Keresés

Részletes keresés

evad Creative Commons License 1999.11.16 0 0 483
Kicsit csapongani fogok a válaszokban, de a legfontosabbal kezdem.
TTT-t kéne csinálni, mondjuk december elején, de addig sem ártana minél több emberkét idehozni (mármint a topicra).
Mivel az ötlet az enyém (na jó, nem egy nagy vaszisztdasz), ezért az a kérésem, hogy hétvége legyen, mivel én az iődm nagy részét nem Pesten töltöm.
Aki azt szeretné, hogy legyen Trefort Topic Találkozó (TTT), az jelezze, ittt.

nagypapi! Minden meg van bocsátva. 1ébként nem voltam benne biztos, hogy öcséd is trefortos volt..., amnéziám jeleit lásd lejjebb. Okaira kezdek rájönni, egyetemistaként annyi élmény gyütt, hogy bizonyos dolgokat odébbrakott a memóriámban.

fraiv! Nem én feszítettem Heavy Metal Rules The World pólóban, hanem PP, IP és NG, mi több, kellően durva szöveget írtak a lapra, amit HM cenzúráztatott. Pedig csak baromkodtunk. Most megnéztem a ballagási különszámot, kellően önérzetes kis osztály volt, viszon egy db. oszttalálkozó nem sok, annyy nem volt.

joci! Most akkor örülsz?

blueye! Remélem, le@teremtetted tosht, aki mint tudjuk IP.

Most ennyi, majd jövök.

evad Creative Commons License 1999.11.16 0 0 482
Csak jelzem, hogy megjöttem.
Elnézést azoktól, akik hiányoltak, és elnézést azoktól, akiknek most csalódást okozok, hogy mégsem tűntem el.
Az ittjártam óta gyütt hozzászólásokat még nem olvastam, de túl sok munkát nem adtatok...
:(
Na, mingyá a lényegről is.
Üdv.
Hacsek Creative Commons License 1999.11.16 0 0 481
Nagypapi!
Nem maradtál még le a sztoriról.
COMING SOON...
STAY TUNED!
Előzmény: nagypapi (479)
blueye Creative Commons License 1999.11.16 0 0 480
Tényleg nagy a punnyadás! Nagypapi örülök, hogy az az internet elérés nem is annyira esetleges :O)
A Ruzsonyi tényleg jó nő (volt akkor, mostanában nem találkoztunk), egy élmény volt tőle oroszt tanulni!
nagypapi Creative Commons License 1999.11.15 0 0 479
Háj, Evribádi!
Mi ez a hét eleji fáradtság! Alig találtam meg a topikot!
Hacsek! Mi van a nedves hajas sztoriddal ? Lemaradtam róla, vagy még mindig nem mesélted el?
Evad, Te eltűntél, vagy csak a TTT-t szervezed? E VAD gondolatom támadt. (bocs) :)
Az orosztanításra visszatérve : Lídia néni az összes betűt megtanította nekünk, de ennél nem sokkal többet. Igaz, az orosz könyv nagyon szar volt. Szituációk a mindennapi életből: Hogyan lehet egy úttörő-nyakkendő lobogtatásával megállítani egy vonatot, termésbetakarítás (ezt tudom: Ubiráty urozsáj!), stb. Végül átvett minket Ruzsonyi, mai szemmel nézve egész jó nő lehetett (az akkori ő), nem véletlen hajtott rá a Szilárd! Vele újabb remekműveket vettünk ( a Holló és a Róka üdítő kivétel volt).
Örülük, hogy gimiben, új tanárral feljavult az orosztanítás. Öcsém Pajorhoz járt, sokkal jobban tudott oroszul, mint én.
Új téma: volt-e valaki napközis? Tapasztalatok?
fdraiv Creative Commons License 1999.11.15 0 0 478
"Ki beszél itt szerelemről???" (hátha most sikerult egy hosszú oeoe betüt irni - ueue-vel már meg sem probálkozom)

Az ember nem szeretheti a tanárját, ha akár még Gombos Évának híjják is??? Ha nem is, én mindenesetre nem tudtam róla, és az engedélyed nélkül szerettem. Szerintem nagyon jó tanár volt, bár tudom, hogy az osztályban nem mindenki gondolta így, de az, hogy én a matekot valamennyire tudom és szeretem, az szinte kizárólag neki köszönhető. Sokszor még az egyetemen sem találkoztam azzal a precizitással, amit tőle lehetett megtanulni. És szerintem ebbe a képbe nagyon jól beleillik, hogy nem tudod kidumálni magad, ha elkéstél.

