Keresés

Részletes keresés

Sopánka Creative Commons License 2002.04.07 0 0 17929
Minden v(k)ivicittásnak gratula! Egészségetekre!
Én majd ma délután futok egyet. Tegnap más dógom volt.
sneci Creative Commons License 2002.04.07 0 0 17928
Köszi!:))
sneci
Előzmény: amatőr (17927)
amatőr Creative Commons License 2002.04.07 0 0 17927
Érdekes, futással teli nap volt a szombati.
Délben Kisleander élete első versenyét kísértem végig a szigeten, nagyon büszke vagyok rá! :)
Még a tv (m1?) is vette őt a Hajós felé haladva.
Mivel még egy kezdő kollégának is mutattam az utat, Kisleander és őközte ingázva megvolt az a szigetkör kb. 7-8 km is.
Nereida a hendin rettenetesen robogott, és ismerve a Vivicittás idejét is, jogosan fogadhatja a gratulációkat!
A többiek mellett örömmel láttuk V.Péter futását is, Caspi pedig ügyesen nyert sok csokit. :)
Délután Leander vállalását segítettem teljesíteni: tudjátok, a fogát csattogtató szörny elől menekültünk. A BSI-s diákok, szervezők nagyon rendesen buzdítottak minket, a végén a hazafelé tartó futók némelyike is szólt pár lelkesítő szót. Érdekes volt a verseny e régióját is megismerni. Leander meg keményen megdolgozva teljesítette a távot!
Zakka, Alan eredménye gyönyörű, és ezen felbuzdulva Tifusssszal megegyeztünk, hogy tavasszal mi is begyújtjuk majd a rakétákat. Bár Tifussssz órán belüli ideje alapból is nyagyon erős. Milyen jó lesz ősszel a maratonon együtt futni!
Hiver! Ne bánkódj, ha már versenyszerű a dolog, ilyenek mindig előfordulnak. Ezzel is csak rutinosabbá válsz.
Sneci, egy kis OFF: klikk ide! :)
zsuga Creative Commons License 2002.04.07 0 0 17926
Jó volt tegnap a Vivicittán sok FB-vel találkozni.
Különösképpen nem készültem erre a futásra, mert 2 illetve 3 hét múlva lesz számomra az első félév legfontosabb két versenye. Szóval rápihenés nélkül különösképpen nem elfáradva, az erős szelet és hideget is figyelembe véve elégedett vagyok az időmmel: 50:30 Ha nincs a Repi által már említett trükkös 11. km, amit 4:47-re futottam, akkor az 50 percen belüli idő is összejött volna. A célban először nem is értettem, hogy nem sikerült az 50 perc, miközben a részidőim alapján azt hittem belül vagyok.

Nagy gratula a sok PB-hez, a rendszeres készülés meghozza a gyümölcsét!!!

A mai Csaszi edzés is megvolt. 30km egyenletes futás (2:21:45) a sziget belső körén.

kaktusz7 Creative Commons License 2002.04.07 0 0 17925
Alan01
Gyík vagy, nekem 60.39 lett. :-)))

Árnikának 61.05.
Magunkhoz képest elfogadható eredmény, az utóbbi két hónapban hatszor futottunk, én 5.10/km felett hosszabb távon.
Örülünk, hogy sok futóbolonddal találkoztunk.

sneci Creative Commons License 2002.04.07 0 0 17924
Hali!
Teljes mértékben elégedett vagyok a tegnapi napommal!:)))
Kivételesen a hendikepre készültem jobban, most az a "fokmérőm", ott látom jobban hogy hol tartok.
Minden erölködés nélkül sikerült 21:54 (4:05 ös átlag)-t futnom, csak arra figyeltem, ne menjen a pulzusom 180 fölé. Ezek után döntöttem el, hogy a Vivicittán csak a pulzusmérőt figyelem, és 175-180 között futok. A vége 52:18(4:21-es átlag) lett, ami megfelelt az előzetes várakozásomnak!:)))
Most már nyugodt szívvel kijelenthetem: sínen vagyok!:))))

