Keresés

Részletes keresés

sylord Creative Commons License 2005.03.15 0 0 41604

Elkezdődött.

 

Aműgy nem is olyan butafiú ez az LeePee.

Ő a csk. az ő szavára még odafigyelnek.

Gyorsan elszórja a magokat, hadd csámcsogjon rajta a nép.(  a sajátjaira bizton számíthat, azok beveszik ahogy kell.)

Előzmény: Batu. (41601)
sx7 Creative Commons License 2005.03.15 0 0 41603

:D

 

Szerintem azért nem fizetnek nekik ,mert itt Debrecenben fizetik ki az ő pénzüket .

Meg azért nem rúgják be a tizenegyest ,mert mi akkor csúnyány néznénk rájuk :D

Előzmény: Batu. (41601)
sx7 Creative Commons License 2005.03.15 0 0 41602

Az számít nálam kidolgozott helyzetnek ha a középályások és csatárok(néha  hátvédek segítségévelis ) 4-8 (esetleg több)passz után elmozgások sorozozata után kapu előterében egy játékosokunk labdával állhat(mozoghat is) úgy hogy legalább kb.2 méternél nincs közeleben ellenfél játékos(ez lehet 16 méterre is a kaputól is) és valamelyest szabad rálátása van a kapura.

 

Na ezt korán reggel kipréseltem magamból :D

Előzmény: Frizuravarjú (41600)
Batu. Creative Commons License 2005.03.15 0 0 41601

Lipcsei nyilatkozatából/MH/:

"Ilyen helyzetben reális cél a bajnoki cím?
Azért, mert az első meccset elvesztettük, még nem kell vészharangot kongatni. Viszont mi, játékosok is hallunk olyanokat, hogy csak a Debrecen nyerheti ezt a bajnokságot. Bízom benne, hogy ez csak szóbeszéd, és nem a fehér asztalnál, hanem a pályákon fog eldőlni a bajnoki elsőség. "

Frizuravarjú Creative Commons License 2005.03.15 0 0 41600
Értem, tehát csak az számít helyzetnek, ami nem pontrúgás után született, a védők nem hibáztak, és max 10 méterre a kaputól egy az egyben mehet a kapusra valaki:)
Akkor van egy jó hírem, az FTC-nek is max egy helyzete volt, mivel az ETO-védők olyanokat hibáztak néha, hogy az még a megyei bajnokságban is ritka.
Előzmény: sx7 (41599)
sx7 Creative Commons License 2005.03.15 0 0 41599

Boganovics helyzet előttem volt,a két védő egymásra vár és nem ugrott fel 1ik se ,Bogi azért is nem fejelte be,mert nem hitte el ,hogy hozzá eljuthat a labda.

Az az Éger ziccer az egy szögletből jött ugye,az pontrúgás volt,nem pedig kidolgozott helyzet.Aztán kapott Kerekes egy labdát Maritotól.A Halmosi esetet nem érzem annyira helyzetnek.

 

A saját magunk által kialakított helyzeteket hiányoltam.

 

Nem tudom lesz-e még összefoglaló,de érdemes a tizi előtt Zolika cselét megnézni,az nem volt gyenge!!! :D

Előzmény: Frizuravarjú (41596)
sx7 Creative Commons License 2005.03.15 0 0 41598
Vele már ősszel is szimpatizáltam(már szerintem mirrmurr is leírta),ha bekerült megrökönyödés nélkül hajtva ,koncentráltan focizik.Okos volt ,mert rájött,hogy alszanak a kispestiek és előrement fejelni(az oldalvonalról feltérképezte a kispestiek játékát :D)
Előzmény: Lecsó. (41595)
titolesz Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41597

Valóban sok helyzetet kihagytatok,a Győr meg végig ikszre játszott,és a végén sikeresen befejezett egy kontrát.A soron következő két meccs sorsdöntő lesz a bajnokság szempontjából,aki most előnyt tud szerezni az hatalmas lelki pluszt tudhat majd magáénak.A Diősgyőrnek meg két kitünő alkalma lesz arra,hogy vitézkedjen.Remélem csak szerdán teszik ezt meg:)

