Keresés

Részletes keresés

TopGuhn Creative Commons License 2023.10.31 0 0 21611

Persze, hogy ugyanaz: tökmagból hidegen sajtolt olaj. A kapszula tagadhatatlan előnye, hogy a benne levő minimális olajmennyiséget jól védi az oxidációtól, tovább eláll, cserébe, ugye, a nagyon sokszoros ár. Nagyon sötét, feketészöld színe van.

Előzmény: PBateman (21610)
PBateman Creative Commons License 2023.10.31 0 0 21610

Én soha nem szedtem ilyet kapszulában, de ha ugyana van benne, akkor abban is ilyen sötétzöld színe van?

Előzmény: TopGuhn (21609)
TopGuhn Creative Commons License 2023.10.31 0 0 21609

Igen.

Előzmény: PBateman (21608)
PBateman Creative Commons License 2023.10.30 0 0 21608

Mint élelmiszer árulják? Gondolom igen.

Előzmény: TopGuhn (21606)
TopGuhn Creative Commons License 2023.10.30 0 0 21607

Életfogytig szedni fogom, sajnos.
Ha ez egy kifejezetten rossz szúró érzés, nem hiszem, hogy az Alfu a hibás. Az semmi mást nem csinál, mint hogy relaxálja a záróizmot, így, ha eddig nem ürült mind ki, vagy vékonyan jött, vagy csepegett, remélhetőleg ettől rendesen kiürül.
Javaslom, hogy emellett próbáld ki az Interherb csalángyökér (nem a -levél) kapszula napi szedését is!

Előzmény: Banderas 80 (21598)
TopGuhn Creative Commons License 2023.10.30 0 1 21606

Aldiban most jól le van akciózva a tökmagolaj, ne hagyja ki, aki használja! Szerdáig. Ne feledjétek, hogy ez ugyanaz a tmolaj, ami mindenféle kapszulákban is van, csak ott kb. 15-szörös áron.

Phantom9999999 Creative Commons License 2023.10.29 0 1 21605
Előzmény: GabSum (21600)
Gravisrota Creative Commons License 2023.10.29 0 0 21604

Szerintem ezt mindenféleképp az orvossal beszéld meg.Én is volt,hogy felhívtam adagolás miatt és el is mondom,hogy állnak a tünetek,egyén függő szóval lehet innen nem kapsz erre hasznos választ.Egy telefont vagy vizitet megér ennyi,de lehet az is elég amennyit felírt

Előzmény: Banderas 80 (21603)
Banderas 80 Creative Commons License 2023.10.29 0 0 21603

Sziasztok újra felteszem a kérdést, hátha valakinek van tapasztalt a témában!!? 

Sziasztok Alfuzosin Pharmacenter 10 mg tablettát meddig lehet szedni? A Doktor 3 havi adagot írt fel kb egy honapja kszedem, több éve van kronikus prosztata gyulladásom a legnagyobb probléma hogy éjjel felkelek 2-3 szor vizelési inger van állatban kevés vizelettel. A másik amióta szedem a gyógyszert néha szúró érzést érzek húgyhólyagnal, kinek mi a tapasztala ezzel a gyógyszerrel?? 

Laci9o0 Creative Commons License 2023.10.28 0 0 21602

Én szintén csak dicsérni tudom GabSum tanácsait

 Sajnálom azt aki sarlatának nézi. Tudományosan alátámasztott és rengeteg utánajárással megszerzett információkat oszt meg velünk. Köszönöm mindenki nevében. Sokat jelentett a gyógyuláshoz vezető úthoz.

Gravisrota Creative Commons License 2023.10.27 0 0 21601

Üdv.
Eszem az amerikai tőzegáfonyát,a tökmag elfogyott azt akarom egy uroherb-re váltani egy kúra erejéig. Az utolsó 2 ürítésnél alig éreztem kellemetlen érzést,érezhető a javulás szép lassan. Igyekszem visszatérni az edzéshez is amit írtál. Nov, 15.-én kaptam időpontot pszichiátriára ahol talán megoldják a pánikbetegséget és tudok majd menni orvoshoz és talán dolgozni is vissza tudok menni . Így majd meg tudom venni a készüléket,de nagyon kedves gesztus tőled,köszönöm. Már a tanácsok is sokat segítettek az elmúlt egy hónapban jelentős javulást érzek,persze vannak napok amikor kicsit érzékenyebbek nem tudom mitől függ ez,figyelek az ételre is semmi olyat nem eszek ami gyulladást serkenti, illetve napi egy fej fokhagymát megeszek mint természetes antibiotikum,gyull. csökkentő. 

