Keresés

Részletes keresés

erneszandi Creative Commons License 2010.04.20 0 0 993

sway01 !
Javaslom, hogy menjél föl a Googl- re és ott mindent elolvashatsz a kérdezett hőlgyről.

Érdemes megnézned és eldöntheted, hogy miket és (mennyire komolyan) ajánl.


Előzmény: sway01 (992)
sway01 Creative Commons License 2010.04.14 0 0 992
Üdv Mindenkinek!

Hallott-e valaki Boda Ágnesről?

Otthoni munkát ígér korrekt bérezésért, szeretném tudni,hogy megbízható-e a hölgy?

köszi. sway.
Csépl Creative Commons License 2010.04.13 0 0 991
Az lenne a kérdésem mit kell csinálni Tartossan beteg kisfiammal vagyok gyesen és ithoni munka érdekelne de nem tudok tőlle meszire menni olyan érdekelne amit melette megtudok csinálni itt a cimem Csibexy8@gmail.com és a nevem Cséplőné Komáromi Éva mégegyszer kőszi Tisztelettel Évi
Előzmény: Törölt nick (989)
Ryke Creative Commons License 2010.04.02 0 0 988
köszi, megnézem. úgyis gép előtt ülök, ha gyenge a bérezés, nekem az is plusz :)
Előzmény: Törölt nick (987)
Ryke Creative Commons License 2010.04.02 0 0 986
sajnos jól megszerevezett, mégis embertelenül olcsó munkacsoportok kínálják magukat indiából, Malajziából, Fülöp szigetekről stb... Mondjuk én csak az elance-et ismerem, de ott ezekkel szinte lehetetlen volt versenyezni, pláne "egyéni indulóként".

hacsak nincs valami speciális szaktudásod, vagy korábbi munkatapasztalatod az adott területen.
Előzmény: Törölt nick (985)
Ryke Creative Commons License 2010.04.02 0 0 984
elance-ről csak annyit, hogy szinte lehetetlen alullicitálni az ázsiai munkavállalókat.... :( vagy, ha mégis sikerülne, akkor az ember a felét sem kapja meg annak, amit egyébként itthon is kifizetnének neki tördelésért/webtervezésért/szövegszerkesztésért. Lényegében egy teljesen jól működő rabszolgamunka hálózat, DE az tény, hogy lehet munkát vállalni rajta, némi kitartással és szerencsével :)

ha valakinek van szabaideje és mindenáron pénzre van szüksége, akkor jövedelemkiegészítésnek használható. Nekem pl nem lenne rossz, mivel egyébként is itthonról dolgozom, de általában a távmunkát keresők nagyrésze főállásban gondolkodik.
Előzmény: Törölt nick (982)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.17 0 0 982
Vegigfutottam a hsz-okat es eleg kiabrandito szamomra,hogy 2004-ben indult ez a topik es te vagy az egyeduli szemely,akinek pozitiv tapasztalatai vannak a tavmunkaval kapcsolatban.Hihetetlen,hogy mennyi szelhamos gazember van,akik adott esetben a naiv ketsegbeesett munkanelkulieket is kepesek megkopasztani,majd elegedetten rohognek a markukba..... :S Az altalad belinkelt kulfoldi oldalak egesz jonak tunnek csak hat eleg komoly programozoi stb. tapasztalat meg elsosorban jo angol tudas szuksegeltetik,hogy ott tudj ervenyesulni + szerencsed is kell legyen,hogy a sok jelentkezo kozul a megrendelo pont teged valasszon :| ahogy mondta valaki nem az adatmasolok paradicsoma..... :D sztem minimalis angollal ujonckent eselyem sincs,hogy kivalasszanak meg akar egy egyszeru adatrogzito melora is......
Az MLM-tol meg tarsaitol meg mar a hideg is kiraz mikor meglatom.....meg azoktol a kizsakmanyolo szemelyektol is,akik meg ebbe a topikba is bepofatlankodtak de szerencsere itt mar senki se dol be a baromsagaiknak.Ezek utan a kommentek utan abbahagyom az eredmenytelen keresgelest,mert ezekszerint semmi ertelme..... :|
Akik jol tudnak angolul meg jartasak a web programozasban stb.. azoknak megoldast jelenthet az elance.com meg tarsai......

u.i:elnezest a helyesirasi hibakert
Előzmény: Törölt nick (921)
Zsigmond2 Creative Commons License 2010.03.07 0 0 979
Itt a második érdeklődésem!


