Keresés

Részletes keresés

Vlaszij Creative Commons License 2004.04.23 0 0 2168
Tomacius:)
Köszi:)
Most csak aziránt érdeklődtem, hogy hogy is müködik az egész:)
mert értettem hogy amolyan tippverseny csak a felépítését nem értettem meg a tippelést...:)

jónak tűnik egyébként..:)

Tomacius... Mint Plymouth fan szerinted minek köszönhető ez az ezévi fellendülés?
mert azéért eddig a Plymouth középcsapat volt a div2 ben és most bajnok:))) lesz..:)

Szerintem egy két dolog mostanra érett be főleg ugye exmenedzserüünk segítségével.
de engem meglepett akkoris..

téged nem?

Előzmény: Tomacius (2167)
Tomacius Creative Commons License 2004.04.23 0 0 2167
Tavalyi szezon óta Muntanitz remek szervezésében tippversenyt játszunk fantom pontok alapján az alsóbb ligák meccseiből. Páran kijelölnek tíz meccset, az oddsokat a netről megnézzük és tippelünk. 200 ponttal indultuk idény elején. Már nem sok forduló van hátra, nem igazán tudnál már beszállni szerintem, de következő szezonban Te is játszhatnál, akár kijelölő is lehetsz majd.

*****

Plymouth-QPR statisztika:

70 meccs, 28 Plymouth, 30 QPR győzelem, 12 döntetlen, 89-81-es összesített gólarány az Argyle javára. A 2002/03-as szezonban 29 éve elteltével játszott megint egymással a két csapat. A meccset neves játékvezető, Paul Durkin vezeti majd.

Előzmény: Vlaszij (2166)
Vlaszij Creative Commons License 2004.04.23 0 0 2166
elmagyarázná nekem is valaki hogy mi megy itt?:))
Előzmény: Tomacius (2165)
Tomacius Creative Commons License 2004.04.23 0 0 2165
Millwall - Reading : 1.90; 3.20; 3.50 H5
Preston - Cardiff : 2.30; 3.20; 2.62 D3
Bristol C - Brighton : 1.72; 3.40; 4.00 H8
Plymouth - QPR : 2.10; 3.00; 3.20 A3
Hull - Huddersfield : 1.90; 3.20; 3.50 D3
Mansfield - Carlisle : 1.57; 3.75; 4.50 H10
Hereford - Chester : 2.25; 3.30; 2.62 H3

Remélem egy-két tippem nem jön be és akkor nagyon örülhetek. Ha meg mégis, akkor pár pont vígaszdíj. :-)

COME ON YOU GREENS!


Előzmény: Muntanitz (2160)
Vlaszij Creative Commons License 2004.04.23 0 0 2164
landeval...

miért nem dobtad a sárba az egy fontodat..:) Ugyanaz lett volna:)))

PLYMOUTH!!!!

Előzmény: Törölt nick (2162)
BaZs Creative Commons License 2004.04.23 0 0 2161
Preston - Cardiff : 2.30; 3.20; 2.62 H 5
Bristol C - Brighton : 1.72; 3.40; 4.00 H 10
Wrexham - Luton : 2.50; 3.25; 2.40 H 5
Hull - Huddersfield : 1.90; 3.20; 3.50 H 5
Mansfield - Carlisle : 1.57; 3.75; 4.50 H 5
Hereford - Chester : 2.25; 3.30; 2.62 D 3
Előzmény: Muntanitz (2160)
Muntanitz Creative Commons License 2004.04.23 0 0 2160
Szelvény:

