Keresés

Részletes keresés

Oborzil Creative Commons License 1999.10.10 0 0 83
Én hébe-hóba járok, főleg a rangadókra.
Azt nem igazán élvezem, ha az ellenfél más súlycsoportban van és 30 pont a különbség.
Az első számú csapatom a Videoton, az persze más sportág.
Előzmény: lomex (82)
lomex Creative Commons License 1999.10.09 0 0 82
Albacomp meccsre szokott jarni vki?

lo

lomex Creative Commons License 1999.10.09 0 0 81
Udv

Hat regen szokott. Pontosabban mast se csinalt:). De rend is volt a Jozsefben akkoriban.

Azaz, arra gondoltam:). A nevet nem tudom, de majd holnap megnezem, ugyis megyek oda zabalni. Eleg kicsi, de hangulatos hely szerintem, udvarias kiszolgalassal es jo arakkal.
Felreertesek elkerulese vegett nem en vagyok a tulaj:).
Talalkozoban en benne lennek, de nekem csak a hetvege jo, egyebkent Pesten vagyok.

Lo

van fini lazannya is

Előzmény: Oborzil (79)
silverboy Creative Commons License 1999.10.09 0 0 80
Sziasztok!

Volt közületek valaki tegnap animán a banhofban?
Számoljon be legyen szíves ha igen, egy-kettö- három.
Jóbarátom egy órát bírt ki állítása szerint nyögve, noha ö a tekno iránt elkötelezett megújító.

Silverboy

Oborzil Creative Commons License 1999.10.08 0 0 79
Az öreg Hárit, meg az egész családját ismertem, még a régi időkben, amikor az Ybl igazgatója volt.
Szokott ordibálni?
Melyik pizzázóra gondolsz, ott szemben a matróz-kocsma nevű bódéval?
Mit szólnátok egy közös pizzázáshoz a topiclakókkal?
Előzmény: lomex (78)
lomex Creative Commons License 1999.10.08 0 0 78
Udv!

En szinten Jozsefes voltam, ha jol emlexem '94-ben vegeztem:). Azota nem is jartam ott, csak annyit hallottam, hogy Hari apank meghalt. Emlekszem, milyen jokat orditozott kemia orakon.

A Berenyi uton van egy egesz jo pizzazo. Ismeritek?

Lo

Előzmény: Whitey (58)
ks Creative Commons License 1999.10.08 0 0 77
egy közepes fehérvári cégnél,szintén magyar
Albacomp vagy Karsai Rt? :)
misitisi Creative Commons License 1999.10.08 0 0 76
Egy nagy fehérvári (magyar) cégnél.
De többet nem mondhatok...Ne haragudj.
És Te?
Előzmény: ks (75)
ks Creative Commons License 1999.10.08 0 0 75
ha tudtam volna hogy lány vagy, akkor nem úgy szóltam volna vissza.
hol dolgozol egyébként?
misitisi Creative Commons License 1999.10.08 0 0 74
ks, látom ez nagyon bántott...

Nincs személyes ellentétem eggyel sem...

Vagy van?
Sőt az egyik nagyon jó barátnőm is vett, hiába próbáltuk (nem csak én) lebeszélni!

Előzmény: ks (73)
ks Creative Commons License 1999.10.08 0 0 73
misitisi:
örülök, hogy egyetértesz velem, látod ilyen is van :)
a fehérvári suzuki tulajokkal hogy állsz?
misitisi Creative Commons License 1999.10.08 0 0 72
ks,
1et értek veled, szerintem tök jó kis város...

Én nem szívesen hagynám itt!

A Placcról meg annyit, hogy egyszer ebédidőben ugrottunk ki, 7-8- an és 3/4 órát vártunk a lecsóra, szóltunk nekik, hogy tovább már nem tudunk várni, kapkodtak jobbra -balra, hogy hát mindjárt kész, aztán a végén tényleg nem tudtunk már tovább várni, becsomagoltattuk, és elvittük... Több, mint egy óráig vártunk arra a nyamvadt lecsóra... Egy salátástál meg 700 Ft körül volt. Elég húzós.
Ja, és egy nagyon flegma, fiatal srác volt a felszolgáló, akit a középsuliból ismertem látásból, szóval köze nem volt a felszolgáláshoz, etikketről talán nem is hallott, stb..
Akkor én ott megfogadtam, hogy "na, ide se jövök többet!" és úgy is lett!

Másoktól egyébként nem hallottam rosszat, de ez a személyes rossz tapasztalat nálam leírta a helyet...

Bocs a hosszért!.

Előzmény: ks (71)
ks Creative Commons License 1999.10.08 0 0 71
silverboy: a placc az tényleg rulz. Az egyebekkel nem értek egyet.
üdv
ks
robicsek Creative Commons License 1999.10.07 0 0 70
hát faszikám azt anno Halászkertnek hítták, a vidámparki (no jó, ez csak földrajzi meghatározás) tónál van.
Előzmény: Oborzil (69)
Oborzil Creative Commons License 1999.10.07 0 0 69
Aha, a placc.
Oszt mit értesz te placc alatt, elárulhatnád mán, merhogy én itt lakom időtlen idők óta, de fogalmam sincs, miről beszélsz.?!?
Előzmény: silverboy (68)
silverboy Creative Commons License 1999.10.07 0 0 68
Hello Fehérváriak!