Üdvözlöm!
Érdekelne esetleges állásajánlata otthon végezhető munkára,elsősorban az érdekelne milyen cégnél
esetleg vállalkozónál és milyen jogviszonyban lehetne dolgozni például alkalmazott vagy esetleg
vállalkozónak ,hogy a kifizetéseket el lehessen számolni.Mi a cég neve?Van székhelye?
Köszönettel

Tisztelt Érdeklödő!

Küldöm a tájékoztatót sok sikert kívánok a munkához. Üdvözlettel Csorba Rita

Amikor egy munkaszerződést írunk alá akkor annak tartalmaznia kell a munkaidőt, a fizetést munkavégzés helyét ami lehet változó és ha mindenki előveszi a sajátját akkor megnézheti a szabadságok számát és Így tovább és Így tovább !
Ime a tájékoztató:

Kedves érdeklődő!

Ön jelentkezett az általam feladott hirdetésre, ami azt jelenti, hogy
munkát vállalna! Kérem tehát, hogy figyelmesen olvassa el az alábbi
munkaajánlatomat! Sokan vagyunk úgy, hogy félünk a holnaptól, vagy nem
tudjuk, hogyan oldjuk meg anyagi problémáinkat. Ezért célom az, hogy kis
anyagi ráfordítással olyan munkaajánlatot nyújtsak Önnek, amely
szakirányú végzettséget nem igénylő, otthonában végezhető munkával
európai szintű kereseti lehetőséget biztosít az Ön számára.

Ajánlatom nem házalásos ügynöki munkát takar, hanem kizárólag szaktudást
nem igénylő otthon végezhető tevékenységet

Lehet Ön diák, nyugdíjas, esetleg helyhez kötött, nincs munkahelye, vagy
egyszerűen sok szabadidővel rendelkezik, amit szeretne hasznosan eltölteni.

Én nem milliókat ajánlok Önnek, hanem munkát, amellyel megoldhatja
anyagi gondjait, melyek néha pár ezer forinton is múlhatnak.

Az otthon végezhető munka lényege, hogy nincs helyhez kötve, végezhető
egyedül, családi vagy baráti összefogással, és ami talán a legfontosabb,
hogy saját maga oszthatja be az idejét. Itt nincs főnök, vagy esetleg
olyan kolléga, akivel nem lehet együtt dolgozni.

Ha Ön diák, akkor a tanulás mellett is tudja végezni, és talán
kikapcsolódást is jelenthet a munka, emellett megkeresheti a tandíját
is. Ha nyugdíjas nyugdíjkiegészítőnek is jó és ez nem korlátozza a
pihenésben. Az otthon végezhető munka mindenkinek ideális, mert hozzá
lehet igazítani az életformánkhoz.

Úgy tisztességes, ha felhívom a figyelmét, hogy mivel ma semmit sem
adnak ingyen, ennek a munkának az elkezdéséhez is szükség van egy pici
befektetésre. Ezt most ne úgy értse, hogy súlyos ezreseket kell hogy
befektessen! A befektetés nagyon minimális és szó szerint pár napon
belül megtérül. Egészen pontosan 600 forintról van szó, amiért elküldöm
Önnek a munkacsomagot.Ez igazán nem sok és én is kifizettem
egyszer.Higgye el,ennyit megér!

Most talán az jár a fejében, hogy ismét be akarja csapni valaki. De ez
olyannyira nincs így, hogy bevallom; miután, hogy átvette a
munkacsomagot, érdekelt vagyok abban, hogy elvégezze a kapott feladatot.
mert az Ön által elvégzett munka után bevételt szerzek, de NEM AZ ÖN
PÉNZÉBŐL lefaragva, hanem egy teljesen más csatornán keresztül. Ezért
azután természetesen segíteni is fogom ebben!

Megkérem tehát, hogy gondolja át ajánlatomat. Ha semmit nem próbál ki
még esélyt sem ad magának, hogy esetlegesen tényleg tudna otthon
dolgozni, és pénzt keresni.


Most pedig konkrétan a munkáról.

