Keresés

Részletes keresés

ZOLCSI Creative Commons License 2005.03.18 0 0 41799
Szegény Attilám, mondja már meg neki valaki, hogy kontrát vesztett állásban nem igazán lehet játszani. Illetve lehet csak valszeg nem lesz eredményes.
Előzmény: Rizsás (41798)
Rizsás Creative Commons License 2005.03.18 0 0 41798

Csak hogy az elkövetkező fodulókból még legalább 8-9 csapat fog ellenünk masszívan védekezni.

Edző elvtárs hol a hiba?:))

 

Hajrá Loki!!!

sx7 Creative Commons License 2005.03.18 0 0 41797

Supka Attilával a kispadján először szenvedett vereséget a Loki bajnoki mérkőzésen. A csapat végig uralta a játékot, ám mégis pont nélkül távozott Győrből. A vezetőedző a mérkőzés másnapján nyilatkozott a Loki honlapjának.
- A hazaiak vezető gólja után kiállították Tóth Pétert az ellenféltől, és úgy érzem, ekkor kaptunk egy esélyt arra, hogy megfordítsuk a mérkőzést - mondta Supka -, de nem igazán tudtuk megvalósítani azt a játékot, amit elterveztünk. Nem sikerült megbontani az ellenfél masszív védekezését sem a szélekkel, sem átlövésekkel. A gólig, sőt még azt is mondanám, hogy a kiállításig nem volt gond a csapattal, mert helyzetekig jutottunk, lehetőségeink voltak. Arra számítottunk, hogy kitámad az ETO, így gyors játékosaink révén tudunk gyors támadásokat vezetni. Ez azonban sajnos csak a hazaiak vezető találatáig valósult meg, akik egyébként a mérkőzés folyamán összesen kétszer jutottak el kapunkig.
(dvsc.hu)

 

2szer jöttek el a kapunk elé abból egyszer gól lett.Egészen rossz mutató .

Nekem úgy tűnik a mester nem nézte meg a Fradi-Győrt,mert biztos a saját játékunkat akartuk játszani a kontrát.Hmm..

 

Félek a holnapi mérkőzéstől,de szerintem meg lehet verni a a Diósgyőrt.

Hajrá Loki!


Attilio Creative Commons License 2005.03.18 0 0 41796

Remélem azért Zolika nem akar a Genclerbirligihez szerződni....Ha már megy menjen nyugatra...

Előzmény: Lecsó. (41795)
Lecsó. Creative Commons License 2005.03.18 0 0 41795
Igen, hozott is magával egy török megfigyelőt, aki Zolikát sasolta.
Előzmény: Rizsás (41794)
Rizsás Creative Commons License 2005.03.18 0 0 41794
 Filipovics a honvéd meccsen ott ült a VIP-ben.
Előzmény: Frizuravarjú (41792)
Zsuu Creative Commons License 2005.03.18 0 0 41793

Dzudzák még nem elég jó, bár ki tudja. Ártani nem ártana, ha már úgyis kísérletező kedvében van az edző. De akkor Zsombi és Tobe legyen a két center, ők egyre jobban összeszoknak és megértik egymást a pályán.    :-))??

 

Zs

Előzmény: danken75 (41778)
Frizuravarjú Creative Commons License 2005.03.18 0 0 41792
Az a baj, hogy ha így haladunk, akkor nem eladjuk, hanem nyáron szépen elogazol, mivel lejár a szerződése.
De ha így is lesz, akkor is sok sikert neki a továbbiakban.
Előzmény: LecsafromBP (41791)
LecsafromBP Creative Commons License 2005.03.18 0 0 41791

Todom, de akkor is...

Lehet, hogy belelóg abba a bizonyos bilibe a kezem, de mindenki jobban járna, ha Zolikát  - mivel bizonyosan szeretne többet s jobbat - a BL-be való bejutás :)))))))alatt/után/közben adná el a Club. Addig pedig koncentráljon a Lokira és arra, hogy a lehető legjobb erdményt érjül el. 

Előzmény: Lecsó. (41788)
sylord Creative Commons License 2005.03.18 0 0 41790

...Lecsó...

 

bocs!

Előzmény: sylord (41789)
sylord Creative Commons License 2005.03.18 0 0 41789

Jajj lecsó.

Úgy érzed némi köze van a gyors beválogatásához?:))

Előzmény: Lecsó. (41788)
Lecsó. Creative Commons License 2005.03.18 0 0 41788
Persze. Filipovics a menedzsere.
Előzmény: LecsafromBP (41786)
A.H. Lajos Creative Commons License 2005.03.18 0 0 41787

kössze szépen,

 

HAJRÁ VIDÉK, MAGYARORSZÁG, NEM CSAK BUDAPEST!

 

Hajrá Diósgyőr!