Előzmény: GabSum (21599)
GabSum Creative Commons License 2023.10.27 0 0 21600

Szia!

 

Mielőtt kritikákat fogalmazol meg mással szemben, nem ártana utána olvasni a dolgoknak, segítek:

 

https://hu.wikipedia.org/wiki/Probiotikum

 

https://hu.wikipedia.org/wiki/Kefir

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Prostate

 

https://wiki.malegspot.com/index.php?title=Aneros_History

 

https://citeseerx.ist.psu.edu/document?repid=rep1&type=pdf&doi=5544904131d9d21f9943ab7f6ddef476ca9dc086

 

https://wiki.malegspot.com/index.php?title=Health_Issues

 

Amennyiben nem csinálod a prosztatamasszírozást, ahogy leírtam, úgy egész életedben benned lesz a gennygóc,

és ha idősebb leszel, prosztatakő lesz belőle, azt meg már fújhatod, azt nem lehet masszírozással kidolgozni.

Továbbá, ha genetikailag is hajlamos vagy a prosztatarák kialakulására, akkor szedhetsz annyi szabalpálmát, amennyit csak tudsz, akkor is be fog kopogtatni, a prosztata falán a tumor. De ha nekem nem hiszel, kérj egy

ultrahangvizsgálatot, és ott lesz egy fehér folt a prosztatádban, ez a "no go" zóna. De elég egy kísérlet is hozzá,

ülj le egy székre, csinálj huzatot és ha elkezd lüktetni a feneked, akkor a prosztatádban gyulladás van.
Amit kérdeztél egyébként, hogy nem jut be az antibiotikum, azt én sem nagyon értettem, régen olvastam a témában, de anno leírtam ezt, csak már elfelejtettem, hogy valószínű itt arról van szó, hogy a rosszul működő táskákban olyan masszív baktérium biofilm áll össze, amivel az antibiotikum nem tud mit kezdeni, ezért kell azt

mechanikusan összetörni, és kipréselni belőle a gennyet, és persze újra megtanítani "járni" az acinokat.

Meg kell nézni a fórumot visszamenőleg, több éve másról sem szól, hogy az urológusok hülyék, hogy van-e

valami csodagyógynövény, esetleg egy csodaorvos, aki kézrátétellel gyógyít. A csodaszerekről csak annyit,

hogy Pánovics doktor úr mesélte, volt egy páciense, aki az ilyen csodaszerekre egy BMW árát elköltötte.

Sokáig jártam Pánovics doktor úr nyakára, és én nem abból indultam ki rossz amit csinál, mert ezzel az

egész nyugati orvostudományt kérdőjelezem meg, hanem abból, hogy valamiért nem működik tartósan a

módszere, magyarán a peremfeltételt kellett megváltoztatnom, és ez volt a masszírozó, amit egyébként

Szabó Ferenc doktor úr ajánlott.

 

Üdv:

 

Gábor

 

Előzmény: PBateman (21591)
GabSum Creative Commons License 2023.10.27 0 0 21599

Szia!

 

Szerintem azért javulsz, mert elkezdtél üríteni rendszeresen, és nem a torna abbahagyása miatt.
Ha az ejakulátumban baktérium van, az a prosztatából származik, a here alsó fele fáj, ide sugárzik ki
a prosztatagyulladás. A here rendszere csak a prosztata felé nyitott, máshonnan nem tud bejutni
baktérium. A futás csak arra jó, hogy feszültségmentesíti az acinokat, fájdalomcsillapító hatású,

igaz erősíti az immunrendszert is, de a problémát nem oldja meg. Csinálj ritmusos erőkifejtéssel járó gyakorlatokat, pl. fekvőtámasz, felülés, guggolás stb. és üríts két naponta.

Az Uroherb drága egyelőre hagyd ki, ami fontos az a Peponen, a Pepomed Plus semmit sem ér.
Amennyiben drága a Peponen, akkor jó minőségű tökmagolajat szerezz be valahonnan.

A Béres amerikai tőzegáfonya is fontos, és a kisvirágú füzike is, ezek talán nem drágák.

Lényeg, menjél el orvoshoz, kérdezd meg, hogy az Aneros-t használhatod-e, és ha azt mondja mehet,

én majd valahogy megveszem neked, aztán ha lesz pénzed majd visszafizeted. Persze a vibráció nélkülit,
szerintem arra nincs szükség. Talán ha a végén az ember pár percre bekapcsolja a masszírozás után,

akkor jobban leszedi a felületről a biofilmet, nem tudom, de szerintem tartósan nem jó, mert összezavarja

a prosztataszövetizom munkáját, olyan lehet a hatása, mint a stressznek.

