Keresés

Részletes keresés

technograd Creative Commons License 2019.05.04 0 2 16667

Volt valami extra a partyn, "népek" :) ? Vagy csak a BDSM, a fekete pince, zsaluzott beton, ja, ezt már mondtam, bocs...

2000.05.29., szinte az első lementett fétis-képem:

technograd Creative Commons License 2019.05.03 0 3 16666

déliszomszéd Creative Commons License 2019.05.01 0 0 16665

Est.r Creative Commons License 2019.05.01 0 0 16664

Ebben biztos vagyok, de azért nem lenne kedvem a fél estét egyedül tölteni, a poharamat szorongatva. :)

Előzmény: KeMatyi (16651)
Est.r Creative Commons License 2019.05.01 0 1 16663

Nekem nagy szerencsém van, mert személy szerint pont kedvelem a BDSM-et, fekete pincét, zsaluzott betont, valamint a fájdalomküszöbön üvöltő industrial-EBM zenét (és az andráskereszttől sem feltétlenül zárkózom el). :) Szerintem semmi hiba a készülékedben, természetesen nem kell a fentieknek mindenképpen összefonódnia a latex- és lakkfétissel. De való igaz, hogy nehéz lehet megtalálnod a neked való rendezvényt. Gondolom, nem vagyunk ilyesmiből sokfélével elkényeztetve, hiszen Magyarországon elég szűk réteget képviselünk.

Ami viszont komolyan kétségbeejtő számomra, az az általad is említett "morbus hungaricus"-jelenség...

Előzmény: technograd (16648)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.04.30 0 2 16662

Igen, igen, ez az!!! Köszönöm Bond a linkeket, pont ilyesmire gondoltam én is. A zene is, a környezet is tuti!!!

Véleményem szerint ilyet Magyarországon is el lehetne képzelni akár egy vidéki welness szállodában. Szezonon kívül talán még megfizethető is lenne. De nyilván mint minden kezdet ez is nehéz volna, vagy pontosabban k...a nehéz...

Előzmény: Latex Bond (16659)
Latex Bond Creative Commons License 2019.04.30 0 0 16661

Le ugyan nem nézek senkit emiatt, mert az eléggé sznob megnyilvánulás lenne a részemről, de tény, hogy nem egy családi büdzsét romba döntő kaland egy hazai dresscode-nak eleget tenni.

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (16657)
Latex Bond Creative Commons License 2019.04.30 0 1 16660

Hidd el, vissza fog az jönni... :)) Sosem tűnik el végleg, ami a génjeinkben kódolva van. ;)

Élethelyzetek változása miatt alább szokott hagyni, de végleg nem tud szakítani vele az, akinek ez nem csupán egy felvett divatszokás vagy a partnere kedvéért "megkedvelt" hobbi, hanem kb. gyermekkortól kezdve (vagy még korábbról) eredeztethető bevésődés.

Előzmény: technograd (16627)
Latex Bond Creative Commons License 2019.04.30 0 2 16659

Van ilyen, csak sajnos még nem kis hazánkban.

A festői Kandersteg-ben évente 1-szer megrendezésre kerülő Eccentric-Fashion Weekend épp egy ilyen "fehér asztalos, diszkrét, elegáns, vacsis, bárzongoristás" buli. Íme egy kis 3 részes ízelítő a 2007-es évi rendezvényükből: 

https://www.youtube.com/watch?v=n1wafNKGloU

https://www.youtube.com/watch?v=qKL4wboHOTw

https://www.youtube.com/watch?v=phY4EIACYGg

Érdemes mindhárom videó végébe belepillantani, mert nem csak a divatbemutatót örökítették meg, hanem pár jópofa életképet is a hétvégi szabadidős tevékenységi lehetőségekről, ami a chalet-ben vár az emberre (pl. a rainware fétis imádóknak is kedveztek egy kis műesővel :) ).

Igaz, én nem a 2007-esen voltam, hanem a 2008-ason, de soha ilyen élményben nem volt még részem, hogy akkor első alkalommal végre nem egy lepukkant indusztriális környezet fogadott. Lehet, hogy már korosodom, de nekem nagyon bejött. És még az sem zavart, hogy mindenféle náció és mindenféle korosztály képviseltette ott magát, sőt ettől vált számomra igazán exkluzívvá az egész.

Noha 2014 óta Annemarie és Heinz minden évben elmondja, hogy tutira ez lesz az utolsó (mivel már idősek a szervezéshez), mégis mindig megrendezik ősszel. És természetesen idén is lesz EF weekend. :)

Jó lenne valami hasonlót is csinálni M.o.-n a BDSM vonatkozásúak mellett, mert szerintem egyáltalán nem lennének konkurensei egymásnak.