Division One (Rosalyn)
Wigan - Sunderland : 2.30; 3.10; 2.75
Burnley - Derby : 2.20; 3.20; 2.80
Crewe - C Palace : 2.62; 3.20; 2.30
Millwall - Reading : 1.90; 3.20; 3.50
Preston - Cardiff : 2.30; 3.20; 2.62
Division Two (Tomacius)
Bristol C - Brighton : 1.72; 3.40; 4.00
Plymouth - QPR : 2.10; 3.00; 3.20
Tranmere - Barnsley : 1.66; 3.30; 4.50
Wrexham - Luton : 2.50; 3.25; 2.40
Division Three (Muntanitz)
Hull - Huddersfield : 1.90; 3.20; 3.50
Mansfield - Carlisle : 1.57; 3.75; 4.50
Conference (Muntanitz)
Hereford - Chester : 2.25; 3.30; 2.62

A Wigan-Sunderland szombaton 13.30-kor kezdődik, így addig küldjétek a tippeket! Ezzel együtt még öt forduló van hátra a verseny végéig. Pontszámok jelenleg:

Tomacius - 203.14
Degec007 - 159.40
Zöldferi - 70.30
BaZs - 65.75
Raddens - 57.50
Rosalyn - 23.81
Ati73 - 6.19

Teljeskörű amnesztiát hirdetek, vagyis senki nincs hibasávban jelenleg.

Vlaszij Creative Commons License 2004.04.22 0 0 2159
No...:)

Hétvégi Plymouth - QPR meccsen bíró csere..:)

Azt hiszem az új bíróval nem járunk túl jól ahogy olvastam elég hamar eljár a keze idén 32 meccsen 82 sárga és 2 piros lapot adott... Habár ez talán nem is olyan sok....:)

relatív.. igaz ezen nem múlik semmi se majd.

Vlaszij Creative Commons License 2004.04.21 0 0 2158
Nos nem vagy túl optimista...
Tényleg tippmixen meg mered játszani a Plymouth meccseit?:)
Én nem nagyon ... eddig azt hiszem idén kétszer mertem megjátszani igaz mindkétszer győzelemre és be is jött..:)

Tarcsival meg annyit hogy ha azéért beleolvasol a csapatba nem véletlen azért az 5 meg a 6-0 ák....

Előzmény: Tomacius (2157)
Tomacius Creative Commons License 2004.04.21 0 0 2157
Tavaly 2-2-t játszottunk London-ban és a QPR nyert 1-0-ra a Home Park-ban. Idén ugye meg 3-0-ra otthon. Reálisan nézve én döntetlenre tippelnék a hétvégi meccsre, nekünk az sem olyan rossz eredmény. Győzelem valami elképesztő lenne, szerintem felfordulna az egész város egy időre! :-) A WilliamHill fogadóirodánál fent vannak az oddsok: H 2.10 D 3.00 A 3.20. A jegyek tényleg már elfogytak és nem is tegnap. Már az utolsó hazai meccs is biztos teltházas a Colchester ellen.

Muntanitz QPR-es állítása kettős kérdés. Szerintem csak akkor lehet probléma, ha hétvégén kikapnak, a Bristol meg ugyanakkor megveri a Brighton-t. Amúgy a QPR jobb csapat szerintem a City-nél. Meg csak azért is, hogy összejöjjenek jövőre a nagy rangadók! :-) Zöldferinek igaza van, képzelem milyen lesz majd itt a hangulat, mikor majdnem minden érintett csapat egy ligában játszik.

A Doncaster Rovers-nek szereplését bár tényleg csak alig fél szemmel, ha követem, de nagyon örülök, hogy ilyen könnyen vették a div3-at. Mikor először felfigyeltem erre a csapatra, akkor éppen kiestek a conference-be. AZ idei szezonra leigazoltál a Cardiff-ból a veterán csatáróriás Leo Fortune-West-et, aki sorra fejelgette a gólokat. Csak így tovább Rovers!

A tartalékcsapat szereplése tényleg remek. Sokszor én is meglepődöm, múltkor a Bristol City tarcsit verték 6-0-ra. Amúgy másodikak a táblázaton 2 pontra a Cardiff mögött.

