Keresés

Részletes keresés

DINO Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41918

> Nagyon nem tetszik ez a negatív megnyilvánulás a szurkolók részéről. És ez az állandó nyavalygás elképeszetően dühítő. Még csak három forduló ment le könyörgöm. <

 

Nyugi, mindehol ez megy. Magyar népszokás.

Előzmény: Daniella (41917)
Daniella Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41917

Igazad van, nem kell hasonlítgatni, de az ember önkéntelenül és nézi a másik csapat teljesítményét. És nem csak mi hibázunk. Egyébként pedig a fociban, de máshol sincsenek "HA"-k. Biztos, hogy lesznek még vereségeink, de botlanak majd minden bizonnyal más csapatok is. Kár ennyire temetni a Lokit. Nagyon nem tetszik ez a negatív megnyilvánulás a szurkolók részéről. És ez az állandó nyavalygás elképeszetően dühítő. Még csak három forduló ment le könyörgöm. És csak olyan csapatokkal játszottunk, amelyik az összes labdarúgójával beállt a kapu elé.

Előzmény: Tócsa (41914)
Zsuu Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41916

Sylord!

 

Te meg ne bántsd Ruskót!!! Ejnye-bejnye!

 

Zsu

Előzmény: sylord (41887)
Zsuu Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41915

Nem bosszantottál fel. Azt hittem, jobban nekem estek, de ebből is látszik, hogy nagyon kulturáltak vagytok!

 

Zsu

Előzmény: Tócsa (41912)
Tócsa Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41914

Dancsi!

Magunkat ne másokhoz képest ítéljük meg, hanem saját lehetőségeink és azok kihasználásához képest! Ugyanis ha Győrben nem betliztünk volna már 1 vagy 3 ponttal vezethetnénk a tabellát. De nem így történt!! És ezt fájlalom!

Különben is, kit érdekel a pesti konkurencia vergődése, nem azok adják a nívót! Nekünk magunkhoz képest kell jól szerepelni, hogy hozzánk hasonlítsák magukat a bajnokaspiráns csapatok! Amíg másokhoz képest vizsgálódunk, baj van!

 

Hajrá, Loki!

Előzmény: Daniella (41904)
DINO Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41913

Az Újpest nem tör semmire. Örülnek, ha a dobogóra felférnek.

 

De valóban furcsa az ún. nagycsapatok eddigi tavaszi teljesítménye.

Előzmény: Daniella (41904)
Tócsa Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41912

Na végre, vmivel egyet lehet érteni! :)))

Ugye nem bosszantottalak fel? :)

Előzmény: Zsuu (41911)
Zsuu Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41911

Ja, még annyit, hogy Kicsi helyett tényleg jobb lenne Zolika (ő legalább tud beadni).

 

Zsu

Zsuu Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41910

Kedves danken75!

 

Van abban igazság, amit mondasz, Halmosi és Nikolov tényleg hasonlít egymásra (mind kinézetre, mind abban, hogy kissé pontatlanok...), de az ő esetükben elővigyázatos vagyok és egy-egy akció után a mezszámukat is megnézem:-)).

 

Szegény Böőr Zolikával szemben kicsit erős voltam. Tényleg nagyon jó, gyors és rendkívül elszánt, benne van minden támadásban. Jó lenne ha ezt folytatná a széleken, csak az nem tetszik, amikor néha bejön irányítani. Két dudás nem fér meg egy csárdában (lsd. még Real Madrid, ahol 3 van).

Csipa ezzel ellentétben viszont mindig arra törekszik, hogy széthúzza a mezőnyt és így végre szombaton nem középen erőlködtünk - kivéve Nikolovot, aki menjen már hátrébb, könyörgöm!!!

 

Zsu

Előzmény: danken75 (41900)
Zsuu Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41909

Vaktyúk is talál szemet .... :-))

 

Zsu

Előzmény: Daniella (41905)
Zsuu Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41908

Már lebeszéltem az MTK-sokkal, de sajnos nem adják Bélámat (illetve egyelőre csak Bélájukat) :-((.

 

Zsu

Előzmény: Frizuravarjú (41878)
Zsuu Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41907

Drága Tócsácska! :-))

 

Bíró Szabi most is kiválóan védett - a Budakalászban, de Te is jól tudod, hogy nem ott lenne a helye. Egyébként nem is rossz ötlet, bár most van két jó kapusunk.

 

Zsuu

Előzmény: Tócsa (41884)
Rizsás Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41906
Azt gondolom igazad van:))
Előzmény: sylord (41903)
Daniella Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41905

"A hétvégi meccsen egy szögletet nem sikerült normálisan elvégezni".