Én egy olyan munkát ajánlok Önnek, ami napi néhány óra ráfordítást
igényel, és csak egy számítógépre, valamint internet elérésre van az
elvégzéséhez szüksége. A munka e-mailek ( riportok ) másolásából áll,
ezeket az e-maileket kell szétküldeni, igény szerint azok megrendelői
számára otthonról.

Ezt a munkát Amerikában nagyon sok fiatal és idős egyaránt végzi, onnan
származik ez az információ közvetítői bedolgozásnak nevezett
fizetés-kiegészítő munka, amely most kezd terjedni Magyarországon. Ezzel
a munkával folyamatos jövedelemre tehet szert, aminek nagysága csakis a
szorgalomtól függ. A kereseti lehetőség kezdetben a heti 5-25 ezer
forintot érheti el, amely azonban folyamatosan növekedhet a
kreativitástól és a ráfordított idő mennyiségétől függően a
későbbiekben. A munkát másodállásként szokták végezni, mert nem annyira
időigényes, elég napi néhány óra munka, a plusz jövedelemhez. A munka
kizárólag e - mailezés útján történik, ez fontos!

Ha a felkínált munka elnyeri tetszését, akkor a dokumentum végén
található megrendelőlapot töltse ki, majd az egész dokumentumot küldje
vissza az e-mail címemre. A munkakezdéshez szükséges anyagokat az
említett összegért e-mailen küldöm el.

Íme a munka,amit ajánlok:
– hirdetések,e-mailek, tájékoztatók (riportok) másolása és e-mailen
keresztül történő eljuttatása a megrendelőknek,akik fizetnek önnek ezekért
– a jövedelem teljesítménytől függően napi néhány ezer forint
– rendszerbe lépési díj: 600 Ft

Azért e-mailen küldöm, mert ez a legcélszerűbb. Egyrészt gyorsabban jut
el Önhöz az információ, másrészt olcsóbb is, hiszen nem kell kifizetni a
postai utánvét költségét. Ezért csak annyit kell tennie, hogy:

Először ezt a levelet (kitöltve) visszaküldi az e-mail címemre, majd a
600 Ft rendszerbe lépési díjat befizeti /
postán eljuttatja a következő címre:
Csorba Rita 6000 Kecskemét,Budai utca 39 I/2



Amint ez megérkezik, e-mailben azonnal küldöm Önnek az anyagot.

A fizetés a munkára szánt időtől függ. Azaz ha hetente küldi e-mailen az
anyagot, akkor hetente jut pénzhez, ha havonta, akkor havonta. Fizetését
banki átutalással, vagy belföldi postautalványon kapja kézhez – ezt
kizárólag Ön dönti el.


MEGRENDELŐLAP


NÉV:
CÍM:
E-MAIL CÍM:

PONTOSAN HOL TALÁLKOZOTT AZ AJÁNLATTAL?:


A megrendeléshez szükséges adatait természetesen senkinek, semmilyen
célból nem adom ki.

Köszönöm az érdeklődését.

Üdvözlettel: Csorba Rita.


Kedves Rita!
Felkeltette érdeklődésemet a munka de lenne még egy két kérdésem esetleg azt a 600 forintot nem e lehetne utalni valamilyen bankszámlaszámra?És kitől kapnám a fizetést milyen jogviszonyban állnék én ,mert legyünk őszinték legyen az vállalkozó vagy cég valahova el kell számolni a költségeket a fizetéshez számlaképesnek kell lenni,Mikor adják a fizetést?
Köszönettel


Tisztelt Érdeklődő!

Küldöm a tájékoztatót sok sikert kívánok a munkához. Üdvözlettel Csorba Rita

Tájékoztatásul újra elküldte ugyanazt a tájékoztatót
Zsigmond2 Creative Commons License 2010.03.07 0 0 978
Sziasztok ebben a nagy munkanélküliségben én is elkezdtem érdeklődni a célom nem az hogy elbizonytalanítsam az embereket inkább a munkaadókat szeretném megcélozni.Olvassák el hogyan nézhet kin ez másnak a szemével .Itt van néhány email váltás

Üdvözlöm!
Érdekelne esetleges állásajánlata otthon végezhető munkára,elsősorban az érdekelne milyen cégnél
esetleg vállalkozónál és milyen jogviszonyban lehetne dolgozni például alkalmazott vagy esetleg
vállalkozónak ,hogy a kifizetéseket el lehessen számolni.Mi a cég neve?Van székhelye?
Köszönettel