Vlaszij Creative Commons License 2004.04.21 0 0 2156
landeval:)
áááá álmodj csak:)))
akkor helyesbítek:)
Plymouth - QPR 5-0!:DDDD
Előzmény: Törölt nick (2155)
Vlaszij Creative Commons License 2004.04.21 0 0 2153
Nos..::)
Igaz ez nem mai hír hanem 20 a de azért dicsekedjünk már egy kicsit..:)
a Plymouth tarcsi a Chalthem ellen 5-0 ra nyert:)

És védett Larrieu a csapatban ezért érdekes:) Hiába ahol ő ott van:)

Hüm azért jó a tarcsink is ..Nemde Tomacius?

ÉS!
Szombatra az összes jegy elkelt.....:) Szal..:) Király:)

Hajrá Plymouth!

Sweet Rosalyn Creative Commons License 2004.04.21 0 0 2152
Millwall v Reading
Crewe v Crystal Palace
Wigan Athletic v Sunderland
Burnley v Derby County
Preston v Cardiff City
Előzmény: Muntanitz (2137)
Muntanitz Creative Commons License 2004.04.21 0 0 2151
A tegnapi Bournemouth elleni 1-1-gyel a Luton gyakorlatilag már bebiztosította, hogy jövőre se legyen Div1-es. Ennek következtében Tomacius-szal két szinten rivalizálhatok jövőre: a Div1-ben ugyebár Wolves vs Argyle, a Div2-ben pedig Luton vs Doncaster, hiszen ha jól emlékszem, a Rovers a második kedvence Tomacius-nak, s egyelőre ők az egyetlen biztos feljutók az összes division-ban.

Egy kis jósolgatás részemről (nem túl nagy kockázat némelyik):

Div1
egyenes ágon: Norwich, West Brom
play-off: Sunderland, Ipswich, Wigan és ? (én nem vagyok biztos a WHU-ban!)
Div2
egyenes ágon: Plymouth, Bristol
play-off: QPR, Swindon, Brighton, Hartlepool

Szóval úgy vélem (mégha ezzel magamra is vonom a híveik haragját), hogy a QPR sikeresen elsz@rja az egyenes ági feljutást. Viszont a play-off nagy esélyese lesz, bár az utóbbi időben a Swindon is nagy formát mutat.

Vlaszij Creative Commons License 2004.04.21 0 0 2150
Tomacius!
Tévedtem:) most olvastam és ez már biztos hogy a szerződése 2007 júniusig szól!

Itt megkukkolhatod:)

Előzmény: Vlaszij (2149)
Vlaszij Creative Commons License 2004.04.20 0 0 2149
No...
én úgy olvstam de lehet hogy rosszul hogy egy egyéves szerződést kötött a Plymouthal... Bár lehet hogy csak rosszul fordítottam....::)
Előzmény: Tomacius (2147)
Zöldferi Creative Commons License 2004.04.20 0 0 2148
Igen,én is azon a véleményen vagyok,hogy nagyon sokba kerülhet ez az elvesztett 2 pont.Reménykedem azonban abban,hogy a Seagulls keresztülhúzza a Bristol City számításait.És persze abban is bízom,hogy a Queens Park villant valamit az Argyle ellen.

Nem akarok viszont rosszat Landevalnak,de mégis azt mondom,remélem,nem jön össze az általa nagyon várt QPR - West Ham meccs a Div1-ben.Tudniillik még látok esélyt a Hammers 6.helyére,és az osztályzón,ugye bármi lehetséges.Nagyon úgy néz ki azonban,hogy lesz majd Wolves - QPR meccs,ott majd mehet a zrika,és menni is fog :-))

A Wolves - Plymouth-ról nem is beszélve,ugye Tomacius? :-))