Előzmény: Frizuravarjú (41782)
LecsafromBP Creative Commons License 2005.03.18 0 0 41786

 Lotár Matyi ki*aszottul el akarja adni Böőr Zolit:

 

NSO:

 

"A debreceni fedezet Pető Tamás helyét foglalhatja el a keretben, ez az egyik oka, hogy csütörtökön egyeztettünk vele. A másik meg az, hogy öt nap alatt elkápráztatott: több mint egyéves kihagyást követően úgy tért vissza, hogy szombaton és szerdán is csapata legjobbjának bizonyult. Más játékosok ilyenkor »megcsinálják a tutit«, igyekeznek túlélni a kilencven percet, ám Böőr Zoltán az elejétől a végéig ment előre, csak azt nézte, miként tudna túljárni vetélytársa eszén. No, erre a mentalitásra van szükség"

 

Na jó jó, mindenki szereti Zolikát és az előzményekhez képest jó, de nem "kápráztató" teljesítménnyel tért vissza. Ez kicsit túúúúlzás. Ez a Lodár milyen köcsög, még végén elaldja Zolikát.....

Rizsás Creative Commons License 2005.03.18 0 0 41785
Talán pont ezért nem szeretik.
Lecsó. Creative Commons License 2005.03.18 0 0 41784
Úgy látom megvan az új közellenség.
Herczeg Bandi. Az agyam eldobom.
Tisztelt fikázók, előbb tájékozódni kellene. Esetleg megtudni, hogy a fúró melyik oldalán állt.
Vagy megkérdezni az aranylábúakat, az edzeni nem szeretőket, a több edzőt megbuktatókat, az mimózalelkűeket, a fiatalokat maguk közül kitúrókat, az újakat kiközösítőket, a vereség esetén kardjukba nem dőlőket.........

Herczeg Bandi egy felkészült, őszinte, nyílt ember.

ez nem a többség, csak az én véleményem
hajrá..........
sx7 Creative Commons License 2005.03.18 0 0 41783

Jól van na!

Azt hittem provokátor :D

Előzmény: DINO (41781)
Frizuravarjú Creative Commons License 2005.03.18 0 0 41782
Szerintem Csubák Zoltánnál, de a dvsc.hu-n találsz cmet is, telszámot is, faxszámot is, mindent.
Pl:(52) 535-409
Előzmény: A.H. Lajos (41780)
DINO Creative Commons License 2005.03.18 0 0 41781

Én is. Keresetlenül őszinte és lényegre törő volt. :-)

(Geci-e vagy? :-) )

Előzmény: züfec (41772)
A.H. Lajos Creative Commons License 2005.03.17 0 0 41780

Sziasztok!

 

meg szeretném kérdezni, hogy kinél lehetne utánajárni a médiás regisztráció ügyében a klubnál? Diósgyőrből mennék és tel szám vagy valami hasonló kellene aki a médiás dolgokat intézi!

 

köszi előre is

 

KITARTÁS!

Zsuu Creative Commons License 2005.03.17 0 0 41779

Sziasztok!

 

Tökéletesen egyetértek Championnal! Egyik előkészület meccs után jegyeztem meg ismerősömnek, hogy nem tudom mi a bánatot keres Nikolov a középpályán.

Sajnos aki a Honvéd elleni meccset látta (élőben láttam + 2* videóról), az nehezen tudja elképzelni, hogy ez a csapat bajnok legyen (én legalábbis azóta a meccs óta azt vallom, hogy jó, ha a 6-ban benne leszünk). Akkor még reménykedtem, de miután megláttam a Győr elleni összeállítást... Nekem nem baj, ha nem leszünk bajnokok, jó az érem is vagy az erős középmezőny, de akkor ne mondják a csapatra, hogy bajnokesélyes.

 

Visszatérve az összeállításra: jó lenne, ha Nikolov hátul maradna, ha Bogdanovics elől és Böőr Zoli szélen és akkor talán szegény Tobe is tudna irányítani. Nekem is az az érzésem, hogy mindenki összevissza futkározik a pályán, a fél csapat önjelölt irányító középpályás, szegény Tobe nem tud kibontakozni, kínjában jobb szélső vagy középcsatárt játszik.

A Honvéd ellen is akkor javult a játékunk, mikor Nikolov hátrament védekezni (legtöbbször csak ő és Csernya maradtak a saját térfelünkön), Madar bejött, Kola helyére pedig Zsombi állt, (aki pontatlan, de jobban akar/küzd Kolánál, és legalább megjátszható).

A betonvédelmek ellen nem sok lehetőség van helyzetbe kerülni, de Tobénak még így is sikerül néhány mértani pontosságú passzt adnia, és ami baromira idegesít, hogy ezt Halmosi, Zsombi stb. mindig elb*ssza.

A betonvédelem feltörésének másik módja, hogy körbeadogatom a labdát, kicsalom az ellenfelet. És arra van az edző, hogy megtalálja a megfelelő taktikát.

 

Jó lenne Hegét és Lászlót is (aki már siófoki kora óta az egyik kedvencem) kipróbálni.