Na bocsesz, ha valakit megbántottam, egyáltalán nem akartam.

fdraiv

Előzmény: Hacsek (475)
karlsruhe Creative Commons License 1999.11.15 0 0 477
most akkor szivozzak, es mondjam, hogy mire van szukseged, kedvesh tosh? :)
karlsruhe
Előzmény: tosh (476)
tosh Creative Commons License 1999.11.15 0 0 476
a gombosevarol nincs veletlenul kep (ha mar az ld-rol volt)...ahogy mar mondtam, a meszesedes igen elorehaladott, es jo lenne a szereploket vizualizalni, hatha valami elojon...
Hacsek Creative Commons License 1999.11.15 0 0 475
Márhogy Gombosba voltál/vagy szerelmes?
A hátulGOMBOS köpenyébe?
Előzmény: fdraiv (474)
fdraiv Creative Commons License 1999.11.15 0 0 474
Kedves Szezso!
Szerintem nem olyan tragédia, ha nem tudja az ember kidumálni magát, ha valamit rosszul csinált. Ne haragudj az iskolás hangért, ezt nem is ütöttem volna meg, ha nem olyan tanárt támadsz, akit nagyon szerettem/szeretek (igaz, az utóbbi 10 évben csak távolról). Én is sokszor hagytam az ellenörzömet a lépcsö alján, de a szabál az szabál...
fdraiv

PS(OFF): egy másik listán valaki rábeszélt az ékezetekre, de ô-ket vagy ô -ket sosem fogok írni, még ha tüzes kemecében kell is végeznem.

Előzmény: Szezso (472)
Hacsek Creative Commons License 1999.11.15 0 0 473
Hogy általában az volt-e, azt nem tudom. Akkor viszont biztosan ő mondta el a dolgokat, sőt nem is tagadta.
Előzmény: Szezso (472)
Szezso Creative Commons License 1999.11.15 0 0 472
Hacsek! Tuti, hogy a GD ilyen árulkodós volt? Én négy évig osztálytárs voltam, de nem ilyennek ismertem. A Gombos Éváról viszont mindent elhiszek. A kapuban a későktől mindig ő vette el a legszigorúbban az ellenőrzőt, nála sosem tudtam kidumálni magam.
Előzmény: Hacsek (444)
karlsruhe Creative Commons License 1999.11.15 0 0 471
nyicsivo aszobennovo :)
hier ist alles :)))
karlsruhe
Előzmény: Hacsek (470)
Hacsek Creative Commons License 1999.11.15 0 0 470
Értettem!
Hangulatjelentést is kérek!!
Előzmény: tosh (469)
tosh Creative Commons License 1999.11.15 0 0 469
tam nyikto nye acusztvujet.
szpasziba tavarisi.

Hacsek, jelentem penteken blueye bulijan nem volt cserepdobalas (ez meg valahol az also 300-as hozzaszolasaim kozott jott fel, ugymint voccs disz plesz). viszont osszeszamoltam, es kis osztalyunkbol ott voltunk 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, igen, heten, az kb. 20%.

karlsruhe Creative Commons License 1999.11.15 0 0 468
dajtye mnye pazsalujszta sztakan voda (vodu?)s.zs. rulez
karlsruhe
Előzmény: blueye (463)
joci Creative Commons License 1999.11.15 0 0 467
megint beneztem:)

mintha evad eltunt volna:)

fdraiv Creative Commons License 1999.11.15 0 0 466
Megkovetlek teged is, ot is, bar azt tovabbra is tartom, hogy ebben az ugyben nem nagyon liberalizalt, de tenyleg furcsa idok voltak, es ha valakire leosztottak egy szerepet, azt nehez lehetett vegigjatszani. Mondjuk Pali bacsi szerintem megtalalta volna a modjat, de hat olyan tanarbol tenyleg nem futkarozott sok arrafele sem...

