Keresés

Részletes keresés

BNSfoto Creative Commons License 2017.11.01 0 0 29224

Canon ex580 és ex580II-t camera kft-n kívül javít valaki? 

ToTaGe Creative Commons License 2017.10.05 0 0 29223

Eladó egy teljesen új csak kipróbált Yongnuo YN-E3-RT Transmitter.

Dobozzal, kábelekkel, még a gyári fóliák is rajta vannak. 
Sn.: 72057634
Érdeklődni a totage28(kukac)gmail(pont)com email címen.

Ár: 22.000Huf

 Elkelt!

Előzmény: ToTaGe (29222)
ToTaGe Creative Commons License 2017.10.05 0 0 29222

Eladó egy teljesen új csak kipróbált Yongnuo YN-E3-RT Transmitter.

Dobozzal, kábelekkel, még a gyári fóliák is rajta vannak. 
Sn.: 72057634
Érdeklődni a totage28(kukac)gmail(pont)com email címen.

Ár: 22.000Huf

 

Előzmény: ToTaGe (29221)
ToTaGe Creative Commons License 2017.10.04 0 0 29221

Eladó egy teljesen új csak kipróbált Yongnuo YN-E3-RT Transmitter.

Dobozzal, kábelekkel, még a gyári fóliák is rajta vannak. 
Sn.: 72057634
Érdeklődni a totage28(kukac)gmail(pont)com email címen.

nemethla Creative Commons License 2017.09.15 -1 1 29220

Kérdezd a Mcgoat-os Futozt, segít.

 

Előzmény: nagytomsky (29219)
nagytomsky Creative Commons License 2017.09.13 0 0 29219

Sziasztok!

Vettem egy Yongnou akkus vakut (686EX-RT), de egy napon belül beadta a túlmelegedés jelet. Azóta sem tért észhez.

Kínába nincs kedvem visszaküldeni, javítani kellene. Tudtok valami trükköt? Esetleg kapcsolási rajzot?

Jahno Creative Commons License 2017.08.26 0 0 29218

"ahol 8-12 képután a 600-asok 2 v 10 percre laeálltak."

 

Én ezeket már nem is értem, tele vagyok Wansen, Triopo, meg egyéb alap vackokkal és volt olyan alkalom is, amikor akku végéig hajtottuk folyamatosan az egészet, de melegedés/kikapcsolás nem volt(vagy 3-4 fővel, ahogy sípolt és töltött a vaku már lőtt is a következő, addig mi helyezkedtünk, töltés után újabb expó, így 600-900at vertünk bele folyamatos üzemmel). TT680 meg lehet ezek miatt van leárazva. Van olyanom is, de szerintem az hamar a múlt lesz.

Előzmény: nemethla (29217)
nemethla Creative Commons License 2017.08.26 0 1 29217

Én most untam meg a 600EXRT-k hülyeségeit az árukkal együtt, és Gocdoxra váltottam. A Lion-os akkuja brutál, ( 11V-os, 1 mp-en belül töltött kinti derítés után is, fullra 1,5s ), rádiós master-slave, opti canon E-TTL master-slave, hibátlanul vezérel és fogad bármelyik canon vakut, PLusz a két vaku és az egy vezérlő együtt nem volt egy 600 EXRT ára. Jobban tetszik, mint a Yongnuok. Van egy TT685C, egy V860IIC plusz akkuval és egy X1C transmitter. 40e+80e+10e, egy új 600EXRT 150..és két teljesen azonos kezelésű, de eltérő áramellátású vakum van. És még nem tiltottak le olyan helyzetekben, mint amikor a 600-asokkal már nrmtudtam dolgozni ( nem gyorstüzelés, csak nappali derítés vagy benti mennyezeti indirekt menyasszonytánc, ahol 8-12 képután a 600-asok 2 v 10 percre laeálltak. ) Remélem, nem bánom meg - a godoxoknak az eggyel régebbi ( V860C, TT680C, stúdiósak is)vakuit az Advesphoto leárazta a napokban 50% körülre. Érdemes ránézni: www.advesphoto.hu

 

Előzmény: Jahno (29216)
Jahno Creative Commons License 2017.08.20 0 0 29216

" Nagyon szeretem az olyan eszközöket, amelyek nem nem finnyáskodnak a gépet és gyártót váltok. :)"

 

És ezzel most a Godox rendesen nekilódult, mégis tud HSS-t, amihez csak kioldót vagy a vezér vakut kell cserélni. Jövőre megeszi a piacot kilóra, van egy tippem, hogy akkor már vezérlést sem kell a következő verzióhoz, csak talpat, vagy majd kiderül.