üdv

Előzmény: DINO (41594)
Frizuravarjú Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41596
Azért az egy helyzet az nagyon erős túlzás, volt egy Bogdanovics fejes, egy Éger ziccer, egy Halmosi ziccer+egy lövés 16-ról plusz a szabadrúgások.
Nem játszottunk jól, de nem rosszabbul mint a Szentes-éra alatti nyögvenyelős meccseken (volt ilyen azért egy pár). Szerintem szerdán nem nyerünk, de nem is dől el sok minden. Nem kell egy győztes meccs után temetni a csapatot:)
Előzmény: sx7 (41592)
Lecsó. Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41595
Azért nem haragszol Virágra, ugye?
Hajrá, LOKI!
Előzmény: sx7 (41592)
DINO Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41594

Hasonló gondolatok forogtak a fejeben, csak pont fordítva.

A foci igazságtalanságáról.

Hogy egy szinte pályán sem lévő Győr nyerni tud, egy még őszi önmagától messze lévő, de korántsem rossz Fradi ellen.

Az üldözők persze behúzták a kötelezőt az idény eleji formájukkal is...

Előzmény: sx7 (41592)
Lecsó. Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41593
az apró dolgokat meghagytam neked :))
Előzmény: Tócsa (41586)
sx7 Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41592

Megmondom neked őszintén tegnap mikor kikapott a Fradi örültem a győzelemnek.

Egy nagy bajom van az egésszel,hogy önerőből 90 perc alatt nem tudtunk kidolgozni csak 1 helyzetet(azt is lefújták állítólagos Zsombi szabálytalanság miatt).Valjuk be ez irtózatos kevés,a Ferencvárosnak legalább 6 gólhelyzete volt,a szerintem semmivel nem jobb talajon és semmivel sem támadóbb Győr ellen.Ez ami engem elszomorít,mert ők legalább helyzeteketek tudtak kidolgozni(más kérdés,hogy azokat nem lőtték be).Nyakamat merném tenni ,hogy ha a Genito nem eszi meg Zolika cselét(vagy esetleg higgadtabb),akkor ez a mérkőzés nem a mi győzelmünkkel ér véget.

 

A héten sokminden eldől majd.Szerintem a csapat képes jól focizni edző nélkül is, de azt nem tudom ,hogy ez elég - e a bajnoki címhez!Remélem rámcáfolnak Supka Mester és tanítványai(a cserék jól voltak,de azért Virág beállítása a kapott  gól elkerülését szolgálta volna és nem pedig a gólszerzést)

 

Szóval Hajrá LOKI!!!

 

Remélem ennél csak jobb lehet(tényleg nagyot csalódtam Szombaton este),meg aztán kevesebb külföldi focit kell néznem :D

Előzmény: danken75 (41591)
danken75 Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41591
hy!

Azért azt is érdekesnek találom, hogy Verebes mindig halál-negatív, amikor valamilyen volt kedvenc csapata vereséget szenved a Loki ellen. Nagyon fikázott sztem, Zombori hétfői értékelése pedig homlok egyenest más volt. Zombori értékesnek ítélte a győzelmet (talaj + beállt védelem), nem pedig a Honvéd majdnem-bravúrján sopánkodott, mint Verebes "mester".

LOKI
Előzmény: sx7 (41552)
MZ/Y Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41590
Ezzel is egyetértek.
Csak olyan negatív (pesszimista) vagyok általában, gondoltam 1x írok valami biztatót. :o)
Na, még 1:
Hajrá, Loki!
Előzmény: danken75 (41589)
danken75 Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41589
hy all!

Abban igazad van, az jobban fekszik nekünk, de a passzok pontosságán javítani kell és fejben is jobban ott kell lennünk. Szerintem inkább 2 esélyes a meccs, ha összeszedjük magunkat, akkor : 2,1 totónyelven. Nem hiszem, hogy döntetelen lesz. Bár most a Győr a mumus...

LOKI
Előzmény: MZ/Y (41565)
Tócsa Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41588

Szerintem Szeiben és bandája nem azért bukott le, mert hibázott, hanem újabb "üres zsebek" jelentek meg és résztkövetelnek a mannából!