Előzmény: Nationwide (2146)
Tomacius Creative Commons License 2004.04.20 0 0 2147
Neked aztán tényleg pozitív a hozzáállásod, csak el ne kiabáljad! Mindenesetre tényleg szimpatikus az ürge a vele készült beszélgetés alapján. Ő is azt mondta, hogy kezdetben egy jó div1-es csapatot érdemel a város, aztán még bármi is lehet. Csak most nagyon oda kell koncentrálni. Azt nem láttam sehol, hogy mennyi időre szerződtették. Te sem tudod, Vlaszij?
Előzmény: Vlaszij (2145)
Nationwide Creative Commons License 2004.04.20 0 0 2146
Na...
Telt haz volt, leszamitva azt, hogy az egyik kapu mogotti teljes resz le volt zarva a vendegdrukkereknek, akik olyan 3-400-an erkezhettek. Kb. 15200 nezo.

A meccs rovid koszontovel kezdodott, Martin Rowlands lett a Player of the year a csapaton belul, megelozve Gallent. Ez fel is dobhatta, a 3. percben megindult a bal oldalrol, egy-egyben kibillentette a vedot, egyet meg tolt befele, majd szetlotte a kaput. Robbant a stadion.
Par perc mulva nohetett volna az elony, egy beivelesre Rose tunt fel a semmibol, kozeli fejeset nagy bravurral fole tolta a kapus. Ennel nagyobb ziccer mar nem alakult ki, meddove valt a foleny, felido vegere visszaesett a Rangers, a Stockport pedig veszelytelen volt. Sajnos Rowlands-et a felido vegen cserelni kellett serules miatt, pedig o volt a mezony legjobbja addig.

Felidoben tizenegyes-rugo verseny szorakoztatta a kozonseget, egy leszurt bot vegehez helyezett homlokkal 10 kort kellett szaladni a bot korul, majd bevarrni a tizit -mindezt idore. :-) A kapuban a csapt kabalafiguraja, Jude allt, egy nagy fekete macska. A gyoztes rugo egy DVD lejatszot nyert.

A masodik felido elejet megnyomta a Stockport, egy 10-15 percig jobbak voltak, es ekkor szereztek a goljukat is, egy szabadrugas utan ide-oda pattogo labdat gyotortek be fel meterrol. A QPR vegig tamadott ezutan, de nem igazan lehetett erezni az atutoerot, sok volt a hiba, a par helyzetet elpuskaztuk, maradt az 1-1. Enyhen boo-zott a kozonseg meccs vegen, a Stockport nagyon orult az egy pontnak, ertheto modon.
Jok: Rowlands, Furlong, Bignot. Paran alulteljesitettek szerintem, Carlisle es Shittu hianyzott.

A meccs neha eleg kemeny volt, harom sargat adott a biro, de kettot biztosan pofazasert, a harmadikra meg nem amlekszem... Balhe nem volt, leszamitva azt, hogy a St egyenlito goljanal atugrott a reklamtablakon egy faszi megolelni a golszerzot, ot azonnal ki is vittek.

Vmikor biztos megint kimegyek majd, csak hat eleg sok penz. Jo lenne Div1-re. :-) De ez most nagy lehetoseg volt, nagyon fog ez a ket pont a vegelszamolasnal hianyozni. Nagyon-nagyon.

Előzmény: Nationwide (2141)
Vlaszij Creative Commons License 2004.04.20 0 0 2145
NO:) Énis éppen most akartam írni...:)
Új menedzserünkben én bízok nemtudom egyszerüen jó megérzés.... És ez be szokott jönni szerintem szimpatikus fickó de az igazi tudása csak jövőre fog kiderülni amikor feljutunk a Premier Divisióba:)
ja meg aztán amikor Plymouthban egy nagy Hungarian Plymouth Fan drapi mögött fogunk Tomaciussak üvölteni hogy szar Manchester:) amikor Friio a negyedik Plymouth gót vágja:)
hüm hüm..

azthiszem elragdtattam magamat:)

szal..:)
Plymouth - QPR 2-1!