Beestem, mint szóbajöhetö újfiú. Olvasva az elözményeket, elörebocsájtom: hímnemü vagyok, nem a palotavárosban lakom, problémám a roma kisebbséggel szemben nincsen, plaza témában álláspontom fix - bárminemü árúcikk választéka a városban igen gyér, ezen a pláza nem változtatott, tölem omolhat össze, az ott kínált ételek minösége kritikán aluli, magyarul gagyisztán, száraz zsemlemorzsa a galamboknak méregdrágán.

Féligmeddig kívülálló vagyok, nem fogott meg túlzottan a város romantikája, szerintem nincsen neki,
olyan kellemes kis szürke alvó- és munkahely, felhsznált piacképes munkaerövel, többnyire fáradt arcok és
kevés vidámság. Igazán kellemes "hely" egy, ha van, mégpedig a placc, hangsúlyozom, szerintem.
Pozitív benyomásokról késöbb, legyen elég most ennyi, sziasztok.

silverboy

Myself Creative Commons License 1999.10.07 0 0 67
Köszi, lecsekkelem! Mármint lecsekkeltetem, mert én most messze vagyok. :-)
Előzmény: ks (66)
ks Creative Commons License 1999.10.07 0 0 66
Myself:
akkor javaslom a Sarock kocsmát(Szárcsával szemben), ha a főnökkel megdumálod, főznek nektek nagyon finomat(kell a létszám)+elég olcsón lehet inni is.
üdv
ks
Myself Creative Commons License 1999.10.06 0 0 65
Ezért írtam, hogy több órás buli. Nem egy vacsora, hanem buli. :-)
Előzmény: ks (64)
ks Creative Commons License 1999.10.06 0 0 64
diófa szvsz nagyon király, egyetlen gond vele, hogy télen és késő ősszel ha a helységek az időjárás miatt zártak eszméletlen kajaszag tud lenni+te is büdös leszel tőle.
Myself: az attól függ hogy mit akarsz enni+mennyit akarsz inni. Asszem egy szülinapi bulinál ez utóbbi igen fontos szempont lehet. :)
üdv
ks
Myself Creative Commons License 1999.10.06 0 0 63
Megirgoathatnátok, hogy egy ilyen többórás buli (evészet, ivászat) egy fôre mennyi. Saját zsebbôl menne, úgyhogy az ár is számít, mert nem 5-en lennénk. A lényeg a jó hangulat, nem kell kaviáros homár szerintem. :-)
halon_349 Creative Commons License 1999.10.06 0 0 62
robicsek, (turpi):
Szerintem a Diofa siraly. Apam, aki business-ebedeken allandoan ott van, eskuszik ra, hogy a varos (egyik) legjobb vendegloje. En egy parszor kajaltam ott, teljesen rendben van es nem is draga. Egyebkent en fehervaron inkabb kocsmakat tudok ajanlani, etteremugyben nem vagyok valami asz.
( turpi ) Creative Commons License 1999.10.06 0 0 61
En is a Szarcsa Csardat ajanlom. Mar csak a "hagymaleves cipoban" miatt. Az tomor
gyonyor, a legjobb kaja. Diofa szerintem eleg draga lehet, eccer kajoltam ott de keveset
adnak es teljesen atlagos kajakat...Egyedul a hortobagyi huspalacsinta volt kiraly.
robicsek Creative Commons License 1999.10.06 0 0 60
hát étlapilag igazad van, ár meg, hát, Pesten hol mész te el egy ilyesmi helyre ennyiből?

egyébként nekem a spagetti régi hangulata jobban teccet, az egyedi volt, ebből a country stilusból meg már annyi van, de ez is izlés dolga.
volt már(ha egyáltalán kinyitott már) valaki a kinaiban a seregélyesi uton?

Előzmény: ks (59)
ks Creative Commons License 1999.10.06 0 0 59
robicsek:
most jövök a szárcsából bizniszebédről, 3-főnek 12 ezret fizettem, szóval elég drága. Viszont nagyon igényes, de ha már annyira igényes, akkor arra több gondot fordíthattak volna, hogy az étlapban a kiradírozott árakat valahogy eltüntessék (ne csak fölülírják), mert így elég gagyin néz ki.
egyébként szerintem a volt spagettiház elég korrekt lett, mióta felujították.
üdv
ks
Whitey Creative Commons License 1999.10.06 0 0 58
Sziasztok!
Én a Józsefbe jártam, 89-ben érettségiztem. Azóta nagyon lepusztult az ottani banda. Na mindegy.
Szerintem kajálás szempontjából próbáld ki a most felújított Aranyszarvast a Prohászkánál. Bent még nem voltam, de a Fehérvári Estben volt róla egy fotó. Elég zsír helynek tűnik. Persze, ha az Abu oda is betolta a pofáját, akkor szar az egész...
robicsek Creative Commons License 1999.10.06 0 0 57
pl a Szárcsa, alias Gerendás a sárbogárdi úton

a Diófa az már sok árban?

Előzmény: Myself (56)
Myself Creative Commons License 1999.10.06 0 0 56
Figyusztok! Fehérváron hol van olyan hangulatos és jó hely, (ahol nincsen Abu) és ahol egy közepes méretű társasággal nem túl drágán lehet születésnapot ünnepelni? Bölénytanya, Abutanya nem jó :-)
ks Creative Commons License 1999.10.06 0 0 55
Széchenyi István Műszaki Szki 90' ben végeztem
misitisi:
köszi a tiszteletet :)
misitisi Creative Commons License 1999.10.06 0 0 54
Ne vessetek rám követ, kiegészítem az előző hozzászólásomat:

TISZTELET A KIVÉTELNEK!

Előzmény: misitisi (52)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!