Keresés

Részletes keresés

misitisi Creative Commons License 1999.10.06 0 0 53
Jáky József Műszaki Szki, útépítő szak.
Előzmény: lomex (49)
misitisi Creative Commons License 1999.10.06 0 0 52
ks,

miért, számít ez valamit? Jobban szeretek nemtelen maradni, mert sok ffinak felsőbbrendű érzése van a tudattól, hogy ffi.
De ez más téma...

Gondolom, most már kitaláltad, hogy lány!
Egy fiús lány...

Előzmény: ks (41)
( turpi ) Creative Commons License 1999.10.06 0 0 51
En a Szechenyibe jarok, most vagyok 3-as.
Oborzil Creative Commons License 1999.10.06 0 0 50
hWindy!

Csak most esett le a tantusz, hogy nem velem ismered egymást, hanem más topiclakóval. Azt hittem, nekem válaszolsz. Vagy mégis?
Robicsek említett valamit rólad.

lomex Creative Commons License 1999.10.05 0 0 49
Udv!

Melyik gimibe jartatok (ha jartatok)?

lo

Oborzil Creative Commons License 1999.10.05 0 0 48
Mikrobuszom az nincs, de 3-4 embert tudok vállalni. Egyébként már volt máskor is fehérvári különítmény.
Már akkor is felvetettem, minek megyünk oda, ha itt is összegyűlik kellő méretű társaság? Vagy jöjjenek ők ide.
Előzmény: prenotalis (47)
prenotalis Creative Commons License 1999.10.05 0 0 47
sziasztok !

Én ugyan nem vagyok egy tősgyökeres fehérvári, de mostanság szinte ott lakom (leszámítva a 7végéket)

egyszer rendezhetnénk egy fehérvári különítményt valamelyik asztali bulira fel. Kocsival eddig még nem szántam rá magam, hogy nekiinduljak, annál fontosabb a jogsi.

Nincsen köztetek véletlenül egy társaságkedvelő absztinens, akinek volna egy mikrobusza ? :)))))

Oborzil Creative Commons License 1999.10.05 0 0 46
hWindy!

Ki vagy Te és honnan ismerjük egymást?
Tudsz valamit, amit én nem? Netán ZP?
Ne csináld már ezt!

tuddki Creative Commons License 1999.10.04 0 0 44
Sziasztok!
Ha-ha-ha... én is a Palotavárosban lakom (Kelemen Béla 44.), nem hiszem, hogy így kellene kinézni a palotáknak:-)) Leninre sem hasonlít, pedig így is hívták :-)Egyébként erre még előfordul fékez(het)etlen kuka és autófogó parkolókihajtó. Igazából a lakótelepen keresztül haladó sok-sok kamion teherautó bosszant, miért engedik, hogy erre kerüljék ki a városközpontot?
Ja, nincs kolbászból a kerítés. Itt a sok multi és nincs pénz semmire!!!
A Pláza cápa meg igazán bekaphatná a buszmegállót, úgyis arra tátog...
Tuddki
Oborzil Creative Commons License 1999.10.04 0 0 43
Enyém házszám 49.

A lányok hallgatnak, titkolják nemüket.

Akkor mikor legyen a tali?

( turpi ) Creative Commons License 1999.10.04 0 0 42
hi argh!

az osszes album mp3-ba van. Ha van csereanyagod csereberelhetnenk. Black metal, Death metal meg industrial erdekel (NIN legjobban).

amugy IRL talalkaba en is benne vagyok. Es a 60.000$ kerdes: any girls?

t
www.turpi.net

Előzmény: Arghonaut 2 (39)
ks Creative Commons License 1999.10.04 0 0 41
hali mindenkinek,
mikor lesz IRL tali?, én tuti hogy megyek.
üdv
ks
PS:
misitisi te fiú vagy vagy lány?
Arghonaut 2 Creative Commons License 1999.10.04 0 0 39
hiew turpi
Mért, kazettáid vannak? Zenékről beszéltem amúgy.

