Keresés

Részletes keresés

Zöldferi Creative Commons License 2003.02.15 0 0 477
Vasárnap este 8!Valószínű hogy nem leszek itthon,meg fogok veszni hétfő reggeleig!

COME ON WOLVES!

Muntanitz Creative Commons License 2003.02.15 0 0 476
Hétvégi érdekeltségeink:
Szombat
Div1
Bradford - Brighton
Div2
Luton - Northampton
Plymouth - Tranmere
QPR - Port Vale
Div3
Shrewsbury - Macclesfield

Vasárnap
FA Cup
Wolves - Rochdale

Jó hétvégét mindenkinek!

Sweet Rosalyn Creative Commons License 2003.02.14 0 0 475
És milyen típusú kártyád van ha megkérdezhetem?
Előzmény: LöSZöS19 (471)
Muntanitz Creative Commons License 2003.02.13 0 0 474
Vasárnap este a Milan-Laziót adja a Sport1, úgyhogy a Wolves-os topiktalálka további késedelmet szenved! Remélem, a Rochdale után valami nagyobb halat fogunk ki, és ismét képernyőre kerülünk!

GO WOLVES!

Tomacius Creative Commons License 2003.02.13 0 0 473
KÖszönöm a válaszokat!

Még arra lennék kíváncsi, hogy csak kártyával lehet-e rendelni? Én úgy olvastam, hogy a Plymouth shop-ban három féle módszer van:

"Please, choose payment method!

1. Credit Card - Via Netbanx secure server
2. Credit Card - Giving detalis by e-mail
3. Quate price and delivery on these items"

ftálsavanhidrid Creative Commons License 2003.02.13 0 0 472
Szia Tomacius!
Nyugodtan rendelj a club shop-ból. Én a Barnet mellett a Blackburnek szurkolok és a Rovers shopjából már töbször rendeltem. Csak egy bankártya kell és 28 napon megjön. A posta küld egy értesítőt és be kell érte menni. Azért drága a postakőltség ,mert légi postával jön.
Ha tudok segíteni ,akkor szólj!
Üdv!
Előzmény: Tomacius (469)
LöSZöS19 Creative Commons License 2003.02.13 0 0 471
A www.ebay.com-on nézzetek körül! Annak van angol oldala is! Én egy hónapja rendeltem mezt az USA-ból és simán megjött!
Előzmény: Sweet Rosalyn (470)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2003.02.13 0 0 470
Szia Tomacius!

Amennyire vissza tudok emlékezni, Plymouth valóban nem volt, de azt nem állítanám, hogy nem volt semmi Div2-es cucc, ugyanis tökéletesen emlékszem egy QPR-sálra pl. ... volt más is csak elfelejtettem.

Én is már számtalanszor eljátszottam a gondolattal, hogy mit szeretnék rendelni, de sajnos nem sikerült a végén sohasem. Kezdődik ott a dolog, hogy a Visa Electron kártyámat nem fogadják el sehol online rendelés esetén. :-( Itt pedig éppen ezért megállt a dolog. Találkoztam azonban rengeteg jó dologgal ami ellenállhatatlanul vonzott és éppen ezért nagyon sajnálom, hogy én nem tudok rendelni. Szerintem biztonságos. Én pl. egy olasz barátnőmtől már többször is kaptam ajándékot, amely egyenesen az Amazontól jött és azt hiszem ha nem karácsony előtt rendelsz, akkor tuti 2 héten belül megkapod. Másik kérdésedre válaszolva sok oldalon van olyan lehetőség, hogy ki át lehet számolni más árfolyamra, illetve a program megmondja, hogy összesen postaköltséggel együtt mennyit kellene fizetned (azt hiszem ilyen a kitbag.com oldal).

Én csak ennyit tudok mondani, remélem azért nem volt felesleges elolvasnod. ;-)

Üdv.