Gratulálok mindenkinek aki futott tegnap!:))
sneci

zakka Creative Commons License 2002.04.07 0 0 17923
Sziasztok!
Tegnap nekem is sikerült jót futnom, a tervezett 1 órán jóval belül, 57:35-öt mentem (természetesen PB lett :-). Mindezt úgy, hogy csak hosszú futásaim voltak, gyorsító edzéseim (még) nem. Most lehet, hogy páran a fejüket fogják, de ez úgy jött össze, hogy az elejét alaposan elfutottam (1.km 4:20, 2.km 4:30 erős ellenszélben), de tavaly ott rontottam el az időm, hogy lassan, 5:30-cal kezdtem. A tervnek megfelelően rajtnál az 50 percesek közé álltam be, de még így is rengeteget előzgettem... A Sziget végétől áttértem a sebességváltogatós üzemmódomra, ami abból áll, hogy 300-400 méterenként gyorsabb vagyok a mezőnynél, majd felveszem a tempójukat (a hendikepes legjobb időmet így sikerült megfutnom). A pulzusom 182 körül volt, ez elvileg nagyon magas, de az alapozásnak köszönhetően jól bírom. :-)) Az utolsó 100 méter különösen tetszett: egyenes, rekortán, félig üres, sok szurkoló. Kell több egy spintes befutóhoz? :-))) Lehet, hogy nagyképűen hangzik: a verseny végére sem fáradtam el, de végig éreztem, hogy a maximumot adom le. Összességében nagyon kellemes futás volt, jó társaságban. :-)))
Ha már ott voltak, csináltattam az adidasnál egy footscan-t. Megtudtam, hogy a lábfejem picit befelé dől, de elhanyagolható, a fő terhelést a sarkam kapja, szerencse, hogy a jelenlegi cipőm jól védi. A középtalprészem le sem ér a talajhoz. :-)

Zakka

Repi Creative Commons License 2002.04.07 0 0 17922
Sziasztok !

Garatulálok mindenkinek aki futott. Jó volt újra találkozni Veletek, végre snecivel is találkoztam és csaszkalt is megismerhettem.. Az időmröl csak röviden, mert indulnom kell egy másik "futóversenyre". Szóval 47:28 lett, ami jobb mint amit terveztem, így örülök is neki. Aminek viszont nem, hogy a 11. km-t 4:37-re futottam. Ez kilógótt a sorból.

Hiver, ne keseregj. Ez most nem úgy sikerült mint ahogy tervezted, de egyébként biztosan nem adtad fel belülről és mentél ahogy lehetett. Szerintem ez a legfontosabb.

Én is várom a beszámolókat.
Ja, és nálunk 5cm-es hó van, úgy hogy megejtem útolsó havas futásomat.

viktor a takarító Creative Commons License 2002.04.07 0 0 17921
Hiver!

Bocs, hogy eddig nem jelentkeztem a Vitalémért, de valami rendszerhiba miatt nem láttam a válaszod egy hétig, mostanában pedig be vagyok havazva munkával és tanulással rendesen. Mindegy, panaszra egyébként sincs okom, csak kifogást keresek (a bírkózó fogást keres, a horgászok és jómagam pedig kifogást....).
Szóval a lényeg a lényeg: még a jövő héten jelentkezem érte, de a szerdai topikfutás időpontja nekem nem jó, mert akkor éppen szemináriumon vagyok. (most pedig pihenőkúrán is, miután védés közben térddel oldalról térden rúgtak.)
Mindegy, szóval bocs, még pár napig felelős örzésre kárhoztatlak.:-))

vat

Előzmény: Hiver (17848)
kivi Creative Commons License 2002.04.07 0 0 17920
Gratula a Kivicitta teljesítőinek!
Én is kimentem a MAC-ba, 28 perckor értem ki, ezért az összes befutót láttam. Fényképezgettem is, majd szólok ha a weben lesznek.
Hiver Creative Commons License 2002.04.06 0 0 17919
Először is gratula mindenkinek, aki ebben a szélben egyáltalán futott, hát még azoknak, akik egyéni csúcsot, vagy edzettségi állapotukhoz képest jó időt mentek!!!
És köszönöm mindenkinek a bíztatást, Ákibácsinak meg a csomagmegőrzést is!

