Keresés

Részletes keresés

larzen Creative Commons License 2002.04.23 0 0 18415
Narancspóló!

Elméletileg letelt a határidő pénteken, ugye. :)
A következő lépés, hogy ki kell mennem Rákosborzasztóra, hogy személyesen beszéljek velük. Rossz tapasztalat, hogy telefonban nem pont ugyanazt mondják, mint IRL.
Annyi biztos, hogy csak szerdán érek rá, ha ráérek egyáltalán. Igyekszem.
Ezután kiderül a pontos ár. Ezután mindenkinek írni fogok.

Köszönöm a türelmet.

zsuga Creative Commons License 2002.04.23 0 0 18414
4:30-4:40/km tempóban szeretnék futni a maratonon ami 3:10-3:20 közötti időt jelentene. Nekem most az okozza a legnagyobb "gondot", hogy úgy érzem sokat fejlődtem az elmúlt néhány hónapban, de mivel csak edzésen futottam 30-35km-t, nem tudom, hogy verseny mennyivel gyorsabb tempót hozhat ki belőlem. Mindenesetre ez kellemes gond ahhoz képest, ha edzettlenül kéne hasonlókat számolgatni:)

Sopánka
Tegnap lendületes 10-15km-t akartunk futni a szigeten, de az egyik segítőkész MAC-os edző azt javasolta, hogy már csak lazákat futkossunk. Szóval a héten most már csak 10-15km/nap az adag nem túl gyors tempóban (max. 4:00/km, de jellemzően bemelegítés és levezetés között 5-10km 4:30/km tempó, hogy szoktassam magam a tervhez).

Előzmény: Sopánka (18413)
Sopánka Creative Commons License 2002.04.23 0 0 18413
Fiúk!
Ti mit csináltok még e héten?
Én még a múlt csütörtöki izomlázamat gyúrom ki, 20 percet köröztem a sportpályán, mindenfélét próbáltam, könnyedén is, meg gyorsan is, közben meg-megállva, nyújtva egy kicsit a lábomat, valamit javult, de még mindig nem tökéletes. A végén repesztettem egy 1000-et 3:43-mal, csak hogy érezzem, mi az ábra, és tényleg nem vészes, de azért szeretném kihozni vasárnap azt, ami bennem van.
Sopánka Creative Commons License 2002.04.23 0 0 18412
IGEN NYUSZI!! Pontosan így van!

én 2:59-et remélek, de most nagyon halvány lett a remény. A realitás kb. 3:09 (csak hogy ECs legyen...).

Előzmény: kaktusz7 (18406)
kaktusz7 Creative Commons License 2002.04.23 0 0 18411
mts
Akkor Téged valószínűleg nem foglak utólérni.
Előzmény: mts (18410)
mts Creative Commons License 2002.04.23 0 0 18410
2:50:00,

de mindenképpen 3:00:00 alatt.

Hjaj ..... nagyon izgulok, hogy sikerül-e, hogy nem fogom-e elfutni az elejét a nagy terv miatt, s így nem csúszok-e ki a kistervből ....
Sok-sok kérdés.

mts

Előzmény: kaktusz7 (18406)
sneci Creative Commons License 2002.04.23 0 0 18409
Tudtam, hogy mégse lesz "érdektelen":))))))
Szerintem is jól összevágták(1-2 órás anyagból), a lényeges dolgok benne voltak.
sneci
Előzmény: IV.kercsaj (18408)
IV.kercsaj Creative Commons License 2002.04.23 0 0 18408
Tercsit máris leszedheted, mert amint ma mondotta, nem jön, mert még fiatal és előtte áll az élet :-)))

sneci
Szerintem egy nagyon jól sikerült riport volt, én is felvettem :-)

Előzmény: nyuszi_ (18405)
Amtibácsi Creative Commons License 2002.04.23 0 0 18407
Sziasztok

Most kaptam a legfrissebbet. Ózdi Hegyi Maraton Május 5-én

Üdv. Amtibácsi

kaktusz7 Creative Commons License 2002.04.23 0 0 18406
Maratonisták,
mennyi idő alatt szeretnétek lefutni?
Előzmény: nyuszi_ (18405)
nyuszi_ Creative Commons License 2002.04.23 0 0 18405
Akkor tehát a mai első lista :)
Visegrád-Budapest 2002. április 28. vasárnap
Futnak: zsuga, Csaszi, mts, Sopánka, nyuszi, Tercsi(?), P_@/", zakka, Caspi (1. maratonja, hajrá!), most akkor FUTURE is jön?
Csinos kísérők tekernek: IV.kercsaj, Gabi, Évi, Hiver (kedve támadt... :), Caspi fia (nehogy összevesszenek rajta :)
Gurulnak: kaktusz, tasi-
Nagyon várják a vasárnapot: nyuszi, Sopánka, mts :)))

Fürgelábú FB-váltó:
FUTURE (23'), Sopánka (26' körül), Nereida (26'50"), nyuszi (26'), P_@/" (jön!!! :) (24'), és még ki jön???

