Keresés

Részletes keresés

FUTURE Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18022
Gratulálok Minden Futóbolondnak, aki teljesítette a Vivicittát, és örömmel fogadom az általános gratulációkat, melyeket természetesen egytől-egyig magamra vettem! :-)

Ez az idei verseny a sok kihagyás miatt nagyon kemény volt. Nem tudtam a Tőlem elvárható szinten szerepelni, de úgy tűnik, hogy a kisgazdákkal ellentétben Én már túljutottam a történelmi mélyponton. 41.20-at futottam. Hiver, zsuga, Repi és a saját időmet áttekintve arra a végkövetkeztetésre jutottam, hogy a 11. km hosszabb volt. Egy 4 perces tempójú futónak minimum fél percet jelenthetett. Úgy kifutottam magam, hogy vasárnap kis híján urnában távoztam a szavazóhelyiségből.

Nyuszi,mts,Philipcsiga!
Ha a Dreherre akartok csinálni egy komoly /vagy komolytalan/ csapatot, természetesen számíthattok rám. Lehet ugyan, hogy az egyesületemben is kell futnom, de a kettő nem zárja ki egymást.

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18021
Jegyzőkönyv

Kaszásdűlőre érve (Larzen és Lükepék segítsége ellenére két próba kellett, mert egy házszámhoz több bejárat tartozik) megállapítottam, hogy a Saucony bolt ott van, csak jól elbújt a sövény mögé, azaz a Szentendrei úti kerítésre/falra, ahova a többi bolt kitette a cégtáblát, még véletlenül se helyeztek el áruló nyomokat. Igazából csak megkeresni akartam, mert zárórára értem oda. Azért a rend kedvéért benyitottam: "Tényleg hatkor zárnak?" Mire az eladó (már le volt sötétítve a bolt): "Meg szoktuk várni az utolsó kuncsaftot, de ma kivételesen tényleg el kellene mennünk." Aztán, mikor szabadkozni kezdtem, hogy majd holnap visszajövök, csak meg akartam keresni őket, kifaggatott, hogy milyen messziről jöttem, mire még egyszer megnyugtattam, hogy vissza tudok jönni Békásról. De kezdetnek nem rossz. :-) Azért adott két katalógust, fél oldalon le van írva benne, hogy kell próbálni a cipőt, meg ilyenek. Ja, és itt is van Vitalade por, nem kell érte a Népstadionig elcaplatni. (Azt nem kérdeztem, hogy kutyakergetőjük is van-e. :-)) tartott egy ötperces kiselőadást is a katalógusok magyarázatául. Holnap majd megnézem a valóságot.

Szóval a katalógusban az Auráknál nem is beszélnek vízállóságról, azonban a Departure-nél és a Kyotee-nál igen. Viszont a fényképen (oldalnézetből) az Aurák talpa látszik jobbnak. Majd meglátjuk.

Van a katalógusban Jazz 5000 akciósan, amiről azt mondják, hogy hegyi terepre és aszfaltra is ajánlott. Létezik ez?

tifussssz Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18020
Én kimostam egyszer a cipőmet, nem volt semmi az a szag-orkán ami felszabadult akkor, azóta sem mertem ismételni....:)
Előzmény: Zmac (18016)
tasi- Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18019
OFF
kaktusz: szombaton nem ugrunk el valamerre gorizni?
ON

"Run on and on...The loneliness of the long distance runner"

Udv.: Tasi

facsega Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18018
...nem akartam igazán jót futni egyiken sem (az, hogy ez az elsőn mégis dobogót jelentett, más kérdés)... Viszont, akik előtted voltak, azoknak még eltévedni is volt idejük a cél előtt :o)
Előzmény: iSTVán a dombfutó (17968)
larzen Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18017
Akkor itt csak arról lehet szó, hogy az új szerzeményt félek besározni.
Azért még meggondolom, hogy bevetem-e a hétvégén a Mátrában.
Zmac Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18016
Volt egyszer egy fehér futócipőm. Zavart a színe, de megnyugtattam magam már a vásárláskor, hogy nem tart sokáig! :)))
Előzmény: mts (18015)
mts Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18015
Amikor hóban futok, utána szép tiszta lesz a cipőm.

Egyébként én sem soha. Majd lekopik a kosz a következő edzésen. :-)

Előzmény: Butch Cassidy (18014)
Butch Cassidy Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18014
"Ti hogyan tisztítjátok a futócipőtöket?"

:)))))))))))))

Ez aranyos kérdés... Olyan naív... Természetesen sehogy. Tisztul az magától. Ha nagyon retkes lenne, akkor esetleg sima folyó vízzel, de erre 10 évben egyszer kerül sor, tehát kicsi az esélye, hogy egy cipővel egyáltalán előforduljon ilyesmi.

