Keresés

Részletes keresés

Oborzil Creative Commons License 1999.09.17 0 0 21
Abut, plazát, cigányokat félretéve akkor hányan is vagyunk?
gumicsiz man Creative Commons License 1999.08.19 0 0 20
Nana! Nem minde cigány cigány.
Remélem nem léptem valami csúnyába.
Nekem is pont ide kellett jönnöm először.
Na dikk! Nem az vagyok akinek látszok, mint ahogy sokan mások.
ks Creative Commons License 1999.08.19 0 0 19
Tegnbap este voltunk a plazaban, az se semmi, ahogy kb 12 éves kiscsávók üldögélnek csoportosan a kajáldarészben, és cigiznek+duhajkodnak. Nem biztos hogy ez is hozzá kell hogy tartozzon az új "városközponthoz".
ks
Whitey Creative Commons License 1999.08.19 0 0 18
Azok a tetves cigányok elsősorban lopni járnak oda, ez egyértelmű, másodsorban meg azért, mert közel van a parasztelosztó, és ha a buszraváró közönséget már lenyúlták akkor unalmukban benéznek a Plazaba.
Valahogy azért biztos ki lehetne tiltani azt a csürhét. Mert ha miattuk ,ár embes nem megy be a Plazába, akkor a butikosok is fel fognak lépni, és akkor remélem deportálják a szemetet...
ks Creative Commons License 1999.08.19 0 0 17
mai újságban olvastam, hogy az említett társaság egykét kiemelkedő tagját tiltott szeencsejáték miatt kivonták egy időre a forgalomból. Ideje volt. :))
ks
misitisi Creative Commons License 1999.08.18 0 0 16
Úgy látom ez a kérdés nem hagy nyugodni.
Egy 14 éves 123-as Merdzsó, de nem személy szerint az enyém...
Üdv.
ks Creative Commons License 1999.08.18 0 0 15
azért lenne egy kérdésem misitisi, ami nem hagy nyugodni: milyen autód van?
üdv
ks
misitisi Creative Commons License 1999.08.18 0 0 14
Nincs lehetőség arra, hogy kitiltsák őket. Ezt meg kell szokni, majd ha már nem lesz ennyire új, talán keresnek maguknak más gyülekezőhelyet.
Egyébként lehet, hogy zsebesek, nagyon méregettek bennünket, de lehet, hogy csak arra vártak, mit hagyunk a tányéron. Pechükre mindent megettünk.
De azért a buxámat jól eldugtam
ks Creative Commons License 1999.08.18 0 0 13
misitisi:
én is szfvári vagyok, lehet hogy ismerjük is egymást.:))
sajnos a plazaban a cigánykérdést nem lehet megoldani, de asszem ez valami speciális helyi sajátosság lehet, mert más városokban nem tapasztaltam, hogy az etnikum ilyen létszámban gyűlne össze a bevásárlóközpontokban.
üdv
ks
misitisi Creative Commons License 1999.08.18 0 0 12
ks,
remélem, most nem fulladunk vérengzésbe.
Te is szfvari vagy?
Szóval az AP-ban az volt a legvisszataszítóbb számomra, hogy leültünk kajálni, és miközben falunk, pár cigány kölök (8 és 12 éves körüliek) odaállt szabály szerint az asztalunkhoz és miközben belefújták az arcunkba a cigifüstőt (mert ebben a korban már szívják), a képembe bámultak.Mindezt 1/2-1 méterről...
Nem bunkóság?
Lexivesebben elküldtem volna őket a halálba...csak tudom, hogy akkor apucival jönnek vissza.
Egyébként a mozija nagyon jó.
Kb. 2 éve voltam előtte utoljára moziban, mióta megnyílt az AP, már 3x.
ks Creative Commons License 1999.08.18 0 0 11
Whitey:
nincs valami ötleted arra, hogy a helyi cigányság miért szeret annyira a plazaban kavarogni egész nap? Én már gondolkodtam rajta, de nem igazán tudom megfejeteni. Lehet hogy zsebesek? Az biztos hogy a helyi lakossághoz viszonyítva kicsit túl vannak reprezentálva a létesítmény látogatói között.
üdv
ks
Whitey Creative Commons License 1999.08.18 0 0 10
Hello, Foley!
Off:
Mi újság az Oasis-el? Hülye Bonehead!
On:
Persze, hogy szeretem az Ír zenét, meg az angolt, skótot (Simple Minds) meg ilyesmmi. De ez most fehérvári topic, úgyhogy ezzel kéne foglalkozni.
Az Alba Plaza szerintem király, bár jó magyar szokás szerint "illik" leszólni, mert ha tetszik, akkor még lenéznek. Ez a tapasztalatom a sok hülye segg fiatal körében. Azt mondják, hogy szar, mert kicsi. Nem jöttek még rá, hogy pl. a Duna Plaza 2 millió embernek épült, ez meg 110.000-nek. Barmok. Szóval a mozinak örülök a legjobban, mert a Közt. meg a Petőfi egy kalap szar volt. Jók a kajáldák is, a butikok meg a szokásos techno-house-pálcika lányoknak szólnak, de mindegy.
ks Creative Commons License 1999.08.17 0 0 9
egy Alba Plaza jellegű intézmény, az már nagyon kellett a városba (pl.mozi), más kérdés, hogy a kivitelezés egy kicsit olyan "magyar narancs"-ra sikerült és az ott összeverődő etnikummal szemben is vannak fenntartásaim. A kaja elmegy, a butikok meg különösebben nem érdekelnek.
üdv
ks
EMm Creative Commons License 1999.08.17 0 0 8
Hi..
egy ujabb Szfvari jelen.
Abut en sem ismerem (ertsd: lattam :), egy kolleganom viszont igen, eddig semmi jot sem meselt rola.
Ir-ben csak nehanyszor voltam, nekem nem teccik.