Előzmény: Tomacius (2143)
Tomacius Creative Commons License 2004.04.20 0 0 2144
Bristol City v Brighton
Plymouth v QPR
Tranmere v Barnsley
Wrexham v Luton
Előzmény: Muntanitz (2137)
Tomacius Creative Commons License 2004.04.20 0 0 2143
Ahogy várható volt BOBBY WILLIAMSON lett a Plymouth új managere. Korábban a Kilmarnock (96-2002) és a Hibernian (2002-04) együttesénél dolgozott. Nemzetközi tapasztalattal is rendelkezik, a Kilmarnock csapatával rendre sikerült az UEFA kupába jutnia több éven keresztül. A hírek szerint Ł50.000 volt a kivásárlási ára. Williamson-t egyébként a távozozó manager, Paul Sturrcok ajánlotta a klub vezetőinek. Nem is győzte dícsérni az első nyilatkozatában az elmúlt évek munkáját. Azért nem minden managernek adatik meg, hogy egy esetleges győzelmmel történő bemutatkozás esetén egyben bajnoki címet is ünnepeljen. Persze ehez valami nagyon nagy fordulat szükséges az elmúlt hét teljesítményei alapján.
Bizakodó vagyok az új managerrel kapcsolatban, persze remélem nem "robbantja szét" a keretet és a csapatnál dolgozó segédedzőket is megtartja.

COME ON YOU GREENS!

Nationwide Creative Commons License 2004.04.20 0 0 2141
Sziasztok!

Eleg regen nem irtam ide, nem hiszem, hogy barki is emlekszik ram. A hetvegen par napot kint voltam Angliaban, es termeszetesen nem hagytam ki a QPR-Stockportot (a hazaiaknak drukkolok). Gondoltam, irok egy kis elmenybeszamolot... az ekezetekert bocs, de meg most sem otthonrol irok, hanem egy vadidegen geprol Hollandiaban.

Jo ket oraval a meccs elott mar kint voltunk a stadionnal, egyreszt a feeling miatt :-), masreszt mert meg itthonrol neten megrendeltem a jegyeket, es fogalmam sem volt, hol kell atvenni. Ez utobbi nem okozott problemat, az elso drukker keszsegesen megmutatta. Nem mi voltunk persze az elsok, gyult a nep rendesen. A clubshop-ban megvettem az uj mezt, a '98-99-es volt eddig meg. Meg egy sal is belefert az ocsemnek. (Sum kb. 45 font)

Ekkor meg mindig volt masfel ora kezdesig. Nem kis meglepetesemre egy kisebb csoport Stockport drukker mar a stadion fobejarata elott (!!!) hangolt enekelve, dobokkal, de nem tortent semmilyen attrocitas. :-) Bementunk a legkozelebbi kocsmaba meginni egy sort, kivetiton adtak az MU-Portsmouth-t, kicsit beleneztunk.

...most sajnos mennem kell, de este megint gepnel leszek, igy folyt kov.!!!

Udv mindenkinek!

BaZs Creative Commons License 2004.04.20 0 0 2140
Nézzétek meg ezt az oldalt:
www.footballgroundz.co.uk

A EPL-től a conference-ig szinte az összes csapat stadionjáról vannak képek, sőt rengeteg non-league, és skót csapat pályájáról is.

Valószínú, hogy már sokan ismeritek az oldalt, de gondoltam írok, hátha valaki még nem látta.

Muntanitz Creative Commons License 2004.04.19 0 0 2138
Bocs a bénázásért! Degec-nek, Ati73-nak és Raddens-nek, akik rég nem mutatkoztak már a topikban, majd megpróbálok e-mailt küldeni.
Előzmény: Muntanitz (2137)
Muntanitz Creative Commons License 2004.04.19 0 0 2137
Próbáljuk meg befejezni a Tippmixet! A hétvége kínálatából kérek

5 Div1-et - Rosalyn-tól
4 Div2-t - Tomaciusa 2 Div3-at és a Conference-t majd én kijelölöm.

Csütörtök reggel lesz szelvény, meg a legutóbbi állás, plusz a hátralévő fordulók időpontja!