Kapzsiságuk most már mérhetelen!!! :((((((

Előzmény: HT Miskolc (41587)
HT Miskolc Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41587

ez valóban hányás....

 

mit kaphatott ezért bozóky partjelző?

 

a rohattqvaannyukat (hogy egy debreceni barátom szavait idézzem) mi pénzt lenyúlnak ezek a fociból...

Előzmény: Tócsa (41585)
Tócsa Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41586

Kicsihuszár! :)))

Mi ez a fércmunka!!!:)

Hol az adott bajnoki helyezés!

És a korábbi időszakok?

Előzmény: Lecsó. (41575)
Tócsa Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41585

Ezt a hülyeséget!!!!

Egyikőnknek sincs igaza, figya' (alapszabályzatból):

 

"

VIII.

 

A MAGYAR LABDARÚGÓ SZÖVETSÉG ELNÖKSÉGE

 

28.§

 

AZ ELNÖKSÉG HATÁSKÖRE

 

(1)        A  Magyar Labdarúgó Szövetség ügyintéző és képviseleti szerve az Elnökség, melynek tagjait a Közgyűlés öt évre választja meg.

 

(2)        Az Elnökség szükség szerint, de évente legalább 6 alkalommal ülésezik.

 

(3)        Az Elnökség feladata és hatásköre:

 

a)   a Magyar Labdarúgó Szövetség Közgyűlésének és rendkívüli Közgyűlésének összehívása;

b)   a jogszabályok betartása és az alapszabály szerinti működés biztosítása;

c)   a Közgyűlési határozatok végrehajtatása és a végrehajtás ellenőrzése;

d)   a sportág szakmai irányítása, működésének biztosítása, a fejlesztési célok meghatározása és gondoskodás a megvalósításáról, a közép és hosszú távú utánpótlás nevelési koncepció meghatározása és végrehajtása;

e)   az edzőképzés és egyéb sportági szakemberek működési feltételeinek meghatározása a Szakmai és Edzőképző Központ előterjesztése alapján, továbbá a képzés és továbbképzés irányítása és végrehajtása a Szakmai és Edzőképző Központon keresztül;

f)    a Magyar Labdarúgó Szövetség Szervezeti és Működési Szabályzatának, Munkaügyi Szabályzatának, Gazdálkodási Szabályzatának, Számviteli Politikájának elfogadása és módosítása, a Versenyszabályzatának, a Fegyelmi Szabályzatának, a Nyilvántartási, Igazolási és Átigazolási Szabályzatának, a Pályarendszabályoknak, a Dopping Szabályzatának, a Játékos-Ügynök Licencszabályzatának, Klublicenc Szabályzatának elfogadása és módosítása. A Klublicenc Szabályzatot az UEFA-nak is jóvá kell hagyni;"

 

 

Az én olvasatomban ez azt jelenti, hogy az elnökség oda adta Mezeynek kényére-kedvére alakítani az edzőkkel kapcsolatos minden dolgot.

Na ez az igazán gyomorforgató!!!!!

Előzmény: HT Miskolc (41550)
HT Miskolc Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41584

nemtom mi az a mutyizás! nálunk semmi ilyesmi nem szokás, leírtam (ahogy ide is) a meccsről a véleményem semleges szemmel és kész...

 

mellesleg megint NEM tévedek, Farkas Gabi (technikai vezetőnk) szájából hallottam, h Tisza 2 évre a miénk... ha ő tévedett én is...

Előzmény: ZOLCSI (41582)
MZ/Y Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41583
Jó étvágyat! :o)
ZOLCSI Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41582

Ember! Sokat jársz mutyizni a picipest topikba, aztán rögtön hülyeségeket írsz.-)))

Előzmény: HT Miskolc (41580)
Lecsó. Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41581
1 az a 2!
Előzmény: HT Miskolc (41580)
HT Miskolc Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41580
ne várd, kétéves szerződés köti hozzánk... különben meg nálatok nem divat a saját nevelésű támadó :-))
Előzmény: ZOLCSI (41577)
sx7 Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41579
Azér nem fizetni kéne?
Előzmény: ZOLCSI (41577)
ZOLCSI Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41578
A következő kör vízválasztó lesz. Kijöhetünk jól, és nagyon rosszul is.
Előzmény: Lecsó. (41575)
ZOLCSI Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41577

Nem baj. Nyáron hazavárjuk.