Előzmény: Tomacius (469)
Tomacius Creative Commons License 2003.02.12 0 0 469
Tapasztaltabb topic társak tanácsait szeretném kikérni:

Azon gondolkoztam, hogy rendelek egy sálat vagy mezt Angliából. Elég normálisnak tűnik a Plymouth internetes club shop. A világ szinte minden pontjára vállalnak szállítást, persze más vonatkozik, GB-re, EU-ra és non EU-ra.Szerintetek mennyire érdemes így neten keresztül rendeleni? Bankos módszerbe nemigen mennék bele, de a hagyományos postaköltségesbe talán inkább. Rendelt már valaki Angliából? Sok jártasságom nincs ezen a területen, úgyhogy ezért szeretném a tanácsotokat kérni. Mennyire biztonságos ez az egész? Mennyi lehet a postaköltség? Mennyi idő míg ideér?

Maga a sál Ł7, ami nem megfizethetetlen. Ha mondjuk a postaköltség mégegyszer ennyi lenne, akkor is úgy kb. 5000 HUF-nál járunk.

Régóta érik bennem az ötlet, de eddig még nem szántam rá el magam. Attól tartok a következő években (amíg tanulok addig biztos), nem nagyon fogok kijutni Angliába, pedig ez egyik legfőbb vágyam. Gondolom nem vagyok vele egyedül itt a topicban.

Ti egyébként hogy álltok ereklye ügyben? Lent olvastam még, hogy Sweet Rosalyn Bécsben járt ezügyben. Kitűző, ha jól emlékszem. Gondolom azért Ausztriában nem nagyon vannak div2-es csapatokhoz cuccok.

Na, akkor várom a kedves véleményeket.

Előre is kössz!

Tomacius

COME ON YOU GREENS!

Tomacius Creative Commons License 2003.02.12 0 0 468
Muntanitz!

Tényleg nagyon jó ez az oldal. Végig néztem rengeteg csapat leírásást. Én is csak ajánlani tudom mindenkinek, ez egy nagyon király link.

Tomacius Creative Commons License 2003.02.12 0 0 467
www.sport1tv.hu

Átalakítás előtt áll, de mai műsort közli. Igaz, azzal ebben a témában nem sokra megyünk.

Előzmény: Sweet Rosalyn (466)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2003.02.12 0 0 466
Mi a Sport 1 honlapja? Én nem találtam meg. És nekünk miért nincs teletext a Sport 1-en?
Előzmény: Muntanitz (465)
Muntanitz Creative Commons License 2003.02.12 0 0 465
A Telehold nevű műsorújságban elvileg spanyol bajnoki van kiírva a Sport1-re vasárnap este, de hát ez változhat is éppen. A Sport1 honlapja nem működik, a Teletextjükön meg csak szombatig van fenn a műsor. Küldd el a mobilszámodat az itt megadott e-mail címemre, akkor küldök egy sms-t, ha már biztosan tudok valamit.

Üdv,
Mun

Előzmény: LöSZöS19 (463)
Wagner Lopez Creative Commons License 2003.02.12 0 0 464
Sajnos, tegnap csak 2-2-t tudtunk kipréselni a York elleni meccsbôl, hazai pályán:(
Előzmény: LöSZöS19 (463)
LöSZöS19 Creative Commons License 2003.02.12 0 0 463
Hi srácok!

Hogyan is lesz ez a meccsnézés vasárnap? 5-től meccsem van az építőkön, utána ráérek. Jelezzétek!
Thx LöSZöS

Muntanitz Creative Commons License 2003.02.11 0 0 462
Előzmény: Muntanitz (461)
Muntanitz Creative Commons License 2003.02.11 0 0 461
Bocs, ha már volt, az utóbbi időben sok linket fűztetek be, nem nézem vissza a teljes topikot! Mindenesetre most ez az oldal tetszik nagyon nekem. Még szurkolói dalok is vannak (sajnos, csak a szöveg)! Érdemes megtekinteni!
Tomacius Creative Commons License 2003.02.11 0 0 460
Degec007!