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16650)
Ian Leder Creative Commons License 2019.04.30 0 1 16658

A '90-s években többször is lehetett találkozni lakknadrágos csajokkal. Nem csak este a bulikban, hanem nappal is. Hátha visszajönnek azok az idők :-)

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16645)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.04.30 0 0 16657

Én mindenkit lenézek, aki egy fétispartyra, úgy megy le, hogy igénytelenül van felöltözve.

Mivel az arcmemóriám jó, csak a nevekkel vagyok bajban, általában szoktam emlékezni az arcokra (és vagy igényesebb ruhákra)

Nem egy nagy lehetetlen az itthoni igényeknek megfelelni.

A klikkesedéssel ugyanígy vagyok, ha valaki egy szellemi szintet nem üt meg nálam, azzal nem barátkozom (nem adok neki kölcsön ruhát stb)

technograd Creative Commons License 2019.04.30 0 3 16656

Azért képeket nézegetni szeretek, bár azt egy 4 éves is meg tudja oldani egy mesekönyv segítségével :) .

"Drágám, nagyon szexi a nacid, de véletlenül beszorultam alád!"

Magyar hangja:

Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.04.29 0 1 16655

Ettől függetlenül a 30-as évek jazz melódiáit egy bárzongoristával tudom díjazni! :)

Előzmény: technograd (16653)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.04.29 0 0 16654

Jó, nyilván ennyire én sem erre gondoltam.

Valahol félúton.

Előzmény: technograd (16653)
technograd Creative Commons License 2019.04.29 0 0 16653

Köszi az "együttérzést" :) . Mondjuk azért annyira ne toljuk túl, hogy a Stefánia-palotában ülünk, egy bársonykötelekkel elszeparált részen, karácsonyi vigyorral szorongatva a francia pezsgős poharainkat, miközben  Max Raabe gramofonslágereket sikoltozik nekünk:

https://www.youtube.com/watch?v=jUV0Pxy_ZCk

KeMatyi Creative Commons License 2019.04.29 0 1 16652

Engem nem zavar, de egy más jellegű fétis bulit én is nagyon élveznék.

Kicsit olyan ez, mint a rúdtáncosok "keresztje", hogy még mindig nem választotta ketté a közvélemény a sztriptíztől. 

KeMatyi Creative Commons License 2019.04.29 0 0 16651

Nem szedi le senki a fejed, ha mondjuk a pultnál beszédbe elegyedsz valakivel :) 

Előzmény: Est.r (16647)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.04.29 0 1 16650

Engem baromira bosszant, hogy a lakk-latex fétishez hozzá van rendelve a BDSM, a fekete pince, zsaluzott beton, andráskereszt, fájdalomküszöbön üvöltő industrial-EBM zene. Nem is értem, miért van ez így, és elfogadni sem akarom. Gyűlölöm, hogy a Luxuria sem a fétisről szól elsősorban, hanem a többi, általad felsorolt dolgokról. Szívesen részt vennék - részt vennénk - egy kultúrált közegben megrendezett, lágy zenés, beszélgetős, esetleg fehér asztalos-vacsorás fétis partin, de ilyenről nem igazán tudok. :(

gabornagy0129 Creative Commons License 2019.04.29 0 1 16649

Eladó lakk hatású leggings!

Eladó egy nem használt lakk hatású leggings, teljesen új!

Ára: 4000 Ft

Márka Amisu

Mérete: M

Érdeklődni e-mailben lehet:

gabor.nagy0129@gmail.com

technograd Creative Commons License 2019.04.29 0 0 16648

Én tudomásul vettem, hogy ha mainstream fétis, akkor hozzá van rendelve a BDSM, a fekete pince, zsaluzott beton, andráskereszt, fájdalomküszöbön üvöltő industrial-EBM zene. Ezt elfogadom, a hiba az én készülékemben van, tudom pl. hogy az ilyen cuccok feketében mutatnak a legjobban, de nekem voltak anno más színű szereléseim is. De ami a legjobban bántott (tudom, mimóza-lélek :) ), hogy a kicsit több, mint maroknyi rajongón belül, akiknek a mondás szerint egy hajóban kéne evezniük, ugyanúgy feltűnt a "morbus hungaricus", mint a civil életben: lenézés, mások kapásból hülyének titulálása, klikkesedés, stb. Én azt hiszem, biztosabb út a táskába pakolt kis ruhatárammal elballagni egy hivatásoshoz, ez a módszer legalább működött már, nem úgy, mint a bulin ismerkedés. Magánéleti sirámok vége :) .