Én nem vagyok elégedett a mai teljesítményemmel, sőt - ahogy FUTURE megállapította - ki vagyok akadva. 50 percen belül akartam futni, titkon még egy 49-es időben is reménykedtem. Ehelyett csak 51:24 lett (4:17/km - a maratont 4:18-as átlaggal futottam!!!), amiről tudom, hogy sokaknak "álomidő", de higyjétek el, ez most nem az eminens nyavajgása, hogy csak ötösalá lett a dogája! Ezzel az edzőm se lesz túl boldog :o(
Már a verseny előtt éreztem azt a tipikus "ez nem az én napom" érzést, amit anno a Mikulásfutás előtt is. Meg is fordult a fejemben, hogy talán el se kéne indulni... És igazam lett - már csak az a kérdés, mi volt előbb, a tyúk, vagy a tojás?! Mindenesetre már megint elfutottam az elejét, már megint behaltam az Árpád-hídi emelkedőn, már megint utáltam a szelet, de sajnos most még hideg is volt hozzá: nem csak lassított, még szét is fagytam, teljesen lemerevedtek a tagjaim. Mégis hosszúban kellett volna...
Kb. a 3. kilitől folyamatosan előzött le a mezőny, először csak rengeteg fiú, majd elkezdtek jönni a lányok is. A szeles szakaszokon se tudtam bolyozni, ahányszor megpróbáltam beállni vki mögé, aki épp utolért, annyiszor kiderült, hogy nem bírom a tempóját :o((( Egyre lassabb lettem, a végén már 4:30-ban futottam a tervezett 4:05-4:10 helyett, teljesen feladva az egészet. Még az is megfordult a fejemben, hogy kiállok.
Ezzel a versennyel most már csak egyet lehet kezdeni: tanulni végre a hibákból, hogy ne kövessem el őket sokadszorra is!

(Írjátok be légyszi, milyen időket futottatok, hogy legalább a Ti eredményeiteknek örülhessek!)

Törölt nick Creative Commons License 2002.04.06 0 0 17918
Gratula mindenkinek aki jo idot futott!!!! En duplaztam reggel hendi ,delutan vivicitta! Sikerult mindketton jo idot futni, (hendi 29:03, Vivic. 67:02) pedig a szigeten meg egy jo nagyot estem is sprinteles kozben, pont a jol megerdemelt pihenesuket elvezo utmunkasok laba ele. Azert bosszanto mintketton az a par masodperc:) Tok jo hangulat volt es orulok hogy sok FB vel tudtam osszefutni
Alan01 Creative Commons License 2002.04.06 0 0 17917
Magamhoz képest én is jó erőben futottam és nagy egyéni csúcsot értem el: 60:40. Nagyon hátulról indultam, 8 km-ig csak előzgettem, de legalább nem futottam el magam az elején. Most éreztem igazán a téli alapozás előnyét, márciusban még 100 km-t sem futottam. Ennyire elégedett korábban sosem voltam.
Alan
Nereida Creative Commons License 2002.04.06 0 0 17916
A fele társaság már tudja, a társaság másik felének annak a felének, akiket érdekel, hogy mit futottam, mondom: 0:47:25.
Köszi az IRL és URL gratulációkat, és én is mindenkinek gratula! Ahogy hallottam, a többség jó időt futott a nem túl jó idő ellenére is.