Bocs, hogy Forest kimaradt. Az ötödik legnézettebb csapat a ligában, átlagban 23334 ember látogatja a City Ground-ot.

Sweet Rosalyn!

A kérdőjeleim miatt fel ne húzd ám magad! Kicsit visszaolvasgattam a topicban, és már tiszta egy-két dolog. Van ez a másik csapat is, a 6. ligában (?) az AFC Wimbledon. Ők a Kingstoniannal együtt a 4000 fős Kingsmeadow stadionban játszanak. Azért ha lesz kedved, egy-két dolgot, amit Te már úgyis tudsz írj le, elég érdekes, bár szomorú ez a stadion huza-vona. Például a PRM időszak alatt is a Selhurst Parkban voltak?

Előzmény: Degec007 (457)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2003.02.11 0 0 459
Találtam ezt:
http://european-football-statistics.co.uk/attnclub/notf.htm

meg ezt:
http://www.planetfootball.com/club.asp?clid=17&cpid=10

de szerintem a legjobb és legszemléletesebb biztosan ez:
http://stats.football365.com/dom/ENG/D1/attend.html

Előzmény: Degec007 (457)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2003.02.11 0 0 458
Sziasztok!

Igen, sajnos a Wimbledon elhíresült arról, hogy hányan mennek ki a meccsekre. Na de ehhez tudni kell, hogy min ment keresztül a klub mostanában amit most nem fogok ecsetelni, mert csak felhúznám magam.

Szerinem tuti "befutó" lesz a Pompey és a Leicester, a 3. pedig bárki lehet. Nem akarok senkit megbántani (az illető tudni fogja), de a Brighton szerintem búcsúzni fog, aztán még aki nem tud kikerülni a kieső helyről. A Grimsby és Walsall lehet még veszélyben csakúgy mint tavaly.

Degec007 Creative Commons License 2003.02.11 0 0 457
nem tudod ,h Nottinghambe mennyi lehet az átlag nézőszám?
köszi
Előzmény: Tomacius (454)
Tomacius Creative Commons License 2003.02.10 0 0 456
Egy érdekes link:

http://www.groundstour.freeserve.co.uk

Rengeteg stadionról vannak itt képek, de sajnos csak kicsiben. Ami viszont érdekes, hogy a szerző szórakozásból végigjár országszerte mindenféle stadiont és leírja egy-egy meccsről, létesítményről a tapasztalait és a végén százalékosan összegzi. Így akár egy div3-as meccs jobb lehet, mint egy Old Trafford-on lejátszott csúcsmérkőzés.

A Reading közben megnyerte a meccset, a 88. percben Salako is betalált és így fordítottak.
Ezzel a Reading feljött az ötödik helyre, 30 meccsen szereztek 49 pontot. A Gillingham továbbra is tizenhetedik, 29 meccsen elért 39 ponttal.

Azt hiszem, mára befejezem. :-)

COME ON YOU GREENS!

Tomacius Creative Commons License 2003.02.10 0 0 455
Most megy a Reading-Gillingham meccs. A frissen kölcsönbe igazolt Chadwick (MU) egyenlítő gólt szerzett a 13. percben, miután a vendégek szerezték meg a vezetést Wallace révén a 10 percben. Most van félidő.
Tomacius Creative Commons License 2003.02.10 0 0 454
Egy kis nézőszám statisztika:

Div1

Átlag: 15282
Max: 28286 (Leicester)
Min: 2538 (Wimbledon) ???
Minket érdekelhet: 25538 (Wolves), 17428 (C.Palace), 20473 (Norwich)

Div2

Átlag: 6974
Max: 12961 (Cardiff)
Min: 3172 (Colchester)
Minket érdekelhet: 12736 (Q.P.R), 5125 (Northampton), 9544 (Plymouth)

Div3

Átlag: 4243
Max: 11903 (Hull City)
Min: 2055 (Macclesfield Town)
Minket érdekelhet: 3441 (Exeter), 3224 (Shrewsbury)

