Keresés

Részletes keresés

Fuly Creative Commons License 2000.07.17 0 0 1277
András!

Sorry, nem vette észre a REM 924 alatti választ. (a 903 alatti számolás kicsit kiakasztott).

Ha ahhoz van a témához újabb tényszerű adalékod, érdeklődéssel várom a Egyházak, állam, támogatás topicban.

Fuly

Ps. Ennek a témának a felhozását változatlanul nem tartom jó ötletnek.

Előzmény: bubis (1274)
Fuly Creative Commons License 2000.07.17 0 0 1276
Szia KRI!

Nem terveztem ide írni, de ha már belekezdtem.

GL hozzászólására adott válaszod a Te ügyed, de SZVSZ szükség nélküli keménységgel, és fõleg ítélkezéssel mentél neki (tudom, ilyen vagy, OK:))

"Nincs nagyobb bűn ezen a földön, mint az emberi lélek rombolása, tudatosan, előre megfontoltan, aljas szándékból."
Jópofa idézet. Kitõl való?

Békesség továbbra is
Fuly

Előzmény: KRI (1245)
Fuly Creative Commons License 2000.07.17 0 0 1275
Akkor és oda írsz, amikor és ahova akasz (itt az indexen).

De ha írsz valahova, akkor arról bárkinek, így nekem is lehet véleményem.

Ennyi telik...
Igen, ennyi. Semmi értelme nem volt felhozni a témát. Végre lenyugodott ez a kör, teljesen felesleges volt felbolygatni. Addig írtak HGY-sek a topicra, míg meg nem jelent GL tipikus keménykedő hozzászólással. Az adatai mögötti hozzászólásainak felületes átfutása után én értem amit írt, bár kevéssé értek egyet vele. Az bizonyos, hogy a válaszok kevéssé korreláltak a hozzászólással.

Nemtom miért jó Neked, hogy felpiszkálsz embereket. Nem tippelek, de ha akarsz, válaszolhatsz.

Ennyi.

Fuly

Előzmény: bubis (1274)
bubis Creative Commons License 2000.07.17 0 0 1274
Hat Fuly, akkor olvasd el!

Mennyi telik Fuly? Nem szabad talan irnom ebbe a topikba. De gyenge!

Udv.
Andras

Előzmény: Fuly (1273)
Fuly Creative Commons License 2000.07.17 0 0 1273
Sorry, KRI!

Mi az a jobboldal, miben képviseli a vatikánt az ország érdekeivel szemben? A jobboldal az mint katolikus? Mi van a reformátusokkal például?

Inkább az a kérdés, hogy miben nem.
Azokról a refikről (meg egyébb) beszélsz, akik ökumenizmus címén éppen rekatolizáltatnak?

Persze ateista is lehet Hit Gyülis, csak éppen nem üdvözül, de attól még ... Mire bizonyíték, hogy van a jobboldalon ateista?

Most vagy ez nem hiteles Tõled, vagy más írások.

Bubistól nem volt meglepõ a topic felhúzása, Tõle ennyi telik, bizonyított már pár helyen.

Én, megmondom õszintén, Tõled többet vártam volna.

Békesség
Fuly

Ps. véletlen olvastam a topicba, nem tudtam, hogyan került elõ. Most se tudom, miért vette elõ Bubis.

Előzmény: KRI (1261)
bubis Creative Commons License 2000.07.17 0 0 1272
Apropo mazochizmus! Ne hagyjatok! Ha mar szegeny szektas lettem, legalabb ettol mentsetek meg! Ne hagyjatok magatokat provokalni! Ez csak a szerzetesek korbacsanak modern valtozata lenne szamomra! Ismetlem, ne hagyjatok! :)
bubis Creative Commons License 2000.07.17 0 0 1271
Erdkes tortenet. Biztos az ajtoban allo hipnotizor kiszedte belole a telefonszamat.

Ami az elszakadast illeti, vallasszociologusok mondjak, hogy a HGY-ben eleg nagy a fluktuacio, ugyhogy megsem lehet olyan nehez elszakadni...