Vigasz: tegnap a Kálvin téri metrókijáratnál, vsz. külföldi csajszi (amúgy is gurulós bőröndös tanácstalanoknak hívom őket, Airport, Fe-ri-he-gi, 100E, 200E, where, when, how much, mint a Pet Shop Boys-tól a West End Girls szövege :D ), szóval a párjával ott várakozott, bordó-pirosas műbőrgatya volt rajta, alul kicsit harangozós, a tökéletes gömbölyű fenekén pedig jó feszes, rajzolni nem lehetett volna szebbet. Legalább a szenek jut, ha már a kéznek nem.

Előzmény: Est.r (16647)
Est.r Creative Commons License 2019.04.28 0 0 16647

Köszi a visszajelzést!
Én csak egyszer voltam, több éve, és nekem is az volt az érzésem, mintha egy privát baráti összejövetelbe csöppentem volna. Nem volt az az érzésem, hogy tudnék ismeretségeket kötni. Ezért nem mentem azóta.

Előzmény: KeMatyi (16640)
try_it Creative Commons License 2019.04.28 0 2 16646

De én azt akarom hogy a belső értékeimért szeressenek. :-) 

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (16643)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.04.28 0 0 16645

2-3 hete én is láttam az utcán két 18 éves körüli csajt; az egyiken extrafényes fekete lakk jeans volt. Egy vidéki kisváros utcáján. Olyan magabiztosan viselte, hogy öröm volt nézni. Másnap még egyet bordóban. Úgy látszik most volt a rajzásuk! :D

Előzmény: technograd (16642)
maxell1 Creative Commons License 2019.04.28 0 0 16644
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.04.27 0 0 16643

Akkor elég rossz tapasztalataid vannak, pedig a frusztrációra single csajszik is szoktak menni.

Csakhogy, észnél kell lenni.

Általában nem gerjednek arra, ha valaki tetőtől talpig felismerhetetlen a hacukájában.

Előzmény: technograd (16642)
technograd Creative Commons License 2019.04.27 0 0 16642

Csak jóindulatból: nagyobb az esélye annak, hogy megnyered a lottó ötöst, mint ezeknek a manővereknek. És is láttam tegnap Budapesten fényes PVC leggingses csajt, meg szűk derekú bőrszoknyásat, isteni csípővel (csávókám utána tíz métert hátrafelé gyalogolt, hogy stírölje), meg a Margit-hídnál, édes, konszolidált szöszit, bőrdzsekiben, lakkszoknyában, mondjuk, akkor már jól rákezdte az eső. És basszus, nem mehettem oda hozzájuk, mert kiszállókocsiba be, hibacímre ezerrel, egyszer csak éjjel 1, begyógyult szemek, összeolajozott kéz. Azt hiszem, nem véletlenül Frusztráció a party neve, de tapasztalatok alapján oda csak párok járnak, a Fényes Adolf utcában meg füldugó nélkül megsüketülsz, én, mint szakmai ember is meglepődtem néha, amikor a hanghullámok már az ember mellkasát horpasztják be... :P :) .

Előzmény: beer4life (16641)
beer4life Creative Commons License 2019.04.27 0 0 16641

Sziasztok!

Április 25-én csütörtökön kb. 19:45 körül Debrecenben az Egyetem sugárúton elmentem egy nagyon gyönyörű lány mellett. Magas szőkés hajú voltál, nagyon fényes bőr vagy lakk nadrág volt rajtad. Nem tudtam eldönteni hirtelen melyik anyag a kettő közül. Ha magadra ismersz, írj e-mailt (sanyi902@freemail.hu) és ismerkedjünk ha szeretnél.

KeMatyi Creative Commons License 2019.04.27 0 0 16640

Tervezek menni. A szilveszterin voltam, nem egy óriási eresztés, inkább baráti találkozó feelingje volt, de azért érdemes elmenni szerintem.

Előzmény: Est.r (16639)
Est.r Creative Commons License 2019.04.26 0 0 16639

Ti mentek kedden Frusztrációra? Milyennek találjátok általában a rendezvénysorozatot?

https://www.facebook.com/events/658598297891597/

KeMatyi Creative Commons License 2019.04.24 0 0 16638

Sziasztok!
Nincs valakinél elfekvőben férfi lakk felső, L-XL méretben, ami eladó volna? Köszönöm előre is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!