Előzmény: larzen (18010)
larzen Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18013
A futócipő is be fog ázni, még a nedves fűszálaktól is, nemhogy egész napos sártól. Még a Merrel cipőm sem vízálló, pedig az nagyobb részt bőr, mint a Saucony.
Mit tennék? Nem tudom, nehéz kérdés...
Az biztos, hogy a Saucony kibírja a sarat, legfeljebb ki kell mosni utána. Én csak azt mondom, hogy sajnálom. Még megvárom a jelenleg Mátrában helyszíni szemlét tartó sporttárs :) jelentését, és csak utána döntök.
A Saucony legalább fél órával rövidebb menetidőt jelentene, mint a Merrel.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (18012)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18012
Akkor mit tennél a helyemben? A Merrelem sajnos kiszakadt oldalt, és száraz időben jó, de sárban rögtön beázik a legkisebb pocsolyától. A bakancs meg kő nehéz és nem tudok benne futni a lejtőn sem.
Előzmény: larzen (18010)
Sopánka Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18011
***** NAGYON OFF *****
Van egy szentségtörő kérésem. Ha nem tetszik, kérlek hagyjátok figyelmen kívül, tudom, hogy off. Előre is bocs, ha valakit zavar.
Mivel ismerőseimtől eléggé egyoldalú véleményeket hallok, kíváncsi vagyok a FUTO bolondok véleményére az idei országgyűlési választásokkal kapcsolatban. Tehát akinek van kedve, írja meg nekem magánba 2 mondatban, mit gondol az egészről, illetve mi befolyásolja szerinte az eredményt. Előre is kösz.
larzen Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18010
Én egyszerűen nem merem felvenni az Aurát, ha sár lesz. Inkább a Merrel, arról már tudom, hogy bírja.
Ecskend után kicsit poros lett az Aura, és a szövet ezt jól be is szívta, eléggé elkeserített. Vizes szivaccsal kipucoltam, de nem lett az igazi.

Ti hogyan tisztítjátok a futócipőtöket?

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (18009)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18009
De legalább van. Mert legalább 14 órán keresztül nagyon sok helyről teljesen elérhetetlen volt.
Vigasztaljon, hogy a te verziódat nyomtattam ki, mert az fért az első oldalra. :-)
Muszáj lesz vennem valamit: ha sár lesz a hétvégén, csak az öreg bakancsomat vehetném fel, de abból most egy kicsit elegem van. Szóval brutálban lesz felavatva a szerzemény.
Előzmény: larzen (18005)
lükepék Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18008
Ja, nem szakad bele az igyekezetbe, bár ezen a gépen elég jó. Kár, hogy mingyár jön a főnök és kipenderít.. :)
Előzmény: larzen (18005)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18007
Köszi, nem is tudtam, hogy itt is sasolsz. :-)

Tényleg nem jött be, pedig necckép 6-tal néztem, nem valami ósdi verzióval (ill. azzal is).

Előzmény: lükepék (18003)
Sopánka Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18006
larzen-nek én is gratulálok!!
48 km / 5:06, ez tényleg király! Én sem tudnék jobbat... 1999-ben a Csepel 50-en 5:41-et mentem, ennél gyorsabban még nem mentem 50-es túrán.
MINDEN ELISMERÉSEM!
larzen Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18005
kicsit lassú az index. :-(
Előzmény: lükepék (18003)
larzen Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18004
A SAUCONY termékek magyarországi kizárólagos forgalmazója az UNISPORT Kft.
Cím: 1033. Budapest, Szentendrei út 89-93.
Telefon: 453-0-453, 453-0-454
Telefon/Fax: 453-0-455
E-mail: saucony@matavnet.hu
Web cím: http://www.saucony.hu

Nyitvatartás: H-P: 8:00-18:00, SZ: 9:00-13:00

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (18002)
lükepék Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18003
ez az 1 harmadik kerületi cím volt:
Cím: 1033. Budapest, Szentendrei út 89-93.
Telefon: 453-0-453, 453-0-454
Telefon/Fax: 453-0-455

nem kell a második flash-re várni, az értékesítésre kell nyomni (lehet hogy ez nálad nem műxik.)
http://www.saucony.hu/i_keresk.htm

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (18002)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18002
Üdvözletem!