Üdv,
Mun

Vlaszij Creative Commons License 2004.04.19 0 0 2136
:) Én örök optimista vagyok én még azt is hiszem hogy a Brazilokat is megverjük:)))

Egyébként meg... Plymouthba kéne menni:)))
Bajnokavatóra:)))
hehe:)

Előzmény: Tomacius (2134)
Tomacius Creative Commons License 2004.04.19 0 0 2134
Én még nem mernék ilyen magabiztos lenni, rossz formában vagyunk. Hétvégén okosabbak leszünk. Anyagilag nem vagyunk túl izmosak. A stadion háromnegyedét felújították és most a Grandstand átalakítására tartalékolnak szerintem, mert leálltak a munkálatok. Ha a keretet egyben tartják, akkor ha nem is sokra, de biztos bentmaradásra szerintem képes lehet a div1-ben. (Tartanánk már ott, hogy tényleg erről lehetne beszélni! :-) )
A weblap szinte minden angol csapatnál színvonalas, de nem tudom hol csinálnék még remek, minőségi nem-hivatalos oldalt! Ezt ismered: www.greensonscreen.co.uk ?
A nézőszám pedig az elitben van a ligában. Ennek részben az is lehet az oka, hogy a város messze dél-nyugaton van. Ahogy egy barátom mondta messze a tűztől. London és környéke valamint az északi régiók igazi focividékek Angliába, dél-nyugaton még az Argyle a legnagyobb csapat. Viszont idegenbe is párezres Green Army különítmény buzdítja bárhol a csapatot. Ezt mindig kiemelik a mérkőzések utáni nyilatkozatokban.

Most néztem meg a hétvégi meccs statisztikáját és kicsit meglepődtem. Az Oldham-nek 13 gólszerzési lehetősége volt 5 kapurarúgással, nekünk 18 lehetőség 6 kapura tartó lövéssel és mégis kikaptunk 4-1-re. :-(

Legújabb hírek szerint holnap helyi idő szerint délután 1-kor tartanak sajtókonferenciát a klubnál, elképzelhető, hogy bejelentik az új manager-t. Hétvégén a legesélyesebb jelölt még skót Bobby Williamson, aki a Hibernian managere. Állítólag magával hozná mindkét segítőjét is. Minden csak találgatás, kíváncsian várjuk a holnapot.

Előzmény: Vlaszij (2133)
Vlaszij Creative Commons License 2004.04.18 0 0 2133
Ez is igaz:)
De szerintem vissza a Csapatba Larrieuvel:)
kell oda:))))

Egyébként meg jut eszembe szerintem is egyrészt bajnok lesz a Plymouth:) Mi más lehetne és szerintem jövőre háát nehéz dolga lesz....

Anyagilag nem tudom teljsen hogy hogy álla csapat de gondolom Henryt nem fogják leigazolni... Te halottál valami pletykát?:)

És egyébként amin mindig meglepődök... Hogy a Plymouth egy hamrad osztályú csapat és mégis milyen webalpja stadionja nézőszám és shopja van... nem???

Előzmény: Tomacius (2132)
Tomacius Creative Commons License 2004.04.18 0 0 2132
Romain Larrieu szerintem is remek kapus. Nagy érdemei voltak a feljutásban 2 éve és tavaly is ő védett. Idén azonban súlyos sérülést szevedett ősszel, nemrég felépült, de az akkor még zöldfülű fiatal McCormick kiszorította őt a kezdőből. Legalább van két jó kapusunk. Amúgy az utánpótlásnevelés szerintem amúgy is kiválló a csapatnál, sok a helyi kötődésű játékos.
Előzmény: Vlaszij (2131)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!