Előzmény: képfaragó (29214)
Jahno Creative Commons License 2017.08.20 0 0 29215

Kínából eddig mindenre láttam megoldást.

Előzmény: api41 (29213)
képfaragó Creative Commons License 2017.08.20 0 0 29214

Talán lehet, de nem biztos. Felléphetnek problémák, akkor kuka az egész kábeled.

Meg lehet hosszabbítani, de biztosan semmi értelme. Ilyen esetekben már a rádiós vezérlés a megoldás. Manuálisan én nagyon szeretem a Yongnuo YN560iii - RF603NII párost a Nikon D800-n, de a Sony A7-n is ugyanúgy működik. Nagyon szeretem az olyan eszközöket, amelyek nem nem finnyáskodnak a gépet és gyártót váltok. :)

A manuális üzemmód nyilván nem ITTL, de könnyen meg lehet szokni. Végül is régen is volt élet, amikor még az érzékenységet se lehetett tekergetni!

Előzmény: api41 (29213)
api41 Creative Commons License 2017.08.19 0 0 29213

Sziasztok!

Kérdezem Sony TTL vakú kioldót (őt eres) meg lehet e toldani 1,5 méteres ,hogy tíz méter legyen ????????????????

Köszi a választ.

képfaragó Creative Commons License 2017.08.15 0 0 29212

Igen, ez lehet megoldás, ha a belső vakut manuális üzemmódra lehet állítani. Ilyenkor nincs mérő elővillantás, ami megzavarná a fényszinkront.

Előzmény: horipeti77 (29211)
horipeti77 Creative Commons License 2017.08.15 0 0 29211

S2 módban nem is villan el. De most a belső vakut manuál módba állítva 1/32 teljesìtménnyel már rendesen működik!  Ez lehet a megoldás? A belső vaku manuál módja?

Jahno Creative Commons License 2017.08.15 0 0 29210

Nikoné kétszer villan, fényt mér, vörös szemet előz meg, hasonlók. Mérőfényre elvillan a Sunpak, majd második villanásra már nem, de a gép akkor exponál.

Előzmény: horipeti77 (29209)
horipeti77 Creative Commons License 2017.08.15 0 0 29209

Sziasztok! 

Vettem egy Sunpak Df3600 rendszervakut. S1 módban próbálom használni Nikon d3300 belső vakujának fényével kioldva. A vaku villan, de a fénye a képen nem jelenik meg. Mintha rossz idöben/késve villanna. Ez szemmel nem állapítható meg. Mi lehet az oka? 1/200-tól 1/60 ig próbáltam.

 

 

képfaragó Creative Commons License 2017.08.07 0 0 29208

Gyógyszertári alkohollal nem egyéb trutymóval.

Előzmény: zéeles (29206)
képfaragó Creative Commons License 2017.08.07 0 0 29207

Stúdióvakuról van szó?

Először is vigyázz, mert a tárolt töltés napokig benne maradhat a kondenzátorban, és kellemetlen vagy veszélyes áramütés érhet!

Igen letörölheted alkohollal. (két hét múlva, egy kézzel)

Előzmény: zéeles (29206)
zéeles Creative Commons License 2017.08.07 -1 0 29206

Üdv, vakucsövet denaturált szesszel és vattával takaríthatom? Hozzáértem.. Ez van itthon. Köszi

vectragt2 Creative Commons License 2017.08.07 0 0 29205

Sziasztok!

 

Esetleg valakinek van 580ex II vakuhoz villanó csőhöz gyújtó trafója?