Kiss Zoli legyen inkább csere (most úgyse fog játszani a Diósgyőr ellen). Virág Bélát is többet lehetne játszatni.

 

Többször olvastam a kapuskérdést, hogy Tomic jobb. Szerintem (lekopogom) ezen az egy poszton nincs probléma. Van két nagyon jó kapusunk, Csernya reflexei kivételesek, de az is igaz, hogy néha Tomic is védhetne, hogy ne legyen meccshiánya. Mindenesetre szerintem nincs kapuskérdés.

 

Összefoglalva: a csapat játékán egyáltalán nem látszanak a Lázárral begyakorolt rövidpasszos, gyors megoldások, és ez szomorú. Ötletnélküliség, fejetlenség van, amit Supkának sikerült még az "újszerű" összeállítással is tetéznie.

 

Lázár kezdetben nem volt a kedvencem, de később megkedveltem, szakmailag rendkívül felkészültnek tartom (láttam pár edzését). Nagyon sajnáltam, hogy el kellett mennie.

Azért reménykedem, hogy a csapat összeszedi magát szombatra és nyerünk!

 

HAJRÁ LOKI!

 

Zsu

Előzmény: champion (41740)
danken75 Creative Commons License 2005.03.17 0 0 41778
Hy all!

Igazad van! Qrva sok léhűtő van az egyetemen (akinek nem inge...), nem is baj egy kis véknyítás, csak sajnos ott is annyira megy a "kézfogósdi" - értem ezalatt, hogy a régi motorosok egymást védik- hogy sajnos olyanok mennek, akik érnek is valamit...

ON

Tényleg nem értem az egy csatáros felállást egy Győr ellen. Nem lekicsinylése a Rábának, de nekünk ellenük nem szabad beállni védekezni. Kiss Z. megint rossz helyen játszik, az a poszt nem neki való, oda van ember. Dzsudzsák is bevethető edző urak... Na igen, a csatárok. Ha Zsombi eltiltott, azért Sitku is beállhat, vesztett helyzetben 3 csatárral kellett volna nyomni. Virág miért nem játszhatott?
Én is azt gyanítom, hogy Herczeg kevergeti a sz@rt a háttérben. Sosem volt szimpi az az ürge, amolyan sunyi... Na mindegy, ez az én véleményem. Remélem idejében jött a pofon! A diósgyőrt ki kell tömni!

LOKI !
Előzmény: sx7 (41756)
ChrisRea Creative Commons License 2005.03.17 0 0 41777

hat ha Herceg az iranyito akkor tenyleg mindegy...

 

asszem Lazarral voltak olyan meccek hogy nem gyoztunk mert emberhatranyba kerultunk (Papa)....most ott tartunk hogy kikaptunk mert emberelonybe kerultunk.

 

meg jo hogy vettunk csatarokat, ossze tudnak bujni a kispadon ebben a hidegben.

 

 

 

Előzmény: titolesz (41775)
Zsuu Creative Commons License 2005.03.17 0 0 41776

De van!

Te tudatlan, te!

 

Zs

Előzmény: maribor (41755)
titolesz Creative Commons License 2005.03.17 0 0 41775

ellent kell mondjak a többségnek,szerintem Supka jó edző.Két meccs után felesleges már új edzőt "keresni"

sx7 Creative Commons License 2005.03.17 0 0 41774

Csanknál lett volna sírás-rívás!

 

Ott magázódás van edzésen!(Lázár hozzá képest kedves ember)

:D

 

Csatárok poszton volt nekünk egy jó ,de őt kiutáltuk innen,mert nem volt 1szerű ember.

 

 

Előzmény: züfec (41773)
züfec Creative Commons License 2005.03.17 0 0 41773
Hogy valami komolyabbat is írjak.

Én azt is problémának érzem, hogy állandóan felspannolnak minket, szurkolókat, aztán pofáraesünk. Néhány példa a köztudatba került dolgokról és az ebből megvalósult eredményről:

Csank János, Egervári, Nyilasi HELYETT Supka Attila
Nemzetközileg jegyzett csatár HELYETT Leonardo, Kolakovics
Vodafone, Red Bull HELYETT Ave ásványvíz

Remélem a folyamatosan hagoztatott bajnoki cím nem ugyanilyen lufi, ami ugyan jól hangzik, de ha túlfújjuk, idő előtt kipukkan...

züfec Creative Commons License 2005.03.17 0 0 41772
Ezen a roppant kedves, tudakozódó kérdésen röhögök már 1 perce! :)))))))))))
Előzmény: sx7 (41764)
sylord Creative Commons License 2005.03.17 0 0 41771

Amiről nem tudsz, az attól még létezik.

Csak tájékoztatásul közlöm.

Előzmény: maribor (41755)
sylord Creative Commons License 2005.03.17 0 0 41770

Üdv közöttünk!

 

Írj sokat és ne rettentsen el ha páran más véleményen lesznek:)

Előzmény: Rizsás (41769)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!