uWw>>A2

Előzmény: ( turpi ) (36)
misitisi Creative Commons License 1999.10.04 0 0 38
Mi is bele akartunk vágni, de aztán nem volt sok bizodalmam a céghez!
Egyébként leinformáltam őket:
1 millió törzstőkével rendelkeznek, szerintem elég kevés, + nem tetszett az előszerződés szövege sem, nagyon egyoldalú volt!
Ami még ellen szólt, hogy 2 év múlva lett volna az átadás, nekem az túl sok idő, valahogy nem látom a végét...
Mi van, ha elfogy a pénzük időközben, mint ahogy történt mostanában egy veszprémi vállalkozóval, aki hasonlóval foglalkozott.

Szóval mi inkább nem, de sokan az ismerőseim közül belevágtak!
Te is?

Előzmény: lpetra (22)
misitisi Creative Commons License 1999.10.04 0 0 37
Sziasztok Fehérváriak!

Széchenyi u.-i lakos vagyok, még egy ideig!

Én szeretem Fehérvárt, szép város!

( turpi ) Creative Commons License 1999.10.04 0 0 36
Hazszam 11. :) and you?
Arghonaut: lemezeimnek???

turpi

Oborzil Creative Commons License 1999.10.04 0 0 35
Én is Sziget. Házszám? :)

A Plázában kétszer voltam összesen, pedig itt van ötszáz méterre, valahogy nem az én világom, nem tudok hozzászólni a témához.
Hogy jó-e itt élni, az relatív, biztos jobb, mint Tápiószecsőn, irigyelnek is páran minket az országban, "mert ott nincs munkanélküliség, odatelepült egy csomó multi, mindenki gazdag és kolbászból van a kerítés"
Én csak itt lakom, 15 éve máshol keresem a pénzt.

Arghonaut 2 Creative Commons License 1999.10.03 0 0 34
Amúgy én is fehérvári vagyok, de mondjuk a plazám-plazám te mindenem témakörben én nem tudok beszólni - nem-e lehetne-e kérem szépenTisztelettel, valami egyéb fehérvári vonatkozásokat is említeni, meg mondjuk a T. topicnyitó elmond6ná, hogy akkor most mit is akart kérdezni az index-fórum földrajzi összetételén kívül. Amúgy.
Bocs, ha itten kötözködnék - nem is. :)

Fehérvárinak lenni jó? És ha nem: miért nem? Konkrétan?
(IMHO: plaza - mint olyan - suX, mozi ok., de engem elkeserít a plaza-lények terjedése, és térnyerése. Kérésre talán többet is írok róla, ha így túl általános.)

Üdv minden fehérvárinak! (Különös tekintettel ( turpi ) lemezeinek :))

( turpi ) Creative Commons License 1999.10.03 0 0 33
Palotavarosiak ti merre tengetitek az eleteteket? En Sziget utca

turpi

Oborzil Creative Commons License 1999.10.03 0 0 32
Én is Palotaváros, lehetne egy Palotaváros topicot is nyitni.
Robicsek azt mondja a kábeles vacakról, hogy néha leáll hétvégére az egész, na meg ha beázik, akkor is.
Találkozót emilben is lehetne szervezni, végigküldeni mindenkinek, aki beszólt már ide, hátha nem olvassák ezt. Persze, csak ha van rá igény.
( turpi ) Creative Commons License 1999.10.03 0 0 31
Ahoy!