CONFERENCE:

Átlag: 1570
Max: 3958 (Yeovil Town)
Min: 506 (Leigh RMI)
Minket érdekelhet: 1349 (Barnet), 3532 (Doncaster)

Muntanitz Creative Commons License 2003.02.10 0 0 453
Ahogy nekünk a Brightontól, úgy nektek a Huddersfield-től nem lett volna szabad kikapnotok az utóbbi napokban! Ettől még épp annyi esélyetek van odaérni egy play-offos helyre, mint nekünk. Sőt! A Div1-ben annyira szoros a középmezőny, hogy még pár ilyen pofon (legközelebb Ipswich-be megyünk, ahol szintén kinézhet egy zakó), aztán máris helyet cserélünk a Wimbledonnal. De azért bízom benne, hogy ez a "worst case scenario" nem következik be!
Hétvégi meccsek közvetítése ügyében tud már valaki valamit? Nyilván a szombati Man Utd-Arsenalt leadják, de mi van a többi meccsel?
Előzmény: Tomacius (451)
Degec007 Creative Commons License 2003.02.10 0 0 452
Huckerby jón kölcsönbe a Nottinghambe a Man City csapatátol
Tomacius Creative Commons License 2003.02.09 0 0 451
Sturrock coy on promotion talk

Plymouth manager Paul Sturrock refused to talk about promotion after the Pilgrims secured a shock 1-0 win at promotion-chasing Oldham Athletic.

Szerintetek van esély a play-off-ra?

1. Wigan 31m/70p
2. Crewe 31m/61p
--------------------
3. Cardiff 30m/58p
4. Oldham 31m/55p
5. Bristol C. 30m/52p
6. Q.P.R 31m/50p
--------------------
7. Luton 29m/47p
8. Plymouth 30m/45p

Mondjuk még sok van hátra, de a klubnál inkább a kiesés elkerülését figyelik újoncként. Azért a szurkoló reménykedik titokban.

A DIV1-be szorosabb a helyzet, hatalmas csata van a feljutó helyekért!

1. Portsmouth 31m/66p
2. Leicester 31m/64p
--------------
3. Sheff Utd 29m/52p
4. Nottm Forest 31m/51p
5. Norwich 30m/46p
6. Reading 29/46p
--------------
7. Wolves 30m/45p
13. Crystal Palace 30m/42p
16. Wimbledon 30/39p

Sweet Rosalyn!

Szerintem ha nekünk van esélyünk, akkor a Palace-nak és a Wimbledon-nak is van. Itt a DIV1-ben a Leicester és a Portsmouth húzott el nagyon.

Ki, mit vár szezon végére?

(OFF: Mikor rendezik a League Cup döntőt?)

Muntanitz Creative Commons License 2003.02.09 0 0 450
Jobb, ha nem mondok semmit. Talán annyi haszna volt, hogy ezek után végképp nem vehetik könnyen a Rochdale-t!
Zöldferi, LöSZöS! Ha már biztos a közvetítés, akkor itt a topikban majd egyeztetünk! (Vagy lehet mail-en is, nehogy kifigyeljenek és betámadjanak minket a nagyszámú magyar Rochdale-drukkerek :-))
Előzmény: Sweet Rosalyn (449)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2003.02.08 0 0 449
Nottm Forest 2 - 1 Crystal Palace. Túl nagy volt az ünneplés??? Megnéztük a Liverpool elleni meccset és szerintem klassz volt. A Bradford elleni döntetlen csalódás volt (bár utólag ez is jobb mint a vereség: sikerült a végén egyenlítenünk). Ainsworth 47, Shipperley 71 illetve Jorgensen 30 Ward 60. A Brighton-Wolves meccs pedig... nem hiszem el. Mi történt Wolves-szurkolók?
Div 2: Wycombe 0 - 0 Huddersfield :(

Degec007 Creative Commons License 2003.02.08 0 0 448
a 4. percben már vezet a Nottingham

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!