A HGY karossaga peldaul lemerheto azon, hogy mibe halnek elobb bele, a HGY istentiszteleteinek a latogatasaba, vagy a drogozasba. Karos hatasok meg: hazassagok helyreallasa, kabszer, alkohol, cigaretta letetele... plusz az ellensegeink haszna: sajat eroforrasokbol finanszirozott hitelet (tehat nem a te zsebedbol), barmikor eloveheto szaftos tema a fantaziatlan jobboldali ujsagiroknak, szektaveszely mint mozgosito ero...
:)

Udv.
Andras

Előzmény: Hormon Gyula (1258)
bubis Creative Commons License 2000.07.17 0 0 1270
:)))))
Tudjatok mit! Ne hagyjatok magatokat provokalni! De a mediatol sem am! Ott is mindig mi firtatjuk magunkat (a zsido szovettsegeseink segitseget igenybe veve) hogy nehogy elfelejtsetek bennunket.
Ugyan felejtsetem mar el! :)

Udv.
Andras

Előzmény: Törölt nick (1268)
Törölt nick Creative Commons License 2000.07.17 0 0 1269
Utalás erre. Bubis két hónapig bírta, hogy "el lettek felejtve". :)
Előzmény: bubis (1227)
Törölt nick Creative Commons License 2000.07.17 0 0 1268
lujza!

Szerintem hagyni kellene, hogy süllyedjen, itt a Politikában, ez a topik, nem lehet nem észrevenni, hogy valamelyik HGY-s időröl-időre fölhozza, hogy provokáljon. A Filozófiában ellehetnek, mindenáron azt akarják, hogy itt is állandóan "foglalkozva legyen" velük, ne ugorjunk be, majd csak ráunnak, ha senki sem reagál rájuk!

Előzmény: lujza (1228)
HAME Creative Commons License 2000.07.17 0 0 1267
Istenkém ez már a vég kezdete.
Amikor egy szektatag a gazdi gumicsontjáról írogat, meg ilyeneket, hogy:
"Persze a hozzád hasonló gyenge személyiségűek mindig könnyen kerülnek propaganda
hatása alá."

Armagedddon, armageddddonn!!
Előzmény: KRI (1261)
Hormon Gyula Creative Commons License 2000.07.17 0 0 1266
Ah, egy másik janicsár. Kénytelenek vagyunk néha ismételni a tényeket, mert elsőre nem nagyon szoktátok megérteni.
Előzmény: bubis (1264)
Hormon Gyula Creative Commons License 2000.07.17 0 0 1265
Én nem érzem annyira szorosnak a konzervatív szemlélet és a napi Biblia-forgatás kapcsolatát. Ha megfigyeled, a Gazdád is bibliai idézetek fedezékéből próbálja lerombolni a hatályos emberi értékeket, mégsem nevezném konzervatívnak.

Ha lehet, hozzál néhány "képi beszédet" a Bibliából ezekre (Messire gyűjtéséből (1488) idézem):
"ellensegeinket simogassa es vegye korbe a halal!"
"az Istennek vannak gepfegyverei meg atombombaja is"
"a feketek nincsenek tisztaban azzal, hogy a szex eredmenye a gyermek szuletese lehet"
"a portugalok, az olaszok es a franciak fasisztak!"
"minden arab eloszor terrorista"

Előzmény: KRI (1260)
bubis Creative Commons License 2000.07.17 0 0 1264
Ahh, megint egy onallo gondolkodo! :)
Előzmény: Hormon Gyula (1258)
bubis Creative Commons License 2000.07.17 0 0 1263
Kedves olhado!