Nereida

TMK Creative Commons License 2002.04.06 0 0 17915
gratulálok Mindenkinek jó kis verseny volt
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.06 0 0 17914
Sajnos nem tudtam kimenni szurkolni [6 ember kevés fél liter abszinthoz...], még szerencse, hogy Pistit időben el tudtam érni, és beugrott a képekért... :-\
Előzmény: Nereida (17905)
_miti Creative Commons License 2002.04.06 0 0 17913
Boldog reggelt :)
Szülinapi előkészületek(tortasütés,ilyesmi miatt maradtam ma testileg távol a henditől.Viszont kora reggel óta húzom magam a vivicitára :) Pörögjünk fel együtt,1-kor a Hajósnál ! hiphip :))
Mindenkinek a legjobbakat !
miti
Repi Creative Commons License 2002.04.06 0 0 17912
Kérdőjelek kiiktatása: nem kell sem zseb, sem zippzár.
Előzmény: larzen (17889)
bundee Creative Commons License 2002.04.06 0 0 17911
Sziasztok!

Igazibol csak annyit szeretnek kerdezni, hogy ismeri valaki kozuletek a PowerBar markat? Egy ismerosom ajanlotta, hogy nagyon jo, de azert kivancsi lennek masok velemenyere is. Egyebkent lehet itthon kapni valahol, mert nezegettem nehany boltban de nem lattam, es erdekelne azert az ara, hogy mennyiert vesztegetik, ha tenyleg ennyire jo...

koszi

bundee

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17910
Jó futást, jó szórakozást, kellemes kampánycsendet mindenkinek!
Előzmény: Nereida (17905)
lelkiismeret Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17909
Kaktusz!
1/2 2-ig a Minicitta előnevezés sátrában vannak önként vállalt kötelezettségeim, ezért nem tudok odamenni az uszihoz, de a pólók nálam lesznek. Ha esetleg odafáradnál értük...:)Vagy majd egy ismerőssel postázom...:))
Előzmény: kaktusz7 (17903)
jbl Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17908
Szega!

Naracsprojekt. A kampánycsend elött néhány percel már választok:-))
rövid ujj - XL - zipp - 1zseb

Hali

JBL

Nereida Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17907
Ma 3*2km volt a penzum, tízpercenkénti indulással, a kilométeres részidők valának: 3:49,3:49,3:47,3:49,3:49,3:46. Marhanagy egyéni csúcsot fogok holnap futni, ha nem szúrom el...

Nereida

sneci Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17906
Most már ne javítsd ki, de nekem jó az 52 perc is!:)
sneci
Előzmény: Nereida (17905)
Nereida Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17905
Én vagyok a Vivicittá listavezetője!

zakka <1:00
Nereida 0:48:30
kaktusz7
Árnika
rice (még nem tudja)
chino-san 1:12 (mondjuk)
caspi <1:03:36
amatőr (beérni a szörny előtt)
lelkiismeret
nemnagyongyors
kasztello 1:10
Elm 1:15
Mald 1:05
Ritchy <0:55 (remélem)
zsuga 0:50-0:55
Hiver 0:50
IV.kercsaj
tifussssz 0:58
rohamcsiga <1:10
sneci 0:50
Alan01 1:05
ganki
tasi-
perge <1:00
Leander
Pisti
János
FUTURE 0:40-0:42
AnikoRunner
Repi 0:50-0:55
akibacsi (Szurkoló és Csomag Megőrző Főosztály)
potyike (Képmutató Főosztály)
Sepi
gapcsy 1:00

Topiktalálkozó: 13:00 Hajós Alfréd Sportuszoda
Rajt: 14:00 Központi út
Várható időjárás: napos, 12 fok, mérsékelt északi szél

Nereida

Előzmény: Nereida (17805)
akibacsi Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17904
"Másrészt nem terveztem be, hogy megállok 16km-nél (úgyhogy nem futottam ki magam), de aztán úgy alakult..."
Remélem azért álltál meg, amiért gondolom ;-) (4 betű) és utána kb. 5 km/h-val haladtatok... :-)))
Ebben az esetben megbocsátva.

