Különben is, szimpatizáns azt írta, hogy az ő dokija kifejezetten támogatta a sportolást, mert úgy jobban hat a szer.
Na, már el is döntöttem, holnap elmegyek a hendire, és lehet, hogy összekötöm egy úszással.
Vasárnap pedig egy nagyon könnyed tekeréssel folytatom, ha minden rendben lesz.

bocs, hangosan gondolkodtam :-)

Larzen,

Van egy olyan érzésem, hogy nem ért oda a tegnapelőtti SMS-em. (nem kaptam visszaigazolást)
A lényeg: nagyon imponáló a 16km/2:10-es időd annyi szinttel, gratulálok!! Ecskendhez pedig sok sikert, ilyen előzmények után szerintem menni fog a 7 órán belüli idő.
Térdem tünetmentes, bár érzem, hogy nem teljesen jó. Mátrabércre megyek, méghozzá péntek este.

larzen Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17895
Dreherre meglesz.

(Az én narancsom közelebb áll a póló színéhez! :)

Előzmény: Sopánka (17894)
Sopánka Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17894
:-( na sebaj. Legközelebb majd hamarabb szólok.
A Dreherre azért legyen meg szerintem. Ugye szerintetek is?
Előzmény: larzen (17893)
larzen Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17893
Sajnos kizárt, mert a vállalási határidő 2-4 hét.
:-(((
Előzmény: Sopánka (17891)
Sopánka Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17892
Butch! és a többi szenvedő gyorsító! :-)
Kösz az együttérzést, :-) de semmi baj. A gyorsaságnak is, mint mindennek, ára van. :-)

larzen: nem az a szín! Te így csinálod: <font color=#F66B03>, én meg így: <font color=orange><b>.

Sopánka Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17891
larzen! én a narancspolómat április 28-án szeretném felavatni! ez még belefér?
Előzmény: larzen (17889)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17890
Feltették az újvidéki félmaraton eredménylistáját, kb. 36. lettem a kb. 174-ből, az időm megegyezik a mérttel.
Azért ért pár meglepetés. A nevemet sikerült cz-vel írniuk, ez határozott újdonság. Az emlegetett jugoszláv élversenyzőt nem találtam a listán, úgyhogy valamit rosszul következtethettem (talán feladta volna? volt valaki, aki 15 km-nél kiállt az élbolyból). Azon is elcsodálkoztam, hogy a nők között nem láttam magyart, pedig mintha lett volna (mondjuk az a kedves fiatal hölgy, aki rendszeresen biztatott valószínűleg jugoszláviai, de volt magyar rendszámos autóval is női versenyző).
larzen Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17889
NARANCSPÓLÓ projekt aktuális állása:

Név Méret Ujj ZZ? zseb
--------------------------------
caspi XL R + 1
caspi XL - - 1
Chino-San XL - - 1
ganki ? ? ? ?
jbl ? ? ? ?
kerekpár XL R + 1
larzen L R + X
larzen L R + X
Repi XXL - ? ?
Sopánka L R - 1
szaborob XL/XXL R - 1
tasi XL R + 1
tasi L H + 1
--------------------------------
Szumma 13 db.

A kérdőjelesek pontosítsák az adataikat! Ha valamit rosszul írtam, akkor is kérem a visszajelzést!

Mit szóltok ahhoz, ha még két hétig, azaz mondjuk 19-éig gyűjtenénk a jelentkezéseket? Ennyi idő alatt mindenki tud dönteni, nem?
Bringástopikban is most lesz rendelés, ott is kb. két hétre gondoltunk. Jó lenne, ha együtt tudnánk rendelni, a nagyobb mennyiség miatt biztosan nem járnánk rosszabbul.

Ahogy írtam korábban is (17828), az Elasticnál elzárkóztak a variálástól (zippzár, zseb), de mivel az előző pólók ott készültek, ezért valószínűleg a szita elkészítésének költségeitől mentesülünk (ha minden úgy megy, ahogy én azt elképzelem). De a Zebras is hajlandó egy kb. 10%-os árengedményre, bizonyos feltételek mellett.
Amúgy a két cég ugyanabból az alapanyagból dolgozik, ezt megnéztük és a méretek is kompatibilisek voltak. A bringás Elastic mezek varrásával és zippzáraival elég sok gond volt, a Zebrasnál ránézésre sokkal jobb minőségű zippzárat használnak, illetve a főnök is elég rossz véleménnyel volt az E. varrásról.

IV.kercsaj Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17888
Mivel senki sem írt talihelyet/időpontot, akkor legyen 13-tól a Sportuszi előtt! (Mivel tavaly is ott volt :-) Én lefutom előtte a minit is, úgyhogy várjatok meg!!!
Listavezető! Sepi kolléga is jön a Vivicittára.