Tipikus peldaja vagy a kritikusnak, aki olyasmiben kritizal amivel sajat maganak van problemaja. Eloszor is azt mondod, hogy betanult szovegeket ismetelgetunk, kozben tipikus zsidozos szovegeket nyomsz, meg a tipikus baromsagokat, mint a HIT az SZDSZ janicsarkepzoje es hasonlok.
Annyira buta vagy, hogy nem kapcsolatal, amikor bemeseltek neked, hogy a felsobbrenduseg egyelo a kivalsztottsaggal (persze ezzel Istent is lenaciztad), es leirsz olyan keptelenseget, hogy "félnótás, de dörzsölt bunkó", ami ugye onellentmondas. Gondolom valami jo nagy fikazast akartal irni, es ez annyira elvonta a figyelmedet, hogy nem jottel ra, hogy baromsagot irsz. Ez is nagyon tipikus, a gyulolettol vak embereknek az egyik legfobb ismertetojele. Szoval szerintem eloszor a szemedbol a gerenat haver.

Udv
Andras

Előzmény: olhado (1259)
faithful Creative Commons License 2000.07.17 0 0 1262
Melyik pártnak is vagy a tagja? (tudod mindenki magából indul ki...)
Előzmény: olhado (1259)
KRI Creative Commons License 2000.07.17 0 0 1261
Mi az a jobboldal, miben képviseli a vatikánt az ország érdekeivel szemben? A jobboldal az mint katolikus? Mi van a reformátusokkal például?

Inkább az a kérdés, hogy miben nem.
Azokról a refikről (meg egyébb) beszélsz, akik ökumenizmus címén éppen rekatolizáltatnak?

Persze ateista is lehet Hit Gyülis, csak éppen nem üdvözül, de attól még ... Mire bizonyíték, hogy van a jobboldalon ateista?

Kritika??? Hol volt itt kritika?
Azért mert gondoskodik nektek a gazdi gumicsontról? Uggggyan mááá'!

Nem gondolom, hogy a zsidó nép übermensch lenne. Válaszottnak választott, ha teccik, ha nem. Jobb ezzel megbékülni, mert ha valamivel ártani lehet nemzetünknek, az a zsidók kiválasztásuk miatti fikázása.

Rájöttem , hogy Németh Sándor nem kihasznál engem! Sőőőt én használom ki őt! Hahaha :DDDDDDD

Persze a hozzád hasonló gyenge személyiségűek mindig könnyen kerülnek propaganda hatása alá. Te pedig végkép nem fogod nekem megmondani, mit csináljak. De téged éppen ez zavar. :DDDDDDDD

Előzmény: olhado (1259)
KRI Creative Commons License 2000.07.17 0 0 1260
Természetesen az "atombomba" képibeszéd volt televan hasonlókkal a Biblia, kicsit olvasni kéne, hamár a konzervatív szemlétet vallod magadénak.

A többi meg a szokásos hányás. Ennyit tudtok. :DDDDDD

Előzmény: Hormon Gyula (1258)
olhado Creative Commons License 2000.07.16 0 0 1259
Gagyi droidok vagytok, csak a betanult szöveget ismételgetitek. Mi az a jobboldal, miben képviseli a vatikánt az ország érdekeivel szemben? A jobboldal az mint katolikus? Mi van a reformátusokkal például? De ateista is lehet jobboldali. Persze máshonnan is ismerős a taktikátok: a kritikára támadással kell felelni. (Pl. a katolikusok fasiszta banda, inkizíció stb.) Egyszer el lehetne kezdeni önállóan gondolkodni, és kihúzni az arcotok a zsidók seggéből (akiket felsőbbrendő fajként (=Übermensch, Herrenvolk, választott nép, master race) imádtok), nem gondolod? Meg rájönni, hogy ez a félnótás, de dörzsölt bunkó NS csak kihasznál titeket? Persze a gyenge személyiségű emberek mindig könnyen kerülnek egy karizmatikus figura irányítása alá, aki megmondja nekik helyettük, mit gondoljanak és tegyenek.
Előzmény: KRI (1249)
Hormon Gyula Creative Commons License 2000.07.16 0 0 1258
Az 1, pontra:
Az atombombát nem rombolásra találták ki? Vagy ha a próféta dobja le, akkor az áldás? (Mivel a próféta slejmje is áldás, ezen sem lepődnék meg.)