Tisztelt Uram!
Köszönöm az érdeklődést,pár szóban: európa-szerte, de főleg amerikában elterjedt és elfogadott legális ez a távmunka.
Ez nem piramisjáték, vagy hasonló. Be kell regisztrálni a rendszerbe, befizetni az egyszeri belépési dijat /700.-Ft/ ami után megkapja e-mail.ban a tájékoztatót, ill. a munkával kapcsolatos információkat.Ez a munka 4 fokozatból áll, ahogyan halad előre a munkafolyamatokban mindig a soron következő munkacsomagot kell megrendelni a további instrukciókért,aminek a költsége megrendelésenként 600.-Ft+ póstaköltség. Összefoglalva: van egyszer egy regisztrációs dij /700.-Ft és a 4 x 600.-Ft + póstaköltség,ami Önnek mindösszessen kb. 3500.-4.000.-Ft összbefektetést jelent/ nem tudom a pontos póstaköltséget/,
de a munkacsomagokat nem egyszerre,hanem fokozatosan kell megrendelnie,ahogyan halad előre a munkában, de elmondhatom, hogy ha elkezdi a munkát a befizetett regisztrációs dij /700.-Ft/ már az első héten megtérül önnek és ha szorgalmas és folyamatosan dolgozik, rövid időn belül nem ennyit,hanem a többszörösét tudhatja magáénak.
Miután saját magának dolgozik és termeli a pénzt, nincs jelentősége annak,hogy Ön vállalkozó, vagy alkalmazott.
Elmondhatom,hogy dolgozom nyugdijas tanárral és egyetemista diákkal is és a visszajelzésekből tudom,hogy müködik a rendszer és sikeres. Ha további kérdése van,keressen meg bátran,ha tudok,segitek.
üdv.:



Üdvözlöm!
Köszönöm gyors válaszát de lenne még néhány kérdésem ha készen van egy munkacsomag akkor mit kell vele csinálni esetleg újból postázni?A leadott munkáért mikor és milyen jogcímen kerül kifizetésre gondolok itt arra ,hogy én milyen jogviszonyban állnék a céggel és milyen szerződéssel dolgoznék és kinek?
Köszönettel



Tisztelt Uram!
Mint már irtam is Önnek, ez nem egy cég,nincs munkáltatói jogviszony. Ön beregisztrál a rendszerbe és a kapott instrukciók alapján elkezdi a munkát,ahogyan halad előre a munkafolyamatban,ugy rendeli meg a következő munkacsomagot.Az elvégzett munka után járó fizetséget vagy átutalással, vagy póstai uton fogja megkapni /én az utóbbit választottam biztonsági okokból/
Saját magának dolgozik és termeli a pénzt, ezért semmiféle szerződés nem szükséges, hiszen az elején Ön a regisztrációval részesévé vált a rendszernek, igy csak Önön múlik mikor és mennyit dolgozik és mennyi lesz a jövedelme.
üdv.:
gabriella.pap@citromail.hu

Énnekem olyan aggályaim vannak ha nincs cég ki fizet legyünk őszinték ha ez nem feketén megy akkor én erről adózok ugye?Nincs munkáltatói jogviszony?Amikor én dolgozni megyek vagy bejelentenek vagy alkali munkavállalói könyvel dolgozom.
zebulónia Creative Commons License 2010.02.07 0 0 972

Kifejezetten PRODUKTÍV munkát keresek!!!

Használati, dísztárgy készítést szeretnék végezni.Több szakmával, technikus végzettséggel rendelkezem,van esztergám , marógépem, sok egyéb eszközöm.

Nem értek az "üzleteléshez" és rábeszélni sem tudok Senkire semmit!

e-mail:cincurka@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2010.02.04 0 0 971
Hello!

Én a http://www.guru.com oldalon kezdtem el dolgozgatni, eleinte nagyon sok kitartás szükségeltetik hozzá, csak dobálod dobálod az ajánlatokat a projectekre, 100-ból egyszer kapsz választ kb..... DE! Megcsíptem egy munkát, elvégeztem, kifizették, lett egy teljesített projectem, kaptam értékelést, és egyre jobb a válaszarány, már szoktam kapni ajánlatokat.... Továbbra sem keresem még hülyére magam vele, de alakul alakul....