es mit szoltok a szep uj Alba Plaza-hoz?

Foley Creative Commons License 1999.08.17 0 0 7
Ezek szerint te szereted az IR zenét??
(Itt most inkább a Country zenére gondolok, és nem a U2-ra(ami persze nagyon fasza.) ).
Whitey Creative Commons License 1999.08.17 0 0 6
Hát akkor ország-világ szeme előtt felfedem Abu kilétét. Az az "ember" valami arab származású, aki úgy gondolta, hogy megszerzi Fehérvárt. Nagyjából sikerült is neki. Azt csinál, amit akar, számára nincs rendőrség (pontosabban van, de benne a zsebében...) viszont van bőven pénze. Minden szórakozóhely az övé - persze nem papíron, hanem a megfelelő módokon hozzá megy apénz. stb. Ha valaki 10 milla fölötti autóval jár a városban, akkor megállítják, és megkérdezik, hogy honnan volt pénze a kocsira, miért nem neki fizet inkább...
Anonimitásomba burkolózva nem akarok részleteket elmesélni az Ír kocsmai összetűzésről, ahol állítólag nem ő, hanem csak az öccse húzott be nekünk. Nem is tudtuk, hogy ő volt, még szerencse, mert ha visszaütünk, akkor már nem élünk az tuti. Hát ennyit városunk jótevőjéről Abu elvtársról, kinek elveinek nem vagyok társa...
misitisi Creative Commons License 1999.08.17 0 0 4
Mármint én is szfvári vagyok, és én is hallottam már az Aburól.
misitisi Creative Commons License 1999.08.17 0 0 3
Én is.
ks Creative Commons License 1999.08.17 0 0 2
csak érdeklődök, kíváncsiság rulez
miért vertek meg az abuék
ki ez az abu? valami nagy király lehet, mert sokat hallok róla
Whitey Creative Commons License 1999.08.17 0 0 1
Én ott lakom, miért kérdezed? Jó hely meg minden kivéve az ír kocsmát, mert ott az Abu és emberei egyszer minden ok nélkül hülyére vertek.
Chavo Creative Commons License 1999.08.17 0 0 0
Én oda csak átutazni járok. Fehérvári lakásom cime 0
ks Creative Commons License 1999.08.17 0 0 topiknyitó
Hali, van itt valaki Székesfehérvárról?
Rajtam kívül?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!