A 2-4. pontokkal szinte teljesen egyetértek, ha mindenhol kicseréljük a "drog" szót "Hitgyüli"-re. Ismerek egy lányt, akire egyszer kíváncsiságból elment egy HGy-szeánszra, hatott rá a főmágus hipnózisa, és - miután többször nem akart visszamenni - még hosszú hetekig zaklatták telefonon. Legalább olyan nehéz lehet ettől a bűnszövetkezettől elszakadni, mint a kábítószertől illetve a kábítószer-maffiától.
Mellékesen: én a kábítószerekért sem rajongok, de a legdurvábbja sem sokkal károsabb, mint a HGy - gondolom, ezért is támogatja mindkettőt olyan lelkesen az SZDSZ.

Előzmény: faithful (1257)
faithful Creative Commons License 2000.07.16 0 0 1257
1, a HGy nem destruktív, és nem szekta.
2, a drogosok nagyon-nagyon sok pénzbe fognak a társadalomnak kerülini (I. a függőség miatt a drogot muszály nekik beszererzni, bármi áron ezért az ahhoz szükséges pénzt általában bűnözéssel kerítik elő. II. a kábszeres nem jó munkaerő, sőt hosszútávon egyáltalán nem munkaerő, ezért a társadalomnak kell eltartani, sőt III. a gyógykezelésének a költségeit is az adófizetőknek pénzéből kell finanszírozni)
3, minden kábszer méreg, a hozzászokás miatt egyre nagyobb mennyiségben kell használni, ami viszont azt jelenti, hogy nem egy életbiztosítás. általában előbb utóbb belehalnak az emberek.
4, a kábítószer automatikusan az alvilághoz kapcsolja az embereket, mert minden tevékenység illegális azzal kapcsolatban.
Előzmény: Hormon Gyula (1256)
Hormon Gyula Creative Commons License 2000.07.16 0 0 1256
Már miért lenne a kábítószer kártékonyabb, mint egy destruktív szekta vonzásába kerülni?
Előzmény: faithful (1254)
Moha bácsi Creative Commons License 2000.07.16 0 0 1255
Ide nekem a fiatalok dog-fogyasztásáról szóló statisztikákat.
Én még egyetlen fiatalt sem láttam dogot fogyasztani. Oszt hogyan fogyasztják? Rántva, sütve, vagy nyárson?

Moha bácsi, sokat megélt ám rendkívül kiváncsi plasztik tömegtörpe

Előzmény: faithful (1254)
faithful Creative Commons License 2000.07.16 0 0 1254
Nu, télleg mazochizmus volt előrángatni ezt a topcit.... de mind1, legalább lehet jókat röhögni...
Gonda úron pl. akinek egyébként figyelmébe ajánlanám a fiatalok dog-fogyasztásáról szóló statisztikákat. Szvsz ha valaki a hit-től félti a gyerekeit, az valahol a világról, amiben élünk nagyon furcsa fogalmakkal rendelkezik...
KRI Creative Commons License 2000.07.16 0 0 1253
Igen.
Előzmény: Almaital Returns (1252)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.07.16 0 0 1252
Csak egy kicsit érintsen meg téged az, aki teremtette a mindenséget

Ezt te komolyan gondolod? :-O

Előzmény: KRI (1251)
KRI Creative Commons License 2000.07.16 0 0 1251
Csak egy kicsit érintsen meg téged az, aki teremtette a mindenséget, kiváncsi lennék tested fizikai reakcióira, hogy mennyit bír. Persze az lehet, hogy én nem gúnyolnálak ki ezért.
Előzmény: Pityu.3 (1250)
Pityu.3 Creative Commons License 2000.07.16 0 0 1250
Hack Péter a földön fetrengett rángatzva a Hit rendezvényén. A tv mutatta. Olyan gyönyörű volt tényleg...
Előzmény: KRI (1245)
KRI Creative Commons License 2000.07.16 0 0 1249
De legalább igaz ...!
Előzmény: olhado (1248)
olhado Creative Commons License 2000.07.16 0 0 1248
De gyenge...
Előzmény: KRI (1247)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!