Előre is köszönöm válaszaitokat! 

Üdv.

zorko Creative Commons License 2017.08.07 0 0 29204

Valoszinuleg az IGBT ment tönkre, sajnos konkret típust nem tudok mondani...

Esetleg katalogusadatok alapjan lehetne keresni helyettesitot. (Masik ugyanilyen vakuban megnézni, ha olvasható a tipusszam...)

Esetleg futoz tudhat még segiteni, bar mar eleg rég nem jart erre.

Előzmény: Ódy88 (29201)
Ódy88 Creative Commons License 2017.08.06 -1 0 29203

A másik oldal.

Előzmény: nemethla (29202)
nemethla Creative Commons License 2017.08.06 0 0 29202

A másik oldali kép többet mondana, így csak gyanítani lehet, hogy a nagyfeszt előállító körben szart be vmi

Előzmény: Ódy88 (29201)
Ódy88 Creative Commons License 2017.08.06 -1 0 29201

Sziasztok!

 

Van két darab Meike MK 600-as rendszervakum, melyen ugyan az az alkatrész hibásodott meg. Kapcsolási rajzot nem találok. Tudja valaki mi ennek az alkatrésznek a pontos típusa? 

Előre is köszönöm a segítséget!

nemethla Creative Commons License 2017.08.05 0 1 29200

Urak, hölgyek!

Nem azé', hogy kötözködjek, ez a topik a "tippek, trükkök" - de nem az eladási trükkök helye eredetileg.

Hanem a tanács és ötlet-adás, -kérés helye.
Adás-vétellel menjetek légy szíves a "Lámpák, vakuk, adok-veszek" topikba, ott a felugró figyelmeztetés is él,

és az adásvételnek ott a helye. Itt előbb-utóbb benéz egy moderátor és takarít, annak meg sokan nem fogtok örülni.

Köszönöm.

[CSD] Creative Commons License 2017.08.03 -1 0 29199

Bowens T-adapter rendszervaku tartó átalakító

 

 

Lehetővé teszi bármilyen rendszervaku használatát Bowens bajonettes fényterelőkkel. Dönthető fejjel, lámpaállványra.

 

9.000 Ft.

 

csehdaniel@gmail.com

06302858505

HG5villanyosember Creative Commons License 2017.07.13 0 0 29198

üdv, kaphatok róla fotókat? köszönöm

Előzmény: egyklikk (29191)
p.geiger Creative Commons License 2017.07.12 -1 0 29197

Eladó néhányszor használt (kb.5 óra!!) Yongnuo YN900 LED Panel, eredeti csomagolásában tartozékaival:
- 1 db kézi tartó
- 1 db vezeték nélküli távirányító
- 1 db "frost" diffúzor
- 1 db sárga diffúzor
- 1 db hálózati adapter
- Ajándék 2 db NP-F960 (8600 mAh) akkumulátorral
- Ajándék hálózati akkumulátor töltővel

Tulajdonságok: 900 db 5500K LED, 95+ CRI LED-ek, iOS és Android rendszerrõl is vezérelhetõ, változtatható teljesítmény 7200LM (kb.500W), Élettartam: 50000 óra.

Ár: 80e Ft.

Kipróbálható és megtekinthető Győrben.
E-mail: peter.geiger@freemail.hu

GreenPig Creative Commons License 2017.07.11 0 0 29196

Eladó kihasználatlanság miatt (4-5ször használt) JinBei DF-200led V 5500K led állandófényű lámpa.

 

Továbbá hozzátartozó fényformálók

Esernyőre nyitható Jinbei 150cm octobox

90*180as softbox méhsejt ráccsal

Jinbei 3000 lámpatartó állvány

 

Együtt : 160 000.-

Lámpa: 125. 000.-

 

 

érdeklődni: ukulel11@gmail.com

Köszönöm

HG5villanyosember Creative Commons License 2017.07.10 0 0 29195

üdv, lehet tudni a típusát és az állapotát? köszi

Előzmény: egyklikk (29191)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!