A lényeg hogy tudj angolul, és érts valami számítógéppel végezhető diloghoz (és komoly dolgokhoz mint CAD programok, Photoshop, webszerkesztés ilyesmik, ez nem az emailmásolók paradicsoma), és kell hozzá kitartás is, de bejön!!!
Előzmény: ircsi61 (917)
anyabarat Creative Commons License 2010.01.23 0 0 967
 Gyermekvállalást követően a nők munkaerőpiacra való visszatérését felmérő kérdőív kitöltésére -személyes adatok nélkül- vállalkozó kedvű kismamák, anyukák segítségét kérem.
A kérdőív elérhető:

http://anyabarat.blogspot.com/
(Előfordulahat, hogy a link nem működik és külön be kell írni.)

Mindenkinek előre köszönöm.

lt72890 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 965
Sziasztok!
Egy weboldalt ajánlok nektek, én 8 hónap után átlagosan 1200-1500 dollárt keresek havonta, van vele munka, de butaság nem csinálni.Segédletet is kapsz, hogyan csináld. Csak azok csinálják, akik affinitást éreznek iránta. Munka és kitartás. Regelj itt:
gipsy54 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 960
CARAN! Köszi! Örülök, hogy rákérdeztem. Tényleg rengeteg ilyennel találkoztam. Két napja keresgélek, de úgy tünik semmi komolyat nem találtam. Szia
gipsy54 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 958
JAMIE21! Ne magadból indulj ki! Szerinted azért érdeklődtem, mert nem büzlik valami?
gipsy54 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 957

CARAN ! Köszönöm!

JAMIE21 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 956
Legalább 1-2 oldalt visszaolvashatna az,aki először jár itt.....mindjárt nem kérdezné meg,hogy kamu-e az előre fizetős meló.
Ha már saját magától nem jön rá.
gipsy54 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 954
Szeretnék érdeklődni találkoztatok-e már ezzel a netes munkával. Riportok emailek másolása és továbbküldése. Belépésként 600 Ft-ot kellene utalni, ezután küldik az anyagot /állitólag/.  Vajonérdemes ilyenre jelentkezni? Mit tudtok róla? Légyszi válaszoljatok!!!! Köszönöm
Summer04 Creative Commons License 2009.12.27 0 0 949
Szia! Én kicsit ügyesebb voltam nálad. Akkora cirkuszt csináltam, hogy még aznap kp-ban befizették a számlámra az összeget, amit átutaltam nekik.
Igaz, mivel az ügyfélszolgálat nem volt elérhető, és a távnyomtató sem működött - nahát, hogy lehet ez? - csak a regisztrációs oldalon tudtam őket bombázni a kedves üzeneteimmel. Ugyanis rájöttem, felszámolás alá került a cég, csak ezt a regisztrációmkor elfelejtették közölni. Dec. 14-én utaltam, 17-én már felszámolás alatt voltak... Na, én megfenyegettem őket, hogy felveszem a kapcsolatot a felszámoló biztossal, és az ügyvédemmel is (munkanélküli vagyok, esélyem nincs arra, hogy ügyvédem legyen). Abban a pillanatban, mihelyt ezt elolvasták, a cég vezetője azonnal jelentkezett e-mailben, hogy amennyiben nem teszek feljelentést, visszafizeti a pénzem. Annyit válaszoltam, ha látom a számlámon a pénzt, elállok attól, hogy jogi útra tereljem a dolgot. Este felhívott, és mondta, nézzem meg a számlám, mert sürgősséggel befizettette rá az összeget.
Egyébként mindenkinek ajánlom az alábbi két weboldalt, ahol valamennyi cégnek utána lehet járni, teljesen ingyenesen. Elég, ha csak a cégek nevét írjátok be, és minden nyilvános. Én is innen jöttem rá a felszámolásra.
www.e-cegjegyzek.hu
www.cegkozlony.hu
Előzmény: dant14 (807)
FOCUS Creative Commons License 2009.12.24 0 0 948

Természetesen ez a legalább 10 éve "működő" átverősdi. A feladat az, hogy másoknak ajánlod a munkát, akik neked fizetnek regisztrációs díjat. Ők tovább ajánlják a "munkát" stb stb Fizikailag ez tényleg borítékolós és marketing "munka"

De vágnám szájba colos vascsővel az ilyen embereket...