fdraiv

Előzmény: Hacsek (465)
Hacsek Creative Commons License 1999.11.15 0 0 465
Ha S.Zs. = Simon Zsuzsa, akkor oroszt tanított, ofőm volt 3 évig, és az iskola egyik legliberálisabb tanereje volt 79-82 között. A legjobb házibulikat nála rendeztük.
Előzmény: fdraiv (454)
blueye Creative Commons License 1999.11.14 0 0 464
Sülyedés, sülyedés. No gondoltam, hogy könnyebben megtaláljátok, felhozom. DE egy + gondolat: máskor így vasárnap este, mit csinált a Trefortos diák (történetesen én): hallgattam B. Tóth László-t (Poptarisznya - Poptaritop) s készültem másnapra: magyart s törit tanultam, matek leckét szigorúan reggel másoltam, mondjuk FÉ-ről (gyönyörű kisgyerekük van!).
Egy story, ami nem velünk esett meg: Márton János belép osztályába 7.35-kor, mindenki másolja a magyar leckét, magával viszi a füzeteket, tuti karó. Pedagógia oh!
Erről jut eszembe: puskázások?
blueye Creative Commons License 1999.11.13 0 0 463
Naná, hogy csak átvitt értelemben tehette, gondolj bele ebbe a párba: DJ-Viszkis, DJ min. 2X akkora, mint a Rabló. Sok pár alakult, már ált. isk.-ben is, nagypapi már akkor aktív volt! Kicsit OFF, de a tegnapi bulin is voltak olyanok, akik csak általánosban: Dagadt, JD. ON egy kicsit vissza kéne térni a tanárokra, az nem annyira belterjes. Pl.: persze nagyon utáltam az oroszt. DE Pálos Miklósné tüzen-vizen át belénkverte (még a Perás-ba is vhogy :O) ), és most nagyon hálás vagyok neki, sokat járok az ex-szovjet államokba s ha ő nem lett volna, egy pohár vizet se tudnék kérni, nemhogy dolgozni tudnék.
Előzmény: nagypapi (462)
nagypapi Creative Commons License 1999.11.13 0 0 462
...természetesen a szó átvitt értelmében tette whyskys, amit tett...
Azért a csónakos baleset ügyében nem vagyok 100% biztos, majd vmikor jön evad, azt' eldönti a kérdést.
OFF
Blueye! Emilkét küldöm!
ON
blueye Creative Commons License 1999.11.13 0 0 461
Hát igen jóreggelt. Igen jól sikerült, haza reggel 5.30-kor, ha hamarabb jövök rá ki is vagy, ment volna mail, s szívesen láttalak volna. Ott volt TÁ, HA GB (nem én!), s persze tosh, s még sokan mások! evad-dal beszétem, tervez egy TTT-t (gyk.: Trefort Topic Találkozó). Öcséd nem netel? Rég hallottam róla direktben, kérdeznék is tőle, szólj neki, hogy nézzen be!
Előzmény: nagypapi (460)
nagypapi Creative Commons License 1999.11.13 0 0 460
Jó reggelt, blueye! Remélem jó volt a buli!
Áruld már el, gyanakodtál rám?

Nem, Tényleg DJ-re gondoltam (indiszkrét leszek: Dudás Judit, nem valószínű, hogy Tasztaltárs), szegény még sírva is fakadt. Megjegyzem, Whyskys igen gyakran és szívesen b@szogatta DJ-t.

Előzmény: blueye (459)
blueye Creative Commons License 1999.11.13 0 0 459
Haliho,
nagypapi köszönöm a helyesbítést, így már minden tiszta.
De biztos, hogy DJ-re gondoltál, aki hölgy volt és nem DT-re, aki fiú?
Előzmény: nagypapi (453)
nagypapi Creative Commons License 1999.11.13 0 0 458
Mit tanít? Még mindig oroszt?
Előzmény: piano (457)
piano Creative Commons License 1999.11.13 0 0 457
Mellesleg Pajor jelenleg a Gabor Denes Foiskolan tanit...
fdraiv Creative Commons License 1999.11.12 0 0 456
Latom, mar csak monologizalok, de hat mit tegyek ha ilyenkor szall meg az ihlet. Az akadalyversenyhez csak annyit tennek hozza, hogy volt egy teszt is, ahol minden kerdesre harom valasz volt, es mi mindenhol bejeloltuk, hogy meg veletlenul se azt adjuk meg valasznak. A gond csak az volt, hogy volt olyan, ahol nem tudtuk a valaszt, es igazan nehez volt kitalalni, hogy melyik nem helyes. Nem vagyok biztos benne, de ugy emlexem, sikerult...
fdraiv Creative Commons License 1999.11.12 0 0 455
Az igazgatohelyettesekhez meg: igazabol SZs hozzaallasa nem is volt annyira elitelendo: en sem tudom, mit tennek a helyeben. Olyan gyorsan valtozott minden, egy dologra kellett koncentralnia: idot nyerni. O meg nyert: bekerte a Fidesz-programot, beszelgetett, de tulajdonkeppen semmit sem mondott, csak azt, hogy nem kellett volna eljonnunk a diakonkormanyzat/KISZ kozos rendezvenyrol ido elott. Pajor viszont szerintem kimondottan rosszindulatu volt, peldat akart statualni, vagy legalabb a hatalmat ereztetni. Igaz, ez egy vagy ket evvel korabban volt, mint a masik...

fdraiv

fdraiv Creative Commons License 1999.11.12 0 0 454
Korom: mondom, '90-es erettsegi. Kisebb vagyok, mint evad, de nagyobb, mint joci.
A szervezes azert tulzas, csak megtetszett a dolog, es gondoltuk, hogy ne csak KISZ legyen az iskolaban.

Igazgatohelyettesek: PR -orosztanar (utobbi minosegeben allitolag jo).
SZs - talan te meg nem is ismerhetted, es szegyenszemre nem is tudom, hogy mit tanitott.

(ha minden osszeugrott fonn, az csak azert van, mert lusta voltam tag-eket berakni, meg le is beszelnek rola, viszont rossz titkarno modjara teleszpeszeltem mindent -OFF)

Akadalyverseny: ez epp nem az asztalosjanosifjusagiparkban volt, hanem a harmashatarhegyen, de fantasztikus otletekkel vesztettunk egy csomo pontot. A gond csak az volt, hogy a lajharmaszast igenigen nehez 0 pontra teljesiteni, legalabbis ugy, hogy ne vegyek eszre...

Előzmény: nagypapi (453)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!