   / )/ )
  (-.- )
      nyuszi
('')('')_)o

Előzmény: mts (18403)
mts Creative Commons License 2002.04.23 0 0 18404
Telefonszám, faxszám a régi.

Küldjed mind! :-)

Előzmény: Philipcsiga_ (18395)
mts Creative Commons License 2002.04.23 0 0 18403
Vasárnap várásba én is benevezek. :-)
Előzmény: Sopánka (18385)
Amtibácsi Creative Commons License 2002.04.23 0 0 18402
Ez is futás, kicsit másképp
A táv 950 km

Üdv. Amtibácsi

mts Creative Commons License 2002.04.23 0 0 18401
néhány perc ... ;)
Előzmény: sneci (18372)
Repi Creative Commons License 2002.04.23 0 0 18400
Ennek örülök.
Emil ment az címedre.
Előzmény: zsuga (18390)
Chili bá Creative Commons License 2002.04.22 0 0 18399
Sziasztok!

Bár még az írástól is elment a kedvem, azért lefirkantom életem legvacakabb futóélményének leírását! A felesen indultam, s a rajtnál még snecivel azonos időről beszéltem, én is 1:40 körül szándékoztam beérni. Nem tudom honnan volt ez a fene nagy önbizalom, hisz az elmúlt két hétben 14 km sikeredett, az is három felé osztva,s hónapok óta havi kb 100 km körül vegetálok! Az tuti, nem a túledzettség volt a baj. Sőt még új cipót is vettem (Saucony??)

Ennek ellenére az eső hetes 30 perc alatt sikerült, ekkor még kezet szorítottam magammal, a második harmadban, már inkább ökölbe szorultak kezeim, az utolsó 4 km 25perc alatt, döbbenetes koreográfiával. Az állandó görcsveszély ( még soha nem görcsöltek be a lábaim futás alatt korábban) miatt hátrafeszített lábfejjel pogóztam, mint M. Jackson. Esküszöm magamat nézve én sem tudtam eldönteni, most hátra v. előre megyek!
Szóval az idő még elmegy, de a gyötrődés ... eddig szinte mindig nagyon élveztem a futásokat.

S mindezt jópofi arccal a célegyenesben...

de a múlt heti első duatlonomat nagyon élveztem...igaz annak meg is adtam a nódját, mert a gyerekülést az utolsó pillanatban leszereltem!

najóéccakát! gratula mindenkinek

( akkor még hogy élveztem, hogy iSTvánt is lehagytam!!! nem tudván, hogy ő már aznap egyszer meghozta a hírt a csatából)

wilhunting Creative Commons License 2002.04.22 0 0 18398
versenyen kivul vagy;es csak edzel. elkezd fajni a labod
mit teszel?
megallsz vagy tovabb mesz?
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2002.04.22 0 0 18397
Ne is mondd! :-)) Még a korosztályos versenyeken sem tudom elkerülni, mert ugyanabban az évben születtünk. :-))

Azt hittem, hogy ma lesz időm még irogatni kicsit, de úgy néz ki, hogy inkább a vacsorát választom (nem értem, hogy miért akarnak még este is tanulni). :-)

Előzmény: tasi- (18393)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2002.04.22 0 0 18396
Krisz
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=mf&t=9001551&qm=23369751
Előzmény: krisz_ (18388)
Philipcsiga_ Creative Commons License 2002.04.22 0 0 18395
nyuszi
megyek dreherre, nem kell a kérdőjel a nevem után. Az idő után viszont maradhat. Vagy inkább legyen 24 perc.

szaborob
köszi az infot, nem hangzik olyan rosszul.

mts
fax-szám kellene, úgy gyorsabb. Van?

Előzmény: nyuszi_ (18375)
Philipcsiga_ Creative Commons License 2002.04.22 0 0 18394
mts
Akkor dobj már meg egy emillel, hogy hová küldjem el Neked a nevezéseket. Lesz ám egy pár, nem baj? És a telcsiszámod a régi?

P_@/"

Előzmény: mts (18367)
tasi- Creative Commons License 2002.04.22 0 0 18393
ha'lo'

Hungaroringeseknek es akibacsinak gratula! Istvan: reszkess Bogar Jani ? :)

OFF
kaktusz: haat..inkabb csak varosban koboroltam, celzottam nem sokat mentem meg. Keresztedzes viszont megvan minden nap futasban :).
Nalam az indulas nem is volt kerdes :)
ON

--
Tasi

Előzmény: kaktusz7 (18371)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.22 0 0 18392
Gratula a hungaroringeseknek! Gondoltam am ratok milyen lehet ebben a kanikulaban futni!!!Istvan neked kulon is gratula a duplazashoz En szinten lemaradni voltam mint akibacsi de csak az 50es tavon.

Krisz! Turakkal kapcsolatban info a teljesitmenytura topicban (pont most irt a szervezo egy hosszabb ismertetot a Tihany turarol)vagy nezz be a ttt.tr.hu oldalra.