 

Előzmény: sportoljunk (943)
LoLkA Creative Commons License 2009.12.16 0 0 947
Kell valamit befizetni, hogy dolgozz nekik?
Előzmény: sportoljunk (943)
JAMIE21 Creative Commons License 2009.12.13 0 0 945
Most mér?

Lehet,hogy papírra nyomtatott szájennetes jogokat borítékolhatsz és terjeszthetsz...:)))
Előzmény: gubucze (944)
gubucze Creative Commons License 2009.12.11 0 0 944
Szerinted reális, hogy havonta akár 385 ezer forintot is kereshetsz borítékolással és terjesztéssel, amikor egy rendes (tényleg rendes) multinál programozó 3 év tapasztalattal sem keres ennyit?

Szerintem elég komoly átverés...
Előzmény: sportoljunk (943)
sportoljunk Creative Commons License 2009.12.07 0 0 943

Sziasztok!


Erről mi a véleményetek?

 

Kedves Uram/Hölgyem!

Köszönjük, hogy megtisztelt bizalmával és válaszolt a hirdetésünkre. Amennyiben Ön aránylag kevés munkával szeretne egy stabil jövedelemhez jutni, kérem, hogy fontolja meg az alábbi ajánlatot és jelentkezzen! Ezen ajánlatokhoz (mivel új lehetőségekről van szó) csak e levél megrendelőlapjának pontos kitöltésével juthat hozzá. Olyan szaktudást nem igénylő, postázási és/vagy marketing megoldásokat kínálunk Önnek, melynek kihasználásával komolyabb jövedelemre lehet szert tenni.

A tevékenység elvégzése szempontjából a lakóhelyének holléte, illetve az Ön elérhetősége nem kiemelt fontosságú, hiszen Ön postán kap és továbbít mindent. Felhívnánk figyelmét, hogy ajánlataink nem MLM rendszerűek tehát nem házaló - jellegű, hanem kizárólag borítékolási, terjesztési, reklám és postázási munkák melyek általában levelezés útján történnek, de vannak nem kizárólag otthonról végezhető munkalehetőségek is (pl. képviselő ill. üzletkötő munkák). A munkákat adó cégek hivatalosan bejegyzettek, tehát a cégbíróságon minden esetben leellenőrizhetőek!

A jövedelmek (a választott lehetőségektől függően) elérhetik a 385.000,- Ft-ot is!  Egyszeri regisztráció, szerződéses, folyamatos munkák!

nyarimikulas Creative Commons License 2009.10.11 0 0 935

Sziasztok!

 

 

Otthonról végezhető internetes munkát ajánlok nektek.

Feltételek: angol nyelvtudás, további nyelvismeret előny

 

Feladat: utazással foglalkozó www.hotels-rentacar.com weboldalhoz más utazással kapcsolatos külföldi weboldalakkal linkecsere.

 

 1000 db. linkcserélésért 50.000,-Ft+ÁFA összeget fizetek. (megbízási szerződéssel)

 

Részletekért írj: info@hotels-rentacar.com

 

Üdv,

 

nyárimiki

 

 

Nika cica Creative Commons License 2009.10.04 0 0 934
Sziasztok!

http://munkahelyiterror.blog.hu/2008/09/25/kamu_bedolgozas#comments

Nézzétek meg, és semmit ne küldjetek előre!
andiku Creative Commons License 2009.09.29 0 0 932

Sziasztok!

 

Szeretnék tanácsot kérni otthoni munkával kapcsolatban. Ha tudna valaki valamilyen megbízható állást, nagyon megköszönném. E-mail: andiku@freemail.hu

 

Nagyon köszönöm: andiku!

JAMIE21 Creative Commons License 2009.09.10 0 0 928
Ezt az www.1ev.hu c. műsort ismeri valaki?Mi ez,hogyan próbálhat lehúzni?Előre szólok,a fickó után való nyomozás közben volt pár próbálkozó vírus....
eva.79 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 927

Sziasztok!

 

Érdekelne, hogy  tud e valaki valami megbízható otthoni munkát, távmunkát?  

CérnaSzáll Creative Commons License 2009.08.15 0 0 923
"meg hálozatott épiteni ?"

az az MLM
Előzmény: ircsi61 (922)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!