Mátrabérc,
Nem jelent már kihívást utolérni ;-) 7 órás idővel kb. Szurdokpüspöki betonján lehajrázhatnál :-) (feltételezve hogy fél8-kor indulsz)
Nem tudom meddig maradok majd, esetleg össze is futhatunk a végén.
Még egyszer sok szerencsét az Ecskendhez!

Szimpatizáns,

Olvasva soraidat, kezd lelkiismeretfurdalásom lenni, hogy a négy hétre rendelt pihenőm első másfél hete alatt nem sportoltam semmit :-) De holnap ennek vége. 1 hendikep kör biztos, esetleg még egy előtte vagy utána. Úszás - valószínűleg utána - még tervben.

Előzmény: larzen (17900)
kaktusz7 Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17903
Lelkiismeret
13 óra, Sportuszoda előtt?
szimpatizáns Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17902
Sziasztok!
akibacsi

Szerintem nagyon lazát nyugodtan futhatsz. Bár nem vagyok orvos, de az én tapasztalatom az, hogy néha a teljes pihenő rosszabb, mintha egy kicsit mozognék (mintha ezt már sneci is említette volna). Különben meg, ha nagyon fáj, akkor úgyis megállsz. Én a kúra elején nem nagyon tapasztaltam különbséget lábfájásilag, viszont a futás után hamarabb regenerálódtam. Pl. egy 5km-es futás utolsó km-én már elég jól "éreztem" a térdemet, de 20 perccel a futás után már olyan volt, mint előtte. Míg nem szedtem a Dona-t, addig ez a fájdalom még másnap is érződött és erősebb is volt.
Mellesleg a héten már tempót is futottam és úgy érzem, fokozatosan javulok (remélem ezt nem kiabáltam el). És ami a pláne, hogy a tegnapi tempófutás után már este jobb volt a térdem, mint az azt megelőző napokban. Lehet, hogy ez teljesen véletlen és a futás nélkül is jobb lett volna, de jobban érzem magam, ha a futás számlájára írhatom.

Mindenkinek jó futást kívánok a hétvégére!

szimpatizáns

Előzmény: akibacsi (17896)
gapcsy Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17901
Sziasztok!

Üdv mindenkinek, nagyon rég nem írtam ide.

Holnap én is Vivicittára oda bele.

Előirányozva az 1:00.

Remélem, jobb lesz, de elég vacak, hogy a tavalyi év után ez az idő kihívás. A maraton után lesérültem, aztán a biztonság kedvéért még ráfutottam a szétment bokámra 4-5 tájfutó versenyt, atom merevre ragasztva Leukoplaszttal, utána leálltam teljesen. Januárban elkezdtem döcögni, de még mindig nem tudtam rendesen belerázódni az edzésekbe.
Hungaroringre meg betervezve a túlélés, esetleg a tavalyi idő... :/ vagy :) ?

gapcsy

Előzmény: Nereida (17805)
larzen Creative Commons License 2002.04.05 0 0 17900
ákibácsi!
Pedig ideért.
A 16km-es futáshoz hozzátartozik, hogy előtte kb. 5 órát aludtam, pedig nálam ez kritikus. Másrészt nem terveztem be, hogy megállok 16km-nél (úgyhogy nem futottam ki magam), de aztán úgy alakult...
Ha ez a Mátrabérc mondjuk egy hónappal később lenne, akkor sokkal jobb időt tudnék elérni. Csak előtte kellene egy kicsit szintre edzeni, de erre most már nincs idő. Ott sajnos nem fogunk találkozni, mert én a különbusszal megyek aznap reggel, utolérni meg biztos nem foglak. :)

Belegondoltam, hogy tavaly 7.35 alatt megcsináltam a Csepel 50-et bakancsban, minimál futással.
Most pedig elmegyek a Spuriba és megveszem első futócipőmet. Csak annyi biztos, hogy Grid lesz, de a modell még kérdéses.
Holnapra pont jó időt mondanak! Legalábbis nekem ez az időjárás jön be legjobban, úgyhogy ideálisak lesznek a körülmények.

Térdednek jobbulást!

Előzmény: akibacsi (17896)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!