Zsazsi
Sajnálom, hogy nem jössz. A szerdai topikfutásnak ezen a héten úgy látszik, hogy a kedd volt az alternatívája, amikor ugye a céges futásunk van szintén 6-tól és szintén a szigeten. A FB közül rcs ha már épp ott járt, csatlakozott hozzánk, én meg még elhívtam nyuszit is :-)

Repi Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17887
Én olyanra gondoltam mint egy atléta. (A 17222-es hozzászólásban szerepel, 2900+ÁFA)
Előzmény: larzen (17872)
Nereida Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17886
Tiltakozom! A Zöld Háromszög nem Sopánkáé, de még csak nem is az enyém, hanem néhány extremitásra hajlamos (hogy mást ne mondjak :) matematikusé és hasonló egyéneké. Én csak véletlenül elkísértem őket egyszer, aztán...

Egyébként hogyan kell "szabályosan" résztávozni? Az a gyanúm, hogy túl sokat pihentem két futás között, és a futásokat sem húztam meg igazán (például az elhaladó gyorsvonatok vagonjait számoltam közben, meg a magasugró csajokat bámultam :).

Nereida

Előzmény: Butch Cassidy (17860)
tasi- Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17885
Ize...modositok polougyben:)

A kovetkezok kellenenek:
- 1db hosszuujju zippzaros 1zsebes L-es
- 1db rovidujju zippzaros 1zsebes XL-es

azaz osszesen 2db :)

Hogy is lesz ez a szombat akkor?

Udv.: Tasi

Előzmény: tasi- (17878)
lelkiismeret Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17884
Pedig a józan ész határain belül , és például rendszeres és fokozatos terhelés mellett akár az elfáradás sem árthat neki.
Kiderült már, hogy ki futja vele a hendikepet?
Apropó!Hol lehet azokat a bizonyos "mérgeket" inni?Erről eddig hallgattál.

Larzen!
Jelentkezem, én vagyok a bűnös, aki legutóbb pólót rendelt az Elasticnál. Mi a kérdés?

Gyorsítás témában ma én is próbálkoztam. 4 km lassú, majd 2 km lendületes futás után domb hiányában megcéloztam a Népstadion-bocsánat Puskás Stadion - gépkocsi felhajtóját (kb 100-150m)és 10-szer felfutottam rá. Esküdjetek meg rá, hogy ez használ, és nem csak a vádlimat rántja görcsbe!Mert csak poénra nincs kedvem szenvedni.

Előzmény: amatőr (17883)
amatőr Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17883
Ezt olvastam ma egy autós cikkben:
„A kipörgésgátló bizonyára nagyszerű dolog, de ugyanaz benne a jó, mint a futásban: amikor abbahagyjuk.”
Hát, nem futóbolond ír ilyeneket!

Kisleanderre nagyon büszke vagyok, hiába, a szülői példamutatás... :)
Amúgy vannak kétségeim, mennyit futkorászhat ilyen korban egy gyerek, nem is hagyom, hogy elfáradjon.

Kisleander Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17882
Szia Hiver! 7 éves vagyok, 1. osztályos vagyok.
Találkoztál már velem Anikóéknál, (Lelkiismeretéknél.) :-)
Ma futottam 400 m-es pályán 11 kört 34 perc alatt.
Szia! :-)
Előzmény: Hiver (17845)
caspi Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17881
Larzen

Narancspóló projekt
1 db XL rövidujjú, zippzáros, zsebes
1 db XL ujjatlan, zippzár nélküli, zsebes
Caspi

Előzmény: larzen (17872)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17880
A rendszer úgy lelassult, hogy észre sem vettem az elkésésemet...
Előzmény: iSTVán a dombfutó (17876)
tasi- Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17879
>> Ha nem vigyázol, a Vivicittán még 60 percen belülre kerülsz :o)

Epp ezen gondolkoztam en is a villamoson utana :) Az pedig egy honapi edzes utan szamomra eleg nagy dolog lenne :)

Udv.: Tasi

Előzmény: Hiver (17845)
tasi- Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17878
No akkor en szerentnek egy 1 db XL-es (talan jo lesz ram :) ) rovidujju 1 zsebes, zippzaros narantsszinu polot :)

Udv.: Tasi

akibacsi Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17877
Akkor lehet, hogy most kellene megtanulnom gyorsúszni a hétvégén?? :-)) Tudod, egy hobbifutó, hobbiúszóval állsz szemben, aki csak mellben evickél valahogy. ;-)) Viszont ennek az úszásnemnek az oldalirányú lábtempója valószínűleg most nem túl kívánatos.
Azt hiszem hétvégére marad a bicaj, persze semmi hegymenet meg izomtekerés, csak a pörgetés/irületmozgatás miatt.
Vivicica utolsó pillanatban csomagátvevés elit rajtszámmal rendelkezőknek megoldható ;-)