Lényeg hogy küzdjél, nekem az utolsó periódusban, több mint 3 évig fájt a herém, de sikerült kijönni belőle.

 

Üdv:

 

Gábor

 

Előzmény: Gravisrota (21590)
Banderas 80 Creative Commons License 2023.10.24 0 0 21598

Sziasztok Alfuzosin Pharmacenter 10 mg tablettát meddig lehet szedni? A Doktor 3 havi adagot írt fel kb egy honapja kszedem, több éve van kronikus prosztata gyulladásom a legnagyobb probléma hogy éjjel felkelek 2-3 szor vizelési inger van állatban kevés vizelettel. A másik amióta szedem a gyógyszert néha szúró érzést érzek húgyhólyagnal, kinek mi a tapasztala ezzel a gyógyszerrel?? 

Gravisrota Creative Commons License 2023.10.19 0 0 21597

Szerintem ha rendes orvoshoz mész megkérheted,hogy próbálja kicsit tenyerével felmelegíteni az ujját meg az uh gépet,egy próbát megér hátha megérti és rászán 10másodpercet :)
Sajnos mennem kellene pszichiátriára ahol kapok rendes gyógyszert meg beszélgetést,de sajos oda se tudok elmenni..nyugodt környezet és stresszmentes élet sokat segítene,de sajnos a környezet ahol élek plussz ez a nem múló here betegség nem teszi lehetővé szóval egy ördögi kör ez..
Lassan elfogy a tökmagolaj kapszula és utána próbálok egy Uroherb tinktúrát amit írtak itt hátha jobban hat mint az eddigi próbálkozások,csak még mindig 'vakon' szedek ezeket mert nem tudom konkrétan mi a probléma ami okozza a herék érzékenységét.

Előzmény: TopGuhn (21596)
TopGuhn Creative Commons License 2023.10.18 0 0 21596

Hát, köszi! :/ Igazából jópárat alhatok még rá, nyilván felelősen, éretten próbálok majd hozzáállni. Azért ez mégiscsak rákszűrés is (prosztata és herék tapintásos vizsgálata). Legutóbb is mintha kicsit rontott volna a helyzeten pár napra, vagy egy hétre a relatíve hideg ujj, meg a hólyag feletti ultrahangozás. Másfelől viszont az intenzív gyógynövényezés, és talán a szerrapeptáz kúrák miatt is, most 1 éve többé-kevésbé azt tapasztalom, hogy amikor romlik, akkor is gyorsabban visszarendendeződik a sajnos most már normálisnak tekintett állapot.

 

Az agórafóbiáddal lehet valamit kezdni? Van segítséged? Van rá remény, hogy javulhat?

Előzmény: Gravisrota (21595)
Gravisrota Creative Commons License 2023.10.18 0 0 21595

Ha már ott vagy érdemes túlesni rajta és legalább nyugodtan fekszel le aludni,hogy megvolt ez is. Ha csak ennyi a gátlás,hogy érzékeny vagy a hidegre akkor örülj neki is vágj bele. Én pontosan tudom milyen ha valaki érzékeny ezekre.Nekem is kellene menni még vizsgálatokra csak pánikbetegséggel meg agorafóbáival még a sarki boltot is olyan megjárni mintha akasztásomra kellene menni..nemhogy orvoshoz. Talán meg lehetséges helyett inkább az orvos nézzen meg és mondja el mit lát :) Kitartást hozzá

Előzmény: TopGuhn (21593)
PBateman Creative Commons License 2023.10.18 0 1 21594

Mondani, kérni mindent lehet, de ez olyan, mintha elmennél szemészetre, és megkérnéd az orvost, hogy a szemed ne vizsgálja meg. 

Előzmény: TopGuhn (21593)
TopGuhn Creative Commons License 2023.10.18 0 0 21593

Foglaltam egy időpontot urológiára. Utoljára kb. 2, vagy 3 éve voltam. Gyógyszert (alfablokkoló) kell felíratnom, amit folyamatosan szednem kell, meg igazolást kérek, hogy a körzeti is felírhassa egy évig, és ne kelljen velük szenvednem. Azon gondolkozom, hogy megmondom, hogy ha el lehet tekinteni a rektális vizsgálattól, meg az alhasi ultrahangtól, akkor tekintsünk el tőle. Szerintetek hülye vagyok, mármint hogy kihagynám a lehetőséget?... Elég érzékeny vagyok a hidegre, és legutóbb is úgy éreztem, hogy hideg volt az orvos ujja, és közben és utána is rossz volt. Nem hiszem, hogy lenne tapintható változás. 40-es éveim elején járok, de még nem vagyok 45. Újabb panaszom nincs, a több éve tartó kitartó gyógynövényhasználattól érezhetően javult (de messze nem megjavult) a helyzet.

