Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.04.12 0 0 18105
kivi, valahogy azért csak megoldható, hogy a fejed a helyén maradjon! Ha már ilyen illusztris társaságba kerültem, akkor úgy érzem, kötelességem elkezdeni a gyorsító edzéseket... :)

Mosi

Előzmény: kivi (18099)
Sopánka Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18104
Mit mondjak, gyerekek, én is jövök a DMV-ra, de a mi hagyományos (és sikeres :-) 2:45-öt ment) REMETE csapatunk idén is teljes. Belőlük csak én vagyok itt a képviselet.

Holnap akkor is elmegyek futni, ha esik, ha fúj! Vasárnap óta nem voltam!!! Franc! Honnan lesz itt ECs (angolul PB) Visegrádon?

lelkiismeret Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18103
Alan!
Ez gyönyörű volt:)), de miért pont én?
Nekem különben az a véleményem, hogy mi így is egy nagy csapat vagyunk. Az őszi váltók ugye csak 3 fősek voltak, ide kapásból 6 ember kell, tehát szerintem a név nem kötelez.Talán az sem lenne hátrány, ha mindenki beírná a szándékait, esetleg hogy hoz e nem "bolond" futót, és lenne valaki aki mindezt valamiféle listába önti, és akkor látnánk, hogy hány emberrel számolhatunk, hol van hiány, hol van többlet, hova kell még ember.( Ezt a körmondatot még Torgyán is megirigyelhetné). Az is szempont ugye, hogy ki mit bír, és melyik csapat milyen babérokra vágyik.Mert ha ilyen tervek is vannak, akkor azt tudnunk kell, hogy a vegyes csapatokat férfinak értékelik.Nekem ez a véleményem, de egész biztos, hogy ez fele lennyire nem bonyolult probléma.
Szóval én nem tudom mit csináljunk:))
Kérlek értékeld a válaszomat!:o)))))
Előzmény: Alan01 (18079)
amatőr Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18102
Lekiismeret!
Írod:
Ma futottam, de borzalmasan rosszul esett:(

Jelentem: Ma nem futottam, és borzalmasan rosszul esett :)

Achilles-ín...

Előzmény: lelkiismeret (18101)
lelkiismeret Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18101
akibacsi!
Ma nagyon szívesen megtettem volna, máskor nyugodtan hívj, (már néhányszor beírtam ide a számomat), de sajna a netet csak ilyenkor olvasom. Holnap is nagyon szívesen segítenék, csak igen kicsi az esélye, hogy holnap 5-ig hazaérjek a suliból.Ha ez a kicsi esély segít rajtad valamit, akkor hívj reggel 7.30 és 9 között(06-20-5166653), hogy az adataidat elmondd.
MINDENKINEK!:mivel azt hiszem, hogy én lakom a legközelebb a BSI-hez, és nyár végéig még nem is dolgozom, tehát napközben viszonylag szabadon mozgok, ilyen és ehhez hasonló vészhelyzetekben nagyon szívesen segítek bárkinek, csak hívjatok!

Ma futottam, de borzalmasan rosszul esett:(

Előzmény: akibacsi (18093)
Nereida Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18100
Lányok! Asszonyok! :)
sürg?s problematika van! Leszólt nekem a csapatführer, hogy próbáljak szerezni egy lányt a Szarvas?z?k csapatunkba, mert kritikus a létszám. Szombaton lényegében egész napos elfoglaltságról lenne szó, futni kb. 4km-t kellene, szabadon választott tempóban. Az se baj, ha a jelentkez? esetleg egyetemi vagy f?iskolai hallgató.
Nem várok tolongást, de azért megpróbáltam :)

Nereida

kivi Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18099
És persze a Team Kivi jelenlegi állása:

caspi
zakka
futóbab ?
Mosolygós
amatőr
kivi

Tehát úgy néz ki hogy megvan a csapat, már csak futóbab részvétele kérdéses.