 

Érdekes, én úgy emlékszem, hogy szöglet után szereztük a gólt. :-)

Előzmény: Rizsás (41901)
Daniella Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41904
Nézd, az Újpest és a Ferencváros is bajnoki címre tör. Láttál már tőlük tavasszal  lehengerlő, magabiztos játékot, amit egy bajnokaspiránstól joggal elvárnának az emberek? Nem hiszem. :-)) Tehát nincs veszve semmi, mert a legnagyobb riválisaink sem szerepelnek jól. Mi legalább két meccset hoztunk, ez a másik kettőnek nem sikerült. :-))
Előzmény: Tócsa (41895)
sylord Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41903
Lehet megköveztek, de én Kicsit padoztatnám, szvsz ha mindenki egészséges, már nincs helye a csapatban.
Előzmény: Rizsás (41901)
Rizsás Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41902
Illetve 1et igen:))))
Rizsás Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41901

A betömörülős, deffenzív focinak is meg van az ellenszere, ami természetesen nem lehet olyan hatékony mint egy támadó focit játszó csapat ellen. De pont ezek az ellenszerek hiányoznak a játékunkból. A hétvégi meccsen egy szögletet nem sikerült normálisan elvégezni(átlövés, szélről középre adott labda).

Bár Dombi Tibike próbálkozott, nagyon gyérre sikerültek ezek a próbálkozások.

 

Ezek tények, csak nézd a videót:)))

 

 

Csak azért is Hajrá Loki!!!

Előzmény: danken75 (41900)
danken75 Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41900
hy all!

1. sztem Zsuu Nikolovval keveri Halmosit, hasonló a hajuk :)), Léderer "mester" is összekeverte őket a tévés meccsen.

2. Illés Béla csak poen volt, legalábbis sztem úgy akartad írni.

Múltkorában hallottam egy tök jó mondást, "olyan ez mint a foci, mindenki ért hozzá". Ezen paradigma alapján sok hozzászólás hangzik el a fórumon - jó magamat is beleértve. Nem értek szakmailag a focihoz, de egy biztos:
- az igaz, hogy nem tökéletes a játék, akadozik a gépezet, de ne felejtsük el, az utóbbi évek alapján bajnokaspiránsként emlegetnek minket. Ezért sokan csak a rombolásra - esetenként durva játékkal párosítva - védekezésre, a játék tördelésére törekedik az "ellen". Betömörült, deffenzív focit játszó csapat ellen biztosan nehezebb játszani, főleg szépen játszani. Ahogy valaki megjegyezte, Barca, Milan, stb. is ér el néha keserves, pocsék játékkal jellemezhető, izzadtságszagú győzelmeket. Pl. Depor - Barca szombaton...
Ettől még nem biztos, hogy igazam van, lásd fentebb említett okok miatt


LOKI!
Frizuravarjú Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41899
Ennyire nem veszélyes a helyzet, a Fehérvár és a ZTE nem felsőházi csapat a mostani kerete alapján, az ETO-nál már voltunk, marad az FTC és az Újpest.
De szerintem azon múlik majd, hogy a Vasas és a Kaposvár ellen el tudjuk-e hozni a három pontot.
Előzmény: Lecsó. (41896)
Tócsa Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41898

Ezek sem oszlatják el homlokainról a ráncokat.

2 hét múlva kiderül, hogy a győri rémálom az csak egy kisiklás volt, vagy tendencia idegenben!

Előzmény: Lecsó. (41896)
sylord Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41897

Én már belefásultam a sok aggódásba:)

Előzmény: BaZx (41893)
Lecsó. Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41896
Ha húzunk a tabella felénél egy vonalat, azt vizsgálgatva érdekes dolgokat látunk.
A mezőny első feléből egyedül az MTK jön hozzánk.
Úgy látom az utóbbi évek legnehezebb idegenbeli szezonja elé nézünk.
Idegenben az ellenfeleink jelenlegi helyezési összpontszáma: 41 (ez nagyon erős!!)
Hazai pályán ugyanez: 93 (ez nagyon gyenge, minden meccset gond nélkül kellene nyerni)

Hajrá, LOKI!!!
Tócsa Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41895

Nézd, ha vki írásban adná, hogy ezzel a tré játékkal is bajnokok leszünk, sokunk megnyugodna. De mivel nem látjuk a pályán azt a lehengerlő, magabiztos játékot, amit egy bajnokaspiránstól joggal elvárnánk, amitől az ellen berittyent, addig marad a parázás, hogy így mi lesz később!