Valaki bedobná a kaszásdűlői Saucony címét vagy elérési útvonalát és nyitvatartását?
A www.saucony.hu-n próbálkoztam, ott egy idióta flash animáció szórakoztat egy ideig, ami átvált egy másik flashre, ahonnan aztán sehová egy tapodtat se. Az egész csak egy webmesteri/designeri önkielégítés, nulla információval. :-(

A másik meg, hogy ha az itt kapott korábbi útmutatásokat figyelembe véve utólag akarok rakatni egy betétet a cipőbe, de az még nincs meg, akkor vajon ugyanúgy kell betét nélkül próbálni? Vagy próbáljak helyet hagyni neki?

ganki Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18001
Szia Larzen! S-es, rovidujju narancspolot szeretnek, zsebbel. Remelem nem lesz tul draga.
Hova lesz a zseb, a hatan?
Köszi: Ganki
Előzmény: larzen (17958)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18000
Köszönöm a szíves invitálást, kivi. De én tényleg lassú vagyok ám, nem csak kamuból mondom. :) Még meggondolhatod magad! (Ez most olyan volt, mintha le akarnálak beszélni róla, de nem!)

:)79

Előzmény: kivi (17991)
larzen Creative Commons License 2002.04.09 0 0 17999
Hiver!
Igaz, hogy szintesebb volt [...], na de akkor is...
Pedig pont ez a lényeg. Itt alig volt emelkedő. Csak annyi, amit 8km/h-val meg lehetett futni, lefele meg visszaadta 12-es tempóval, úgyhogy csak erőtakarékosságból gyalogoltam bele.
Nagyon, nagyon kíváncsi lennék, hogy mennyi idő alatt menne egy normál, 1500m szintemelkedésű ttúra.

ákibácsi!
Nem kell ez a szöveg! Mátrabércen nem véletlenül nem indulunk együtt. :) Mivel jössz SzPüspökiből haza? Hátha befutok mielőtt (hosszú pihenés után :) hazaindulsz. :)
Van egy kérésem: tavalyi Lemaradás részidőid megvannak? Meg tudnád őket adni? Csak hogy mindig lássam, mennyivel vagyok lemaradva. :)

akibacsi Creative Commons License 2002.04.09 0 0 17998
Hiver,

Seggberúgás: az elit rajtszám nem csak előnyökkel jár, hanem 'kötelezettségekkel' is, ha valaki ilyet vásárol / visel a mellén, annak bizonyítania is kell, hogy megérdemli, ha mással nem, hát azzal, hogy szenvedve is, de végigcsinálja.
Kedveskedés: a fenti sorok csak a magas labda lecsapását jelentették, ne tessék véresen komolyan venni! Velem már sajnos többször előfordult, hogy nem volt bennem elég tartás (pl. újvidéki maraton :-(( ) Úgyhogy gyorsan abba is hagyom a szónoklást a témában...

Zsuga,

Hendikepet futva gondolkoztam azon, hogy az utóbbi időszak igencsak szegényes edzései (+térdügyi problematikák) miatt most nem szabad erőltetnem a maratont, így Hungaroringen egy félmaratont szeretnék futni (kb. 1:40 alatti idővel)

mts,

Gratula a dobogóhoz, ez már tényleg kijárt a hosszútávú OB megpróbáltatásai után, és a rákészülő edzések eredményeképpen. (asztamindenit, hogy megfogalmaztam, mi?)

Larzen,

?!?!?! És ezt csak most tudom meg?? Semmi sms, akármilyen dicsekvés azon melegében, amikor lezúztad/szétszedted a Gödöllői dombokat? Hát irgumburgum. Mindenesetre hatalmas gratula, még mindig fenntartom tt topicban írt nézetem, hogy ha ilyen ütemben gyorsulsz, akkor nem sokáig tudunk együtt futótúrázni :-)

Na, most ennyi.
ab

mts Creative Commons License 2002.04.09 0 0 17997
Szerintem (EZ) a közösség nagy hajtóerő.
Előzmény: Hiver (17976)
zakka Creative Commons License 2002.04.09 0 0 17996
Inkább:
GYERÜNK, HIVER, JÓ VAGY!!!!!
Előzmény: Hiver (17982)
zakka Creative Commons License 2002.04.09 0 0 17995
Hiver
Miti megkapta az adagját, Caspival pedig elkerültük egymást, de tudja, hogy nálam van az anyag. :-) Egyébként kösz a figyelmességet (mármint hogy ráírtad a neveket a zacsikra), jól jött ám. :-)))
Előzmény: Hiver (17977)
kivi Creative Commons License 2002.04.09 0 0 17994
Ne is mondd, egész délután+este nem tudtam letölteni szinte semmilyen weblapot.
Előzmény: Hiver (17993)
Hiver Creative Commons License 2002.04.09 0 0 17993
:o)))
Nem ér!
Ezt én akartam, csak nem tudtam csatlakozni!
Előzmény: kivi (17992)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!