Ps. Mosolygós meg leveszi a fejemet hogy mégis a felírtam a listára... :-)

kivi Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18098
FullOFF
Ha tudnád hogy az autós fórumban miket vágnak a fejünkhöz, amikor miattunk x időre lezárnak egy-egy fontosabb utat...
Előzmény: larzen (18096)
sneci Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18097
Ma volt három Lomnicim!:))
sneci
larzen Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18096
FélOFF

Hofi Géza emlékére engedjetek meg egy rövid idézetet.
(Az előzményt most írtam meg a Kerékpáros topikba.)

Meg röhögök a futóversenyeken is. Jajj, de ki van találva, te! Elindul a csomó lúdtalpas... ez még rendbe lenne, de senki nem szól nekik, hogy menjenek má ki a zöldbe... a füvön meg a földön, ott... neeeem! Andráhháássy út, Hőőhősök tereee, mirecentenárium addigra már össze is esek...

FUTURE Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18095
nyuszi!

Küldtem e-mailt. Azt hiszem.

Előzmény: nyuszi_ (18080)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18094
Liv_running
Jól értem, hogy csak a futáshoz keresel társaságot? Szerintem leszünk ott jónéhányan, biztos akad valaki, akinek megfelel a tempója. A többi futóval is lehet próbálkozni, de FB is lesz gondolom elegendő.
Egyébként én is kb. a Te tempódban szeretnék haladni (bár lehet, hogy inkább kicsit lassabban, majd meglátjuk, hogy érzem magam), de az a helyzet, hogy futás előtt a gyerekeket fogom terelgetni és utána valószínűleg sietünk is haza, így tényleg csak a közös futásra lehetek valamelyest alkalmas (név a narancspóló hátulján...)
Előzmény: Liv_running (18084)
akibacsi Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18093
Sziasztok!

nem megy véletlenül valaki ma vagy holnap BSI-be nevezni? Hungaroring félmaratonra mennék és ki szeretném használni a kedvezményes nevezést, de sajna nincs igazán időm elmenni.
Ha valakinek aktuális, please dobjon meg egy maillel.
köszönöm
akibacsi

mts Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18092
VorosG,

igen, igen!

Előzmény: VorosG (18064)
Chino-San Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18091
na ez nekem ma nemjön össze. naxóval: HOLTPONTY (a nagybetűkhöz nem ragaszkodunk...)

és természetesen eszt a csapat nevének xeretnénk. minket nyugottan szólíccsatok továbbra is a nickünkön! ((c:§

Előzmény: Chino-San (18090)
Chino-San Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18090
akarom mondni: holtpony
Előzmény: Chino-San (18088)
kaktusz7 Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18089
Figyelmetlenül olvastam.

Senior Futóbolondok:
sneci(50)
csaszkal(45)
iSTVán (38)
kaktusz (39)

Chino-San Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18088
jelzem, hogy ha 1 csapatban evezünk majd, akkor Spenót (+ én is) ragaszkodnánk a Holtpont névhez. ha ez kizáró ok, akkor keresünk másokat, akik szeretnék, hogy őket gyengíccsük... (c:§
Előzmény: Alan01 (18079)
sneci Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18087
Istvánt lehagytad!
valamelyik nap küldöm.
sneci
Előzmény: kaktusz7 (18086)
kaktusz7 Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18086
Senior Futóbolondok:
sneci(50)
csaszkal(45)
kaktusz (39)

Sneci
A nevezéshez küldd el légyszi az adataitokat!

Rohamcsiga
Árnika szeretné ismét összehozni a csapatot, most is alapvetően a kollégáiból, de még nem kezdett szervezkedni. Szóval arra akarok kilyukadni, hogy nem tudom, lesznek-e hatan, vagy sem. Mindenesetre küldd el légyszíves a hölgy telefonszámát.

Előzmény: sneci (18082)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18085
Helyzetem továbbra is a következő: időm, kedvem valószínűleg lesz (bár nem tartom "létkérdésnek" az indulásomat, csak a "buli" kedvéért mennék), a formaidőzítésem viszont nem hiszem, hogy a legjobban alakul (1 héttel a Tisza-tó után), azért gondolom a 28 percbe mindenképp beleférhetek (összehasonlításul: jó formában 26-on belül lennék).
iSTVán (38)
Előzmény: kaktusz7 (18081)
Liv_running Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18084
Tasi, ha tudsz valakit (magad inkluzíve), jelzőzz, Topiktársak nem indulnak (csak nem a rossz idő riasztotta vissza őket?). Félmaratonra megyek, első próba.
Előzmény: tasi- (18076)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18083
Kaktusz!
Ha Arnika is megcsinalja a tavalyi csapatot akkor a baratnom mamaja ujra szivesen futna veluk!
Telszama a regi de ha mar nincs meg elkuldom ujra!