Papp Nándor Creative Commons License 2023.10.17 0 0 21592

Azért azt hozza kell tenni hogy orvosi szabadalommal rendelkezik, az egyetlen ilyen jellegű prosztata dildó és vibrátor. Tehát amikor felhelyezi az ember a kis nyulványai úgy helyezkednek a gáton, hogy ha megfeszíti az ember a gátizmát, akkor a dildó nyomás fejt ki a prosztatára. Még nem tudom megítélni mennyit használ. 

Előzmény: PBateman (21591)
PBateman Creative Commons License 2023.10.17 0 2 21591

"prosztataizomszövetet"

 

Szerintem neked nem kellene itt tanácsokat osztogatni, de tényleg.

 

Az Anerost meg nem erre találták ki, az nem orvosi segédeszköz, hanem egy örömszerző eszköz. Az más kérdés, hogy erre a célra is alkalmas, illetve, valójában a két dolog egy és ugyanaz: mechanikus stimulációt okoz a prosztatának. 

Előzmény: GabSum (21589)
Gravisrota Creative Commons License 2023.10.16 0 0 21590

Köszönöm a segítséget,ahogy pénztárcám engedi szerzek majd egy olyan maszírozót,csak egy éve munka nélkül vagyok ez meg a mentális betegség miatt.
Maga a herék érzékenysége mintha nagyon lassan múlna,de hol jobb hol nem.. eddig leginkább a herék alsó része fájt főleg vezetésnél ahol rezeg alattam az autó,most azt alig érzem viszont a jobb herém tetejét picit megpiszkálom ujjal nagyon érzékeny,mintha vándorolna az érzékeny rész.. ürítés 2x sikerült az elmúlt hétben fájdalom mentesen,amióta nem csinálom a prosztata tornát (hátonfekve lábak felhúzása stb.) azóta nem érzem azt a brutál kellemetlen görcsös érzést.De még mindig mintha nem állnánk úgy ahogy régen,hol feljebb van a jobb herém hol nem..Próbálok most rendszeresen sétálni,kocogni ahogy a pánikbeetegség engedi hátha segít. Bízom benne,hogy csak lassú a gyógyulás folyamata azért nem jó még,hiszen közel egy éve szenvedek vele.
Uroherb tinktúrá-t lehet kipróbálom ha elfogy a tökmagolaj. Csak az zavar,hogy tényleg egy értelmes magyarázatot se kaptam egy orvostól,hogy mi ez és mit kell pontosan tenni ellene. Ugye egyedül a spermából kimutatott bacilus volt eddig amit találtak. De maga prosztatagyulladásra utaló tünetem nincs se vizeléssel se a vizelés gyakoriságával meg semmivel tényleg csak a herék érzékenysége van. Nagyon figyelek az étkezésre nem eszek semmi cukrot pl kávét,alkoholt 10 éve nem is fogyasztottam.

Előzmény: GabSum (21589)
GabSum Creative Commons License 2023.10.16 0 0 21589

Szia!

 

A herevisszérsérv, azaz varicocele esetén, amikor erőlködsz,

például felemelsz valamit, akkor egy húzó jellegű fájdalamat

érzel a herédben. A tökmagolajat érdemes folyamatosan szedni,

lényege, hogy hígítja a prosztataváladékot, így könnyebben tudják

kipréselni az acinok a váladékot, mert azok nem sűrűsödnek be.

Az amerikai tőzegáfonya blokkolja az egysejtű baktériumok ostorszerkezetét,

ezáltal nem tudnak mozogni illetve biofilmet létrehozni. A kisvirágú

füzike antibakteriális hatású, a néhai Füves Gyuri bácsi a prosztata

problémára mindig ezt javasolta. Az Uroherb tinktúrában, meg benne

van minden ami kell, ha az előző kettő nem lenne elég. Ez utóbbiakat,

csak kúraszerűen lehet alkalmazni. A Pollstimol gyulladáscsökkentő,

hatásmechanizmusa, hogy szerkezeténél fogva megtapad a prosztata

szöveteiben, és nem teszi tönkre a májadat, a vesédet és a szívedet,

mint a Diklofenák. Bőrirritációt okozhat, úgyhogy érdemes ezt is

kúraszerűen szedni. Próbálj megbarátkozni, az Aneros-szal, enélkül

nem megy, ezt erre találták ki. A vibráció nem kell, az szerintem csak

zavarja prosztataizomszövetet, ugyanis ez a betegség nem a baktériumokról

szól, az csak egy indikátor, hogy rossz állapotban van a prosztatád,

hogy az antibiotikumos kezelés ellenére is, be tudják magukat fészkelni.