A kukakkal mar nincs gond, azonban ahol mi lakunk ahhoz hogy lekanyarodjunk a parkolobol az utra egy kisebb bukkanon kell lemenni, ahol sajna leer a kocsi alja. Sok helyen mar megcsinaltak hogy lesimitottak/hosszitottak a lejarokon de nalunk basznak megcsinalni. Ezt hol lehetne kervenyezni?
Amugy a kabel mit mondjak, a beka segge alatt. Belso halon 4-5k-m van azonban Datatranstol kifele pl eltere 200k/sec. Tehat a problemas resz a DT es a felhasznalok kozti resz. Most hogy ez az UPC akarmicsoda bejott uvegkabelt fognak hasznalni de szerintem max 1 ev mulva.
IRL talalkaban en benne vagyok, bar nem nem elegge kiforrott a topic kene
varni hatha beesnek meg tobben :)
Aki esetleg IRCneten szokott IRC-elni nezzen be a #fehervar csatira.
Yeah, epul a Penny Market, a plazaval szemben egy uj bevasarlokozpont, a a Godor helyere szalloda ez mar tiszta Amerika!
Romakkal egyelore nem sok bajom volt, kb huvelykujjnyi lanc van a penztarcamon ami a gatyamhoz van kotve szal probaljanak csak dobbantani tolem vmit lekungfulok meg drunkenboxingolok minden etnikumot :))))))

turpi

Myself Creative Commons License 1999.10.03 0 0 30
Turpi,

Látom kábeles vagy, és ráadásul úgy hívnak mint nagynéném megboldogult macskáját (aki jó fej volt!). Szóval milyen a kábel? Még mindig 300 byte/sec és akadozik?

Ja, egyébként én is Palotaváros, csak most éppen külföld.

Apropó Palotaváros: még mindig b@sznak befékezni a kukákat amik összetörik az autókat? Én annakidején perrel fenyegettem meg a "tisztelt" városgazdálkodást, ennek örömére több hónapig nem vitték el a szemetet!!! Azóta is ilyen "emberközeli" még a város?

Alba-Plaza: mikor én voltam még nem nyüzsögtek a Brazilok. Nem lehet valahogy kicsinálni őket? Értem ezalatt pl. a ultraibolyára világító festékkel bekent pénztárcákkal lófráló csalikat meg a razziát... Zámoly óta nagyon a bögyömben vannak, rokon lakik ott, és mesélt egyet 's mást a több éve zsarolt faluról (ha nem adtok pénzt, tyókot stb. felgyújtjuk a házatokat).

Oborzil Creative Commons License 1999.10.03 0 0 29
Ha úgy vesszük, az alumínium is metál, tehát division by zero metál-fan.

Hé földijeim!
Nem kéne szervezni egy IRL topictalálkozót?

Előzmény: ( turpi ) (28)
( turpi ) Creative Commons License 1999.10.03 0 0 28
Ahoy!

En is fehervari vagyok, rulez ez a topic. Amugy a Palotavarosban lakom. Van itt vki aki metal fan?

turpi

lpetra Creative Commons License 1999.10.03 0 0 27
Az aluminium........ muzeumhoz a 20 szému busszal kell menned az ALCOÁ -ig (lánykori neve:Könnyüfémmű) majd onnan egy kis séta a Zombori uton kb. 400 méter a 70-es ut felé.Nem tudod elvéteni az irányt azt hiszem
van még valamilyen útmutató tábla is,ha még nem lopták el.
Oborzil Creative Commons License 1999.10.02 0 0 26
Mé, van olyan? Nem is tudtam. Pedig oda valósi vagyok.
De most megnéztem a telefonkönyvben és valóban.
Zombori u. 12. tel. 22-333-412
Ott van a Köfénél valahol, ha ugyan nem bent a gyárban.
Hogy hányas busz megy oda, azt nem tudom, mert sose nem járok busszal, de megy a vasútállomásról busz, az tuti.
division by zero Creative Commons License 1999.10.02 0 0 25
Ha már ennyi fehérvári ember gyűlt ide, akkor a kérdésem a következő:
Ismeri valaki a Székesfehérvári Alumíniumipari Múzeumot? merre található, hogy lehet oda a vasútállomásról eljutni, mikor van nyitva?
Filburt Creative Commons License 1999.10.02 0 0 24
Én csak szimpatizáns vagyok, de azt bátran merem állítani, hogy Fehérvár rulez!!!!!!!!

Filburt

lpetra Creative Commons License 1999.10.02 0 0 23
oroaz-orosz
lpetra
lpetra Creative Commons License 1999.10.02 0 0 22
Ki hallot valamit az oroaz házak felujitását végző válalkozóról?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!