Jómagam sem látom azt a biztosítékot, hogy ebből akár dobogó is lesz.

Persze ha az idő rámcáfol, nem én leszek a legboldogtanalabb! :)))

 

Hajrá, Loki!

Előzmény: BaZx (41893)
Rizsás Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41894

Pont amiatt "a játék majd lesz jobb"! Annyiszor énekelték már ki a szánkból a sajtot, hogy mindenki joggal fél az elkövetkező mérkőzésektől. És itt elsősorban a mutatott játékra gondolok. Most nem szabad veszíteni!!!

 

Valszeg mindannyian azt szeretnénk, hogy közösen ünnepeljük a csapattal a bajnoki címet...istenem mióta várom már!:))

 

Hajrá Loki!!!

 

 

Előzmény: BaZx (41893)
BaZx Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41893
Én nem értem minek siránkoztok!? Az eredmény jó, az esélyünk megvan, a játék pedig majd lesz jobb. A csapat is ezt akarja! Nem sok olyan csapat van a világon amelyik végigsziporkázza a bajnokságot. Ha viszont a rossz időszakokban is tudunk nyerni, és tapadunk a célra akkor kár a temetői hangulatért. Egyébként a Diósgyőr szvsz sokkal jobb volt, mint az őszi ottani meccsünkön, a Kispest úgy néz ki, hogy jó formában van, az ETO is jobb szériában van, ehhez képest viszonylag jól jöttünk ki a három meccsből. Az ősszel is sokáig szenvedtünk az elején (emlékeztek a Kaposvár elleni meccsre?). A Barcelona elég jól megy az idén,de ők is kaptak ki a mezőny végén lévő csapattól. Bízzunk a formába lendülésben és menjünk Fehérvárra sokan! Kár, hogy a koronázóvárosba nem az utolsó fordulóban megyünk.....
Tócsa Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41892
Ha ennyire tré a hazai pályaviszonyok, miért nem maradtak még Törökországban, vagy miért nem mentek az Epona műfüvesére? Vagy panaszkodni könnyebb, mint gondolkodni?
Előzmény: Frizuravarjú (41891)
Frizuravarjú Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41891
Mondjuk komoly ellenfél ellenfél csak a Ferencváros volt, abban pedig még inkább Szentes munkája volt benne. Az egyetlen "félkomoly" Győrtől pedig ki is kaptunk.
Azt viszont továbbra is tartom, hogy ha a játékosok normálisan állnának hozzá a meccsekhez, akkor nyernünk kellene simán mindegyiket, mivel Supka alig változtatott a játékrenden, sőt, a személyi cseréket is csak a kényszer szülte.
Az más kérdés, hogy azok az edzések amiken én kint voltam, nem érték el a Szentes által tartott edzések szintjét (persze túl sokat nem láttam, úgyhogy nem biztos, hogy ez mérvadó), de ez nem befolyásol annyit, hogy ilyen gyengén kellene játszanunk.
Egyszerűen nem jött össze a felkészülés, formán kívül vannak a játékosok. Remélem most két hétig normál talajon, normál méretű pályán edzve sikerül összeszedniük magukat a srácoknak.
Előzmény: Lecsó. (41886)
Rizsás Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41890

A DVSC-DVTK bajnoki mérkőzést követően, a debreceniek csapatkapitánya, Sándor Tamás elégedetlen volt: szerinte rosszul játszott a csapata.
- Ezt egyrészt a pálya talajának tudom be - mondta a labdarúgó -, éppen ezért inkább előre ívelt labdákkal, Kerekeset próbáltuk meg játékba hozni. - Sokan azt mondják, de én nem hiszem, hogy csapat játéka csak az én teljesítményemtől függene, mert éppen a "csapat" elnevezésen van a hangsúly. Legközelebb a Ferencvárost legyőző fehérváriakhoz látogatunk, ahol izgalmas mérkőzésre számítok, és bízom benne, hogy megszerezzük a három pontot.
(i.d.)


Mi is bizunk benne Tamás:))

 

Hajrá Loki!!!

ZOLCSI Creative Commons License 2005.03.21 0 0 41889

Kedden 18 órakor a Főnixben:

 

DEBRECENI Vadkakasok  -  Szolnoki Olajbányász

 

Mutassuk meg a faszszopóknak, hogy a foci és a kézi után, a kosárban is mi vagyunk keleten a királyok.

 

Gyertek minél többen!

 

Hajrá Debrecen!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!