Előzmény: kaktusz7 (18081)
sneci Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18082
Egyszer már jelentkeztem másodmagammal, de a kedvedért mégecccer:)))
sneci(50)
csaszkal(45)
sneci
Előzmény: kaktusz7 (18081)
kaktusz7 Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18081
Szeretném a tavalyi senior csapatot összehozni a Dréher Maraton-váltóra. Aki a tavalyiak közül jönni tud, jelezze, de valószínűleg újakra is szükség lesz. A korotokat írjátok meg!

Szóval:
Kaktusz (39)

nyuszi_ Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18080
Future,

szívesen futnék veletek! Nekem 25-26 perc körül menne egy váltásom.

Eső:
jelentem, én is legyőztem magam (hmmmmm, de jó meleg, puha itt az ágyban... na, még egy kicsit maradok... :) és futva jöttem be.

Az eső nem tudott megakadályozni ebben, viszont egy hülye p...a majdnem elütött - hiába mutattam neki hogy figyeljen oda, mert megyek át előtte a zebrán, ahova jobra lekanyarodott. Vagy nem látta, hogy ott vagyok a kocsi előtt vagy szándékosan ki akart vasalni, mindenesetre lassítás helyet még gázt is adott. Normális az ilyen????

   / )/ )
  (-.- )
      nyuszi
('')('')_)o

Előzmény: FUTURE (18022)
Alan01 Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18079
Kedves Lelkiismeret,
A hét elején kialakult egy társalgás arról, hogy felújítsuk-e a Lelkicsigalan csapatot a DMV-re.
Nem volt még, aki határozottan kimondja, hogy tisztán fiú és lány csapatok induljanak-e, vagy a vegyes csapatokat preferáljuk. Senki nem akar régebbi csapattársaira nyomást gyakorolni, sem kirekeszteni őket.
Az eddigi hozzászólások arról tanuskodtak, hogy a "lassú szekcióban" mindenki nyitott bármilyen változatra.
Valakinek viszont ki kell mondani a kezdő szót, azért, hogy kialakuljanak a stabil csapattöredékek, amihez lehet csatlakozni. Nem tartom lehetetlennek, hogy a Futóbolondok 8-10 csapatot kiállítsanak.
Te időnként nem csak Amatőr, hanem az amatőrök lelkiismerete is vagy, kérlek, javasolj valamit. (Természetesen más is tehet javaslatot!)

A DMV-re május 10-ig lehet "kedvezményesen" nevezni, addig "mindössze" 9000 Ft/csapat.
Alan

Előzmény: lelkiismeret (18073)
amatőr Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18078
Mint tavalyi KIVI Team-tag, természetesen idén is jövök a Dreher-váltóra, számítsatok rám a csapatok szervezésénél!
Előzmény: kivi (18034)
Zsazsi Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18077
Nereida!
Ez meglepő hír és több negatívuma van, mint pozitívuma. Nem tudom, őszintén szólva. A technikai is szombat reggel lesz, ami már neked késő. :o(
Javaslatom, hogy telefonálj Miskolcra és próbáld meg ezt tisztázni. A tájékoztató füzet már az év elején készülget és azóta lehet változás.
A két szakasszal nincs gond, az időmérőnek bemondod, hogy tovább futó vagy. Ő ezt feljegyzi a kis papírkájára. Nem egyedül leszel ilyen, az tuti! :o)
Zsazsi
Sajnos, tegnap nálam is az eső győzőtt. Cserébe a szabad estéért jól bekajáltam és ágyba bújtam egy jó könyvvel. :o)
Előzmény: Nereida (18071)
tasi- Creative Commons License 2002.04.11 0 0 18076
/me egyelore erosen gondolkodik rola, de lehet vannak a T. topiktarsak kozott mar biztos indulok is :)
Előzmény: Liv_running (18074)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!