Szerintem az urológusok itt rontják el, hogy csak a baktériumokra koncentrálnak.

Ez a betegség olyan, mint a szívinfarktus, nem elég a gyógyszer, és hogy

szívmasszázzsal néha újra élesztik a beteget, hanem a gyógyuláshoz mozgásterápia

is szükséges. Újra kell éleszteni a döglődő zsákocskákat, gátizom összehúz majd

elernyeszt, esetenként 8-10 pár másodpercig rajta tart. Meglepő módon ugyanazt

kell csinálni, mint szex közben. Ezzel összetörőd a biofilmet, kipréseled a gennyes váladékot,

és újra megtanítod "járni" az acinokat, hogy amikor jön az agyból a jel, akkor tudjanak spriccelni.

Lényegében, ez egy intimtorna, masszírozással egybekötve. A 21520-ban leírtam nagyjából a

betegséget, a magömlés folyamatát rosszul, azt majd javítom. A "fejlett" nyugati világ férfiai,

prosztatagyilkos életmódot folytatnak, ne csodálkozzunk.

Ülőmunkánál, a prosztatakímélő párna is fontos. 

 

Üdv:

 

Gábor

 

 

 

Előzmény: Gravisrota (21573)
zproszt Creative Commons License 2023.10.16 0 0 21588

Sziasztok,

Ha valaki csináltatott már IL-6 / IL-8 mérést, megirná milyen számok jöttek ki?

Köszi!

 

Papp Nándor Creative Commons License 2023.10.13 0 0 21587

Remélem amit vettem Aneros rezgő vibrátort fog segíteni, mert elég drága volt.

Előzmény: GabSum (21565)
Papp Nándor Creative Commons License 2023.10.13 0 0 21586

Sziasztok!

 

Nekem 4 tünetmentes év után megint visszajött ez a szar bakteriális krónikus szarság, streptococcus alfa haemolizáló bacival, mint régen. Eléggé kelleletlen megint. Most 10 napot szedtem Tarividet és a legutóbbi tenyésztésem negatív lett baketériumra. 

Iszom a prosztata teát, Saballo Complex, minden este Proxelan kúp, na meg Xilox por. Nagyon nehezen javul. Vettem 40 ezer Ft-ért egy Aneros Helix Syn V prosztata vibrátort. Kicsi és nagyon erősen tud rezegni. Az AB kúra mellé is használtam és most is szoktam naponta 10-15 percet rezgetni a prosztatám, hátha jót tesz neki középtávon és rendszeresen ürítem is (naponta), hátha ez is használ valamit. Jövő hét kedden megyek vissza még a dokihoz masszázsra is, nekem általában jót tesz, ha átmozgatja kicsit keményebben.

Erzsébet87 Creative Commons License 2023.10.12 0 0 21585

Jó napot, a férjem nagyon hosszú ideig prosztatagyulladásban szenvedett, gyakori és fájdalmas vizelése volt.
Itt kezelték https://doctorpro.pl/wroclaw/services/urology/prostatitis
azt mondja, hogy ez a legjobb orvos, akit valaha látott

nemtudomanickem Creative Commons License 2023.10.12 0 0 21584

Sziasztok,

 

a csatolt leletről esetleg tud valaki valamit mondani? Sajnos az orvosomhoz, csak jövő héten jutok el és érdekelne egy a témát jobban átlátó véleménye.

 

köszönöm!

nemtudomanickem Creative Commons License 2023.10.12 0 0 21583

Sziasztok,

 

a csatolt leletről esetleg tud valaki valamit mondani? Sajnos az orvosomhoz, csak jövő héten jutok el és érdekelne egy a témát jobban átlátó véleménye.

 

köszönöm!

PBateman Creative Commons License 2023.10.11 0 0 21582

Ez teljesen normális, bár én sosem stopperoltam. :-D 

 

A nehezen induló pisálás onnan kezdődik, amikor préselned, erőlködnöd kell, hogy elinduljon. Van olyan, hogy az 50+os kollégám áll a piszoárnál, és nyög, hogy vizeljen. 

Előzmény: Makitaguy (21580)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!