Ha a telcsidet rá tudod közvetlenül kötni a pc-dre (pl. USB, stb.), akkor a honlapról letöltöd a gépedre, onnan a mobilra. Varkának így tettem én is.

alias# Creative Commons License 2005.02.19 0 0 41178

Szia!

Ha adsz mailen egy tel.számot, akkor átküldöm MMS-ben.

red.line Creative Commons License 2005.02.19 0 0 41177

Lokisták! Ma du. 4-kor Debrecen-Győr meccs a Hódosban. A 17-18 éves lányok jó meccseket vívnak, ez a döntőbe jutásért megy majd, ahol a nagyképű budapestiekkel kerülnek össze majd valszeg. Gyertek ki minél többen szurkolni nekik!

Hajrá LOKI!

Orsi-Baby Creative Commons License 2005.02.18 0 0 41176
Sziasztok!

Samsung telcsire szeretnék letölteni egy színes Loki címeres (vagy vmi más Lokival kapcsolatos) háttérképet. Tudnátok nekem segíteni abban, hogy hol lehet ilyet netről letölteni?

Előre is köszi:

Baby
Wác Creative Commons License 2005.02.18 0 0 41175
Szabad csatlakozni, mint Loki szimpatizáns+ZTE, de főleg Vác ,:-D
sylord Creative Commons License 2005.02.18 0 0 41174
Egy halom tiltakozó hsz volt, csak kitörölték a modik:)
Előzmény: Tócsa (41172)
Tócsa Creative Commons License 2005.02.18 0 0 41173

Dancsi!

Kapd el a srácot, töröld le a smile-t az arcáról, muatssa meg, hogy mit is tud valójában! :)))

Előzmény: Daniella (41151)
Tócsa Creative Commons License 2005.02.18 0 0 41172

"...mert genyó vagyok:)"

Észrevetted, hogy mennyien tiltakoztak: Nem így van, helytelen állítás! :)))))

red.line Creative Commons License 2005.02.18 0 0 41171

Talán érdekel egy pár embert: Debrecenben rendezik (02.18-20.) a VI. korcsoportos diákolimpiát. Ez a korosztály gyakorlatilag a LOKI ificsapata, nagyjából megegyezik a tavalyi korosztályos világbajnoki 2. helyezett csapattal. A mai első meccsen a Dunaújváros volt az ellenfél, 31-19-re levertük őket. A csapatból kiemelkedett Takács Éva, aki 12 gólt lőtt. Amíg a pályán volt, csapata góljainak felét dobta. Ma még játszunk meccset a Budapestiekkel, akik tulajdonképpen a Vasasban játszanak főleg.

Ez a mérkőzés gyakorlatilag a döntőnek felel meg.

sx7 Creative Commons License 2005.02.18 0 0 41170
Lehet 1et kapunk és azt az 1et kell belőni!
Sándor - Békéscsaba
Utoljára 2004 04 03-án Éger lőtte be a büntetőt az MTK ellen.
Hajrá, LOKI!!!
Előzmény: Peti78 (41168)
Peti78 Creative Commons License 2005.02.18 0 0 41168

Fejből emlékezve ősszel Halmosi a Győr,Kerekes a Kaposvár,Sándor a Békéscsaba ellen hagyott ki 11-est.

Utolsó értékesített büntetőre nem emlékszem:))

Előzmény: Lecsó. (41167)
Lecsó. Creative Commons License 2005.02.18 0 0 41167
Találós kérdés:
-mikor értékesítettünk utoljára büntetőt?
-hány tizenegyest hagytunk ki zsinórban?

sylord Creative Commons License 2005.02.18 0 0 41166

Ha nem fogunk tizit kapni, akkor nem fog feltűnni senkinek ez a hiányosságunk:)

Előzmény: ZOLCSI (41165)
ZOLCSI Creative Commons License 2005.02.18 0 0 41165

A múltkor örömködtem hogy a Kolakovics tud tizit lőni.

Valaki lehurrogott, hogy edzőmeccsen eddig is ment.

Szereintem ott sem ment (megy), és kurva nagy bajok lesznek ha nem tudjuk a büntetőket értékesíteni.

sylord Creative Commons License 2005.02.17 0 0 41162
Ahogy látom megvolt a szokásos kihagyott tizi:)
Előzmény: Daniella (41160)
Frizuravarjú Creative Commons License 2005.02.17 0 0 41161
Köszönöm:)
Daniella Creative Commons License 2005.02.17 0 0 41160
Zárásként egy vereség

A lengyelek elleni mérkőzésen jól játszott a Loki, ám nem volt szerencséje.

Utolsó törökországi felkészülési mérkőzését játszotta ma délután a Loki, amely a lengyel élvonal harmadik helyén álló Groclin Dyskobolia együttesével találkozott.

A DVSC ellenfele egy kapu előtti kavarodás után, egy lepattanó labdából már a harmadik percben vezetést szerzett. A gyorsan bekapott gól nem szegte labdarúgóink kedvét, akik becsülettel küzdöttek az egyenlítésért, ám a lengyelek sem adták alább, így a harcos, kemény első félidő teljesen kiegyenlített játékot hozott. Mindkét oldalon megvoltak a lehetőségek, de csak a Groclinnak sikerült gólt szereznie, pedig Bogdanovics és Sitku előtt is adódtak lehetőségek.

A folytatásban nem változott a játék képe, a továbbra is jó iramú mérkőzésen mindkét csapat helyzetek sokaságát dolgozta ki, ám ami összejött a Groclinnak, nem sikerült Dombiéknak. A lengyelek két védelmi hibát kihasználva 3-0-ra elhúztak, majd hamar szépíthettek volna a piros-fehérek, ha Bogdanovics nem hagyja ki a tizenegyeset. Nem a szerb csatár napja volt ez, hiszen a légiós három ziccer is hibázott. Aztán egy szép akció végén Urbin Péter fejelt a hálóba, csakhogy a lengyelek nem sokkal később tovább növelték előnyüket. Végül két perccel a vége előtt Halmosi szépített és állította be a 4-2-es végeredményt.

DVSC-MegaForce – Groclin Dyskobolia 2-4 (0-1)

Belek, 20 néző

DVSC: Csernyánszki (Tomic 46.) – Kiss, Éger, Komlósi (Hegedűs 46.), Szatmári (László 46.) – Dombi (Madar 46.), Böőr (Dzsudzsák 46.), Nikolov, Halmosi – Bogdanovics, Sitku (Urbin 46.)

Gólszerzők: Urbin, Halmosi, ill. Zająca 2, Sikorę, Golinski