 

Előzmény: HT Miskolc (41574)
Frizuravarjú Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41576
Elégedett az ankaraiak edzője



LIPCSEI ÁRPÁD


NS, 2005-03-13

Böőr Zoltán egy év és négy hónap elteltével újra tétmeccsen szerepelhetett a Lokiban, ráadásul győztes öszszecsapáson tért vissza a debreceni együttesbe, s hogy a boldogsága teljes legyen: lapunk tudósítói őt választották a találkozó legjobb játékosának.



Böőr Zoltánnak - a kívülálló szemszögéből - tökéletes szombat estéje volt.
"A magam mércéje szerint is rendben volt minden - fűzte mindehhez a DVSC-AVE Ásványvíz 15-szörös válogatott középpályása. - A felkészülési időszakban játszott edzőmeccsek egyikén sem nyújtottam olyan teljesítményt, mint amilyen a Honvéd ellen sikeredett, és bár bíztam benne, nem gondoltam, hogy kilencven percen át a pályán leszek. Éppen a Nemzeti Sportban nyilatkoztam azt az öszszecsapás előtt, hogy bízom magamban, és az adódó hibáimon szeretnék minél hamarabb túllépni, vasárnap már az járt a fejemben: sikerült úgy visszatérnem a pályára, ahogy azt előzetesen elképzeltem, mégis, némi jóleső elégedettség mellett elsősorban meglepetést érzek. Magamat is sikerült meglepnem."


És talán a török első osztályú Genclerbirligi (korábban rövid ideig ebben az ankarai együttesben légióskodott a Loki csapatkapitánya, Sándor Tamás is) csakis Böőr Zoltán miatt Debrecenbe látogató pályaedzőjét, Hayati Palancit, akivel a lefújás után néhány szót is váltott.
"Két-három mondatnál nem hangzott el több, megjegyezte, neki tetszett, amit tőlem látott - elevenítette fel a rövid párbeszéd lényegét Böőr Zoltán. - Hozzáteszem: az egészet tekintve a második félidőben már nekem is, tudniillik az elsőben bizony akadozott a játékunk. A ránk jellemző gyors, rövidpasszos futballból ekkor szinte semmit nem mutattunk, céltalan ívelgetésbe fogtunk. Hogy miért? Ennek sok oka van, így például a Honvéd jól védekezett, határozottan, keményen, a területeket lezárva. Biztos vagyok benne, ha jobb idő lesz, és a pályák nem lesznek ilyen pocsék állapotban, szebb játékot lát majd tőlünk a közönség. Persze így is nagy a boldogságom, tudom, hogy egy ilyen győzelem mekkora pluszt jelent. Pozitívnak látom, hogy nem egy olyan mérkőzésen arattunk kettő nullás győzelmet, amelyen kidolgoztunk egy tucat ziccert, amiből tízet elpuskáztunk. Egy-két lehetőségünk volt, a találkozó végén, mégsem idegeskedtünk, nem türelmetlenkedtünk. Ha jól futballozol, nyersz - ritka kivétellel, persze. Ellenben ha rosszul… Maradjunk annyiban, az elvétve terem három pontot. Nem, nem játszottunk rosszul - legalábbis a második félidőben nem - de annyira jól sem. Ezért is örülök a sikernek. Amikor a játékvezető lefújta a találkozót, olyan boldogságot éreztem, amit már régen nem. Győzött a csapatom, és megint azt tehettem, amit a legjobban szeretek: futballozhattam."
Lecsó. Creative Commons License 2005.03.14 0 0 41575
Visszatekintés 16. fordulók után:

2001 16 4 6 6 17:23 18 pont
2002 16 6 8 2 31:24 26 pont
2003 16 9 3 4 26:12 30 pont
2004 16 11 2 3 29:12 35 pont

Hajrá, LOKI!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!