Előzmény: Hiver (17846)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17876
Ennyi energiával akár utána is olvashatnál! :-))
Egyébként nagyon _lelkiismeret_esen végezte feladatát.
Előzmény: larzen (17872)
szaborob Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17875
larzen, NPP:

ugy tudom, eddig 2 nagy rendeles volt:
(1) nyuszi es (2) lelkiismeret vezenyletevel

sz

Előzmény: larzen (17872)
akibacsi Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17874
Lehet... :-)

De három hét kihagyás nem a világ, a túrás alap-állóképességem ez alatt nem hiszem, hogy csökkent volna. A térdemnek valószínűleg nem túl szerencsés, de hát ez van... Viszont azóta eszem a 'gyógyszert'.
Gyakorlatilag úgy állok most, hogy az utolsó sportactivitym március 23-án egy 50 km-es túra volt, 6:47-es idővel. Végigcsináltam, ment elég jól, ezért bízom a Mátrabércben is, hogy menni fog 8:30 alatt. Egy füst alatt kiderül, hogy 3 hét pihi ért-e valamit.

Előzmény: tasi- (17841)
krisz_ Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17873
Hiver!

Nem tűntem el, csak egy kicsit… Szóval az ünnepek alatt kicsit gyengélkedtem, megtámadott egy jó erős nátha.

Nem is tudom hol kezdjem. Talán időben a legvégéről. Tegnap tartottunk itthon (Kaposváron) TOPIC FUTÁST Vastigrissel, azaz időben kicsit korábban, 5 után indultunk. Nagyon könnyű tempóban futottunk 14 km-t. A könnyű tempót én diktáltam (szegény Vt, biztos futott volna gyorsabban), de úgy érzem még nem gyógyultam ki teljesen ebből a fránya náthából.

Most kedden lett volna egy 5 km-es felmérőm, ami a fent említett okok miatt elmaradt. Most megint csak könnyű 8-10-12 km-eket futok, amíg teljesen rendbe nem jövök. Remélem a jövő hét vége felé sikerül megfutnom a felmérőt.
Vivicittára biztos nem tudok menni. :((

Most hirtelenjében ennyit tudtam írni, de ígérem ezentúl rendszeresebben fogom látogatni a topicot. (Azaz látogatni eddig is látogattam, csak mire eljutottam odáig, hogy hozzá is szóljak, hívtak vissza dolgozni. Ja, mert én is csak munkahelyen tudok Net-közelbe kerülni.)

Sziasztok!
krisz_

larzen Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17872
Azt kapsz. :) Amiben Népek Tavaszán voltunk Ákibácsival.
Trikó alatt azt érted, hogy ujjatlan? Ha nem, akkor írd meg.

FIGYELEM! Kérdem újra: ki intézte az előző szériát?

NARANCSPÓLÓ projekt aktuális állása:


caspi
Chino-San 1db, XL , ujjatlan , zippzár nélkül, zsebes
ganki
jbl
kerekpár 1db, XL , rövidujjú, zippzáros , 1 zsebes
larzen 2db, L , rövidujjú, zippzáras , mindegy
Repi 1db, XXL , ujjatlan?, ,
Sopánka 1db, L , rövidujjú, zippzár nélkül, 1 zsebes
szaborob 1db, XL (XXL?), rövidujjú, zippzár nélkül, 1 zsebes

Előzmény: Repi (17871)
Repi Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17871
Én is szeretnék rendelni. Nekem futómez (triko) kellene, 1db, XXL-es.
Előzmény: larzen (17870)
larzen Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17870
NARANCSPÓLÓ projekt aktuális állása:

caspi
Chino-San 1db, XL , ujjatlan , zippzár nélkül, zsebes
ganki
jbl
kerekpár 1db, XL , rövidujjú, zippzáros , 1 zsebes
larzen 2db, L , rövidujjú, zippzáras , mindegy
Sopánka 1db, L , rövidujjú, zippzár nélkül, 1 zsebes
szaborob 1db, XL (XXL?), rövidujjú, zippzár nélkül, 1 zsebes

zsuga Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17869
Társaságban tényleg sokkal könnyebb résztávozni, meg egyáltalán a nehezebb edzéseket igyekszem társasággal végezni. Lásd Hiver illetve Csaszi és újabban Sneci-Csaszi edzések:)) A tegnapi résztávozás is a társaság inspiráló hatása miatt sikerült jól (4:35-4:45/1200m) ahogy azt Sneci már részletezte.

Hiver

Tudod én csak futok Csaszi után. Annyit még elárulok, hogy ő kb 550km-t futott márciusban...

A kalória(pénz) az újabb időkben kalória(csoki) formát öntött:)

Vivicitta előtt mindenképpen legyen topiktali!!!!

Mts újra próbálom küldeni a mailt, de majd csak este.

Előzmény: Butch Cassidy (17867)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!