Sopánka Creative Commons License 2002.04.22 0 0 18391
Micsoda szerencse, hogy nem mentél ki vasárnap a Hungaroringre! Ui. a verseny szombaton volt... :-D
Előzmény: krisz_ (18387)
zsuga Creative Commons License 2002.04.22 0 0 18390
Repi
Csak a gaborszogi@freemail.hu címre tudok imit fogadni. Bocs, de a régi már nem működik. Egyébként alakulnak a dolgok:)

Kaktusz7

Most olvastam a múltkori üzenetet: Árnika igazán szép napon született:)))

Előzmény: Repi (18382)
ganki Creative Commons License 2002.04.22 0 0 18389
Sziasztok!
Kicsit el vagyok havazódva, igy elég régen olvastam a Topikot.
Hogy állunk a Narancs projekttel?
(Ha már volt mostanában róla szó, elnézést, de én nem találtam a listáaban.)
Ganki
krisz_ Creative Commons License 2002.04.22 0 0 18388
akibacsi
Tihany30 érdekel! Hol találok róla bővebb infót? Addigra megpróbálok beszerezni egy túrabakancsot is, mert a futócipő most hétvégén nemigazán jött be, főleg miután a nedves fűben teljesen átázott, és utána még abba kellett tovább mennem 14 órán keresztül.

Előzmény: akibacsi (18380)
krisz_ Creative Commons License 2002.04.22 0 0 18387
Én is gratulálok minden Hungaroringesnek, külön Istvánnak, aki mindkét távot teljesítette.

Persze én sem tétlenkedtem a 7végén. A Pilisben túráztam, egy verseny keretében. Páran talán hallottatok is róla, ez a MATT (Magyar Agrárfelsőoktatási Túlélő Túra) volt. Hát annyit mondhatok róla, hogy túléltük….

Ez egy csapatverseny, 4-5 fős csapatokkal. Vannak kötelező pontok, ahol a csapat minden tagjának ott kell lenni, ott feladatokat kapunk. És vannak „fakultatív” pontok, melyek érintése nem kötelező, ezekhez kérdés kapcsolódik, pl. milyen színű a kerítés, milyen évszám van az épületen,…azaz oda kell menni és megnézni. A túra útvonalát mindenki maga jelöli ki, attól függően, mennyit akar teljesíteni. Az egészre 20 óra van, ezen belül kell beérni a célba, különben pontlevonás jár.
1 éve ez a verseny a Börzsönyben volt, azt megnyertük, idén is (hátulról nézve). A végén már tényleg csak a túlélés volt a cél. Sajna közben sikerült eltévednünk is, ami 3 óra veszteséget jelentett, így már esélyünk se volt a nyerésre. Megmásztuk a Pilist (pedig nem is kellett volna), persze nem a kijelölt turistaútvonalon, hanem a domb aljáról egyenest megcéloztuk a csúcsot. Kb. 1 óránkba telt, és nem is kellett volna teljesen a csúcsig felmászni, de a kilátás kárpótolt (csak egy k… fényképezőgép sem volt nálunk).
Péntek este 8-kor indultunk és szombat este 7 előtt érkeztünk célba (ez tudom több, mint a 20 óra, de a kötelező pontoknál amíg megoldottuk a feladatokat, azt az időt levonják). A maraton lefutása után nem éreztem magam ilyen fáradtnak. Szinte nem volt rajtam olyan pont, ami ne fájt volna. Vasárnap arra sem volt erőm, hogy kimenjek a Hungaroringre szurkolni (ha már egyszer Bp-en vagyok). Összességében azért jó volt, jót túráztunk.

Töfröcsó Creative Commons License 2002.04.22 0 0 18386
Sziasztok Bolondok!

Hétvégi büszkeségem: Én is lefutottam a Hungaroringen a magam "kis" félmarathonját...
Életemben nem futottam még a ringen, nagyon elgondolkodtam a vállalásomon, amikor előszőr végighordoztam tekintetem a pálya dimbes-dombjain. Gondoltam, ha már eljöttem elindulok, oszt meglássuk...
Hozzáteszem, nehezítés képpen csütörtökön megroppantottam a derekamat, ami igencsak veszélyeztette küldetésem sikerét.
(megjegyzem: Fájós derékkal lehet futni, csak egyenesen kell tartani a derekat. Ez volt a legérdekesebb tapasztalat...)
Gondoltam, ha nem megy a dolog, majd feladom a felénél. Itt kell gratulálnom a rendezőknek a pálya vezetéséért, mert a holtpontomnál 10-11km-nél egyszerüen értelmetlen volt feladni, így inkább tovább kocogtam. Nagyon érdekes kis verseny volt, olyan mint egy forma-1, a pálya egyik felén szakadó eső, a másikon napsütés...
Nagyon fárasztó volt a nagy szintek miatt, de így utólag örülök, hogy erre is rászántam magam.
Az időmön nagyon elcsodálkoztam: 2:15 ilyen sokáig ritkán sikerült még futni félmarathont :)

ui: Külön köszönet annak a kedves lánynak, aki rendelkezésemre bocsátotta akkumulátorát, a skodri bebikázásának céljából (baromi rosszúl esett volna tologatni a cuccost a félmarcsi után)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!