Keresés

Részletes keresés

EMm Creative Commons License 1999.08.17 0 0 8
Hi..
egy ujabb Szfvari jelen.
Abut en sem ismerem (ertsd: lattam :), egy kolleganom viszont igen, eddig semmi jot sem meselt rola.
Ir-ben csak nehanyszor voltam, nekem nem teccik.

es mit szoltok a szep uj Alba Plaza-hoz?

Foley Creative Commons License 1999.08.17 0 0 7
Ezek szerint te szereted az IR zenét??
(Itt most inkább a Country zenére gondolok, és nem a U2-ra(ami persze nagyon fasza.) ).
Whitey Creative Commons License 1999.08.17 0 0 6
Hát akkor ország-világ szeme előtt felfedem Abu kilétét. Az az "ember" valami arab származású, aki úgy gondolta, hogy megszerzi Fehérvárt. Nagyjából sikerült is neki. Azt csinál, amit akar, számára nincs rendőrség (pontosabban van, de benne a zsebében...) viszont van bőven pénze. Minden szórakozóhely az övé - persze nem papíron, hanem a megfelelő módokon hozzá megy apénz. stb. Ha valaki 10 milla fölötti autóval jár a városban, akkor megállítják, és megkérdezik, hogy honnan volt pénze a kocsira, miért nem neki fizet inkább...
Anonimitásomba burkolózva nem akarok részleteket elmesélni az Ír kocsmai összetűzésről, ahol állítólag nem ő, hanem csak az öccse húzott be nekünk. Nem is tudtuk, hogy ő volt, még szerencse, mert ha visszaütünk, akkor már nem élünk az tuti. Hát ennyit városunk jótevőjéről Abu elvtársról, kinek elveinek nem vagyok társa...
misitisi Creative Commons License 1999.08.17 0 0 4
Mármint én is szfvári vagyok, és én is hallottam már az Aburól.
misitisi Creative Commons License 1999.08.17 0 0 3
Én is.
ks Creative Commons License 1999.08.17 0 0 2
csak érdeklődök, kíváncsiság rulez
miért vertek meg az abuék
ki ez az abu? valami nagy király lehet, mert sokat hallok róla
Whitey Creative Commons License 1999.08.17 0 0 1
Én ott lakom, miért kérdezed? Jó hely meg minden kivéve az ír kocsmát, mert ott az Abu és emberei egyszer minden ok nélkül hülyére vertek.
Chavo Creative Commons License 1999.08.17 0 0 0
Én oda csak átutazni járok. Fehérvári lakásom cime 0
ks Creative Commons License 1999.08.17 0 0 topiknyitó
Hali, van itt valaki Székesfehérvárról?
Rajtam kívül?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!